|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
3.4.2017 7:12:25   
Zmajćek
Hvala....user posted image za info...

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
3.4.2017 11:15:29   
MartinaTaja
Veronique ti kar pokliči ..... za mano so tudi 2 ss in mi je že dala podporo v primeru pozitivnega testa .....Estimo 3 x na dan v nožnico

(odgovor članu Zmajćek)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
3.4.2017 11:21:21   
Veronique
Ma kaj vem, takrat mi je in ona in v neplodnostni rekla, da tudi to ne koristi, da ne moremo nic preprecit. Zato nisem prepricana... daj bom vseeno poklicala.

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
3.4.2017 16:01:13   
miska333
Zmajček mojemu je za spermiogram napotnico napisal kar moj ginekolog. Sem samo njegovo kartico prinesla. Klical je potem v laboratorij in dobil datum sredi maja...


(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
3.4.2017 16:02:08   
Veronique
No, moja G ocitno ni istega mnenja kot me tukaj, tako da to je to. Ne bom niti vec klicala, ravno se mi je zacel nek izcedek tako da bom kar pocakala, ce preide v M. Hvala bogu, da ni vec dalec do ponovnega posveta v neplodnostni, da lahko morda kaj vec zvem. Mi je sicer ze nazadnje rekla, da tudi ona mi ne bi nic dala, naj pocakam in bo kar bo. Ah ja...user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
3.4.2017 18:32:32   
MartinaTaja
Veronique ne obupaj. ....Kdaj naj bi prišla user posted image ....

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
3.4.2017 18:41:02   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

No, moja G ocitno ni istega mnenja kot me tukaj, tako da to je to. Ne bom niti vec klicala, ravno se mi je zacel nek izcedek tako da bom kar pocakala, ce preide v M. Hvala bogu, da ni vec dalec do ponovnega posveta v neplodnostni, da lahko morda kaj vec zvem. Mi je sicer ze nazadnje rekla, da tudi ona mi ne bi nic dala, naj pocakam in bo kar bo. Ah ja...user posted image



Veronique, najprej čestitke. res, res res res držim pesti, da zvoziš do konca.
Kar se tiče podpore. Jaz sem tudi po drugem SS spraševala če je treba poklicat, pa če mi bo naslednjič kaj dala. Pa je rekla, da ne, da naj se obnašam kot normalno in to je to. Sem bila precej jezna, ampak zdaj vidim, da ima več gin. podobno filozofijo.

Kako si zdaj? Kako kaže z izcedki?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
3.4.2017 18:52:17   
Veronique
Jaz sama sebi to povzrocim, ker tako hitro delam testuser posted image ne pricakujem je sele jutri oz. bolj v sredo... se je cas.
Ja Damus, se vedno je nekaj + res nobenih znakov nimam! Nic!! Ne bom niti klicala za kak pregled, ker sem samo bolj obremenjena. Ce mi bo tokrat naklonjeno super, ce ne pa tudi... bom prezivela.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
3.4.2017 19:43:16   
Taroma
Pozdravljene. Po kratkem premoru se vam spet pridruzujem. NE pricakujem je 12.4. Je pa to najin 24 krog se mi zdi. Ne vem vec zagotovo, ker je preteklo ze toliko casa, odkar sva zacela delat na otroku user posted image
Prejsnji mesec sem dala preko terapijo z dabrostonom. Med tem casom sva v neplodnostni tudi izvedela, da so najini izvidi bp, vse je v najlepsem redu. Caka me se edino transvaginalna hidrolaparoskopija, kjer mi bodo preverili prehodnost jajcevodov in odstranili res majhno pregradico. Ima katera izkusnje s tem postopkom?
Res si zelim, da bi vsem nam koncno uspelo! user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
3.4.2017 19:50:50   
Veronique
Damuš sem pisala se Pusenjaku (in odgovor dobila v 2 urah, res je od boga poslan user posted image , ki pravi:
Spoštovani,
v bistvu je res, da je primerov pomanjkljivega delovanja rumenega telesca, ki je lahko vzrok za splav oziroma prej odsotno zanositev izjemno malo. Čim začne vrednost hCG naraščati, je že to pravzaprav dokaz, da rumeno telesce deluje ustrezno, saj po vzpostavitvi stika med zarodkom in RT to ne neha več kar tako delovati. Če ste res dokazano bili noseči 3x in splavili, potem je naslednja preiskava, ki se jo načrtuje v tem primeru genetska za izključitev uravnotežene translokacije pri enem od vaju s partnerjem.


