|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 17:00:28   
Katte
mava1975, čestitam in srečno tudi naprej!
Tudi jaz sem skoraj štiri leta nazaj izvedela katastrofalno novico (amh ne vem, sem pa imela fsh 23), potem pa že v naslednjem krogu (sicer s klomifenom) zagledala plusek. In zdaj imam triletnika in enoletnika doma user posted image .
Čudeži se dogajajo, ko to najmanj pričakuješ!

< Sporočilo je popravil Katte -- 2.5.2016 17:01:49 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 18:16:53   
mava1975
Hvalaaa. Vsako telo se odziva drugače tako da kar je pri nekomu delovalo morda pri drugemu ne bo. Jaz sem si rekla, da moram vsaj nekaj narediti drugače, da si ne bom očitala...vsaki želim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , če bo kateri pomagalo pa še bolje... aja še to od konca menstruacije do en teden pred novo predvideno menstrucijo sem jemala kapljice krvomočnice...

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 21:12:26   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Hvalaaa. Vsako telo se odziva drugače tako da kar je pri nekomu delovalo morda pri drugemu ne bo. Jaz sem si rekla, da moram vsaj nekaj narediti drugače, da si ne bom očitala...vsaki želim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , če bo kateri pomagalo pa še bolje... aja še to od konca menstruacije do en teden pred novo predvideno menstrucijo sem jemala kapljice krvomočnice...


A tudi kapljice obstajajo? Čaj poznam in ga imam, samo mi ni ravno okusenuser posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 21:22:40   
mava1975
Ja lepo 30 kapljic vsak večer pa je. Hanuman zeliščna kmetija najdi v googlu. Pošljejo po pošti okoli 12 eur. Aja pa moj pije omega3 pa selen in cink kar je super za spermije

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 21:24:49   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Ja lepo 30 kapljic vsak večer pa je. Hanuman zeliščna kmetija najdi v googlu. Pošljejo po pošti okoli 12 eur. Aja pa moj pije omega3 pa selen in cink kar je super za spermije


Hvala. Sem našla. Samo še mojega prepričam, da začne z vitaminčki user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 21:29:22   
mava1975
Moj je čisto proti tabletam ali takim stvarem. Ampak tu se ni nič obotavljal...

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
2.5.2016 23:56:21   
madjanca
Bravooo mava1975user posted image user posted image

Allstar in Katriss, vama pa pošiljam en kup user posted image


Jaz razmisljam, da bo tole verjetno moj zadnji mesec tu. Pretezko je tole postalo zame. In ravno sedaj, ko so plodni dnevi, se meni zdi vse tako nesmiselno. Sem kot da bi imela bipolarno motnjo... od najvecjega optimista kako mi bo uspelo, do najvecjega pesimosta na svetu.
Prejsnji mesec sem imela sanje o nosecnosti tik pred user posted image , sedaj pa sanjam vgnezditvene krvavite pa se niti do ovulacije nisem prisla...

< Sporočilo je popravil madjanca -- 2.5.2016 23:57:32 >

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
3.5.2016 7:55:32   
Amour
Bravo, Mava, čestitam in srečno do konca user posted image user posted image

Glede omega 3 ipd., pa dodajam, da jaz celo nosečnost jemljem omega 3, vitamin D in folno skupaj z vitaminom B12, tako da ti toplo priporočam, da nadaljuješ ;)

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
3.5.2016 8:16:26   
mojamiška
mava1975 čestitke in srečno do koncauser posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
3.5.2016 8:51:25   
Damuš
Mava1975 čestitke. Mirno nosečnost ti želim.

Punce, če je katera zainteresirana ... podarim Maco (v prahu je še original zaprta, v kapsulah pa je odprta - manjka okoli 20 kapsul (od mislim da 300, se mi zdi ... bom preverila)).

Ah pa je konec praznikov ... konec uživanja. Pa tudi delovni dnevi so super user posted image . Upam, da ste se imele lepo čez praznike.

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
3.5.2016 8:52:18   
Sandyy
Zivjo punce se me se spomnite? Jaz sem rekla da bom pozabila na nosecnost in se malo sprostila ampak.... nevem kaj se dogaja..... nevem al je to sploh normalno kar se meni dogaja iskala sem po forunah neki odgovor ampak na konci sem pa mogla se na vas obrniti. Namrec ovulacijo sem ta mesec kar fajn cutila in to prvic u zivljenju. Pojavilo se je sredi cikla kot krci neprestani cel dan... pole se drugi dan...:( naj povem da pole je trajalo vse do danes namrec cel teden ze mam take hide konkretne krce in se mi ne zdi to normalno in res full boli. Menstruacijo bi mogla dobiti cez en teden ampak sem zasledila danes krvav madez na spodnjicah. Prosim za mnenja in hvala vam v naprej.
Vsem noseckam ki vam je ratalo pa zelim mirno in srecno nosecnost
Pozdravcek <3

