|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dieta 50. dan
26.9.2005 7:31:31   
Anonimen
kako lepa številka - 50, a ne? Daleš smo že, punce, daleč. AMpak meni se zdi, glede na to, da so šle prve kile tako hitro dol in da zdaj teža skoraj stoji, da bo treba še kaj pogruntat zraven. Kakšno rekreacijo mogoče? Ne, ne me tepst, samo vprašam user posted image

Drugače pa danes jem pečenega piščanca pa zelenjavo, po včerajšnjem vodnem dnevu pa je zelo pasalo tudi grozdje zdajle za zajtrk. Zdej grem pa še na kofe, pa na skret, pol pa na šiht.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 8:22:28   
Maja0505
Evo mene po beljakovinskem dnevu. Sem se tolk mesa najedla, zraven tudi mal kruha, seveda, ker tašča ni mela zelenjave (pri njej smo bli v trgatvi). Kako ti ona dobr meso speče, pol pa sam po njem. user posted image  Mi je blo zvečer kr mal žal, pa še grozdje sem jedla, zjutraj pa vseeno obdržane kile.user posted image user posted image user posted image user posted image
Kolk je to blo lepo za vidit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 8:30:46   
Maja0505
Pa še to moram povedat. Prej če sem kaj hujšala in to povedala okolici, so me vsi silil s hrano (beri tašča in tast). user posted image Zdej pa me celo podpirata, pa tud nimam tolk kil, da bi blo tako hudo. Večeri me je tast celovprašal , kateri dan imam in kaj lahko jem. Ko sem mu povedala, mi je točno to ponudil in ostalega ne. user posted image  Kdo bi si mislil, da se lahk človk tok spremeni.user posted image user posted image
Uglavnem hočem povedat to, da mi gre na živce, če se odločiš, da boš hujšal, potem ti pa nekdo vsiljuje hrano...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 8:33:14   
Anonimen
Aja, meni je nihče ne vsiljuje. Nikoli. Si jo kar sama user posted image  


Sem pa včarja zvečer decu rekla, ko se je basal, dobesedno basal s hrano: "Poglej mene, cel dan na vodi, pa mi ni nič." Pa me je gledal kot tele, češ, kaj pa je to tazga. Tele s polnimi usti.

(odgovor članu Maja0505)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 8:58:20   
bobek05
Maja, jaz sem tudi danes kar obnemela, ko sem danes stopila na vago po včerajšnjem pregrešnem dnevu: -4,5KG user posted image Sicer mi ni jasno kako in zakaj, ampak sem pa ful vesela...

Al bina, meni že ves čas po glavi hodi, da bi trebalo še malo migat, ker se še predobro zavedam, da se mi bo teža ustavla, a kaj ko si to govorim vsak dan, naredim pa nič.. Izgovorov je seveda dosti, pa noben pameten.. user posted image
Al bina, kako si preživela vodni dan?? Mene tudi skoraj čaka.. (danes je moj 22. dan)



_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 9:00:47   
Anonimen
Men tud nobeden nič ne vsiljuje, razen moja mami včasih, čeprav ve da sem na dieti.
Danes bom pa jaz jedla kuhana jajca pa solato.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 9:14:56   
Anonimen
Bobek, moj prvi vodni dan, torej 29. dan diete je bil gorzen. Bila sem lačna, da bi skoraj travo žrla. Ampak včerja pa, začuda, me ni niti malo piogalo. Do večera sploh nisem čutila lakote, morda zato, ker sem se dan prej preveč nažrla user posted image  je kar šlo, no.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 9:54:25   
Maja0505
Bobek tudi jaz imam 22. dan diete, torej bova naslednji ponedeljek skupaj na vodi.user posted image
Al bina povej mi, ti je šlo kej dol, glede na to, da si mela sadni nato pa še vodni dan. Si sploh kej druzga kot vodo, oziroma prejšnji dan samo sadje?
Matr si karakter, če ti je to rata, še posebi ob takem možu (mam jaz tud enga tazga domauser posted image ) .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 9:58:31   
Maja0505
Al bina tudi men ponavadi ni treba hrano tiščat, sam ko se odločim, pa bi rada zdržala, sam ob tako šibkem karakterju, kar se hrane tiče.....user posted image
Aja zdejle sem prebrala, da dan pred vodnim dnevom nisi mela sadni dal ali pač si se "nažrla" sadja?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 10:01:59   
Anonimen
Maja, tisti prvi vodni dan, torej 29. dan diete sem imela en dan prej sadni, potem pa vodni. In ta je bil hud ko prasec. Oprosti besedam, ampak res sem bila lačna ko svinja.

