|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2017
1.9.2016 10:31:55   
Dorskiy
Fb sem ustvarila za tiste, ko jim je lažje tam bit :) Drugače pa vedno dobrodošle! Trenutno smo še itak samo 3 ker je zasebno skrita skupina in je noben niti ne najde.
Pigy, držim pesti, da bo vse okej! Če bi bilo kaj narobe bi verjetno bile prisotne močne bolečine pa več krvi (ko sem mela ss je bilo tako)
Rahlo krvavenje je lahko tud kako vnetje z mehurjem? hm? glede na to, da je samo takrat ko se obrišeš (Torej v urinu? )

Čestitke vsem novim user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Dorskiy -- 1.9.2016 10:33:51 >

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Majčice 2017
1.9.2016 10:46:42   
Pigy
Druge se nam tam itak kasneje pridružijo :)

Eto očistila sem kopalnico in bruhala user posted image
upam da ne začnem s tem. sem pa se premislila in sedaj spila femibion.

Dorskiy - krvavim verjetno zaradi bakterij (sem mela v prvi nosečnosti iste težave).

A se drugače vse ok počutite?


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Dorskiy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Majčice 2017
1.9.2016 11:11:34   
Dorskiy
Glavno, da je kopalnica spucana user posted image
Aja bakterije.. no da ne bo nič resnega pa bo vredu :)

Zaenkrat mene skoz dan vmes muči omotičnost. Pa malo mi srček vmes poskoči.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Majčice 2017
1.9.2016 11:20:09   
pa3sha
Moje počutje je za enkrat ok, malo me sicer prsa bolijo ostalih znakov pa za enkrat še nimam, razen izostanek menstruacije in seveda + na testerju. user posted image

(odgovor članu Dorskiy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Majčice 2017
1.9.2016 12:13:06   
Kaličopka6
nipt je neinvazivni genetski test. ki hvala bogu obstaja. in je pri nas nazadnje podal res zalostne rezultate, ki so se potrdili tudi na amniocentezi :(

(odgovor članu pa3sha)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Majčice 2017
2.9.2016 7:13:15   
Pigy
Dobro jutro

Hvala za razlago kaj je to.

Jaz sem se spet zbudila ves moker vlozek,
tako da je res loterija, al se obdrzi al ne.
Grem v sluzbo pa bomo videli kako bo.
Krcev nimam nic,samo rjavo krvavo full
lahko je res bakterija spet lahko pa bom splavila.
Sej ne vem.


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Majčice 2017
2.9.2016 8:25:27   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Kaličopka6

nipt je neinvazivni genetski test. ki hvala bogu obstaja. in je pri nas nazadnje podal res zalostne rezultate, ki so se potrdili tudi na amniocentezi :(


Pa si bila takrat prej na NS? In potem še na NIPT testu?

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Majčice 2017
2.9.2016 9:20:13   
Sanček
Pozdravljene. Evo tudi jaz se vam pridružujem v skupini. Po izračunig bo PDP okoli 8.5.2017. Imam že enega sončka, ki obskuje 2. razred, in lahko povem, da se zaenkrat nosečnost precej razlikuje od prve- vsaj zaenkrat. user posted image , razen špikanja in bolečih prsi niuser posted image - pri prejši nosečnosti sem se zelo spoprijatelila z wc školjkouser posted image user posted image . Tudi sama komaj čakam prvi pregled, ampak ga imam 4.10.. Imam pa težave z ščitnico tako da moram biti malo bolj pozorna okoli tega. Sem pa že tudi včeraj klicala v tirološko ambulanto ampak so mi rekli da imajo cel september že zaseden... Upam da bodo vrednosti tsh vsaj do takrat ok...
Pigy držim pesti da bo vse ok...

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Majčice 2017
2.9.2016 11:22:31   
dramica
Pigy upajmo na najboljše.Držim pesti da bo vse ok✊

(odgovor članu Sanček)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Majčice 2017
2.9.2016 12:22:40   
pa3sha
Danes sem se naročila na pregled in ga imam 6.10., ja še dolga bo za čakat. Do takrat pa lepo čiči in čaki. user posted image

Drugač pa držim pesti vem, ki imate težave. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Majčice 2017
2.9.2016 12:29:04   
Anonimen
Majčice pozdravljene user posted image
Sem v 4.tednu nosečnosti. Včeraj sem se močno udarila v trebuh (desno nad popkom). Danes pa točno na tem mestu čutim bolečino. Krvavitev nimam, pregled imam pa komaj 19.9.2017. Kaj narediti?
Hvala za odgovore.

(odgovor članu pa3sha)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Majčice 2017
2.9.2016 12:30:07   
Anonimen
19.9.2016 :-)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Majčice 2017
2.9.2016 12:34:21   
mava1975
Bolečina je ker si se tam udarila kot npr. Če se v nogo kjer nastane modrica. Pikica je pa še tako majhna in dobro zavarovana, da ji to ne bi smelo škoditi. V vsakem primeru pa nimaš kaj storiti. Verjamem, da ta udarec ne bo škodil...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Majčice 2017
2.9.2016 12:45:15   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Dorskiy

Pigy, držim pesti, da bo vse okej! Če bi bilo kaj narobe bi verjetno bile prisotne močne bolečine pa več krvi (ko sem mela ss je bilo tako)
Rahlo krvavenje je lahko tud kako vnetje z mehurjem? hm? glede na to, da je samo takrat ko se obrišeš (Torej v urinu? )




Sicer ne spadam med vas pa vseeno.
Ko sem imela jaz SS ni bilo nobenih močnih bolečin niti ne vem kako hudega krvavenja. Zvijalo me je podobno kot pred M (ne hudo), pa roza izcedek sem opazila, ko sem se obrisala.
No, pri meni je potem šlo zelo hitro - čez par ur sveža kri in je bilo to to.