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
3.5.2016 8:55:43   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Zivjo punce se me se spomnite? Jaz sem rekla da bom pozabila na nosecnost in se malo sprostila ampak.... nevem kaj se dogaja..... nevem al je to sploh normalno kar se meni dogaja iskala sem po forunah neki odgovor ampak na konci sem pa mogla se na vas obrniti. Namrec ovulacijo sem ta mesec kar fajn cutila in to prvic u zivljenju. Pojavilo se je sredi cikla kot krci neprestani cel dan... pole se drugi dan...:( naj povem da pole je trajalo vse do danes namrec cel teden ze mam take hide konkretne krce in se mi ne zdi to normalno in res full boli. Menstruacijo bi mogla dobiti cez en teden ampak sem zasledila danes krvav madez na spodnjicah. Prosim za mnenja in hvala vam v naprej.
Vsem noseckam ki vam je ratalo pa zelim mirno in srecno nosecnost
Pozdravcek <3


Sandyy, jaz ovulacijo čutim vsak mesec. In te bolečine (krči) trajajo pri meni par ur, maksimalno en dan. Nikakor pa ne cel teden. To ni OK. Pojdi se (če je možno še danes) k+pokazati h G. nja te vzame pod nujno. To res ni OK.

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
3.5.2016 9:46:43   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš

Mava1975 čestitke. Mirno nosečnost ti želim.

Punce, če je katera zainteresirana ... podarim Maco (v prahu je še original zaprta, v kapsulah pa je odprta - manjka okoli 20 kapsul (od mislim da 300, se mi zdi ... bom preverila)).

Ah pa je konec praznikov ... konec uživanja. Pa tudi delovni dnevi so super user posted image . Upam, da ste se imele lepo čez praznike.


Damuš, jaz sem zainteresirana user posted image . Sem ti poslala ZS.

mava1975 čestitke in srečno do konca user posted image !!!

Punce, hvala za podporo, res je lažje iti z vami čez vse to, kot pa sama.
Mene user posted image še zdaj heca in je ni, samo to še rabim, da se mi cikli podrejo user posted image . Bom poskusila še malo prehrani obrnit, pa bomo videli, škodit mi itak ne more user posted image .

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
3.5.2016 13:22:51   
mava1975
Hvala, bom nadaljevala
IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

mava1975 čestitke in srečno do koncauser posted image


(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
3.5.2016 14:04:41   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Ja lepo 30 kapljic vsak večer pa je. Hanuman zeliščna kmetija najdi v googlu. Pošljejo po pošti okoli 12 eur. Aja pa moj pije omega3 pa selen in cink kar je super za spermije


Hvala. Sem našla. Samo še mojega prepričam, da začne z vitaminčki user posted image


Ja, pa tale Bio cink + selen je zlo dobr za imunski sistem, proti stresu in res pomaga user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
3.5.2016 14:05:19   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Bravo, Mava, čestitam in srečno do konca user posted image user posted image

Glede omega 3 ipd., pa dodajam, da jaz celo nosečnost jemljem omega 3, vitamin D in folno skupaj z vitaminom B12, tako da ti toplo priporočam, da nadaljuješ ;)


Ja, jst tud še vedno jemljem folno in omega 3 in bom kr lepo nadaljevala ...user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
3.5.2016 14:06:25   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Zivjo punce se me se spomnite? Jaz sem rekla da bom pozabila na nosecnost in se malo sprostila ampak.... nevem kaj se dogaja..... nevem al je to sploh normalno kar se meni dogaja iskala sem po forunah neki odgovor ampak na konci sem pa mogla se na vas obrniti. Namrec ovulacijo sem ta mesec kar fajn cutila in to prvic u zivljenju. Pojavilo se je sredi cikla kot krci neprestani cel dan... pole se drugi dan...:( naj povem da pole je trajalo vse do danes namrec cel teden ze mam take hide konkretne krce in se mi ne zdi to normalno in res full boli. Menstruacijo bi mogla dobiti cez en teden ampak sem zasledila danes krvav madez na spodnjicah. Prosim za mnenja in hvala vam v naprej.
Vsem noseckam ki vam je ratalo pa zelim mirno in srecno nosecnost
Pozdravcek <3


bejbika .. teb pa priporočam resno obisk ginekologa, lahko, da se je kaj prijelo na napačnem mestu user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
3.5.2016 14:53:01   
mimi_ka
Sandy jaz sem pa najprej pomislila, da si imela vgnezditveno krvavitev, ker praviš, da se je pojavila en teden po ovulaciji. To bi bilo smiselno in tudi bolečine v jajčnikih imajo nekatere. Jaz sem jih imela v prvi nosečnosti, sicer ne cel teden, ampak par dni ob vgnezditvi. Tega se dobro spomnim user posted image
Jaz res navijam, da je to znak za začetek user posted image in ne kaj drugega user posted image
Pa sporoči kako se bo to razpletlo.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
3.5.2016 14:54:55   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Ja lepo 30 kapljic vsak večer pa je. Hanuman zeliščna kmetija najdi v googlu. Pošljejo po pošti okoli 12 eur. Aja pa moj pije omega3 pa selen in cink kar je super za spermije


