|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vpis otroka v 1. razred OŠ in podružnica
14.11.2016 14:01:50   
vrtnica81
mene pa zanima sledeče. Hčerko sem vpisala v matično šolo. sedaj smo se preselili v kraj, kjer ima ta ista šola podružnico. Mislite, da bo nastal problem, da mi bodo hoteli hčerko sredi leta prepisati na podružnico? Jaz sem čisto proti tej podružnični šoli in je ne želim vpisati v podružnico.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vpis otroka v 1. razred OŠ in podružnica
15.11.2016 16:06:22   
Dashenka
Nihče te ne more prisilit, da prepišeš otroka na drugo šolo, pa čeprav je podružnična.
Razen v izjemnih primerih, ko se vključi v CSD (hudi disciplinski problemi....), med katere pa seveda vaša selitev ne sodi user posted image


(odgovor članu vrtnica81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vpis otroka v 1. razred OŠ in podružnica
16.11.2016 7:35:26   
vrtnica81
hvala dashenka. sem bila v skrbeh, da bi šola to naredila brez moje privolitve, ker se full borijo za to podružnično šolo oz. so jo letos adaptirali, dobili sredstva iz ministrstva (za 5 prvošolčkov, na šoli skupno 30 otrok) in sedaj se z vsemi kriplji borijo, da upravičijo to početje.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vpis otroka v 1. razred OŠ in podružnica
16.11.2016 18:27:22   
Stanislava_
In zakaj si tako čisto proti šoli? V kraj si se preselila, ti paše, šola pa ne?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu vrtnica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vpis otroka v 1. razred OŠ in podružnica
17.11.2016 14:51:15   
vrtnica81
točno tako Stanislava. Imam lahko svoje razloge, ali?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?