|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
25.11.2016 15:34:57   
Bibabuba12
Prav nobenih crtic nisi imela na O testih? Niti rahlih? Ker je mozno, da pozitiven test zamudis, ce testiras samo enkrat na dan.

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
25.11.2016 17:49:18   
miska333
Rahle so bile ponavadi ja. Ampak nikoli tako močne kot kontrolna. Sem pa res delala test samo enkrat na dan...

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
25.11.2016 18:24:05   
Bibabuba12
Ene punce jih delajo tudi po 3x na dan, ker je lahko pri teh testih hitro problem ujet visek hormona in zato ne pokaze mocne crtice. Js bi ti predlagala, da mogoce probas delat vsaj 2x na dan test, posebej v dnevih, ko imas znako O. Ker je lahko razlika v tvojih znakih in dejansko O tudi po 2 dni. Probas lahko, ampak ce bos zaradi tega se bolj obremenjena je boljse, da jih raje ne delas nic, ker je samo se dodaten nepotreben stres zate.

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
26.11.2016 6:59:10   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: miska333

Rahle so bile ponavadi ja. Ampak nikoli tako močne kot kontrolna. Sem pa res delala test samo enkrat na dan...



Da te potolažim! Jaz sem delala O teste tudi do 3x na dan, pa nikoli črtica ni bila enako močna kot kontrolna. Pa sem vseeno zanosila.
Tako da ... če se ti črtice ne prikazujejo kar vsak dan v ciklu, ampak se začnejo prikazovati v času, ko naj bi imela O, potem je to to. V telesu se nekaj dogaja in testi ti to pokažejo. In če sta v času, ko se ti na testih rišejo črtice, pridna vsaj vsak 2 dan, ne moreta falit O.

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
26.11.2016 22:58:29   
kkknnn
Pozdravljene. Tudi jaz ne pričakujem user posted image 8.12. . Doma że imamo petletnico, je pa to prvi krog. Drżim pesti da nsm dobri możje prinesejo veliko user posted image . Pozdravčki

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
28.11.2016 7:01:34   
Katte
user posted image DECEMBER 2016 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

3.12.
user posted image Katte, 6. krog, 2 otroka
user posted image Micka87, 8. krog, 0 otrok

6.12.
user posted image lelile, 1. krog

8.12.
user posted image miska333, 11. krog, 2 otroka
user posted image kkknnn, 1. krog, 1 otrok

10.12.
user posted image Yogi, 3. krog, 0 otrok

11.12.
user posted image sarica3, 8. krog


20.12.
user posted image Pupica*, 5. krog, 1 otrok

23.12.
user posted image Anaina, 8. krog, 1 otrok


25.12.
user posted image Allstar, 17. krog, 0 otrok

Skupaj nas je: 10

Nosečk:

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Damuš, Anaina



_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
29.11.2016 10:20:45   
Micka87
Halo punce?! Kaj se dogaja? Vse zamrlo spet? No, jaz sem ze tri dni privezana za posteljo zaradi prehlada..znakov kot ponavadi mobenih, razen tipicno bolecih prsi od danes, ki najvljajo user posted image . Posteno me ze nervira to cakanje..besna na cel svet user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
29.11.2016 13:34:24   
Katte
Saj bo...
Jaz potrpežljivo čakam na soboto/nedeljo, ko bo znano, če se je kaj prijelo.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
29.11.2016 15:08:11   
Yogi
Tako je. Lahko samo čakamo do svojih datumov :) Ta mesec bomo vse dočakale + user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
29.11.2016 15:50:56   
miska333
Meni je prejšnji mesec malo dol padlo. Prej sem imela več mesecev po cel cikel neke znake, slabosti, špikanja. Zdaj sem pa ves čas ok. Začela sem jemati Maco - mogoče zaradi nje nimam več raznoraznih simptomov :) Marca imam pregled pri G, če se do takrat nič ne prime...Je rekel, da pred enim letom in pol poskušanja ne dela dodatnih preiskav...Vseeno pa upam na veseli december user posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
29.11.2016 16:12:50   
Micka87
Joj Yogi kaj vse bi dala za to!! ampak jaz nimam upanja, niti najmanjsega-ceprav sma ta mesec bila najbolj pridna, ker sva pokrila plodne in neplodne dni..ampak kaj, ko par dni pred user posted image zacutim, da nic nebo se se vedno izkaze, da sem imela pravuser posted image . In pol sem tak negativno nastrojena do vseh, da se raje zaprem vase, ni mi do druzbe se manj do mojih prijateljic (vse nosece in z otroci) in potem tako tecna prezivim dneve v cakanju le teuser posted image ...meni se ze resss tak nemogoce zdi, da bom kdaj imela user posted image !!!. A zelja ne vsak mesec vecja! Nikakor ne morem spravit teh misli iz glave, sploh po O. ceprav si vsak mesec obljubim, da bom ta mesec bolj "skulirana"..mah drzim pesti za vas! user posted image So kaksni znakci pri vas na vidiku?

