|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 9:57:08   
aja2
Cestitam, poslikaj test, da ga vidimo. Jaz sem pri prvi nosecnosti delala test 9 dni po zaostali menstruaciji in je + bil konkreten (viden z vesolja). Sedaj pri drugi nosecnosti na dan izostale menstruacije druga crtica komaj vidna, drugi dan ze bolj (jutranji urin). Malo pobrskaj nazaj, sem nekje prilozila link s slikcami testov. Drugace pa jupi zate.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Luminnel)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 10:01:45   
aja2
Slikce mojih testov so na 25. strani.

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 10:04:20   
katjesss
Sofie in zdaj še Luminnel ...kako faaaaaaajn, res super, čeeeeeeestike :D lepo pozitiven ta junij ne :D

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 10:09:50   
Luminnel
Ne nisem dela baby check mini... je pa res, da sem morala zgodaj zjutraj na wc (cca. 5 zjutraj, ker je moj šalamastil po hiši in me je zbudil) in sem test delala dejansko že z drugim urinom.

Vedno delam iste teste in do sedaj mi nikoli še ni pokazalo. Tako da sem skoraj prepričana, da je to to. Verjetno mi ne bo dalo miru in bom takoj jutri naredila še cb. user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 10:15:49   
mimi_ka
Punce, očitno je ta mesec nekaj takega v zraku user posted image user posted image
Tudi jaz sem zjutraj naredila en test, ker me ze od včeraj zvija in M še ni in kar ne morem verjeti, da gledam dve user posted image user posted image
Sploh ne dojemam še in si ne upam veseliti prezgodaj zaradi slabe izkušnje pred par meseci. jutri bom ponovila s cb digital in potem se naročim na pregled. Seveda se bom vsak dan do pregleda, ki so pri mojem G v 9-10. tednu šele sekirala kot nora in upala na najboljše...
Ampak user posted image pa je le...končno user posted image

Luminel čestitke tudi tebi user posted image user posted image če bo vse kot mora bit, bova z rokom tam tam user posted image

(odgovor članu Luminnel)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 10:17:00   
Luminnel
IZVIRNO SPOROČILO: aja2

Cestitam, poslikaj test, da ga vidimo. Jaz sem pri prvi nosecnosti delala test 9 dni po zaostali menstruaciji in je + bil konkreten (viden z vesolja). Sedaj pri drugi nosecnosti na dan izostale menstruacije druga crtica komaj vidna, drugi dan ze bolj (jutranji urin). Malo pobrskaj nazaj, sem nekje prilozila link s slikcami testov. Drugace pa jupi zate.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja moj test pokaže podobno kot pri tebi... zelo rahlo črtico. Pomoje sem vanj zijala 5 minut in ga obračala v vse strani, če nimam slučajno halucinacije.

Punce hvala za čestitke... in mimi_ka čestitke tudi tebi. Najina user posted image bosta pa resnično čisto skupaj... vidim, da nas bo marčevk 2017 kar nekaj poznanih. user posted image Res sem vesela za vse, ki nam je uspela in upam, da je ta mesec, ki je čedalje bolj zelen tudi motivacija vsem ostalim, ki čakate na user posted image .

< Sporočilo je popravil Luminnel -- 28.6.2016 10:20:10 >

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 10:19:58   
mimi_ka
In sploh ne morem verjet, da je res ratalo samo z enim samim seksom user posted image ta mesec sem bila prepričana da ne bo nič enako kot madjanca in evo, res nikoli ne veš..ko je pravi čas, se zgodi tudi z enim samim seksom user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 10:22:06   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Punce, očitno je ta mesec nekaj takega v zraku user posted image user posted image
Tudi jaz sem zjutraj naredila en test, ker me ze od včeraj zvija in M še ni in kar ne morem verjeti, da gledam dve user posted image user posted image
Sploh ne dojemam še in si ne upam veseliti prezgodaj zaradi slabe izkušnje pred par meseci. jutri bom ponovila s cb digital in potem se naročim na pregled. Seveda se bom vsak dan do pregleda, ki so pri mojem G v 9-10. tednu šele sekirala kot nora in upala na najboljše...
Ampak user posted image pa je le...končno user posted image

Luminel čestitke tudi tebi user posted image user posted image če bo vse kot mora bit, bova z rokom tam tam user posted image


Wiiiiiiii Mimi_ka, čestitke. Ta mesec je pa res čudežen!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 10:23:02   
Luminnel
Tudi jaz nisem bila najbolj optimistična... kajti mislila sem, da sva že vse zamudila. user posted image In sem potem šele odkrila, da verjetno ne povsem, čeprav nisva zadela ovulacije. user posted image

Tudi znakov nobenih... edino včeraj in ponoči grozno boleče prsi. Prej pa vse v mejah normale, mislim, da mi je pomagal Clomid.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 10:24:47   
katjesss
Ja pa supeeeerr no, ni kaj drugega rect, cestitke se tebi mimi_ka :D in res je super motivacija in zagon, za nas ostale...no meni ste kar polepsale dan :D

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 10:41:31   
Bibabuba12
Par dni smo bili na dopustu pa ze vidim, da sem vse zamudila! Cestitke vsem novim user posted image ! user posted image user posted image user posted image

mimi_ka zate sem se posebej vesela, ker sva imeli isti cas slabo izkusnjo. Stiskam pesti, da bo tokrat cisto drugacna izkusnja! Cuvaj pikico in lepo user posted image ti zelim. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 10:50:25   
mimi_ka
Hvala iz srca vsem.
Bibabuba hvala ti user posted image saj tega me je najbolj strah, da se ne ponovi ista zgodba user posted image upam res na najboljše..

