|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
24.8.2016 22:35:22   
ječi12
Allstar sva! ;) na vsake dva dni! Čutla špikanje učeri in sva zdj zrihtala te dneve...zdj pa v pečici vzhaja mini bikica user posted image

Tema za Maj je že odprta, tko da se jim sam pridružmo pri čvekanju kmalu ;)

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
25.8.2016 10:29:38   
Allstar
user posted image user posted image SEPTEMBER 2016 user posted image user posted image

4.9.
pika poka 1

5.9.
katjesss, 13. krog, 0 otrok

6.9.
ječi12, 2. krog, 2 otroka

14.9.
rozica15, 2. krog, 1 otrok
Katte, 3. krog, 2 otroka

15.9.
Katriss, 15. krog, 0 otrok
Allstar, 14. krog, 0 otrok

18.9.
Veronique, 4. krog, 0 otrok

24.9.
MartinaTaja, 2. krog, 2 otroka

user posted image navijačiceuser posted image
Damuš, izida


< Sporočilo je popravil Allstar -- 25.8.2016 10:31:57 >

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
25.8.2016 11:03:48   
Damuš
Jaz sem pa danes sprvič v življenju naredila ovulacijski test. In sem bila takooo vesela, ko sem videla črtico (tako čiiiiisto rahlo - očitno so mi usojeneuser posted image ). Sem bila skoraj tako vesela, kot takrat, ko sem zagledala črtico na N testu. Sem se ful bala, da se mi bodo sedaj po SS sesuli cikli. In sem naredila test samo zato, da bom vedela, kdaj lahko pričakujem M. In sem res vesela, da se še vedno drži )približno) svojega urnikauser posted image

Sem hotla vprašat, kako je kaj s pluski, pa sem se spomnila, da smo šele avgustauser posted image . Jah ... mal sem adijo zadnje čase.

Navijam za vse.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
25.8.2016 15:27:02   
sončektvoj
Živjo punce

Še vedno po malem spremljam forum, čeprav sem ful zaposlena. Tako da najprej sožalje Damuš za ss :(

Vidim da je avgust bil katastrofa, precej rdeč, zato pa mora biti september top user posted image

Jaz te dni pričakujem nečakinjo, tako da sem z glavo čisto raztresena. Čakama na dopust in potem pregled pri G enkrat oktobra.


Sem pa ta mesec prvič poskusila LH trakce, čeprav so za PCO baje brezveze. In kot sem si mislila, mi že cel teden kaže močno drugo črtico, ki pa ni nikoli tako močna ali močnejša kot kontrolna. Tako da so testi negativni.

Drugače pa sem si iz tujine naročila inositol- v ZDA se to prodaja kot Pregnitude. Naj bi vplival na inzulinsko rezistenco in kvaliteto jajčec. Zdaj jemljem to že cel teden in je počutje res top.

Midva pa user posted image praktično vsak dan. Krivec pa je moje hormonsko stanje in libido do stropa. In ja, moški se sčasoma naveličajo in se začnejo pritoževati LOL user posted image
Ampak ko mu dam moj znameniti pogled je vedno za akcijo hehe. Revček ne ve če je tak srečnež, ali nesrečnež user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
25.8.2016 15:30:12   
sončektvoj
Pa še to- me lahko dodate na seznam prosim pod navijačice ? držim pesti za vse user posted image

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.8.2016 9:35:48   
katjesss
Punce kje ste, kaj pocnete....cakate na zelen september...user posted image user posted image

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.8.2016 10:18:26   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Punce kje ste, kaj pocnete....cakate na zelen september...user posted image user posted image



Jaz že celo jutro gledam O test (kjer sta obe črtici enako močni) in si mislim - prvič v življenju imam dokaz za O (ok, en dokaz je še hčerkicauser posted image ), midva morava pa čakati. user posted image

No, se vam bom pa s toliko večjem veseljem pridružila oktobra.user posted image

Komaj čakam, da mine ta teden, da gremo na dopust. Nujno rabiva en odklop.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.8.2016 10:23:47   
ječi12
Damuš vsaj veš da je vse kul in bosta loh spet poskusala kmalu!

Js sm v sluzbi...mam pa progesterona v seb na tone očitno ker me od O naprej bolijo joške za znort...upam da ne nehajo in bo ostalo tako....

