|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 [19] 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
24.9.2016 10:01:46   
Allstar
A nista bili danes dve za testkanje? Kako vam kaj kaže?

Damuš, pri meni je to pozitiven test user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
24.9.2016 12:12:39   
Micka87
Kje ste punce? Ali ima katera kaksne znakce? Mene so danes zacele rahlo boleti prsi, kot vedno pred teckouser posted image in ze izgubljam upanje, ker imam neko butasto predstavo, da, ko bo, ziher nebo teh 'tipicnih'znakov menstruacije (ne vem od kje mi to)user posted image ..vcasih si prav zelim kaksen drugacen znak, ga iscem, da mi vlije upanje pa ga zal ne opazim:/..ah ja, bo ze ob svojem casu sicer pa se je teden dni do testkanja..vsem en pozdravcek in drzim pesti za vse vasuser posted image user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
24.9.2016 15:45:26   
ječi12
Ojla

Js ne dobim v cetrtek, zaenkrat je ni. Naj tako ostane. Javim ;)

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
24.9.2016 15:48:19   
ječi12
Micka js istooo tko! Cim me bolijo joske recem evo nc ne bo, ceprou je kao tipicni znak za N, ampak pri men tudi pred M. Tko da sicer dokler ne pride ok, ampak drugace pa recem eh spet znaki za M....


(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
24.9.2016 18:41:02   
MartinaTaja
Pri meni ni še user posted image dane naj bi prišla. .... 3 dni že imam beli tok in špikanje v trebuhu.....ponavadi do me pred M joške bolele tokrat nič. ....test bom delala v ponedeljek

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
24.9.2016 21:08:04   
Anaina
Dober večer punce.
Moja user posted image je prisla v vsej svoji veličini. Tak da tudi pri nas ne bo nic ta mesec. Seznamček je pa res prav grozen za pogledat. Ali to pomeni da bo bodo oktobra sami pluski? Glede na moje cikle je ne pričakujem nekje 31.10.
Kako ste ostale?

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
24.9.2016 21:45:26   
ječi12
Martinataja superca da je se ni! Js mam isto beli tok, pa spikanje pa bolece joske...no kakorkoli, ta kratek cikel je ze mim, zdj bom cakala na 29.9. Ce je takrat ne bo, delam test en dan kasneje...

Anaina upam da bo oktober res zelen!!

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.9.2016 7:55:58   
Yogi
Pri meni je danes 29. dan cikla in šele 12. DPO. Še bom čakala na primeren trenutek za test. Ampak sem precej prepričana, da tokrat ni uspelo.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.9.2016 9:30:58   
MartinaTaja
Pri meni nič novega ..... ni znakov za user posted image niti za user posted image

Imam občutek,da se mi je cikel podalšal.... pri meni je najdaljši cikel tudi do 47 dni .... danes je 38 dan .... popoldan naredim test ....

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.9.2016 13:07:13   
meandmini
Tudi jaz imam še približno en teden do dneva D. Vedno sem točno vedela kdaj je O, ta cikel se mi je pa pomoje prvič zgodilo, da nimam pojma kdaj/če je O bila, tako da tudi ne vem kateri dan točno naj pričakujem M. Bomo videli, če smo zadeli user posted image čeprav nimam ravno dobrega filinga, da bo user posted image .
Tiste ki govorite o znakih...ko sem bila jaz prvič noseča, so bili znaki popooolnoma isti kot pred M. Na dan ko bi jo morala dobit sem že čutila, kot da bo prišla, si dal tampon, ampak je potem ostal bel user posted image Tako da ne prehitro obupat...

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.9.2016 15:15:09   
Yogi
Itak nisem zdržala in sem ga danes delala sredi dneva in je itak bel kot stena user posted image

(odgovor članu meandmini)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.9.2016 15:24:32   
pika poka 1

IZVIRNO SPOROČILO: Yogi

Itak nisem zdržala in sem ga danes delala sredi dneva in je itak bel kot stena user posted image

Joj neuser posted image Kaj pa, če si ga prehitro delala? 30.9. bi morala dobiti M, kajne? A se nismo zmenile, da bo konec seznama zelen??user posted image Za vikend še enkrat probaj. MartinaTaja, kakšno je pa pri tebi stanje? Si naredila test?

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.9.2016 15:35:21   
Yogi
Čisto možno. Ampak zdaj tega vsaj še en teden ne bom vedela. V bistvu mi ta test danes ne pove absolutno ničesar. Pozivam vse, da ne delajo takih neumnosti user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.9.2016 18:20:18   
MartinaTaja
Naredila sem test pred 1h.....test sem dala v album.....nekam roza je razlit in čisto neka rahla senca spet ne vem če se sploh kaj vidi na sliki..... mislim da ne bo nič. ...