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 10:54:08   
Sofie
Luminnel in mimi_ka čestitke user posted image user posted image user posted image Same marčevke bomouser posted image

mimi_ka drugače pa tudi jaz še kar ne dojemam. Zares si bom oddahnila šele po prvem pregledu, ko bom videla da je tokrat vse ok. Ampak itak da bo pri vseh nas vse ok. Mora bit.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 10:59:39   
Bibabuba12
mimi_ka si danes ze ponovila test? Verjamem, da te je strah. Mene je ze vnaprej strah, da kaj ce se spet kaj taksnega ponovi, ko bo. Ampak kaj cemo, ce mi je namenjeno se bo itak ponovilo. Strah gor ali dol.

Midva sva ta mesec razmislajala ce bi al ne in gor in dol tako da sva na koncu mela nezascitene odnose cel cas. Danes me ze spika v jajcnikih, tako da sem okoli O. Torej bi naslednji mesec lahko bili user posted image . Pricakujem jih sicer ne, ampak moznosti so. Itak ni variante da bi v prvo ratalo. user posted image Naslednji mesec bova pa zares zacela delat na user posted image . Bi bilo lepo zagledat user posted image v avgustu. Bomo videli koliko srece bova imela. user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 11:17:05   
mava1975
Punce, ta mesec ste pa razturale user posted image user posted image user posted image user posted image naj gre tako naprej, navijam naprej za vse user posted image user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 11:37:20   
Veronique
O luminnel, mim_ka, bravo punce!!! Joj kako sem vesela za vse vas, cestitam!user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 11:48:31   
mimi_ka
Joj punce, upam res, da bo vse ok. Če se tokrat tudi ne izide srečno, mislim, da ne bova več niti poskušala. Tako da resnično resnično upam, da bo sreča na moji strani.
Bibabuba test sem naredila danes zjutraj prvič, jutri pa je dejansko tisti dan, ko je ne pričakujem. Jutri bom ponovila se enkrat test.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 12:07:11   
Bibabuba12
Tolk sem zmesana od tega dopusta, da sem cisto datume pomesala. user posted image V glavnem cestitke in lepo nosecnost ti zelim. Skoda, da ne bova tudi tokrat skupaj v nosecniski temi cvekale, ampak si cisto zasluzis. Mocno drzim pesti zate. user posted image Bodo pa to same puncke, ce je od enega seksa par dni pred O. user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 968
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 12:38:24   
Allstar
user posted image user posted image user posted image JUNIJ 2016 user posted image user posted image user posted image

2.6.
user posted image Allstar, 11. krog, 0 otrokuser posted image

3.6.
user posted image talisman13, 1. krog, 1 otrokuser posted image

12.6.
user posted image pajcevina, 1. kroguser posted image
user posted image izida, 5. kroguser posted image

14.6
user posted image aja2, 4. krog, 1 otrokuser posted image

17.6.
user posted image Storzek3, 5. krog, 2 otrokauser posted image

18.6.
user posted image madjanca, 12. kprog, 0 otrokpuser posted image

21.6.
user posted image *tabu*, 2. krog po SS, 0 otrokuser posted image
user posted image majčyca, 2. krog, 1 otrokuser posted image

22.6
user posted image Ashatan, 5. krog, 2 otrokauser posted image

24.6.
user posted image morskazvezdica, 2. krog, 1 otrokuser posted image

25.6.
diamantina, 2. krog, 2 otroka

26.6.
Katriss
user posted image Sofieuser posted image

28.6
Anonimna user posted image , 1. krog, 2 otroka

29.6.
user posted image mimi_ka, 3. krog po SS, 1 otrokuser posted image
Veronique, 2. krog po SS, 0 otrok

30.6.
user posted image Luminnel, 2. krog, 0 otrokuser posted image
Mayche, 10. krog po SS, 0 otrok

enkrat junija
mišamaša

user posted image Navijačiceuser posted image
Katte, Bibabuba12


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 969
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 12:40:34   
Allstar
mimi_ka in Luminnel čestitkeeee user posted image user posted image user posted image
Srečno do konca user posted image !!

O, kaj bi dala, da bi lahko z vami klepetala v Marčevkah user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 970
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 13:04:01   
aja2
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 971
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 13:20:45   
Radenska_
Mene pa niste dopisale :)

No, saj razumem.

Cestitke obema, skupina na fb ze obstaja, ce bi se zeleli pridruziti.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 972
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 13:29:52   
Allstar
Radenska povej kam te dopišem user posted image ?
Je ta tema tako klepetava, da mi večkrat kaj ugre user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 973
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 13:30:14   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

mimi_ka in Luminnel čestitkeeee user posted image user posted image user posted image
Srečno do konca user posted image !!

O, kaj bi dala, da bi lahko z vami klepetala v Marčevkah user posted image


Še vedno si lahko marčevka. Držim pesti.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 974
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
28.6.2016 13:32:54   
Radenska_
Ni panike :)

25.6
12 krog, 1 otrok

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 28.6.2016 13:33:37 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?