|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
23.1.2017 15:37:50   
MartinaTaja
Miška 333 kdaj boš delala test? Jaz se ne upam se veseliti .... ponovim test čez 2 dni....koliko imaš BT?

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
23.1.2017 17:21:09   
miska333
BT si ne merim ;) sem imela povišano kar normalno temperaturo oz. po domače vrocino;) viroza pač. Ne vem kdaj bom test delala, ker sem imela tak velik izostanek prejšnji mesec. Kar 2 tedna. Ne zaupam več v točnost moje M. Drugače sem danes 31. dan. Imam pa cikel dolg od 30 do 35 ponavadi in bom kar se malo počakala. Itak imam vse možne znake- tako za prihajajočo M kot za nosecnosuser posted image
držim pesti , da bo pri tebi vse tako kot mora biti!

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
23.1.2017 17:25:24   
MartinaTaja
Držim pesti da zagledaš user posted image .... jaz sem v postelji že 3 dni z vročino, kašelj..... upam, da se mi tokrat posreči. ...ker BC so večkrat kazali user posted image in je potem user posted image .....verjetno zgodnjI ss tako si jaz razlagam

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
23.1.2017 19:12:34   
miska333
Ravnokar dobila M user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
23.1.2017 19:15:40   
MartinaTaja
Žal mi je miska333 ....

Jaz imam slab občutek. ...Kot da se vsak čas zlila

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
23.1.2017 19:17:27   
evakovaceva
Zal mi je miska....ampak pozitivno in pogumno naprej!!

< Sporočilo je popravil evakovaceva -- 23.1.2017 19:18:08 >

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
23.1.2017 22:52:31   
NKKK
Zdravo punce :)
tudi jaz pričakujem user posted image user posted image in sicer se bom testkala v sredo ker mi moja user posted image mičkeno zamuja. Sicer res nikoli ne veš mogoče bo prišla ravno jutri [sm=zmeden.gif ] ...
ampak vseeno vam sporočim takoj ko bom izvedela rezultat :) jutri si grem kupit test razmišlajm o First Sign in če bo kaj vidno še CB digital :) imate kakšne izkušnje z drugimi testi ?:)


in seveda velikooooo sreče ! naj bo to naš mesec :)user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil NKKK -- 23.1.2017 22:53:33 >

(odgovor članu evakovaceva)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
24.1.2017 9:27:04   
Yogi
Jaz sem zdaj imela vsesorte sranje s temi testi in First Sign ne kupim več. V razmaku 5 ur je bil FS negativen, CB navaden in BC mini pa pozitiven.

(odgovor članu NKKK)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
24.1.2017 11:11:08   
Veronique
Oo miska333 zal mi jeuser posted image

Yogi si se ze narocila za naprej? Jaz imam cez 1teden spet posvet, me malo zivcki dajejiuser posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
24.1.2017 11:16:42   
Yogi
Sem. Cakam na datum za revmatologijo. Nekje pise, da so vrste zelo dolge, spet drugje pa zasledim, da cakas dva meseca. Upam, da ne bo predolgo.
Vso sreco user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
24.1.2017 11:38:01   
Veronique
Drzim pesti tudi jaz, le javi, ko kaj izves user posted image sem pa res vesela zate, da se je zdaj zacelo premikati, da ne rabis skozi to se 1xuser posted image
Zakaj pa moras na revnatologijo, kaj tam preverijo?

