|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 11:57:34   
Radenska_
Cimbolj enostavne. Majcke in hlacke sele ko so stari kaksno leto....prej pa bodiji, pajacki, hlacke s stopalkami...cimbolj enostavne reci za oblacit. Kapice za zavezat ne taksnih ko se ne....jaz sem ga vecinoma mela v bodijih in zabicah. Nic kaj lepo za pogledat ampak ti tamali so itak al skoz popacani....treba gledat da je teb najbolj kamot ker ko ga na zacetku oblacis in slacis na 2-3 ure se ti glih zmesa ce je komplicirano oblecen. Za male so najboljsi bodiji na preklop in nic kar se vlece cez glavo.
Meni je najbolj prav prisel bacek ewan za uspavanje, zame pa prsna crpalka (rocna). Brez nje bi mi joski odpovedali, ker sem imela mleka za tri in sem mogla ful pazit da ni blo zatrdlin.
Pa super nepogresljiv mi je bil chicco lezalnik, se prej pa tiny love dremavcek. Notri je spal, z mano kuhal na pultu....vedno sem ga s sabo imela ce sem kaj delala po hisi.
Se eden najboljsih nakupov ikein stolcek za hranjenje. Se danes ga imam in je najboljsi, antilop se imenjuje stane pa okol 20 e. Dalec najbolj enostaven za ciscenje :)

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 25.6.2016 12:00:15 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 12:08:12   
Storžek3
Ja vbistvu rabiš pol manj kot misliš user posted image Na začetku so bili meni najbolj fajn bodiji in majčke na preklop, dokler glavice še ne obvladujejo. Pa nosilke so meni ful fajne, sta se oba ful umirila notri ko ni nič drugega pomagalo. Ležalnik sem ful malo uporabljala, se mi zdi ga škoda kupovat ker je tok malo v uporabi. Niti ni priporočljivo, da bi otroci dolgo not sedeli. Ja ročna črpalka je bila tudi meni nujna in nepogrešljiva ker sem mela preveč mleka, sploh prvi mesec.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 12:09:04   
mimi_ka
Se strinjam s tem, kar je napisala Radenska. Oblačila za dojenčka naj bodo udobna, bombažna in enostavna za oblačit. Nobenega jeansa, krilc, majčk na gumbe in podobnih stvari. Jaz lahko rečem, da nisem imela nobenega zares zgrešenega nakupa, ker sem veliko stvari dobila od sorodnikov in prijateljev, tako da sem dokupila res samo tisto kar smo še potrebovali. In verjemite, da prvo leto gre tako hitro okrog, da vseh stvari sploh nikoli ne oblečejo ali pa jih zelo hitro prerastejo, zato res ne pretiravat z nakupi. Raje sproti kupuješ, ko vidiš, da res rabiš. Mi smo imeli v uporabi največ bodijev, žabic, pajackov za spanje in majčke na preklop. Kasneje pa so bile naše največje prijateljice trenerke in kakšne jeans hlače ter bombažne majčke user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 12:11:22   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Ja vbistvu rabiš pol manj kot misliš user posted image Na začetku so bili meni najbolj fajn bodiji in majčke na preklop, dokler glavice še ne obvladujejo. Pa nosilke so meni ful fajne, sta se oba ful umirila notri ko ni nič drugega pomagalo. Ležalnik sem ful malo uporabljala, se mi zdi ga škoda kupovat ker je tok malo v uporabi. Niti ni priporočljivo, da bi otroci dolgo not sedeli. Ja ročna črpalka je bila tudi meni nujna in nepogrešljiva ker sem mela preveč mleka, sploh prvi mesec.

Storžek, mi pa smo ravno ležalnik na začetku najbolj uporabljali. Nosilka mi ni bila praktična, ker je bil naš fant kar težek in so me ful bolele rame, če sem ga nekaj časa nosila. To vsaka zase kasneje vidi, kaj ji bolj odgovarja in seveda otroku.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 12:26:27   
Luminnel
Ali kupujete kakšne izdelke slovenskih izdelovalcev, npr. oblačila handmade, Jaz jih zelo rada podarjam za darila.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 12:29:39   
Radenska_
Ne :) obcasno. Zdaj sem kupila dvoje hlace in bom se, ker so super udobne, ampak to zdaj ko bo lahko to nosil dlje casa ne en mesec. Prej mi je bilo bv, ker ne vem ce je tiste stvari, ki btw nkso ravno poceni, oblekel 3x.
Drugace sem bila pa ful zadovoljna s kikom, lidlom, za doma to vse pokupim v teh trgovinah, vcasih imajo tudi kaj fletnega za lepse...pa hm ca....bc pa pikapolonica pa ne kupujem. Meni ni kul kvaliteta pa drago je.
Je pa res da kljub ceni ogromno zdaj narocam na nextu, prej sem pa prvo leto ves cas spodnje bodije in pizame...lepe reci so pa izjemno vzdrzljive.

