|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 9:08:42   
katjesss
Sophie hvala hvala....user posted image ...kako si ti? kako daleč si že ti? joj ja user posted image jaz sem še malce zadržano vesela ..

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 9:22:20   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Sophie hvala hvala....user posted image ...kako si ti? kako daleč si že ti? joj ja user posted image jaz sem še malce zadržano vesela ..


Te čisto razumem. Jaz sem bila tudi. Sem v soboto naredila test in je bil pozitiven. Pa sem bila do nedelje tiho, sem delala še en test in šele potem povedala mojemu. Vse bo ok.

Jaz sem super. Imam srečo, da nisem imela nobenih težav. Zdej ko buši malo raste imam šele občutek, da sem noseča. Zdej sem 18t2d. Končno začutile prve nežne brce. Full je lepo.


(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 10:13:24   
Veronique
BRAVO!! CESTITAMMMuser posted image user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 10:18:36   
Yogi
Zakon, katjesss user posted image Skrajni čas user posted image

Super se je začel oktober.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 10:56:13   
Micka87
Cestitkeee katjess, evo in nebo potrebno na preiskave..user posted image ..!!res vesela zate, vseeno prosim se napisi ali so bili kaksni posebni zankci, ki so ti dali mislit da si lahko sreckauser posted image ?

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 11:08:58   
Katte
Čestitam obema! Lepo nosečnost.
Super se je začel mesec, upam, da se tako tudi nadaljuje.
Seznam uredim jutri, lahko pa katera druga že danes.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 11:24:30   
Anonimen
Je tu katera, ki je po splavu? Kako se vam je uredil cikel? Jaz sem imela prej rednega, sedaj pa cela zbrka user posted image prvič teden prehitro, ta mesec pa zamuja že teden, na testih pa tako debel minus, da to ni res user posted image hvala za odgoovre

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 11:26:03   
Micka87
Moja user posted image se pravkar pojavila, tako da nasl. NE pricakujem 1.11user posted image ..itak bom pa prej testkala..tako, da me lahko date na konec seznama 31.10.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 11:38:13   
ječi12
Katjesss superrr!!! Cestitke!! Pridi k meni v junij cvekat! A ves da sm js dons tut se en test ardjla k ga mam doma, first sign ker je prejsn tedn bla tko rahla crtica, no in se je takoj pokazala, tko da hormon raste...


(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 11:39:41   
ječi12
Bebica25 js vidim crtico! Cestikeeeeuser posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 16:26:15   
Bibabuba12
Cestitke novim noseckam. Kar tako naprej. Naj bo cel oktoberski seznamcek zelen! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 18:28:13   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

bebica25 črtica je user posted image tako da čestitke še z moje strani user posted image

Punce jaz pa se tokrat javljam, s pozitivno novico user posted image končno dočakala user posted image user posted image user posted image , še ne dojemam, še ne verjamem čisto...ampak črtice so nedvomne, sem delala že včeraj, črtica prisotna, danes ponovila, črtica še bolj vidna user posted image , tako da upam da bo to to !!! Delala pa sem one step z 10 mIU za zgodnje odkrivanje - je pa danes 14dpo. No tako da načenjam oktober z zeleno user posted image , ve pa mi sledite!!!




Fuuuul veselaaauser posted image user posted image user posted image vem, kako je...prav neverjetno!!!a je to prvi user posted image ? Mi še sedaj ne dojemamouser posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 18:35:11   
Veronique
Jaz pa sem imela kar krizo spet, se mi zdi, da nikoli ne bo uspelouser posted image komaj ze cakam ta posvet pa da morda pomagajo malo, ker sem ze prav malo obupana.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 18:48:46   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Jaz pa sem imela kar krizo spet, se mi zdi, da nikoli ne bo uspelouser posted image komaj ze cakam ta posvet pa da morda pomagajo malo, ker sem ze prav malo obupana.


