|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
18.10.2016 19:28:27   
Yogi
Joj, jaz ze celo temo jamram o sibkih crticah. Merim si jih od 10. dneva in guess what user posted image danes na 20. se je pokazala zelo mocna. Midva sva pa ze pred dnevi zakljucila vse. Ocitno bo ta cikel zelo dolg. Se dobro, da sem vceraj zvecer za foro zacela spet meriti, ker sem s 17. ze nehala. Lekcija za naprej.

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
18.10.2016 19:28:41   
Veronique
Vem kako se pocutis, tudi sama se nisem stara niti 25 pa me caka obisk tam, ni prijetno. Mi lahko tudi v ZS kaj napises, ce bos potrebovala kaksno informacijo iz prve roke, ampak imam sele sredi novembra.
Tudi jaz sem slisala same pohvale za zdravnike, upam da drziuser posted image

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
18.10.2016 19:29:26   
Veronique
Yogi nic se ni izgubljeno, akcija!user posted image ce O se ni bilo nista nic zamudilauser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
18.10.2016 19:41:20   
sončektvoj
Hvala Veronique. Jaz pa sem stara 27... Z mojimi ciklusi pa ne pazima cirka 2 leti. Nisem niti enkrat zanosila, pa sva zadnje pol leta ciljala na vse možne načine.

Bomo pa bolj ponosne na naše sončke, ko se bomo tak namatrali za njih.


Yogi
jaz sem prejšnji mesec ovulirala na cd18, pa sem bila na clomidu. tako da še res ni nič izgubljeno. Veselo user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
18.10.2016 20:48:27   
Reese5
micka87, pri meni ni še nič, imam tudi občutek da ne bo... zadnje tri dni me neznosno boli v spodnjem delu trebuha, bolečina podbona menstrualnim, pa ne vem ali naj jo pripišem prebavnim težavam ali čemu drugemu..danes se je stanje malo umirilo, a še vedno čutim zbadanje user posted image

sončektvoj srečno na kliniki in da ti čimprej uspe, držim pesti!!!user posted image in seveda tudi za vse ostale punce!

Ali imate tudi ve kdaj boljše/slabše dneve? Mene je danes sesulo...slab dan očitno..jokala kot dež in se spraševala koliko časa še bom upala iz meseca v mesec user posted image . ampak jutri je nov dan user posted image

Srečno vsem v oktobru!

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
18.10.2016 21:11:10   
Yogi
Zdaj razmisljam koliko sva ze mesecev taprvic zamudila takole, ker je bil cikel daljsi od 30 dni, odnehala sva pa ze prej. Ce bi prej vedela za te ovu. teste user posted image

Reese o tem smo ravno zadnjic govorile. Mene vsak mesec sesuje. Pms zagotovo ne pomaga pri tem. Saj z menstruacijo se potem vrne optimizem user posted image

(odgovor članu Reese5)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
18.10.2016 21:20:27   
Veronique
Tudi mene je ta mesec konkretno prizadelo en dan vse skupaj, sem bila tudi na tleh. Ampak sem boljse, hvala bogu.
So pa taki dnevi cisto normalni na nasi poti, mislim, da jih imamo vse.

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 6:49:59   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Yogi

Joj, jaz ze celo temo jamram o sibkih crticah. Merim si jih od 10. dneva in guess what user posted image danes na 20. se je pokazala zelo mocna. Midva sva pa ze pred dnevi zakljucila vse. Ocitno bo ta cikel zelo dolg. Se dobro, da sem vceraj zvecer za foro zacela spet meriti, ker sem s 17. ze nehala. Lekcija za naprej.


Tudi pri meni je vse čudno. 2 dni nazaj je bila značilna sluz za O. Ok, O bi naj bila naslednji dan. Ampak ... testi še vse do danes niso pokazali, da bi bila. Čist sem zmedena. Resno. Pričakovala da bo O test pozitiven včeraj zvečer, pa je kooooomaj pokazal tako šibko črtico. Svaštaaaa ...

Mah bolj se poglabljam v tole plodnost, manj mi je jasno. Se sprašujem kako nama je sploh uspelo 2x do sedaj?user posted image
user posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 7:50:12   
Veronique
Damuš enakouser posted image
Tudi jaz imam problem, spet. Vceraj sem dobila M, vsaj mislila sem. Se je zacelo kot par roza kapljic, nato nadaljevalo kot malo rjavega izcedka in to je to? Zdaj ni nicuser posted image no naj se ze prosim vlije, da se to konca.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 9:27:34   
Damuš
Pa sem dočakala enako obarvani črtici na O testu.user posted image

No, zdaj se grem pa sekirat, ker včeraj nisvauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 9:46:44   
Yogi
Danes je še čas user posted image user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 10:16:26   
Allstar
Damuš nič sekiranja, danes in jutri je idealen čas user posted image . Držim pesti user posted image . Jaz pravim, da sreča, da imamo te ovulacijske teste, ker bi drugače velikokrat mislile, da je že mimo in mogoče zamudile.