Držim pesti, da pridete uspešno do konca.



(odgovor članu Dorskiy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Majčice 2017
2.9.2016 14:54:27   
Mitra77
A je tukaj med vami mogoče katera, ki je starejša od 35 let?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Majčice 2017
2.9.2016 15:00:17   
mava1975
Jaz sem sicer januarka jih bom jutri 41

(odgovor članu Mitra77)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Majčice 2017
3.9.2016 13:28:29   
spelck
Helow....evo tud mene, ki sem user posted image zagledala 26.8. Zgodilo se je takoj, ko smo načrtovali....dopust naredil svoje user posted image Datum pregleda imam izgleda prva od vas, saj ga imam že 12.9.2016. Datum poroda si ne morem izračunati sama, ker imam drugače dolge cikluse...bomo videli čez dober teden. Upam da bo vse ok in da se bo že čutil srček. Stara sem pa 27 let in je prva nosečnost. Počutim se še ok...bilo mi je nekje dva dni malo bolj slabo in špikanje..vendar je trenutno minilo. So pa boleče prsi še vedno. Sem pa začela jemati Tifol. Vsem skupi želim čim lepšo in zdravo nosečnost brez zapletov, predvsem pa veliko debate na tem forumu user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Majčice 2017
3.9.2016 14:32:53   
Mitra77

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Jaz sem sicer januarka jih bom jutri 41



Vse najboljše mava!
http://plusquotes.com/images/quotes-img/surprise-happy-birthday-gifts-5.jpg

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Majčice 2017
3.9.2016 15:44:52   
dramica
Mava tudi od mene vse najboljše in najlepše!Spelck dr6im pesti na uspešen pregled.javi :) jaz prezivljam slabosti ki me doletijo po vsakem obroku..tasca me je ze sprasevala ce sem bolna😆res ne vem koliko časa bom lahko skrivala😄.Ve ste že povedale komu?se pravi sedaj sem v šele 6 tednu 😐,..

(odgovor članu Mitra77)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Majčice 2017
3.9.2016 16:35:14   
spelck
Jaz zacnem v ponedeljek 6 teden po zadnji menstruaciji. Pol smo zlo na istem. Povedala sem sodelavki na moji smeni, ker sem nehala piti kavo in ne vzdigujem tezkih stvari. Za druge pa se cakava..da bo le vse v redu na pregledu.

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Majčice 2017
3.9.2016 19:18:33   
Anonimen
Pozdravljene mamice
Da se vam pridružim še jaz ... zaenkrat anonimna, ker je bila črtica na first sign duo ful rahla in tanka. Bi bilo pa ful fajn da je to res to, po 6 letih poizkušanja, gineko težavam in ss. Jutri test ponovim z jutranjim urinom in če je to to, mam to "srečo" da takoj pristanem na bolniški. Doma mam že 6letno damico.
Pdp je 11.5.2016

Anonimna user posted image

(odgovor članu spelck)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Majčice 2017
3.9.2016 20:16:44   
Dorskiy
Anonimna, kdaj si pa delala test? Jaz sem jih delala na 3 dni, (3krat) da sem videla kak je bila rdeča barva skoz močnejša pol sem vedela, da je to to, ker pri prvem SS-ju je bila bleda barva (Ampak to bi lahk tudi blo zaradi hitrega testa) pol sem šla čez 3 dni spet delat takrat test, pa je tud bla bolj medla barva.. kar hitro pa sem vedela, da ni uspelo. Držim pesti zate user posted image

Čestitke vsem nosečkam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Majčice 2017
3.9.2016 21:16:47   
Anonimen
Test sem delala popoldan, zato ga moram zjutraj ponovit. Pa M mam neredno tko da vprašanje koliko mi zamuja in če sploh mi.
Bomo vidli čez par dni :)

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Dorskiy)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Majčice 2017
4.9.2016 12:38:25   
kokotulja
Zivijo srecke, nosecke :)
Upam da se imate super in da ni prevec slabosti. Meni je ful slabo.. Isto kot v prvi nosecnosti. Grozno res, upam da cimprej mine.
Drugace pa cakam na prvi pregled, 26.9. Komaj cakam :)

Sem pa pisala za sprejem v fb skupino, pa ni nobenega odgovora? user posted image no drugace bomo pa tle cvekale :) pozdravcek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Majčice 2017
4.9.2016 14:33:00   
Dorskiy
kokotulja hejla, kam si pisala za sprejem v skupino? Meni pri zs ne kaže nič. No, midve bova 'skupaj' šle na pregled hehe user posted image

(odgovor članu kokotulja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?