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.8.2016 10:25:19   
katjesss
Damuš skoda ja..je blo verjetno receno, da se 1cikel pocaka? Bo pa oktobra se mocnejsa crtica in potem bo sledil user posted image , tako mormo razmisljat..user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.8.2016 10:27:39   
katjesss
Pri meni ni bilo in tudi zdaj ni cutit nobenega dogajanja, me prsa ne bolijo, spikanja tudi nic...tako da kaj pa vem no...

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.8.2016 10:29:25   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

Damuš vsaj veš da je vse kul in bosta loh spet poskusala kmalu!



Ja, sej to me tolaži (zarad tega sem sploh šla delat O test.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.8.2016 10:31:02   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Damuš skoda ja..je blo verjetno receno, da se 1cikel pocaka? Bo pa oktobra se mocnejsa crtica in potem bo sledil user posted image , tako mormo razmisljat..user posted image



Pravzaprav mi nihce ni rekel nič o čakanju. sama sem pa tudi pozabila vprašati. Mi pa kmečka logika govori, da je bolje, da počakava. In itak ... računam na user posted image v oktobruuser posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.8.2016 10:57:30   
n21n
Zdravo punce !:)
sem čisto nova tukaj in na prvi user posted image delava z mojim že dva meseca sedaj sem začela še z pitjem šmrdljičke v kapljicah tako da upam da bo kaj pripomogla k user posted image . M ne pričakujem 15. septembra :) imate kakšne izkušnje z tem kapljicam jaz jih pijem 2-3x na dan po 20 kapljic.. sicer sem zdrava sem bila na pregledu pred začetkom tega procesa ampak ker sem prebrala da jih nekatere ful pohvalijo sem si rekla zakaj pa ne škodovat ne morajo :)

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.8.2016 11:53:55   
Veronique
Jaz cakam, da mine user posted image in da greva v nov kroguser posted image imam doma O teste in tudi caj krvomocnice ampak ne bom uporabljala nicesar, le folno bom jedla.
Damus tudi meni niso rekli, da bi bilo treba cakat ampak sem sama isto predvidevala. Ena M, da si telo malo odpocije, predvsem pa da sem imela sama malo pavze in miru, da sem se psihicno postavila na noge. Sem pa brala po spletu, da veliko zensk takoj proba tako da pomoje ni nekega pravila.

(odgovor članu n21n)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.8.2016 12:45:06   
Radenska_
Damus, jaz sem mela splav 27.7.
Nic ne cakam, m se ni bilo vmes, o je pa tudi pri meni sedaj.
Predlagam da gresta v akcijo.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.8.2016 15:08:08   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: n21n

Zdravo punce !:)
sem čisto nova tukaj in na prvi user posted image delava z mojim že dva meseca sedaj sem začela še z pitjem šmrdljičke v kapljicah tako da upam da bo kaj pripomogla k user posted image . M ne pričakujem 15. septembra :) imate kakšne izkušnje z tem kapljicam jaz jih pijem 2-3x na dan po 20 kapljic.. sicer sem zdrava sem bila na pregledu pred začetkom tega procesa ampak ker sem prebrala da jih nekatere ful pohvalijo sem si rekla zakaj pa ne škodovat ne morajo :)


Pozdravljena n21n user posted image !
Jaz sem pila čaj krvomočnice in se mi je zelo poznalo na močnejših menstruacijah. Pila sem ga 2 ali 3 cikle, pa sem nehala. Krvomočnica oz smrdljička naj bi pripomogla k debeljenju sluznice, da se jajčece lažje vgnezdi. Tako da pomaga tistim, ki imajo sicer tanjšo sluznico. Z mojo je očitno vse ok user posted image

(odgovor članu n21n)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.8.2016 15:36:57   
Veronique
Punce, eno vprasanje. Ima katera izkusnje s Jamieson prenatal tabletami (s folno)? Sem zdaj brala eno slo blogerko, ki je pisala kako super ji je. Pa sem potem preverila in je dokaj ugodna cena (menda je 100 tablet okoli 20e) pa zdi se mi, da vsebuje kar veliko folne, ima namrec 1000mg ena tableta? Jaz sem prej jedla a-z mama iz dm (ki ima 400mg folne), potem Femibion (ki mi je bil super, ker ne vsebuje zeleza pa ima mislim da poleg tistih 400mg folne se neko aktivno obliko folatov), zdaj pa sem to nasla... ampak nevem, ce bi si narocilauser posted image ni mi vsec edino to, da ima zelezo (se mi zdi, da bi lahko zapiralo + blato se obarva in to mi ne ustreza prevec user posted image )
Verjetno se bom kar Femibiona drzala... keri problemi a neuser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.8.2016 16:33:35   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar