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 10:45:04   
katjesss
Punce....zal mi je za vse M user posted image , ki so prisle, ali se nakazale in vas zdaj jezijo...

Veronique se vedno nic od vcerajsnjega izcedka??

Drzim pesti res res res mocno za vse!!!

Tiste, ki imate na neplodnostni...vaje da dostim rata po prvem pregledu/ pogovoru....nama je, zaenkrat dobro kaze :D

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 11:18:16   
Veronique
Damus samo akcija, nic se ni izgubljeno, zdaj se sele zares zacneuser posted image

Katjesss mislim, da se je nekaj razvilo, krce imam kar mocne. Za vsak slucaj sem naredila danes se en test pa je res negativen tako, da lahko mirno cakam tisto ta pravouser posted image . Bolj bi me skrbeli ti izcedki pa male krvavitve, ce bi bila kaka rahla crtica.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 11:26:35   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Damuš nič sekiranja, danes in jutri je idealen čas user posted image . Držim pesti user posted image . Jaz pravim, da sreča, da imamo te ovulacijske teste, ker bi drugače velikokrat mislile, da je že mimo in mogoče zamudile.


No, midva bi ta mesec res zamudila, če ne bi delala testov, ker bi mislila, da je že davno vsega konec. Svaštaaaa ... Pa tako sem se hvalila, kako pa jaz vedno vem, da imam O.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 11:40:28   
Yogi
Kateri dan pa je danes, Damuš? Meni še niti danes zjutraj ni pokazalo močnejše črte. Je pa skoraj tam. Mogoče zvečer. Ta mesec menstruacije sploh ne bo. Mogoče 5.11. (če!).

Ma, se sekiramo! user posted image Pa se je vse pomešalo.


(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 11:51:22   
Žabinčica
Punce navijam za vse, pošiljam user posted image user posted image user posted image in upam da kmalu zagledate željeni + user posted image .

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 11:56:34   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Yogi

Kateri dan pa je danes, Damuš? Meni še niti danes zjutraj ni pokazalo močnejše črte. Je pa skoraj tam. Mogoče zvečer. Ta mesec menstruacije sploh ne bo. Mogoče 5.11. (če!).

Ma, se sekiramo! user posted image Pa se je vse pomešalo.




13 DC. Sej moja črta ni močnejša. Je pa približno enaka kot kontrolna. Sem pa prejle naredila še en test, pa je črtica že začela bledet.

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 11:58:02   
pika poka 1

Damuš, v akcijo!!!! user posted image

Yogi, kaj še nisi konec z O? Midve pa ja skupaj testkava konec meseca user posted image

Joške me bolijo user posted image user posted image user posted image Ignoriram! user posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 12:05:54   
Yogi
Ah kje, pika poka. Tudi jaz sem mislila, da je konec pa se še začelo ni. Boš sama testirala user posted image Držim pesti!

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 15:42:28   
pika poka 1
IZVIRNO SPOROČILO: Yogi

Ah kje, pika poka. Tudi jaz sem mislila, da je konec pa se še začelo ni. Boš sama testirala user posted image Držim pesti!


Ajaaaaa??! user posted image

Kaj pa to?? Sem vnesla za hec user posted image

Koledar ovulacije
Glede na podatke, ki ste jih vnesli, je največja verjetnost, da boste plodni med torkom, 11.10.2016 in nedeljo, 16.10.2016.
V kolikor takrat zanosite, bi vaš rok poroda bil petek, 7.7.2017. user posted image user posted image user posted image
Umiram od smeha!!! user posted image

Prvi dan M je tak bil 1.10. in na 27 dni. Kap me je skoraj user posted image Pa ravno v tem tednu sva bila pridna user posted image

< Sporočilo je popravil pika poka 1 -- 19.10.2016 15:43:44 >

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 16:08:27   
Micka87
Pika poka1 upam..to mora, da je neki znakuser posted image . Jooj naj hitro mine!! Navijamooouser posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 17:41:03   
pika poka 1

IZVIRNO SPOROČILO: Micka87

Pika poka1 upam..to mora, da je neki znakuser posted image . Jooj naj hitro mine!! Navijamooouser posted image

Hvala!! Upam, da ne bom razočarana, ker to bo res hudo razočaranje. Po morebitnem negativnem testu se bom tokrat zelo težko pobrala...

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 18:43:18   
saramiska
No, no, dovolj govora o tem, kako se boste težko pobrale! Drugega ne preostane, treba je vsakič znova v boj, da se pride do cilja. Saj vem, da mi je lahko s polno ritjo srat, ker že imam enega, ampak ne niti pomislit na kakšno obupavanje in razmišljanje, kako ni fer, da ene zanosijo "po pomoti", kako se ne morete več tega it in podobno.

Dajmo, dajmo, dajmo, vsak mesec prinese nove zmage, treba se je fajtat! user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
19.10.2016 20:36:34   
Veronique
Tako ja, se strinjamuser posted image glavo gor in v nove boje!
Vseeno pa upam, da bo ze ta mesec cimbolj zelen seznamuser posted image
Mene pa lahko tudi uradno pobarvate na rdece.

(odgovor članu saramiska)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?