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
24.1.2017 12:03:57   
Yogi
Pogledajo za Hughesov sindrom (gosta kri) in lupus. Najbrz se za revmatoidni artritis, ker te stvari menda najveckrat vplivajo. Sploh gosta kri. Zato ima veliko zensk uspeh, ko jih enkrat dajo na nizke doze aspirina. To so bolj kot ne edine imunoloske raziskave, ki jih delajo pri nas. Sem pa zasledila, da se tudi ze tu v skrajnem primeru (ko so vse druge moznosti izcrpane) predpisejo nizke doze Medrola. Tako da moznosti so user posted image Ne rabimo vrect puske v koruzo zaenkrat.
Jaz sem drugace fizicno precej na koncu. Verjetno od izgube krvi. Bom sla mogoce k zdravniku, ce sem anemicna.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
24.1.2017 13:18:26   
Veronique
Hvala za odgovor, bom se pozanimala naslednjic se o tem, pa o genetiki user posted image se malo, pa si bom pripravila listek s vprasanji ha hauser posted image

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
24.1.2017 13:55:57   
MartinaTaja
Naredila danes še cb ( slika v albumu) in je crtica lepo vidna. . . Sedaj pa samo pogumno naprej. Kdaj naj se naročim pri G?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
24.1.2017 16:59:21   
NKKK
Pozdravljene
najprej MartinaTaja čestitam user posted image za user posted image
Jaz pa nisem več zdržala sem kupila First Sign testek ga kar naredila po službi user posted image najperej nisem videla nič potem pa sem pod lučjo videla zelo zelo zelo zelo bledo črtico user posted image je mogoče da je črtica na začetku bleda ... ker prisežem da sem jo videla ker vem kako izgleda test ki je bel in brez črtice sem že bila na tem dva meseca nazaj ko sem ga delala tokrat pa sem videla senco .... dala sem tudi sliko v moj album kjer lahko pogledate vendar se je na telefonu še nekako videlo ko pa sem dala fotografijo na računalnik pa se mi zdi da se zares ne vidi skoraj nič sem vam obkrožila tam kjer je senca črtice zeloooo bleda vendar kot pravim nevem če boste kaj videle sploh..
Bi bilo bolje če bi šla delat CB test čez kakšen dan ?


(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
24.1.2017 17:02:04   
MartinaTaja
Tudi jaz sem imela včeraj na FS bledo bledo komaj vidno user posted image ker sem ga delala popoldan. ...probaj z jutranjim urinom

(odgovor članu NKKK)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
24.1.2017 18:47:47   
NKKK
Bom probala še tako ja user posted image pa si bom šla kupit kar CB ali BC da vidim če bo kakšna razlika user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
24.1.2017 19:16:07   
Trinica
Martinataja in evakovačeva čestitkeeee za user posted image pa vse dobro v nosečnosti user posted image

NKKK držimo pesti user posted image

miska333 user posted image

< Sporočilo je popravil Trinica -- 24.1.2017 19:18:29 >

(odgovor članu NKKK)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
24.1.2017 22:17:00   
Shana86
Čestitam user posted image user posted image Kar pokliči G in povej za ZM, te bojo naročili. Pred 8.tednom raje ne. Pa papcaj folno in božaj trebuščka user posted image

Jaz sem vedno naredila najprej nek poceni test, potem pa za potrditev CB digital. Je dražji, ampak vsaj ne dešifriraš tistih črtic...

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Trinica)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
25.1.2017 7:42:09   
tamala86
Martinataja user posted image
evakovačeva user posted image

miška333 user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
25.1.2017 9:17:53   
MartinaTaja
Sem klicala G prvi pregled 10.2. .....jooj bom zdržala

V primeru kake krvavitve pa takoj na urgenco


(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
25.1.2017 9:22:26   
MartinaTaja
NKKK je kaj novega pri tebi?

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
25.1.2017 16:12:14   
NKKK
Danes zjutraj sem zaspala v službo to se mi ni še nikoli zgodilo joj user posted image seveda potem nisem uspela narediti testka zaradi katerega nisem morala zaspati ponoči saj sem bila živčna tako da sedaj čakam na jutrišnje jutro da vidimo če bo user posted image tako da bi bile res vidne user posted image naredila bom pa BC Plus user posted image

naj bo to naš mesec punce user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
25.1.2017 16:14:07   
MartinaTaja
Kdaj pa naj bi prišla user posted image ?

(odgovor članu NKKK)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2017
26.1.2017 10:19:00   
Pupica*
user posted image MartinaTaja user posted image evakovaceva

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?