|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
28.10.2016 16:15:57   
Yogi
Sem zbrala nekaj znakov, ki sem jih našla na twoweekswait (očitno sta ta dva tedna res problem). Da se lahko mučimo v prihodnosti user posted image Tu jih veliko sploh nikoli ne omenjamo. Lahko si jih sproti zapisujete po dnevih po ovulaciji.

X Metallic taste in mouth
X Bleeding gums / bleeding nose
X Diarrhea / Constipation / Gases
X Implantation cramping or bleeding
X Implantation dip
X Dizziness
X Darkening of nipples
X Blue veins on chest
X Unusually high temp
X Morning sickness / Nausea
X Insomnia
X Fatigue
X Vivid dream
X Sore breasts / Sensitive nipples
X Low and soft cervix
X Creamy white discharge
X Back pain
X Frequent urination
X Tiredness / Sleepiness
X Headache / Migraine
X Heartburn
X Emotional
X Sensitive smell
X Hunger

Torej vse user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
29.10.2016 11:09:41   
Micka87
Hvala Yogi..kako si kaj ti? Kateri znakci od teh se pri tebi kazejouser posted image ? Mene so vceraj zacele rahlo prsi bolet..pa napihjenost..noben nov znak kot preduser posted image . Zdaj ze komaj cakam, da pride,da lahko grem dalje..

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
29.10.2016 14:59:25   
Yogi
Full njih. Vsak mesec user posted image

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
30.10.2016 10:34:20   
Veronique
Jaz sem danes docakala pozitiven O test, 13. dan. Poglejte to razliko. Tisti z modrimi crticami je iz digitalnega CB (mi je narisal smeskota). Spodaj pa je tisti cheap iz ebaya, moj je vedno izgledal tako, ko je bil pozitiven, ceprav po navodilih to ni +.
user posted image

< Sporočilo je popravil Veronique -- 30.10.2016 10:49:33 >

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
30.10.2016 13:37:36   
Micka87
Super veronique:)..zdaj pa v akcijo, smesko ti je potrdil:)..jaz tudi se nisem prisla do isto mocne oz bolj mocne crtie na O testu, tako, da bom verjetno tega digitalnega se sprobala. Kak dolgo si cakala na posto?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
30.10.2016 13:51:48   
Veronique
No to sem nalepila bolj za vse tiste (sama sem bila med njimi), ko niso 100% ali taka crtica na O testu lahko pomeni pozitivnega ali ne. Moja ni bila nikoli mocnejsa.
Hmmm, cakala sem prbl. 1 teden. Sem narocala na ebay.co.uk pa je iz Anglije prislo nekje v takem casu. Sem pa imela eno skatlo (10 testov) za dva meseca, sem jih vsak mesec porabila 5. Jih bom verjetno spet narocila, se mi zdijo bolj uporabniku prijazniuser posted image

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 7:08:10   
Radenska_
kaj zdaj, vse zamrlo tukaj?
Kako ste?

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 7:17:36   
Katte
Potrpežljivo čakamo na user posted image , saj veš user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 10:36:55   
tamala86
Ojla!

kako ste? Novemeber bo čist roza a ne? user posted image
Pri meni nič novega. Danes je 7 dan po transferju, napihnjena, boleče prsi in apetit za znoret...se kaj dogaja, hormoni al psiha?še en teden pa bomo izvedeli user posted image
Sem rekla mojmu, da ziher bosta dva, pa ga je skor kap user posted image

Uživajte! Držim pesti!!!

LP

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 10:49:20   
Radenska_
tamala86, a ti si tud 7dp5dt (sedem dni po prenosu blastociste). Jaz tudi.
Če nisi imela hcg injekcije na dan transferja lahko testkaš in mora bit plus ;)

Jaz sem zase skorajda prepričana, da je uspelo.
Ker imam takšne napade lakote samo, ko sem noseča.
To ni normalno.
v bistvu lahko pojem karkoli, pa sem še vedno lačna.
+ Kožo na obrazu kot iz revije, pred M imam vedno tono mozoljev.
In pa M še ni, danes bi se morala pokazat.
Srčno upam, da imam prav.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 11:34:37   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