IZVIRNO SPOROČILO: n21n

Zdravo punce !:)
sem čisto nova tukaj in na prvi user posted image delava z mojim že dva meseca sedaj sem začela še z pitjem šmrdljičke v kapljicah tako da upam da bo kaj pripomogla k user posted image . M ne pričakujem 15. septembra :) imate kakšne izkušnje z tem kapljicam jaz jih pijem 2-3x na dan po 20 kapljic.. sicer sem zdrava sem bila na pregledu pred začetkom tega procesa ampak ker sem prebrala da jih nekatere ful pohvalijo sem si rekla zakaj pa ne škodovat ne morajo :)


Pozdravljena n21n user posted image !
Jaz sem pila čaj krvomočnice in se mi je zelo poznalo na močnejših menstruacijah. Pila sem ga 2 ali 3 cikle, pa sem nehala. Krvomočnica oz smrdljička naj bi pripomogla k debeljenju sluznice, da se jajčece lažje vgnezdi. Tako da pomaga tistim, ki imajo sicer tanjšo sluznico. Z mojo je očitno vse ok user posted image



Dobrodošla n21n.
Jaz sem obakrat pila krvomočnico (čaj). Če se je zaradi tega prijelo kaj prej (prvič v 5. in drugič v 6. krogu) pa ne vem. Mah .. jaz mam tako vsaj občutek, da nekaj "pripomorem" k čim hitrejši zanositvi. Pije pa ga tudi mož. Ga je pil že pred prvo N (naj bi tudi pomagal izboljšati semenčeca).


Jaz po tem čaju nisem nikoli imela kaj močnejših M ali kaj podobnega.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.8.2016 18:15:55   
Veronique
Jaz sem ga pila 2 meseca - prijelo se ni nic, M pa so tudi bile normalne.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.8.2016 21:17:41   
n21n
hvala punce za vse odgovore :) no jaz bom kapljice pila do naslednje M pa bomo videli res upam da bo september radodaren z user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
26.8.2016 21:38:46   
ječi12
N21n dobrodosla!

Js spet cist out, bom pogooglala kaj so te kapljice in čaji. Js nic ne uporabljam....upam tudi da ne bo treba...sam folno kupim zdele k test potrdi nosecnost cez 14 dni 😉😉 hihi

V glavnem, gledam romanticna komedija is on!

Uzivajte vikend pa lepo dojencke delajte! Mi smo ta cikl ze mimo, zdj pa samo zato ker je fajn 😛

(odgovor članu n21n)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
27.8.2016 12:00:28   
Allstar
Ja saj user posted image sem po krvomočnici edino jaz imela močnejše user posted image ! Res je, škodit ne more, lahko pa pripomore user posted image . Tako da držin pesti, da bo pripomogel user posted image
Veronique jaz sem o teh dodatkih folne brala Pušenjaka in prisega na Femibion, ker ima edini nekaj kar drugi nimajo, hahaha user posted image . Sem zelo profesionalno razložila user posted image . Jaz sem prej jedla Elevit, nato pa začela Femibion in mi je super. Jedla sem od Jamesona druge dodatke in so mi bilo ok, tudi v lekarni so mi jih priporočili.

(odgovor članu n21n)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
27.8.2016 12:08:44   
Katte
Damuš, jaz sem imela splav v 7. tednu. Nisem čakala nič in spet zanosila takoj ob prvi O.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
27.8.2016 16:47:04   
Veronique
Allstar najlepsa hvala, dovolj profesionalno, razumem! user posted image sem ze sla v lekarno hihi.
Jutri bo moje M menda konec potem pa da vidimo

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2016
28.8.2016 9:19:28   
Yogi
Tokrat se pridružujem user posted image
Poskušava pa prvič po dveh zaporednih SS. Glede na trenutni trend (trenutno že 40. dan brez, s cikli od 32-40 dni) menstruacije septembra sploh ne bo. Če že v začetku oktobra (upam, da ne). user posted image še nimava. Lahko me date pod 30.9.
Držim pesti za vse!

< Sporočilo je popravil Yogi -- 28.8.2016 9:21:16 >

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?