|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
29.9.2016 9:40:15   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

Danes bi mogla dobit m. Cikle mam na 28 dni.

Bom sla v mullerja!




Ah pol ti bo Viola tudi s popoldanskim urinom narisal user posted image . Dryim pesti.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
29.9.2016 9:52:13   
ječi12
Hvala! Javim💪

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
29.9.2016 12:17:34   
Veronique
Moja O pa bo ta mesec malo bolj pozna izgleda, danes je 13. dan pa je test se vedno negativen (tudi digitalniuser posted image ), najkasneje sem jo imel 16. dan, bomo videli kako bo tokrat.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
29.9.2016 16:03:11   
ječi12
Punce!!! Je je user posted image aaaaa!!! Noro! A zdj je to to al rabm delat se ksn test? A loh koncno mojmu povemmmmmm!!!! Res lepa crtica na viola iz mullerja! Ohhh tak obcutek vsem zelim! Cimprej!

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
29.9.2016 16:51:58   
meandmini
Oooo, d best!! čestitkeeee!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
29.9.2016 17:24:35   
pika poka 1
ječi12, kaj to berem!?!??!!?! AAAAAAAAA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ČESTITKE NOSEČKA! user posted image
Končno vesele novičke. Povej tvojemu valda. user posted image
Tudi ti si imela roza izcedek? Jaz tudi! Upam, da to pomeni, da se bom tudi jaz veselila!

Joj punce, meni se meša od čakanja!! Nočem biti preveč optimistična, ampak ti znaki...mislim vse kaže na nosečnost, ampak hkrati se lahko tudi telo pripravlja na M. Kaj pa vem. Danes je komaj 25-i dan, ne pričakujem je v torek. Če se nekje do danes tedna ne prikaže, se bom že lahko z zadržkom veselila.

Moram it dokončat kosilo. Se še oglasim....

(odgovor članu meandmini)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
29.9.2016 18:28:29   
Veronique
Cestitam!!user posted image BRAVOuser posted image

Pri meni ni se znakov O. Morda bo pa jutri test pozitiven. Nimam nekega upanja ta krog sicer, ampak bomo videli.

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
29.9.2016 19:27:00   
Micka87
Saj bo Veronique, treba se zavedat da je pri delanju dojencka potrebno imeti ogromnoo potrpljenja..Mene po vsakem neuspesnem mesecu za par dni zaobjame zalost, solze, obup in vedno se mi zdi ce zdaj ni uspelo (p sem vse delala 'prav'), da nebo nikoli..prav tecna postanem in pol se mi do user posted image ni..na sreco pa takoj pouser posted image to stanje mine in se napolnim z optimizmom, sploh na tem forumu, ko preberem vsak mesec od vas novicko, da je zagledala user posted image user posted image ..zato pa ne predolgo bit zalostne, vse bomo prisle do svojih user posted image In na lazji ali tezji nacinuser posted image ..vsem velik objemuser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
29.9.2016 20:10:25   
ječi12
Hvala punce.

Zdj pa dolgo cakanje na prvi pregled, ta del se fuuul vlece....v pondelk bom poklicala G,bom pa seveda prej se polulala en first sign...

Aja junijk ni, tko da nimam s kom cvekat

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
29.9.2016 20:30:52   
katjesss
jeci12 bravooo, cestitke :D upam da se ti nas cimvec pridruzi v temi junijke2017user posted image

Mene ze tudi kar matra, da bi sla kak test naredit..,se se drzim nazaj...danes bil 12dpo ...

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016q
29.9.2016 20:43:19   
ječi12
Ja teme se ni, tko da komaj cakam da bo cvek in drzim pesti!

Pika poka 1 upam da bo to to tudi pri tebi! Kdaj delas test?

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016q
29.9.2016 20:51:25   
pika poka 1

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

Ja teme se ni, tko da komaj cakam da bo cvek in drzim pesti!

Pika poka 1 upam da bo to to tudi pri tebi! Kdaj delas test?

Ja jaz ga ziher ne bom delala pred torkom, ko naj bi bil dan za M. Za naprej pa bom videla kako dolgo bom zdržala, da ga ne naredim user posted image Planiram nekje naslednji vikend. Seveda, če me prej ne preseneti M. Zdaj pa se bodo vlekli dnevi...

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
29.9.2016 21:07:17   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

Punce!!! Je je user posted image aaaaa!!! Noro! A zdj je to to al rabm delat se ksn test? A loh koncno mojmu povemmmmmm!!!! Res lepa crtica na viola iz mullerja! Ohhh tak obcutek vsem zelim! Cimprej!



Vaaaaaav! Zakon!

Priznam, jaz sem ti orenk favš in si želim, da bi bila čim prej na tvojem mestu. To je tvoj prvi otrok, a ne?

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
29.9.2016 21:20:30   
ječi12
Damuš upam da rata hitro tudi tebi, itak tudi ostalim....drzim pesti!
Moj 3. Otrok. Imam ze dva osnovnosolska iz mladih let hehe...

Pikapoka 1 no drzim pesti da je v torek ne bo in bova skp cvekali!

