|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
2.11.2016 22:19:19   
sarica3
ŽIVJO PUNCE,

ŠE ENA KI PRIČAKUJE user posted image 12.11.2016 7 KROG, 0 OTROK.

UPAM DA NAM VSEM KONČNO USPE.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
3.11.2016 6:16:14   
Damuš
Punce, prosim, da me izbrišete iz seznama.

Sem naredila še CB in še en Viola test. Na Violi je ena šiiiibka črtcica (glede na to, da bi morala danes dobiti M, bi morala črtica biti že konkretna (tako je bilo v prvi nosečnosti). Cb pa je bil negativen. Tako da očitno spet nič ne bo.

Želim pa vsem ostalim, da čim prej zagledate user posted image in da srečno pridete do konca user posted image .

(odgovor članu sarica3)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
3.11.2016 7:14:00   
Radenska_
Joj Damuš :(
To je lahko spet biokemična, ane....
Škoda. Kdaj naslednjič ne pričakuješ, še ta mesec?

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
3.11.2016 7:15:38   
Radenska_
user posted image NOVEMBER 2016 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


5.11.

Radenska_, 16. krog, 1 otrok

Yogi, 2. krog, 0 otrok


7.11.

Katte, 5. krog, 2 otroka


9.11.

tamala86, 1. krog, 2 otroka


12.11.

sarica3, 7. krog, 0 otrok

14.11.

Veronique, 6. krog, 0 otrok

19.11.

MartinaTaja, 3. krog, 1 otrok

20.11.

*lala*, 4. krog, 2 otroka

22.11.

pika poka 1, 1 otrok


Skupaj nas je: 9

Nosečk:

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Damuš, Bibabuba12, Micka87, saramiska, Žabinčica, Yogi





_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
3.11.2016 8:50:43   
Veronique
Oo Damuš zal mi je user posted image pa je zdaj uspelo s Clomidom, su sla po kaks o spod udo h G ali je bilo naravno?

Jaz pa imam ta mesec spet obcutek, da bi lahko kaj uspelo(sem ga imela ze veckrat) in ze vidim kako razocaranje bo, ce ne uspe. Ta visoka pricakovanja me vedno pokopljejo. Ampaaaak, se dober teden do posveta user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
3.11.2016 8:58:13   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Oo Damuš zal mi je user posted image pa je zdaj uspelo s Clomidom, su sla po kaks o spod udo h G ali je bilo naravno?

Jaz pa imam ta mesec spet obcutek, da bi lahko kaj uspelo(sem ga imela ze veckrat) in ze vidim kako razocaranje bo, ce ne uspe. Ta visoka pricakovanja me vedno pokopljejo. Ampaaaak, se dober teden do posveta user posted image



Ne, nisem še šla h G po Clomid ali kaj podobnega. je bilo naravno. Če sploh je bilo. kaj pa vem. Zdaj se sama sebi zdim že orng trapasta. Od zdaj naprej ne delam testov pred izostankom M, pa da se cel svet na glavo postavi.

Mi pa zadnjo uro navija po trebuhu, kot da bo vsak čas prišla M. Upam, da res čim prej pride.

Ja, če bi bili normalni cikli, bi jo morala dobiti še novembra ja.


(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
3.11.2016 13:27:10   
tamala86
Damuš user posted image
Res mi je žal...user posted image

Radenska...kako kaže...boš kaj prej delala test?

Jaz še 5 dni zdržim...joj...kje je še to user posted image ...mi je pa slabo že cel dan...živci, hormoni, nosečnost...kdo bi vedel user posted image

Upam na zadnje, čeprav se mi zdi še mal kmal za znakce...razen, če sta 2 user posted image

Vsem user posted image

Aja, dajte me med navijačice prosim!

Lp

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
3.11.2016 13:49:55   
Radenska_
Sem že delala in je user posted image na CB.
Jutri naredim še en CB,
v soboto pa digitalnega.
Če bo še držalo, se pobarvam v roza :)
M bi morala dobiti včeraj/danes.
V torek imam pa krvni test.
Strah me je, ker se je moja nosečnost v juliju končala s splavom. Zarodek je bil iz istega ciklusa kot ta pingvin.


< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 3.11.2016 13:52:49 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
3.11.2016 13:51:49   
Radenska_



user posted image NOVEMBER 2016 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


5.11.