Vem, da te prevevajo negativne misli, ampam vstran z njimi!!!! Itak, da vama bo uspelo, vama je že in že kmalu bosta ponovno ugledala user posted image user posted image Mislim tudi nate in upam, da se pridružiš katjess! Ne obupaj! Objemček

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 21:23:59   
katjesss
Punce hvala...res res res hvala user posted image ..znakcev ni bilo nobenih in jih se ni...za test sem se samo odlocila, da cimprej zvem in si potrdim svoja predvidevanja, da pac spet nic ni..ker sem tudi jaz ze menda kar malce obupala nad vso zadevo. Verjetno oz ziher pa bom tekom tedna naredila se par testov..jih imam se ene 5..no naslednji bo skor ziher first sign, da se tega sprobam. Ja to je moj prvi user posted image ...

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 21:42:37   
Veronique
Ti si imela Clomid, ne? Ali je bila Katriss? Vaju vedno zamenjamuser posted image
Kdaj pa bi morala zaceti s preiskavami? Kako lepo presenecenjeuser posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
2.10.2016 23:48:03   
Micka87
Veronique tudi za mano je danes en cmerav dan, prav neutolazljiv jok me zajeluser posted image .tako nemocno se pocutim in ne vem kaj se naj poskusim, kaj naj pojem, naredim drugace, da bi cimprej postala user posted image ..no, k temu je pripomoglo, ker sem zvedla za prijateljico, da je v pricakovanju in seveda je ena izmed sreck, kateri je uspelo iz prve..itak, da sem vesela za njo ampak me taksne novicke vedno potrejo, zakaj se nisem jaz? Ocitno bom zadnja iz nase druzbe..

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
3.10.2016 8:08:29   
Katte
user posted image OKTOBER 2016 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.10.
user posted image bebica25 user posted image user posted image

3.10.
user posted image katjesss , 14. krog, 0 otrok user posted image user posted image

8.10.
Pikapoka1980 1, 0 otrok

10.10.
rozica15, 3. krog, 1 otrok

11.10.
Katte, 4. krog, 2 otroka

12.10.
Katriss, 16. krog, 0 otrok

15.10.
Veronique, 5. krog, 0 otrok
Allstar, 15. krog, 0 otrok

29.10.
Yogi, 2. krog, 0 otrok
pika poka 1, 1 otrok

31.10.
Anaina
Micka87

Skupaj nas je: 12

Nosečk: 2

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Damuš, Bibabuba12



< Sporočilo je popravil Katte -- 3.10.2016 8:23:23 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
3.10.2016 10:21:39   
MartinaTaja
Vsem user posted image čestitke

Moje user posted image še vedno ni, pričakovala sem jo tam okoli 24.9.2016, očitno bo ta mesec ta dolg ciklus.....

Danes zjutraj delala spet test, diplomirala bom s temi testi,..... črtica je komaj vidna sploh pa na sliki ... oziroma je obris, tam kjer naj bi se pojavila user posted image .... prosim vaše mnenje. Slike sem dala v album. Sem pa pomirjena, ker imam v petek ginekologa in bo vse jasno kaj se dogaja

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
3.10.2016 10:30:11   
Anonimen
Jaz sicer zelo slabo vidim, da bi bila še druga črtica MartinaTajauser posted image
Te pa razumem, ker sem imela prejšnji mesec enake dileme. Kolikor sem potem raziskovala in brala po forumih, je načeloma veljalo, da če je črtica potem verjetno nosečnost je, četudi je druga črtica slabo vidna. Naredila sem dva testa na to palčko pa sta obe imeli neke rahle komaj vidne črtice. Prvega sem vrgla v koš, ker sem mislila, da ni nič user posted image Potem sem kupila Clear blue digitalni test, kjer ti jasno nariše plus ali minus, brez raznih črtic, tako da tam mi je pa pokazal plus, tako da če bi bila rada bolj prepričana do petka, ti predlagam, da greš kupit ta digiralni test, ker tam pač ni vprašanja ali je ali ni user posted image

Pa srečno.

