|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
23.3.2017 18:30:54   
Zmajćek
Hey....
Da vas mal pozdravim...
Neko zatišje je tu gor....user posted image
Zaradi drugih stvari sem morala 21 dati kri,prosila sem osebnega z. da naj odkljuka tudi za nosecniski hormon....pa (6 dni pred izostankom) je bil 1:20 (nevem kak se pravilno napise) pa tud razlozit ne vedu...kaj to pomen...
Mogla bi cez 3 dni ponovno dati kri ...da se vidi ce raste....
Sam ne bom....pocakam do ponedelka ko naredim test...
Če mam kake znake....hmmm...tud jaz neki drugac se pocutim...neka teza je spodi...napihnjena sem ...pa žrem,joooooj....user posted image res..tak ce bi zadnjič...user posted image ..
Mogoče je to samo psiha...user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
23.3.2017 18:32:12   
Zmajćek
Pika poka DRŽIM PESTI za te....user posted image
Da bove skupi odprli temo decembrčki 2017...user posted image

< Sporočilo je popravil Zmajćek -- 23.3.2017 18:33:59 >

(odgovor članu Zmajćek)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
23.3.2017 18:42:30   
pika poka 1
Obarvajte me v rdečo user posted image

(odgovor članu Zmajćek)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
23.3.2017 18:42:38   
miska333
Držim pesti!

Jaz sem ravno iz pregleda. Na ultrazvoku je takoj reklel, da glede na debelino sluznice bo zdaj zdaj M. Sem kar žalostna. Ta mesec sem imela čisto drugačen občutek in sem bila skoraj prepričana, da je to to...user posted image
Drugače je rekel, da po ultrazvoku izgleda vse bp in naj se najprej pogovorim za mojim, če bi šel na spermiogram...
Ah saj bo...


(odgovor članu Zmajćek)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
23.3.2017 20:10:35   
Zmajćek
Pika poka user posted image user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
23.3.2017 20:14:45   
Zmajćek
Miska...tud za te user posted image user posted image
Tud jaz ...hmmmm....nism vec optimist...glede vsega...enkrat se mi zdi da sem..drugic da nism...ahhhh....user posted image

< Sporočilo je popravil Zmajćek -- 23.3.2017 20:15:49 >

(odgovor članu Zmajćek)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
25.3.2017 15:00:57   
Radenska_
Meni je spet uspelo samo za 14 dni :(
Sem ze nazaj na tem forumu...

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Zmajćek)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
25.3.2017 16:30:22   
Zmajćek
user posted image user posted image
Radenska.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
25.3.2017 18:39:36   
Veronique
Pa ne spet Radenska user posted image kaj je bilo, ss?

(odgovor članu Zmajćek)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
25.3.2017 21:02:41   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Meni je spet uspelo samo za 14 dni :(
Sem ze nazaj na tem forumu...


Joj Radenska, user posted image
user posted image user posted image . Ravno danes sem cel dan mislila na tebe. Sem si prav rekla, da te moram vprašat kako si. Kot da bi vedela. Moje sožalje.
Pa sem upala da bova vsaj 9 mesecev skupaj čvekale.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
26.3.2017 7:22:01   
Radenska_
Ja, ss :/
Hvala punce.
Damus, a ti si se ok, si imela ze prvi pregled? Upam da ti speljes do konca <3

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
26.3.2017 11:37:25   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Ja, ss :/
Hvala punce.
Damus, a ti si se ok, si imela ze prvi pregled? Upam da ti speljes do konca <3


Jaz sem zaenkrat ok. Nič mi ni slabo, kar me konkretno skrbi, imam pa bolj očitne nosečniške znake kot prejšnje dvakrat (tečna sem ko pes, pa napete in boleče prsi, brez da bi se morala v to prepričevati).

Na prvi pregled se sploh še nisem naročila, ker me je strah, da bi spet šlo kaj narobe in bi imela samo še en datum več v glavi ob katerem bi mi bilo hudo. Itak pa ima moja G filozofijo, da naroča šele v 10. tednu nosečnosti. Tako da imam časa še več kot dovolj (danes sem 5t6d).

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
26.3.2017 16:06:00   
Radenska_
Damus, res drzim pesti da bo vse ok.
Glede datumov te vec kot razumem, jaz imam v glavi vse pdpje in je hudo, ko pridejo...ali pa ob obletnicah...pa kup fodatnih bolecih datumov poleg, ki se jih zapomnim cetudi ne bi hotela.....
Upala sem da bo 2017 moje leto, ampak ocitno rodila ne bom. Upam da vsa zanosim uspesno letos, to bi bilo res lepo....