Men je useen tut ce 2 mesca bruham pa vse- sam da je vse kul in to je to ;)

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
30.9.2016 7:21:55   
Katte
Čestitam, ječi12! user posted image user posted image user posted image Lepo nosečnost ti želim.
Kar pofočkaj se še v septembrski temi, da malo polepšaš seznam user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
30.9.2016 7:25:46   
Katte
user posted image OKTOBER 2016 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

3.10.
katjesss 1, 14. krog, 0 otrok


4.10.
pika poka 1, 1 otrok

8.10.
Pikapoka1980 1, 0 otrok

10.10.
rozica15, 3. krog, 1 otrok

11.10.
Katte, 4. krog, 2 otroka

12.10.
Katriss, 16. krog, 0 otrok

15.10.
Veronique, 5. krog, 0 otrok
Allstar, 15. krog, 0 otrok

29.10.
Yogi, 2. krog, 0 otrok

31.10.
Anaina

Skupaj nas je: 8

Nosečk:

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Damuš




_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
30.9.2016 9:59:00   
Yogi

IZVIRNO SPOROČILO: Micka87
Saj bo Veronique, treba se zavedat da je pri delanju dojencka potrebno imeti ogromnoo potrpljenja..Mene po vsakem neuspesnem mesecu za par dni zaobjame zalost, solze, obup in vedno se mi zdi ce zdaj ni uspelo (p sem vse delala 'prav'), da nebo nikoli..prav tecna postanem in pol se mi do user posted image ni..


Enako. Kombinacija pms-ja in zavedanje, da spet ni uspelo. Odide s prvim dnem menstruacije in trenutno sem spet polna optimizma in komaj čakam, da začneva user posted image

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
30.9.2016 11:51:24   
Veronique
Oh kako razumem, sem ista. Prvi dan oz. dva dni pred M, ko je test negativen sem malo pobita in zalostna, ko pa je M konec pa ze komaj cakam.
Danes je O test se vedno negativen, najpozneje je bil + 15. dan, pa potem 16. dan O. Bomo videli kako bo, ce ne pa se posvet ze priblizujeuser posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
1.10.2016 7:49:00   
pika poka 1
Dobro jutro punce! Sporočam, da se je vlila M. Nič jasno. Danes Je komaj 27-ti dan. user posted image Še vedno ostajam v oktobru, tako da Katte, samo prestavi me na datum 29.10. Lep vikend

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
1.10.2016 18:05:54   
Veronique
pika poka 1 zal mi jeuser posted image

Ta cikel je tudi pri meni malo cuden. O testi so negativni, tudi tipicnih znakov ni bilo (vedno cutim kar mocno pikanje cel dan), tako da nevem kaj se dogaja. Po moji aplikaciji pa naj bi bilo ze vse mimo. Danes je 15. dan in cutim neko pikanje tu in tam (ampak ni to to), bomo videli kako bo jutri ce ne pa se vdam v usodo in cakam naslednji mesecuser posted image mi je ze malo vseeno...

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 8:33:24   
bebica25
Pozdravljene punce,
v torek sem imela et zamrznjencka, jemljem estrofem in estima.. Ker sem pa res neucakana, sem sla test delat ze danes, torej 6. dan od etz s prvim urinom in pokazala se je rahla crtica, ki je pa s prostim ocesom se bolje vidna..delala pa sem baby check.. Je mozno da je test pokazal pravilno, sploh ce bi vgnezditev bila skoraj takoj po vstavitvi? Slikico prilagam v moj album in vas prosim punce ce malo pokomentirate.. Upam da se ze lahko veselim.. user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 8:43:25   
Radenska_
Sigurno je praculen rezultat, sploh ker nisi imela ovitrelle hcg injekcije in ker si 11 dan po "ovulaciji".
Jaz swm bila vsakic ko mi je 11 dpo pokazalo crtico, noseca.
Tudi nazadnje s frisnim zarodkom (blastocista). 6 dan po prenosu plus.
Tko da cestitam :)

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu bebica25)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 9:00:18   
sončektvoj
Živjo

Nočem biti pesimist in mooočno upam da je res user posted image

Test je res lahko že pozitiven, ampak za vsak slučaj čez par dni ponovi s kakšnim drugim testom. Enako občutljiv je npr. Viola Fruhtest iz Mullerja (zelo zanesljiv)
Baby check mini(ta ko sta dva v roza paketku) je znan po lažnih rahlih črticah. Sama sem že vsaj 4x imela tako, pa 1000% nisem bila noseča user posted image

Upam da čez par dni sporočiš veselo novico user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 9:04:50   
katjesss
bebica25 črtica je user posted image tako da čestitke še z moje strani user posted image

Punce jaz pa se tokrat javljam, s pozitivno novico user posted image končno dočakala user posted image user posted image user posted image , še ne dojemam, še ne verjamem čisto...ampak črtice so nedvomne, sem delala že včeraj, črtica prisotna, danes ponovila, črtica še bolj vidna user posted image , tako da upam da bo to to !!! Delala pa sem one step z 10 mIU za zgodnje odkrivanje - je pa danes 14dpo. No tako da načenjam oktober z zeleno user posted image , ve pa mi sledite!!!

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 9:06:20   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

bebica25 črtica je user posted image tako da čestitke še z moje strani user posted image

Punce jaz pa se tokrat javljam, s pozitivno novico user posted image končno dočakala user posted image user posted image user posted image , še ne dojemam, še ne verjamem čisto...ampak črtice so nedvomne, sem delala že včeraj, črtica prisotna, danes ponovila, črtica še bolj vidna user posted image , tako da upam da bo to to !!! Delala pa sem one step z 10 mIU za zgodnje odkrivanje - je pa danes 14dpo. No tako da načenjam oktober z zeleno user posted image , ve pa mi sledite!!!



Fulllll vesela zate. Čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?