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 25.6.2016 12:30:27 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Luminnel)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 12:45:39   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Luminnel

Ali kupujete kakšne izdelke slovenskih izdelovalcev, npr. oblačila handmade, Jaz jih zelo rada podarjam za darila.

Moja sestrična šiva ful lepe stvari za dojenčke in otroke, tako da sem mu nekaj stvari naročila pri njej. res zelo lepo, unikatno in kvalitetno, je pa res drago, tako da to si privoščim občasno za dušo user posted image

(odgovor članu Luminnel)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 12:48:26   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

M prišla. Skorajda lahko rečem da končno, glede na neg. teste.

Vroče je pa res.

Ashatan, žal mi je user posted image ampak hvala bogu, da je vsaj prišla in te ne heca več. Pa naslednji mesec, kajne user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 13:21:31   
talisman13
Se strinjam z vami, čim bolj enostavno bodiji na preklop in žabice, hlače s stopalkami ker nogavičke takoj dol zbrcajo, pa za take majhne se drago res ne splača kupiti ker parkrat oblečejo in jim je premajhno, nosilke nisem imela potem za kasneje kengurujčka sem pa imela ampak ga nismo prav veliko uporabljali, ležalnik pa mi je zelo prav prišel tudi ko sem šla pod tuš sem jo imela v kopalnici v ležalniku. Glede črpalke je pa tako meni se ne zdi potrebno jo prej kupovati ko še ne veš kako bo, jst je nisem rabila edino tisti čas ko je bila v bolnici sem si črpala mleko pa še to sem se z ročno zelo namatrala da sem kaj načrpala v bolnici so pa imeli električno mi je bila pa fajna

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 13:57:00   
Luminnel
Pač glede na to, da imajo vse moje prijateljice, ki so mi res pri srcu že otroke sem že seznanjena z marsičem. Včasih tudi s takimi stvarmi, ki bi bilo bolje, da jih ne veš. user posted image

Jaz od opreme na začetku imam namen kupiti super voziček (to mi je res pomembno) in pa varno lupinico, baby bjoren ležalnik (res je top), wrap nosilko ?? (grozno mi je všeč, ne vem pa če je tudi tako zelo priročna in zdrava za dojenčka)...
Glede stolčka za hranjenje.. od mime moon mi je res lep in 3v1, vendar ga nisem še videla v živo. Kajti voziček Mima se mi zdi športni del premajhen in ga hitro prerastejo. Vendar za voziček sem pripravljena odšteti kolikor je potrebno, za stolček pa žal ne in mi je resnično too much (cca. 350€). Marsikdo si za ta denar kupi voziček.

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 14:29:31   
Radenska_
Wrap je bla men obupna, bobba. Jaz sem jo prodala naprej.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Luminnel)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 17:57:17   
Sofie

Jst pa prav vem, da bom ko bo 1x plusek in vse ok pretiravala z vsemi zadevamiuser posted image

Voziček je itak izbran, za ostalo se pa potem sproti odločim. Kar se unikatnih oblačilc tiče jih bo kar nekaj. Moja prijateljica jih šiva in komaj čakam da bom lahko kaj naročilauser posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 18:34:58   
aja2
Hej, kateri vozicek pa imas izbran? Mi ga bomo imeli od nase 4 letnice. Takrat smo kupili nov peg perego gt3 (kosaro, sportni del in lupinico) in smo bili full zadovoljni. Nasa punca se je v njem vozila 2 leti in pol (sportni del je zelo velik) in ni nikjer nic strgan oz. poskodovan, zgleda kot nov. Pa se po vseh terenih smo ga vozili-tudi po snegu.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 18:45:35   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: aja2

Hej, kateri vozicek pa imas izbran? Mi ga bomo imeli od nase 4 letnice. Takrat smo kupili nov peg perego gt3 (kosaro, sportni del in lupinico) in smo bili full zadovoljni. Nasa punca se je v njem vozila 2 leti in pol (sportni del je zelo velik) in ni nikjer nic strgan oz. poskodovan, zgleda kot nov. Pa se po vseh terenih smo ga vozili-tudi po snegu.


Bugaboo Cameleon. Meni je pomembno da je lahek, saj ga bo treba tudi po stopnicah nest. In Bugaboo ima samo 9kg.

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 19:03:42   
Radenska_
Men je tud ta bugaboo vsec. Ampak a je za makadam, ima napihljiva kolesa?
Prej sem imela quinny freestyle 3 xl....odlicen ampak pretezek pa okoren za dvigovat in nosit, res....

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 19:14:53   
aja2
Mi pa smo imeli tako prakso, da smo vozicek zlozili v prtljaznik od avta, da ga ni bilo potrebno po stopnicah nosih-nam se je obneslo in tudi tokrat bomo tako prakticirali.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 19:44:25   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Men je tud ta bugaboo vsec. Ampak a je za makadam, ima napihljiva kolesa?
Prej sem imela quinny freestyle 3 xl....odlicen ampak pretezek pa okoren za dvigovat in nosit, res....