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
27.3.2017 7:07:17   
Katte
user posted image MAREC 2017 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

4.3.
user posted image Katriss, 20. krog, 0 otrok
user posted image sarica3


7.3.
user posted image Katte, 9. krog, 2 otroka
user posted image user posted image Mayche, 0 otrok

9.3.
user posted image user posted image Radenska_, 20. krog, 1 otrok

10.3.
user posted image Veronique, 0 otrok
user posted image mamiza3

13.3.
user posted image user posted image Damuš, 1 otrok


24.3.
user posted image pika poka 1, 1 otrok

25.3.
user posted image miska333

27.3.
user posted image Zmajćek, 4. krog

x.3.
user posted image Lara87, 1 otrok

Skupaj nas je: 12

Nosečk: 2

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Katte, tamala86, ..noname.., Bibabuba12, sončektvoj, mava1975


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
27.3.2017 19:43:43   
Veronique
Grozno Radenska, res mi je zal user posted image kaj pa sledi zdaj, kaksne preiskave ali ivf? Res drzim pesti, da bo leto 2017 tvoje (oz. nase)

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
28.3.2017 17:13:31   
Anonimen
Punce, imam eno vprašanje.
Danes mi je Baby Check mini pokazal user posted image črtici. Ni bilo delano z jutranjim urinom, saj sem najprej rekla da še ne bom delala testa a na koncu sem ga vseeno.
Nato pa sem opazila da je potekel rok testu oktobra lani. Kaj bi bil lahko lažno pozitiven test?

Hvala za odgovore.

(odgovor članu Veronique)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
29.3.2017 7:02:09   
Katte
Po mojem ne. Čestitam.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
29.3.2017 8:35:25   
Radenska_
Veronique, zdaj grem po zadnjega zamrznjenčka z majsko menstruacijo... Itak me je strah, ker je najslabši, tako da pričakujem še en SS ( in to v najboljšem primeru....)....
Potem grem pa septembra/oktobra v še en (zadnji) postopek. Vmes naj bi naredili genetske preiskave malo, zaradi SS.
Jaz mislim, da v resnici ni nič narobe, da vzroka ni, samo telo ne sodeluje. Konec koncev je bila nosečnost z IUI in mojim fantkom čisto naravna, to so pa vse prisiljene metode, oploditev zunaj maternice, zamrzovanje, odmrzovanje in vstavljanje zarodkov v telo, ko tega ne pričakuje...
Ne vem.
Po eni strani je pa moj največji cilj tudi to, a se sprijaznim da smo mi trije družina in da je ideja o še kakšnem članu samo ideja, ki ne posega v naša življenja (predvsem v moje), in da bom pomirjena ne glede na izid.
ampak sem taka, da ko si nekaj vpičim v glavo, rinem in rinem in rinem in ne odneham...
Mogoče bo to prva stvar v življenju, kjer bom morala odnehati in sprejeti poraz.
****, ampak mislim da prav dolgo več ne morem tako, ker traja to dve leti in posledično ta stres....Ne morem uživat z mojim fantkom tako, kot bi lahko.
Zato sva si dala še letos do konec leta, potem pa zaključiva.
držim pesti za vse!

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
29.3.2017 18:05:32   
miska333
Radenska objem!user posted image user posted image user posted image
Danes sem tudi jaz dobila M...jutri grem po napotnico za spermiogram za mojga...koliko časa ponavadi traja, da dobiš izvide? Kar ne morem verjeti, da se nova očitno morala v razne preizkave podat :(

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
30.3.2017 6:38:01   
Katte
user posted image MAREC 2017 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

4.3.
user posted image Katriss, 20. krog, 0 otrok
user posted image sarica3


7.3.
user posted image Katte, 9. krog, 2 otroka
user posted image user posted image Mayche, 0 otrok

9.3.
user posted image user posted image Radenska_, 20. krog, 1 otrok

10.3.
user posted image Veronique, 0 otrok
user posted image mamiza3

13.3.
user posted image user posted image Damuš, 1 otrok


24.3.
user posted image pika poka 1, 1 otrok

25.3.
user posted image miska333

27.3.
user posted image Zmajćek, 4. krog

x.3.
user posted image Lara87, 1 otrok

Skupaj nas je: 12

Nosečk: 2

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Katte, tamala86, ..noname.., Bibabuba12, sončektvoj, mava1975



_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
30.3.2017 10:17:36   
pika poka 1
Pozdravček punce!