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
29.11.2016 16:47:29   
Yogi
IZVIRNO SPOROČILO: miska333

Meni je prejšnji mesec malo dol padlo. Prej sem imela več mesecev po cel cikel neke znake, slabosti, špikanja. Zdaj sem pa ves čas ok.


Meni tudi. Ta mesec se mi še O nekaj ni dalo meriti. Bolj sem sproščena in mi je precej vseeno. Prej dva meseca sem bila kar malo bolna od vsega user posted image Hotela sem takoooj spet zanositi.

Micka po datumih sodeč nobena razen tebe in Katte (ČE) še ne more imeti znakov user posted image

< Sporočilo je popravil Yogi -- 29.11.2016 16:52:54 >

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
29.11.2016 17:27:02   
Katte
Jaz imam podobne znake kot vsak mesec.
Točno na 6. dan po O me začne "boleti" trebuh, ne kot krči, ampak bolj top občutek. To se stopnjuje, dokler ne pride M. Zato že od tega dne dalje nisem preveč optimistična, čeprav upanje umre šele z M. Nikoli ne veš, znaki za oboje so zelo podobni.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
29.11.2016 18:21:01   
kkknnn
Jaz o znakih še ne morm govorit, je tko kot vsak mesec po O. Topa bolečina v trebuhu, boleče prsi pa apetit itak , kot vedno pred M. Drugače pa pred leti ko sem bila noseča , sem że pred testom vedla da sem. Ne vem... na dsn ko bi mogla dobit M sem šla v lekarno po test in ker sem bla 100% da sem, sem vzela še folno. Test je samo potrdil kae sem że vedla. Smo pa delal na prejšni nosečnosti skoraj dve leti in sem bla pomojm z mesca v mesec kao noseča, 1000 enih znakov haha ko pa je šlo zares sem pa prov unirjeno vedla in počakala na dan ko bi jo mogla dobit. Mela sem pa ugnezditvveno krvavitev on to mi je dal vedt da neki je, pa ekstra utrujena sem bla, spala po 12 ur 😂😂😂😂.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
29.11.2016 19:38:33   
Micka87
Hah pa res..sploh nisem pogledla seznam oz. datumov..od same zbediranosti zgleda pol pa si zelim od drugih slisat kaj pozitivnega in da imam kaj brat..od dolgocasa sem ze nek srbski forum nasla..yogi ta tvoj "vseeno" te bo ziher prej do bebice pripeljaluser posted image ..jaz bi tudi rada, da mi postane bi mi ze lahko po tolkih krogih poskusanja ampak ne, glava ne da mira..user posted image

(odgovor članu kkknnn)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
29.11.2016 19:50:15   
sarica3
Živjo punce,

jaz sem imela pa UZ v sredo (10 dan ciklusa) in je bila lepo zadebeljena sluznica in desno folikel tako, da smo ciljali v desno user posted image
Sva pa malo kasneje začela user posted image ker mojega ni bilo doma, tako, da malo upanja na user posted image le imam. Torej danes je 16 dan ciklusa in so me že v nedeljo, ko naj bi bila O začele bradavice bolet, cele dojke pa niso tako zelo občutljive. Po navadi me 1 teden pred user posted image začnejo cele dojke bolet, enkrat pa so me začele že ene 12 dni pred user posted image bolet, tko da boljše da se neham skoz po dojkah šlatat in iskat znake, ker se mi bo kmal zmešalo. Micka 87 tebe čisto zastopim, tudi jaz že osem mesecev upam pa še vedno nič, tako, da se tudi meni zdi to že vse tako zelo utrujajoče. Dober da bo veseli december, da bom mogoče malo manj mislila na user posted image

Lep pozdravček vsem in stiskam pesti za vse user posted image

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
29.11.2016 20:46:53   
miska333
Ti znaki so res obup!!! Jaz v prvi nosečnosti tega nisem mela, pri drugi pa sem bila res prepričana, da bom dobila menstruacijo - sem mela 3 dni vložek za vsak slučaj. Zdaj v tretje pa vsi znaki že 10 mesecev - ma od kovinskega okusa naprej (prej sploh nisem vedela, da je to znak), slabosti in vsega! Prve parkrat sm bla že čist zihr, da je to to, potem sem pa ugotovila, da me samo psiha zafrkava...