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.9.2016 19:41:28   
ječi12
Oj

Hehe yogi kaj sm se nasmejala! Dobr si to povedala!

Js mam pa belega toka tok da bi misnla da mam drugi dan M k tece pa vse mokro skos....skos hodim na wc pa ni nc....joske me bolijo tko na dotik okol brdavic k ena huda modrica. Drugac me ne, k se ruknem pa sam auvaaa!! Razn belega toka k ga nism mela ze dolg tko mocnga....je vse kot pred M...spika me sm pa ke pa joske pac...

Js testa nocm delat dokler ne bo 29.9 mim, al pa recimo da se zjutri 29.9 zbudim pa nimam nc rdecga pa nardim. Prej pa ne. Seveda me pa ma da bi ga zdele.

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.9.2016 19:42:48   
ječi12
Aja martinataja js bi test delala zjutraj! Sicer pa na sliki ne vidim crtice-sam lej dokler ni M so vse moznosti

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.9.2016 22:21:58   
Micka87
Jaz bi takoj menjala za tvoje znake ječiuser posted image . Jaz misim, da bosta z martinotajo pobarvali seznamcekuser posted image ..stiskam pestiuser posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
27.9.2016 8:48:38   
MartinaTaja
Dobro jutro punce

Test negativen user posted image mislim, da se mi je tokrat cikel podaljšal in vprašanje kdaj jo lahko pričakujem. Sem pa malo pomirjena, ker imam 7.10.2016 ginekologa. Predvidevam, da mi bo predpisala klomifen, ker mi je pred časoma rekla, da če se odločim za nosečnost, bomo ovulacijo vzpodbujali, ker sem prvič zanosila s klomifenom in to po 2 letih

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
27.9.2016 11:18:24   
Micka87
Tudi moj test negativen:/..in mu kar verjamem, saj predhodno so punce tudi delale s temi cheap testi in jim je pokazal tudi prej..prav tako se mi ne oglasa nek notranji glas, da bi lahko bila srecka nosecka:/..nic hudega pa gremo naprejuser posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
27.9.2016 12:05:20   
ječi12
Ojla

Joj punce z veseljem bi popravla seznamcek za zeleno, sam se nc ne morm rect...dokler ne bo cetrtek mimo, ampak znaki niso nc drugacni kot pred M, rezn belega toka...bomo vidla kaj bo!

Martinataja pa micka skoda za negativna testa!

Micka kdaj bi pa ti mogla dobit? Js se pa ne upam delat testa prej, se bojim da bi ga za brezveze delala....tut ce bi bla pa neb pokazal, pol bi bla pa slabe volje....

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
27.9.2016 12:52:43   
Micka87
Po dosedaj rednih 29 dnevnih ciklusih naj bi prisla user posted image 1.oktobra..jaz pa vedno delam prej in verjamem (naivno) testom sploh tem kitajskim, da pokazejo prej..ali je katera izmed punc, ki ji ti one step iz ebaya testi niso pokazali prej in sele po zamujeni pozitivno?..

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
27.9.2016 13:25:08   
Yogi
Nimam nobenih info o tem, sem pa danes opazila na njem, da naj bi pokazal ze pri 10 enotah hormona (ne vem katera enota je za to user posted image ), kar je ekstremno nizko. To se niti nosecnost ni uradno. Tako da, ce nic ni... user posted image

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
27.9.2016 17:47:35   
Radenska_
Meni je test iz e baya pokazal prav 10 dni po ovulaciji
Imela sem ivf, zato vem tocno. Ekstremno so obcutljivi.
Drugace pa so moje izkusnje take da ce do 12 d po ovulaciji ni plus, pol ni nosecnosti.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
27.9.2016 18:15:05   
Micka87
No pri meni je tudi danes 10 dni po O in kot pravim testu tudi verjamem ..ker ko bom "vem", da bo drugace od znakcov in pocutja (ceprav se nikoli nisem bila) user posted image user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
27.9.2016 18:49:37   
izida
Pozdravljene, punce. Še vedno pridem rada pokukam k Vam, obenem pa močno držim pesti, da bo uspelouser posted image prav vsaki izmed vas!!!!Mi še vedno ne dojemamo, zato pa sem v mislih še vedno z vami in upam prav za vsako.

Jaz sem pri teh cheap ebay-jevih N testih videla rahel obris 10dpo, pa še to sem ga šla naredila, ker mi je 25 dc kazalo vrh ovulacije (obe črtici ful močni). Ob izostanku so pa bile črtice že zelo močne. Vse je bilo enako kot pred M, mogoče je izstopala samo vrtoglavica in pa srbeče bradavice.

Srečnouser posted image


(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 18 [19] 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 [19] 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?