Ta zadnji, torej včerajšnji je bil pa dan po žretju, orto žretju, tako da sem si ga sama določila in zdržala brez večjih problemov. Res ni bilo panike. Edino dec, ja, mater se je basal ko Pujdomir.

(odgovor članu Maja0505)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 11:06:23   
Maja0505
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  al bina, teb pa se lahk človk nasmeji.
No nisi pa napisala, če si kej kil zgubila zaradi vodnega dneva? Al pa si jih mogoče dobila, ko si gledala, kako se tvoj ljubi baše.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 11:09:17   
Anonimen
Aja, to misliš od včeraj na danes, če sem izgubila kaj kil? Ne, nisem, pravim, da sem od začetka na hitro sedem vse skupaj, zdaj pa kar stoji. Jaz resno mislim, da se bo treba začet rekreirat.

(odgovor članu Maja0505)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 11:16:15   
Anonimen
Jaz imam pa v petek vodni dan, sem zdajle izračunala. No ja, bolje kot vikend. Al bina, ti računalniški maher, a mi zaupaš, kako pa si pordečila tisti dve besedi?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 11:50:53   
Anonimen
O, ljubezen moja, draga Splišni. Ko pišeš odgovor imaš zgoraj ikonce, in pod črko A lahko spreminjaš barve.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 11:59:02   
biba77
Punce, jaz sem vceraj gresila (dobre doze - prvic, odkar dietkam), ampak danes ne bom imela drasticnih ukrepov, ker sem sredi IUI, tak, da bom lepo jedla svoj mesni dan in ce bo res kriza se kaj zraven...

Imam pa za vas sporocilo od Blacky, ki je delala neke spremembe v svojem profilu in ima sedaj tezave z dostopom do RR:
"Prosila bi te, če lahko na dieta - 50. dan, javiš puncam, da jih nisem zapustila, da jih vztrajno berem, vendar enostavno ne morem pisati, ker noče sprejeti moje prijave."

Lep dan se naprej,
Astrauser posted image



_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 12:31:15   
Anonimen
A tako da je potem z črnko oz. Blacky? Jaz sem pa mislila, da se kje prenažira in nima več časa za nas user posted image  No, črnka, le porihtaj, pa nazaj pridi kmalu.

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 13:03:58   
Blacky30
Tukaj sem!!!!!!!!!!!!Sicer z drugim nickom in brez vseh polepšav, ki sem jih imela prej, a začasno bo v redu. Upam, da me hitro porihtajo nazaj.
 
Albina si videla, samo me malo pošinfaš, pa sem takoj tukaj. Do zdaj sem se 2 dni trudila s prijavo, pa ni šlo, zdaj pa takoj. user posted image user posted image user posted image
 
No, jedilnik za danes pravi špinača z ocvrtimi jajci, za večerjo enako, le pol manj. Jaz imam danes sadno-zelenjavni dan, ker sem včeraj imela vsesplošni dan.user posted image user posted image  Pa je prav pasalo, veste.
No, za kosilo bom imela tinstano zelje, za zajtrk sem imela grozdje. Potem pa bom do konca dneva na sadju, upam.user posted image
 
Držite se in upam, da se kmalu pojavim z mojo lepo slikico in pravim nickom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 13:26:09   
Anonimen
je pasalo, ne? Meni tudi v soboto in čevapi in picek in kruh in jogurt in solata in krompir...mater, je blo dobro. user posted image

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 13:29:03   
Anonimen
O madona, pa res. Glej to! Vau!
Blacky, hallo!

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 13:29:54   
Anonimen
Aja, hvala, draga al bina!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 13:33:46   
Tejči
No, jaz vas prav občudujem, kako daleč ste prilezle. user posted image Jaz sem že tud enkrat sprobalo to dieto-le do 29. dne, ki bi naj bil vodni-sem nehala in se namesto vode nažrla vseh drugih dobrot.user posted image  Zaj pa počasi razmišljam, da bi spet poskusila, ampak zaenkrat sem še samo na razmišljanju.

No, lepo bodite pridne še naprej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 13:35:27   
Anonimen
user posted image   Malenkost, ljubca, še drugič   user posted image

 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 13:36:44   
Anonimen
Tejči, koliko si pa shujšala?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 13:38:36   
Tejči
6 kg..ampak sem že vse dobla nazajuser posted image  Saj ni čudno, če mam taki apetit, da bi volka požrla..prav grozna sem postala..samo bašem se še..evo zaj s čokoladnimi napolitankami..katastrofa..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dieta 50. dan
26.9.2005 13:40:22   
Anonimen
Aha, no, potem izgleda, da vse približno toliko shujšamo. Zanimivo. Ja, treba se je pa potem  držat tega ločevanja. Ne toliko po dnevih, kot po obrokih.

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?