Hvala. Sem našla. Samo še mojega prepričam, da začne z vitaminčki user posted image


Ja, pa tale Bio cink + selen je zlo dobr za imunski sistem, proti stresu in res pomaga user posted image

Janchek, kje pa si ti nabavila ta bio cink in selen? Bi tudi jaz za mojega zrihtala user posted image
Jaz sicer jemljem femibion, ki vsebuje folno in še nekatere vitamine.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
3.5.2016 15:08:09   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Bravooo mava1975user posted image user posted image

Allstar in Katriss, vama pa pošiljam en kup user posted image


Jaz razmisljam, da bo tole verjetno moj zadnji mesec tu. Pretezko je tole postalo zame. In ravno sedaj, ko so plodni dnevi, se meni zdi vse tako nesmiselno. Sem kot da bi imela bipolarno motnjo... od najvecjega optimista kako mi bo uspelo, do najvecjega pesimosta na svetu.
Prejsnji mesec sem imela sanje o nosecnosti tik pred user posted image , sedaj pa sanjam vgnezditvene krvavite pa se niti do ovulacije nisem prisla...

Madjanca, vsaka ima slabe dni in takrat bi najrajši vse nekam poslala. Ampak ne obupat. Boš videla, da bo. Če ne drugače, pa s pomočjo medicine. Saj vidiš, da danes skoraj čudeže delajo in umetne oploditve niso več tak tabu kot včasih. Sploh si ne predstavljamo kako veliko je danes tega, samo ne govori se naglas. Jaz do pred kratkim nisem vedela, da je moja soseda zanosila z ivf in rodila zdravega otroka po več letih truda. Tako da ne obupat. user posted image vem pa da je težko..zelo težko, ampak moramo ostati močne user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
3.5.2016 16:02:07   
itaMara
Bio Se+Zn se dobi v Sanolaborju ali kaki privat lekarni. Ljubljanske lekarne ga nimajo.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
3.5.2016 20:38:31   
Sofie

Hojla.

Te, ki ste jedle klomifen in tudi zanosile. A so vam med jemanjem delali UZ? Vidim, da ima vsak G drugačno prakso.

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
3.5.2016 21:41:11   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: itaMara

Bio Se+Zn se dobi v Sanolaborju ali kaki privat lekarni. Ljubljanske lekarne ga nimajo.

Hvala za info ItaMara user posted image

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
3.5.2016 22:17:14   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


Hojla.

Te, ki ste jedle klomifen in tudi zanosile. A so vam med jemanjem delali UZ? Vidim, da ima vsak G drugačno prakso.


Jaz sem trenutno na clomidu (ki naj bi bi identicen klomifenu) in nimam UZ pregledov.. ce pa sem prav razumela, bom imela preglede v kolikor nama sedaj v treh ciklih ne uspe..

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
4.5.2016 10:13:40   
Sandyy

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Sandy jaz sem pa najprej pomislila, da si imela vgnezditveno krvavitev, ker praviš, da se je pojavila en teden po ovulaciji. To bi bilo smiselno in tudi bolečine v jajčnikih imajo nekatere. Jaz sem jih imela v prvi nosečnosti, sicer ne cel teden, ampak par dni ob vgnezditvi. Tega se dobro spomnim user posted image
Jaz res navijam, da je to znak za začetek user posted image in ne kaj drugega user posted image
Pa sporoči kako se bo to razpletlo.


Ja jst mislim da je user posted image ker je prisotna tudi danes v cecjih kolicinah je pa res da mam dovolj teh bolecin nemorem vec pa se ko me hrbet boli zraven prav za se ubit nevem no ampak tolko dni krcev in se zmeri pomoje ni normalno. Sicer sem klicala mamo vceraj in vse to sem pobrala po njej....
Nekej bo treba zrihtat cene bom uzela tabletke in feste sploh nebom mela pa niti otrok ker so bolecine res hude :( ma prav zmeraj najbolj mi je zal ker vsaki mesec neki novega evo zadnje par mescov me zravn krcev me boli hrbet pa nevem al bi prej na hrbet se ulegla al na boki al na trebuh... ta mesec pa se ovulacija???? Ki jo nisem nikoli cutila??? Pa ne spikajo jajcniki neee dalec od tega ampak so prav krci pa ne taki ki te prime in popusti ampak cez cel dan pa si predstavljaj cel teden :( se uceri ko je user posted image prisla sem mislila da bom danes boljse ampak se zmeri kar traja. Pa ne pomaga toplomer. Naj se povem kako mi je slabo od tablet usakuc ko jo morem spit me moz prosi 5 min..saj na koncu zmeraj spijem je pa grozno jaz bi zivela bres tablet ker nism pristas te grozne kemije. Ampak kaj naj reces tko ku sm napisala je videt da grozno trpim in jaz pravim da ja in ja en dan bom na urgenco sla .... pa se to sem brala da premocni krci lahko vodijo do neplodnosti. :(

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?