(odgovor članu sarica3)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
29.11.2016 22:34:14   
sarica3
Miska res so obup tile znaki, no jaz sicer še nisem imela noben mesec kakšnih posebnih znakov za user posted image , razen zadnjič, ko so me dojke že 12 dni pred M začele bolet in sem res mislila da bo plusek ampak pet dni pred M me je še trebuh začel bolete enkao kot vedno pred M in sem vedela da ne bo nič. Da bi imela pa kakšne druge znale jih pa še ni bilo. Vedno so isti za dobit M. Glede bolečih bradavic-to je sedaj prvič, sem pa prej pod tušem opazila, da me zdej nič več ne bolijo...mogoče se mi pa že blede user posted image
Je pa fajn ko vam lahko napišem pa malo o vsem pretipkamo, nobena se ne razburja, če eno in isto stvar vprašamo po večkrat, ker vse vemo kako se počutimo. Ker nekatere kolegice, ki že imajo otroke pa jih vprašam o znakih, nobena se ne spomni ali pa so večinoma vse takoj zanosile in se s tem niso obremenjevale.
No pa mi je spet lažje k sem se malo razpisala user posted image

< Sporočilo je popravil sarica3 -- 29.11.2016 22:36:32 >

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
30.11.2016 11:01:12   
Micka87
Pri meni pa glih kontra- nobenih znakov za N razen bolecih prsi par dni prej, ki pa itaaak me potrejo, ker nekako "vem", da spet nebo nicuser posted image . In in tudi noseco se nikdar ne pocutim..neka intuicija mi govori "nisi" in do zdaj se je izkazala za pravilno..srcno upam, da me enkrat preseneti in vam bom lahko napisala, da zna intuicija tudi kdaj zafrknituser posted image .

(odgovor članu sarica3)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
30.11.2016 14:13:09   
Pupica*
Ta mesec moramo bit pozitivne in vztrajno pisat vsem dobrim možem, da si želimo samo user posted image (poleg zdravih otrok, ki jih že imamo), darila lahko pa komu drugemu dajo user posted image

Moja O sicer pride šele čez en teden, ampak jo že tako težko čakam..

(odgovor članu Micka87)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
30.11.2016 15:26:04   
Reese5
Živijo punce,

tudi jaz se selim v mesec december, moj 17. krog, še vedno 0 otrok. Upamo, da bo vsaj zaključek leta za nas, ki še vedno čakamo, uspešen...user posted image

Pozdravčke

(odgovor članu Pupica*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
1.12.2016 7:13:36   
Katte
user posted image DECEMBER 2016 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

3.12.
user posted image Katte, 6. krog, 2 otroka
user posted image Micka87, 8. krog, 0 otrok

6.12.
user posted image lelile, 1. krog

8.12.
user posted image miska333, 11. krog, 2 otroka
user posted image kkknnn, 1. krog, 1 otrok

10.12.
user posted image Yogi, 3. krog, 0 otrok

11.12.
user posted image sarica3, 8. krog


20.12.
user posted image Pupica*, 5. krog, 1 otrok

23.12.
user posted image Anaina, 8. krog, 1 otrok


25.12.
user posted image Allstar, 17. krog, 0 otrok

x.12.
user posted image Reese5, 17. krog, 0 otrok

Skupaj nas je: 11

Nosečk:

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Damuš, Anaina




_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
1.12.2016 19:15:49   
miska333
Do M imam še en teden, ampak mislm, da imam že PMS user posted image Sitna sem kot zver, vse mi gre na živce! Potrpljenje je na minimumu..da ne omenim, da neprestano nekaj jem. In pa še jajčniki so me začeli bolet! Sm kr mal žalostna...

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
1.12.2016 20:47:51   
Micka87
Nic se ni receno miska..jajcniki so pomoje "dober" znakuser posted image , vsaj pri meni bi bli:)..mene ponavadi, ko se priblizuje M prenehajo spikat, zacenjajo krciiin vola tisti dan se tudi prikazeuser posted image . Stiskam pestiuser posted image

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2016
1.12.2016 23:22:05   
sarica3
Miska če imaš vedno take znake pred M kot sedaj potem bo po vsej verjetnosti prišla user posted image . Ker pri meni je vsak mesec isto, boleče dojke in topa bolečina v trebuhu vsaj pet dni pred user posted image . Tko da vsak mesec vem da spet ni ratalo. user posted image imam pa točno kot urca tko da nisem še naredila nobenega testa. Vseno pa mislimo pozitivno.

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?