Radenska_, 16. krog, 1 otrok

Yogi, 2. krog, 0 otrok


7.11.

Katte, 5. krog, 2 otroka


9.11.

tamala86, 1. krog, 2 otroka


12.11.

sarica3, 7. krog, 0 otrok

14.11.

Veronique, 6. krog, 0 otrok

19.11.

MartinaTaja, 3. krog, 1 otrok

20.11.

*lala*, 4. krog, 2 otroka

22.11.

pika poka 1, 1 otrok


Skupaj nas je: 9

Nosečk:

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Damuš, Bibabuba12, Micka87, saramiska, Žabinčica, Yogi, tamala86




_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
3.11.2016 13:57:00   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Sem že delala in je user posted image na CB.
Jutri naredim še en CB,
v soboto pa digitalnega.
Če bo še držalo, se pobarvam v roza :)
M bi morala dobiti včeraj/danes.
V torek imam pa krvni test.
Strah me je, ker se je moja nosečnost v juliju končala s splavom. Zarodek je bil iz istega ciklusa kot ta pingvin.


user posted image user posted image user posted image Držim pesti, da dete tokrat ostane v varnem zavetju tvojega telesa.

Jaz pa ne vem kaj naj. A naj grem na krvnega (za to bi najbrž morala klicati mojo G a ne?) al naj še naredim kakšen test? Al kaj? Pač očitno hormon prepočasi narašča. In kaj zdaj? Naj samo čakam, da pride do SS? Do zdaj je še belina na hlačkah. navijanje tam spodaj se je nehalo.
Jaz pa ne vem a naj se obnašam kot nosečka al kot nenosečka.

Če bi šla zdej na UZ se itak ne bi videlo, tudi če bi bila IMN, a ne? Se pravi ... lahko samo čakam?user posted image


(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
3.11.2016 14:04:24   
Radenska_
Jaz bi na tvojem mestu naredila še kak test.
Krvni ti ne pove nič. Jaz sem imela super beto, pa mi ni nič pomagala.
Drugega kot da čakaš ne moreš....
Pa poskusi vsaka dva dni, če ne pride M, pa po možnosti kak zanesljiv test (ti one step so kar zanesljivi, samo ne delat bc mini)...Pa vidš kako se črtica debeli/ostaja rahla.
Na uz ne bi videli ničesar, samo zadebeljeno sluznico.
v šestem tednu se vidi rumenjakov mehurček, v sedmem pa plod z utripom, če je vse ok.
Če bi šlo za IMN bi te pa začelo boleti + slabo počutje.
Pa tudi IMN ne bi zdaj še videli na uz.
Šele čez kak teden ali dva. :/

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 3.11.2016 14:10:21 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
3.11.2016 14:22:18   
tamala86
Radenska čestitke...da pripelješ do konca user posted image . Meni je uspelo 2013 v 4. IVF (imela 5 celic, 4 zarodke) - prvič vstavli 2, test pozitiven, splav v 6. tednu. Septembra vstavili 2 pingvinčka, test +, in glej, že dobri dve leti nas razveseljuje tamala žabica. user posted image

Damuš...poskusi še kakšen test, samo pri meni je bil vedno pravi CLEAR BLUE, ostalih sploh več ne delam. Kar se tiče IMN - oktobra 2011 sem zanosila po naravni poti (tretjič - prvič ok, drugič SS v 8. tednu) in začela 2 dni kasneje krvavet. Šla h ginekologu, ki je rekle, da mi nič ni, da je bil lažno pozitiven test. Naredila še enega - negativen. Imela kot menstruacijo - normalno. Potem pa čez en mesec sem dobila menstro, krvavela 12 dni, bolečine za umret in grem končno na urgenco...vzeli kri in glej... bHCG. Gledal me je 6 G, nihče nič videl. Drugi dan so me operiral, ker je hormon naraščal - hvala bogu - IMN v jacevodu, ki je počil in sem imela notranje krvavitve. Še kakšen dan pa bi bilo prepozno. Pri operaciji odstranili lev jajcevod, odkrili, da imam desni jajcevod in jajčnik prirojeno nerazvit. Sedaj imam samo en jajčnik in 0 jajcevodov. Diagnoza prezgodnja menopavza (povišan FSH in znižan AMH). Pa smo uspeli narediti še tamalo pikico...in upam, da nas razveseli še ena štručka. user posted image
Ne obupat, če nisi ziher ali se slabo počutiš, pojdi na pregled itd...da boš ziher. Jaz sem imela v 1. nosečnosti skoz težave in poleg tega mi v 6 letih obiskovanja ginekologov, nihče ni odkril nepravilnosti na reprodukcijskih organih, čeprav se naj bi videlo na UZ, da desni jajčnik ni ok.
Držim pesti zate in vse ostale soborke...user posted image