No to sem nalepila bolj za vse tiste (sama sem bila med njimi), ko niso 100% ali taka crtica na O testu lahko pomeni pozitivnega ali ne. Moja ni bila nikoli mocnejsa.
Hmmm, cakala sem prbl. 1 teden. Sem narocala na ebay.co.uk pa je iz Anglije prislo nekje v takem casu. Sem pa imela eno skatlo (10 testov) za dva meseca, sem jih vsak mesec porabila 5. Jih bom verjetno spet narocila, se mi zdijo bolj uporabniku prijazniuser posted image



Sem hotela že zadnjič napisati, pa nisem hotela pametovati. Če testi v prvem delu ciklusa ne pokažejo nobene črtice, in se potem (ko se bliža O), krepijo - pa čeprav ne tako kot piše v navodilih ... vsekakor pomeni, da se v telesu nekaj dogaja. In ne verjamem da bi bile črtice vedno močnejše, če O ne bi bilo.
Jaz sem sedaj 3x delala O teste in nikoli ni bilo pozitivno ... če gledamo čisto po pravilih. In potem takem, ne bi mogla nikoli ugledat user posted image .

Pa sem včeraj zagledala user posted image . Na dveh različnih testih.user posted image

Ampak so spet takoooo šiiiibke in seveda se ne upam veselit ... user posted image

Komaj čakam, da bo petek, da naredim še en test, da vidim, kaj je na stvari.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 11:38:08   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Jaz sem zase skorajda prepričana, da je uspelo.
Ker imam takšne napade lakote samo, ko sem noseča.
To ni normalno.
v bistvu lahko pojem karkoli, pa sem še vedno lačna.
+ Kožo na obrazu kot iz revije, pred M imam vedno tono mozoljev.
In pa M še ni, danes bi se morala pokazat.
Srčno upam, da imam prav.


Radenska, držim pesti!

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 11:48:16   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

No to sem nalepila bolj za vse tiste (sama sem bila med njimi), ko niso 100% ali taka crtica na O testu lahko pomeni pozitivnega ali ne. Moja ni bila nikoli mocnejsa.
Hmmm, cakala sem prbl. 1 teden. Sem narocala na ebay.co.uk pa je iz Anglije prislo nekje v takem casu. Sem pa imela eno skatlo (10 testov) za dva meseca, sem jih vsak mesec porabila 5. Jih bom verjetno spet narocila, se mi zdijo bolj uporabniku prijazniuser posted image



Sem hotela že zadnjič napisati, pa nisem hotela pametovati. Če testi v prvem delu ciklusa ne pokažejo nobene črtice, in se potem (ko se bliža O), krepijo - pa čeprav ne tako kot piše v navodilih ... vsekakor pomeni, da se v telesu nekaj dogaja. In ne verjamem da bi bile črtice vedno močnejše, če O ne bi bilo.
Jaz sem sedaj 3x delala O teste in nikoli ni bilo pozitivno ... če gledamo čisto po pravilih. In potem takem, ne bi mogla nikoli ugledat user posted image .

Pa sem včeraj zagledala user posted image . Na dveh različnih testih.user posted image

Ampak so spet takoooo šiiiibke in seveda se ne upam veselit ... user posted image

Komaj čakam, da bo petek, da naredim še en test, da vidim, kaj je na stvari.


Čestitkeeeeeuser posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 12:07:39   
Katte
user posted image user posted image user posted image
Bomo nov mesec začele s samimi pluski?
Čestitam!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 12:46:48   
Radenska_
user posted image NOVEMBER 2016 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.11.

user posted image user posted image Damuš_ user posted image user posted image

5.11.

Radenska_, 16. krog, 1 otrok

Yogi, 2. krog, 0 otrok


7.11.

Katte, 5. krog, 2 otroka


9.11.

tamala86, 1. krog, 2 otroka


14.11.

Veronique, 6. krog, 0 otrok

19.11.

MartinaTaja, 3. krog, 1 otrok

20.11.

*lala*, 4. krog, 2 otroka

22.11.

pika poka 1, 1 otrok


Skupaj nas je: 9

Nosečk: 1

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Damuš, Bibabuba12, Micka87, saramiska, Žabinčica, Yogi





_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 12:47:38   
Radenska_
Bravo Damuš! :)

Kaj znakcov? S kerimi testi pa si delala? Prilepi slikco!