Sem si utrgala par minutk, da se vam malo javim. Doma itak ne pridem do računalnika, ker se samo preoblečemo, ko pridemo domov in že hitimo ven na sonček,
da izkoristimo res vsak sončni žarek user posted image

Moja M se je poslovila in v soboto greva v nov boj za +

Radenska, zelooooo mi je žal za tebe user posted image Upam, da z zadnjim zamrznjenčkom uspe! Sem se pa prav našla v tem tvojem zadnjem postu, ko si pisala, da si karakter, ki vse doseže,
da to kar si vpikneš v glavo tudi hočeš doseči,... Jaz sem ista! Vse kar sem si do zdaj zamislila v življenju in želela doseči, pa če je bilo še tako nedosegljivo, sem tudi dosegla.
In to na vseh področjih...družina, denar, služba, napredovanje....vse mi je uspelo in še uspeva. S 1.4. bom v službi še napredovala, to pomeni višja plača, kar je TOP glede na to, da sanjamo o hiški in verjamem,
da se bodo tudi te sanje uresničile. In ker na zanositev nimam vpliva in ker ne rata in ne rata, je to zame zelo velik poraz! Mogoče bo to edino kar bom morala sprejeti, da pač ostaneva pri enem. In ja, tudi meni se zdi,
da se sinu ne posvečam dovolj, ker so vse moje misli usmerjene v novega člana. Ampak temu bom morala narediti STOP, ker življenje gre prehitro in bom nekoč obžalovala, če se ne bom 100% posvetila sinu.
Moram začet uživat v tem kar imam zdaj! Mogoče pa naju plusek preseneti, ko bova najmanj pričakovala user posted image

miska333, žal mi je za M. Kam gresta na preiskave? MB? Midva imava 1.6. termin. Moj sicer pravi, da na posvet bi šel, ampak na spermiogram pa ne.

Zmajćek in Lara87, dajta zaključiti seznam ZELENO!! user posted image



(odgovor članu Zmajćek)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
30.3.2017 14:11:04   
miska333
pika poka 1 Zaenkrat jaz še nisem v planu za preizkavo. Moj G je rekel, da naj pridem po napotnico za mojga za spremiogram in potem bomo videli naprej. Sem mislila, da bo moj kaj kompliciral pa je rekel, da itak da gre, da ni panike. Samo malo ga skrbi v kakšno sobo te to dajo in mu je malo čudno, ker v bistvu veš, da je kar precej moških pred tam delalo isto kot ti user posted image Bova šla pa najverjetneje v Postojno.

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
31.3.2017 7:30:50   
Allstar
Zdravo po daljšem času user posted image !

Tudi jaz se kar najdem v vajinih zapisih, sem podobnega karatkterja, trme in vztrajnosti, ampak na tem področjo mi to nič ne pomaga, na žalost user posted image . Tako, da upam da vseeno nekak uspe, ker se bom težko sprijaznila, da ne bi imela nobenega. Ampak saj bo, 1x bo že user posted image .

Kar se pa moških tiče, bi jih pa večino najraje močno prizemljila. Ne vem kaj si mislijo in kako lahko njihov ego tako "udarja" ven. Hvalabogu, da moj ni tak in da je brez problema šel na razne raziskave, ampak imam pa v bližini kar nekaj moških, ki še na spermiogram nočejo it in delajo iz tega big deal. 1x morajo v eni sobi zapreti oči, pomisliti na "nekaj lepega" (oz. prižgati telefon in se povezati na internet) in delati kar so večinoma redno delali od najstniških let naprej. In to je za znoret hudo. Ko mora pa ženska skozi 1001 pregled, ki btw niso neboleči, skozi psihične borbe vsak mesec (nekateri moški se zavedajo in upajo skupaj z žensko, so redki in vseeno občutijo 80% manj pričakovanja, pritiska in čakanja), da ne govorim po vsakem upanja polnem postopku, v "neznane sobe", kjer ji več oseb preiskuje njene intimne predele, ne samo na daleč ampak tudi fizično, itd....to je pa normalno. To pa tako ali tako ni nič takega, gre pač na pregled. In se obenem sploh ne zaveda kako hudo je njenemu moškemu, ki mora res dati vsak atom energije in truda od sebe, da si ga zdrka v eni neznani sobi, oz. če mu je res nevzdržno hudo, lahko vse to opravi doma in pelje na kliniko! Oooooo, me pa res znajo razkurit egoistični moški! Se opravičujem za ta malo daljši "izbruh", pokažite ga svojemu dragemu, ko/če bo imel pomisleke glede oddaje semena.

Punce, se sploh zavedate, kako močne smo mi in kaj vse lahko prenesemo? Ravno danes zjutraj, mi je mimo priletel zapis: ŠE SREČA, DA ŽENSKE ROJEVAMO, DRUGAČE NE BI NIKOLI RAZUMELE MOŠKIH, KAKO SE POČUTIJO, KO SO PREHLAJENI. In prav resničen je. Pa lep dan vsem user posted image

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
31.3.2017 10:01:04   
Reese5
Amen! :):) user posted image user posted image Najmanjša in hkrati edina stvar, ki jo morajo narediti in seveda, ni boleča! Takega bi jaz vprašala po zdravju :) Če pa kaj potrebujemo v vsej tej "godlji" je pa to 100% opora partnerja, brez katere, vsaj jaz, ne bi zmogla. Čestitke vsem user posted image v tem mescu! user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
31.3.2017 13:02:39   
Veronique
Allstar kapo dol za tale zapis, se strinjam z vsako besedouser posted image

(odgovor članu Reese5)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?