LP

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
3.11.2016 16:14:42   
Yogi
Ti si pa res vse sorte dala čez user posted image Držim pesti, da bo 9. rezultat pozitiven.

Jaz še kar čakam. Včeraj zvečer in ponoči so me zelo boleli jajčniki. Upam, da bo jutri, ker v soboto planiram izlet user posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
3.11.2016 16:18:16   
Bibabuba12
Radenska, drzim pesti, da je tokrat to to, ce ze nisi med nami marcevkami ostala, da bo pa tale poletni dojencek tvoja sreca. user posted image

Damus, js bi na tvojem mestu vseeno sla samoplacnisko na HCG test, ker vsaj neke okvirne vrednosti so za tedne in bi ga ponovila po potrebi. Meni so ravno z krvnimi testi ugotovili, da gre za IMN v marcu letos. Ker na UZ se ni videlo cisto nic in bi lahko se naprej okrevala po kao ss dokler ne bi slo kaj tako narobe, da bi zacela orng krvaveti. Tako da vseeno. Js osebno bolj zaupam krvnim testom kot pa tem raznoraznim palckam. Je pa tako, da ce ze delas teste, jih delaj vsak 2. ali 3. dan, ker se HCG podvaja na 48-72 ur. Pa pri testih je tudi tako, da je odvisno od obcutljivosti. Clear Blue jo ima 50 mIU/ml, kar je dosti, sploh ce pride do zanositve kasneje v ciklu kot si si sama naracunala. Predvsem pa probaj ne panicarit (vem kako tezko je, sem bila julija v tvoji kozi), ampak spremeniti ne mores nicesar. Vse bo ok! Stiskam pesti zate. user posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
3.11.2016 18:18:14   
Reese5
Hej punce, se vam pridružujem v novembru, 16. krog, 0 otrok, predvidena M 29.11.
Držim pesti za vse, ki še čakate na plusek v novembru in tudi tiste, ki ste že v upanju na naslednji mesec user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
3.11.2016 21:13:26   
Radenska_



user posted image NOVEMBER 2016 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


5.11.

Radenska_, 16. krog, 1 otrok

Yogi, 2. krog, 0 otrok


7.11.

Katte, 5. krog, 2 otroka


9.11.

tamala86, 1. krog, 2 otroka


12.11.

sarica3, 7. krog, 0 otrok

14.11.

Veronique, 6. krog, 0 otrok

19.11.

MartinaTaja, 3. krog, 1 otrok

20.11.

*lala*, 4. krog, 2 otroka

22.11.

pika poka 1, 1 otrok

29.11.

Reese5, 16. krog, 0 otrok




Skupaj nas je: 10

Nosečk:

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Damuš, Bibabuba12, Micka87, saramiska, Žabinčica, Yogi, tamala86




_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 6:39:08   
Radenska_
Nič, jaz se lahko pobarvam v roza. Upam, da tokrat za devet mesecev :)

Znaki: občasni rahli krči, ki pridejo in grejo
Volčja lakota, tko, nenormalno. Nikoli sita.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 6:44:53   
Radenska_
user posted image NOVEMBER 2016 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


5.11.
user posted image user posted image Radenska_ , 16.krog, 1 otrok user posted image user posted image

Yogi, 2. krog, 0 otrok


7.11.

Katte, 5. krog, 2 otroka


9.11.

tamala86, 1. krog, 2 otroka


12.11.

sarica3, 7. krog, 0 otrok

14.11.

Veronique, 6. krog, 0 otrok

19.11.

MartinaTaja, 3. krog, 1 otrok

20.11.

*lala*, 4. krog, 2 otroka

22.11.

pika poka 1, 1 otrok

29.11.