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 13:07:23   
tamala86
Radenska...transfer sem imela 2. dan po oploditvi, torej 4 dni po stop injekciji. V soboto bo 2 tedna od stop inj. in v ponedeljek bi načeloma že moral pokazat test, če je. Bo pa pon 12 dni po ET. Bom videla, do kdaj zdržim, samo mislim, da bom v torek oz. bom počakala do srede. Pa definitivno clear blue digitalni - najbolj ziher. Držim pesti, da se tvoji znakci ne motijo! user posted image

user posted image Damuš za user posted image

Sedaj pa še ostale...jaz upam na lepo darilo za rojstni dan (ok, mal prej, ampak bo vseen najlepše darilo +) user posted image

Lep dan

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 13:08:58   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Bravo Damuš! :)

Kaj znakcov? S kerimi testi pa si delala? Prilepi slikco!


Znakcov nič (al pa jih nisem opazila, ker sem prebolevala ful grozno virozo, tako da prejšnji teden kot da ga ni bilo. Sem se zjutraj zbudila in komaj čakala, da mine dan da grem spat. No, potem pa še ponoči nisem spala. A katera kaj ve ali vročina 39,5 škodi otroku?

Delala sem pa z Viola - test za zgodnje odkrivanje nosečnosti (oranžen) in pa One step testi.

Tiste, ki imate izkušnje s kitajskimi testi ... ali ti testi sploh kdaj izrišejo močno črtico? Danes sem spet naredila test (one step) in itak ni bila kaj močnejša. Grrr sem besna sama nase. zdej me pa skrbi 100% da se ne ponovi avgustovski scenarij.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 13:13:08   
Radenska_
Jaz sem že imela tud kitajce, men so super, ker ne pokažejo črtice, če ni nič. Torej, če je, potem je definitivno nekaj na temu, vsaj takšne so moje izkušnje. Res pa je da jaz te teste delam mogoče prva dva dni, potem šaltam na navadni clear blue...Ta vedno pokaže močnejšo črto kot kitajci. po navadnem CB pa samo še digi....
in potem ga delam vsak teden da vidim če naraščajo tedni.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 13:17:03   
Radenska_
tamala_86 aja, sem mislila da si imela 5 dan transfer. Si pri stričku Rešu, torej. Pa logična poteza, ob dveh celicah.
Jaz ne bi imela poguma dveh vstavit :) Če še ne bi imela otrok, potem ja, na enega podlage pa ne. Bi rada ostala približno prizemljena in ne z napotnico za v LJ Polje user posted image


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 15:00:31   
sončektvoj
VERONIQUE eto, na temo ovulacijskih testov

Sem naredila za foro enega, ker sem imela ful vlečljive sluzi in je bil pozitiven. Tako da meni se vedno pokažeta dve črtici, ampak tak močna pa je bila prvič.
user posted image

Ampak jaz mam PCO in ni ravno zanesljivo to.

DAMUŠ : A sem ti rekla da boš rabila nosečniške teste hehe user posted image Če si naredila ta One step ko sem ti jih poslala, potem je ziher to to. Jaz jih že 2 leti uporabljam in niti ene lažne črtice. Bravo user posted image user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 15:04:40   
sončektvoj
PA ŠE TO DAMUŠ Ti One step testi niso tako močno obarvani ko so pozitivni.
Oz se ne vidi tako jasno, da jakost črtice z dnevi raste. Tud moji sestri je na začetku pokazal bolj švoh, pa je mali zdaj star že dve leti user posted image
Tak da relax, take it easy user posted image . Ta One step easy ima oznako da je FDA cleared- pomeni da ga priznava Food and drug administration da je točen.

Nosečka si in to je to user posted image

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 15:10:52   
Micka87
Bravo Damususer posted image ..iskrene cestitke! Upam, da se ti ostale pridruzimouser posted image !

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 16:09:23   
Yogi
Čestitam, Damuš! user posted image Kateri dan pa si to testirala? Pred izostankom ali po?

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 18:49:30   
Damuš
Hvala za čestitke. Sej, da sem noseča, v to ne dvomim. Bolj me skrbi, da bi spet šlo kaj narobe.

Delala sem pa na 12. oz 13. dan po O /se pravi dva dni ali en dan pred M. Jutri bi naj po najdaljši verziji prišla M. Ja, sej vem, tako zgodaj so črtice še zelo švoh. Vse mi je jasno.

Ampak ... skrb ostaja. Bomo videli, kako se bo tokrat razpletlo.

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?