Anonimna user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
3.10.2016 10:48:22   
katjesss
Jaz si sploh nisem mislila, da bom kdaj zelena...sploh pa sem za letos ze cisto obupala...no pa se mi je nasmehnila srecauser posted image ...drugace pa sem jaz jemala clomid ja... Drzim pesti dalje za vse..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
3.10.2016 10:49:00   
Veronique
Micka87 a se ze dolgo trudita? Saj bo tudi za naju posijal soncek...
Mene je zrusil en piknik; vse nosecke ali pa z malimi otroci, vsi nastali mimogrede oz. se je ponesrecilo. Ah...
Naslednji mesec bo pa spet kriza, ker bi imela pdp mojega angelcka. Pa sem si tako zelela, da bi bila vsaj user posted image , zdaj pa me caka neplodnostna.
Ampak vse to spada k temu potovanju, bo pa nagrada toliko vecjauser posted image
Pri meni je vse za ta cikel mimo, O sploh nevem ali je bila ali ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
3.10.2016 11:17:14   
Micka87
Meni se zdi celo vecnost, ceprav vem, da so druge punce, ki se ze dlje casa trudijo. Prav tako nimam nobenega SS za seboj in verjamem, da se je po tej izkusnji se tezje pobrat. Midva sva prenehala z zascito aprila, tako da grem zdaj v 7.krog...vmes pa so mi ze tri prijatejice zanosile..prej sploh nisem pomislila, da se lahko tako zavlece ampak saj pravim, naj ze mine ta user posted image , da se vrne moj optimizemuser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
3.10.2016 11:24:04   
Veronique
Cisto razumem, da je hudo, jaz razumem vsako. Pa ali ima SS za sabo ali ne. Tudi jaz sem na prvi user posted image cakala 1leto in je bilo grozno, pa tudi se nisem imela ss. Tako da se znam postaviti v tvojo kozo in vem kaj dozivljas.

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2016
3.10.2016 11:40:21   
Radenska_
Jaz sem na to temo že pisala, pa bom še enkrat. Ker je bilo moje mnenje prvič narobe razumljeno...
Tud jaz mam dva splava za sabo, SS in zamujen splav v 9 t.
Pa enega otroka, dveletnika, pa vse je preko umetne. Tko da dejansko na naraščaju/ih delava od leta 2012.
Vem da je lažje, res lažje, če se ti to dogaja, ko enega otroka že imaš. Zato ne morem pametovati tistim, ki ste imele splave, pa nimate še nič v naročju.
Meni je zdaj, po zadnjem splavu, ki je bil res pač svojevrstna izkušnja, postalo jasno, da na to nimam vpliva.
Vsa vprašanja zakaj midva, zakaj jaz, zakaj te izkušnje...so samo stres in slaba volja, ker odgovora nikoli ne bo.
To je res ena stvar kjer lahko samo čičaš in čakaš in probaš čimbolj dat na stranski tir, da zraven sploh lahko normalno živiš.
Ful je težko, samo tudi vsa leta in izkušnje te toliko okrepijo oz ti toliko spremenijo pogled na vse skupaj da z vsem lažje živiš.
Jaz bi mogla bit toliko noseča zdaj kot Sofie. Mogla bi biti že skoraj na morfologiji z eno nogo. Pa nič od tega.
Pa ajde, zaradi sebe bi še rekla ok, imam enega otroka...Ampak moj fantek ima tako rad dojenčke in tako nežen je do njih, da se začnem kar jokat ko pomislim, kako dober bratec bi bil.
Občasno se vidim s prijateljico, ki ima dojenčka, starega dva meseca... Nič ni ljubosumen, ko ga imam v naročju. Polg pride in ga boža in lupčka in govori da ga ima rad. Mene pa toliko boli poleg da povedat ne morem.
Sam pač, mora že biti tako.
Mogoče še ni pravi čas, mogoče pa nikoli ne bo :(



_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?