Reese5, 16. krog, 0 otrok




Skupaj nas je: 10

Nosečk: 1

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Damuš, Bibabuba12, Micka87, saramiska, Žabinčica, Yogi, tamala86




< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 4.11.2016 6:47:43 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 6:46:16   
Katte
Še tukaj iskrene čestitke, Radenska_! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 7:14:40   
tamala86
Radenskauser posted image user posted image user posted image Srečno do konca. Upam, da se ti pridružimo v čim večjem številu. user posted image

Kako kaže ostalim? november bo čist roza user posted image ...mora bit!!!

LP

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 7:21:31   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Nič, jaz se lahko pobarvam v roza. Upam, da tokrat za devet mesecev :)

Znaki: občasni rahli krči, ki pridejo in grejo
Volčja lakota, tko, nenormalno. Nikoli sita.


Čestitkeuser posted image Držim pesti, da bo tokrat vse ok.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 7:22:52   
Katte
Yogi je prva na vrsti. Kako kaže?
Jaz jo pričakujem jutri ali v nedeljo, če ne pride, testkam v ponedeljek. Vsaj vikend je, bo hitro minilo user posted image .
Nobenih posebnih znakov. Čutim jo, da prihaja, ampak sem še vedno zmerno optimistična.
Kako pa si ti, tamala86? Te nič ne srbijo prsti?

< Sporočilo je popravil Katte -- 4.11.2016 7:24:50 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 7:47:42   
tamala86
Yogi...tudi jaz čakam lepe novičke od tebe... user posted image pa potem Katte pa jaz itn...user posted image

Katte me srbijo prsti že fajn, ampak itak moram počakat vsaj do ponedeljka, ko bo 14 dni od oploditve. Jutri bo šele 2 tedna od stopke, ki lahko pokaže lažno pozitiven rezultat. Delala bom test v torek popoldan ali pa v sredo popoldan. Zjutraj ne, ker moram v službo in, če ne bo nič, bo itak hudo in si ne predstavljam, da bi mogla takoj it delat. Sem pa optimistična. Sej pravim - skoz lačna, mal mi je slabo, špika me, prsi bolijo...bomo videli. Upam, da ni samo zaradi zdravil. user posted image


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 8:22:56   
Yogi
Radenka, ČESTITAM! user posted image

Zdaj berem ocene teh One Step na amazonu in naj bi bili totalen crap. Verjetno niso tako občutljivi kot piše (10 my ass). Veliko ljudem kaže negativno, ko digitalni CB že zdavnaj kaže nosečnost. Pa evaporacijskih je tudi ogromno.

Od mojega viška LH hormona je že 15 dni. Tako da res verjetno jutri. Po drugi strani pa nimam nobene napihnjenosti (ponavadi sem kot balon), zaprtosti, joški so nehali boleti, koža ni nič bolj mozoljasta kot ponavadi, dan je še kar pozitiven... Zdaj pa še to s temi testi preberem. Kako si lažem user posted image Mogoče se ustavim v lekarni potem.

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo NOVEMBRA 2016
4.11.2016 9:20:46   
Radenska_
Hvala vsem user posted image

Yogi, pejd po CB. To pomeni, da je že 13 dni od O. Koliko imaš dolgo lutealno?
Zjutri polulaj in javi.

Jaz bom tako rekla, jaz sem od nedelje delala bc minije, da bi preverila a se je hcg injekcija izločila iz telesa. No, testi so ČIST nezanesljivi...
Še danes ko je na cb čist lepa črta, ne rahla, ne pa ekstra temna, je na miniju rahla črtica, pa je kao 10 mIU.
Črtica od injekcije na minijih ni nikoli izginila, tako da ne morem rečt, a je bil test negativen, preden se je začela nosečnost.
Ampak mislim da lahko 9 dan po transferju in injekciji ter dva dni po predvideni M in znakih rečem, da je to to.
Zaj utri si šparam še digija, takrat so mi v Mb rekli da lahko delam test bp.

One stepov sem jaz imela okrog 50 doma iz ebaya. Pa moram rečt, da so se meni super obnesli. Nikoli ni bilo niti sence od črtice. edino junija, ko sem zanosila.
Bc mini mi črtice kaže ma vsak mesec, majkemi. To je pa res test, ki bi ga morali prepovedati.

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 4.11.2016 9:22:49 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?