Jaz sem Cameleona brez težav po PST-ju vozila. Zadnja kolesa so napihljiva, tudi ročaj se obrne. Drugače pa za nek slab teren je Buffalo. Samo je res velik in tudi malo težji, nekje 12 kg ima.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 19:45:06   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: aja2

Mi pa smo imeli tako prakso, da smo vozicek zlozili v prtljaznik od avta, da ga ni bilo potrebno po stopnicah nosih-nam se je obneslo in tudi tokrat bomo tako prakticirali.


To pri nas ne pride v poštev, saj ga je ravno iz garaže potrebno gor odnest.

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
25.6.2016 21:20:19   
Sofie
Kakšen mir je...a vse gledate nogomet?user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
26.6.2016 6:56:34   
diamantina
Zdravo!

Moje M začuda še ni, ampak me zagotovo malo heca zaradi stresa in vsega v službi ta mesec. Sicer pa imam en tak ogaben mozolj na čelu, tako da bo ziher priškrapljala.

Glede opreme in oblekic - pri nas smo preprosti in praktični. Voziček imam še od taprvega otroka, malo več kot 7 je star in se sploh ne obremenjujem, ker rabila ga nisem preveč in ga tudi zdaj vem, da ne bi. Tudi nekih wrapov pa ležalnikov ... stran vržen denar. Boste videle, kako hitro vse prerastejo in največ, kar potrebujejo, je vaš čas, čista oblačila in hrana, vse ostalo je pa samo v naših glavah (unikatne obleke ipd.).

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
26.6.2016 8:23:36   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: diamantina

Zdravo!

Moje M začuda še ni, ampak me zagotovo malo heca zaradi stresa in vsega v službi ta mesec. Sicer pa imam en tak ogaben mozolj na čelu, tako da bo ziher priškrapljala.

Glede opreme in oblekic - pri nas smo preprosti in praktični. Voziček imam še od taprvega otroka, malo več kot 7 je star in se sploh ne obremenjujem, ker rabila ga nisem preveč in ga tudi zdaj vem, da ne bi. Tudi nekih wrapov pa ležalnikov ... stran vržen denar. Boste videle, kako hitro vse prerastejo in največ, kar potrebujejo, je vaš čas, čista oblačila in hrana, vse ostalo je pa samo v naših glavah (unikatne obleke ipd.).



Ja jaz mislim, da je dober voziček še najbolj pomemben. Vsaj zame. Ker sem precej aktivna in vem da bom ure in ure vozičkala. Nosilka pa enako, saj hodiva v hribe ter precej potujeva.

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
26.6.2016 8:37:50   
aja2
Jutro. Ja tudi zame je dober vozicek zelo pomemben, ker smo precej aktivni. Zato smo pred 4 leti izbrali peg perego gt3, da smo se lahko potepali in vozili po vseh terenih. Nasa mala se je zelo rada in dolgo vozila v njem. Ko je bla stara dobri 2 leti smo bli na morju in ko je bla zaspana je samo zlezla v vozicek in na plazi spala tudi 3 ure user posted image Glede oblacil pa se strinjam, da cim bolj enostavno (bodyji, legice, bombazne majcke,...), brez kakih krilc ali kavbojk. Nasa 4 letnica se vedno hodi v vrtec full udobno oblecena. Majica, legice. Tako jo oblacimo tudi doma-da nic ne tisci.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
26.6.2016 8:54:18   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: diamantina

Zdravo!

Moje M začuda še ni, ampak me zagotovo malo heca zaradi stresa in vsega v službi ta mesec. Sicer pa imam en tak ogaben mozolj na čelu, tako da bo ziher priškrapljala.

Glede opreme in oblekic - pri nas smo preprosti in praktični. Voziček imam še od taprvega otroka, malo več kot 7 je star in se sploh ne obremenjujem, ker rabila ga nisem preveč in ga tudi zdaj vem, da ne bi. Tudi nekih wrapov pa ležalnikov ... stran vržen denar. Boste videle, kako hitro vse prerastejo in največ, kar potrebujejo, je vaš čas, čista oblačila in hrana, vse ostalo je pa samo v naših glavah (unikatne obleke ipd.).



Isto sem mislila jaz, da mi zamuja zaradi stresa in da ni uspelo, sploh ker sva samo enkrat v tistih dneh in ker sem bila res izzmucena. In evo...sem user posted image

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
26.6.2016 9:03:16   
aja2
Drzimo pesti.

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
26.6.2016 9:29:22   
Katriss
Pri meni M še ni, bo pa gotovo tekom dneva ali jutri, ker sem naredila test in je negativen. user posted image Bil pa je tole 12. krog. To sicer še ni 12. mesec, ker sem imela večkrat M na 24 dni, vendar vseeno kaže, da bo potrebno nekako ukrepati, ko se nič ne prime user posted image

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?