Tako da naceloma res ni nic za narediti, izgleda da tudi Progesteron ni tako stalna praksa. Za genetiko pa napotnico se imava, vsaj touser posted image

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
3.4.2017 19:58:54   
Veronique
user posted image user posted image pričakujemo APRILAuser posted image


user posted image 1.4
sarica3, 13. krog, 0 otrokuser posted image

user posted image 6.4
Veronique, 20. krog, 0 otrok

user posted image 10.4
Katte, 10. krog, 2 otroka

user posted image 16.4
MartinaTaja, 1. krog, 1 otrok

user posted image 20.4
Taroma, 24. krog

user posted image 21.4
pika poka 1

user posted image 30.4
miska333, 15. krog


< Sporočilo je popravil Veronique -- 3.4.2017 20:01:43 >

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
3.4.2017 21:28:07   
sarica3
Veroniqe mislim nate in ti želim, da to nosečnost speljes do konca brez skrbi.
No mi gremo v drugi krog s Klomifenom, upajmo na plusek.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
3.4.2017 21:28:59   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Damuš sem pisala se Pusenjaku (in odgovor dobila v 2 urah, res je od boga poslan user posted image , ki pravi:
Spoštovani,
v bistvu je res, da je primerov pomanjkljivega delovanja rumenega telesca, ki je lahko vzrok za splav oziroma prej odsotno zanositev izjemno malo. Čim začne vrednost hCG naraščati, je že to pravzaprav dokaz, da rumeno telesce deluje ustrezno, saj po vzpostavitvi stika med zarodkom in RT to ne neha več kar tako delovati. Če ste res dokazano bili noseči 3x in splavili, potem je naslednja preiskava, ki se jo načrtuje v tem primeru genetska za izključitev uravnotežene translokacije pri enem od vaju s partnerjem.


Tako da naceloma res ni nic za narediti, izgleda da tudi Progesteron ni tako stalna praksa. Za genetiko pa napotnico se imava, vsaj touser posted image


Ja, Pušenjak je res car. Očitno je res toto - ostane nam samo čakanje.

Glede prezgodnjega delanja testov, sem pa tudi jaz mnenja (seveda, podprto z izkušnjami ;-), da kasnej ko delaš test, boljše je. In ja itak ... tudi jaz sem ga delala prezgodaj. user posted image

Znakci ... jaz pri nobeni N nisem imela nobenih posebnih znakov. Pri prvi (uspešni) N so se en teden po testu pojavile slabosti in pa boleče prsi (fuuul boleče).
V zadnjih dveh N (neuspešnih) pa ni bilo niti slabosti, niti bolečih prsi.

Tudi sedaj razen občutljivih in bolečih prsi ni nič posebnega. No ok, ta teden so se mi začele pojavljati slabosti, ampak še zdaleč ne takšne kot v prvi N, ko 14 dni po testu nisem mogla niti vstati, tako slabo mi je bilo.
Sem pa danes skoraj bruhala, ko sem si umivala zobe. Sem šla preventivno kar nad školko si umivat (ja, ful higienično pa to). Jaz vsekakor upam, da je to dober znak.
Gin. pa še vedno nisem poklicala za pregled. user posted image user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
3.4.2017 21:33:38   
Veronique
Itak, lahko je biti pameten, ko nisi v tej situaciji. Jaz sem 11dpo zvecer delala test, radovednost pac mora biti user posted image
No jaz sem do zdaj vedno imela fuuul bolece prsi, uspela pa vseeno ni nobena N, tako da ni pravila. Jaz sem govorila danes s sestro in me je zelela narociti na pregled pa nisem zelela. Sem rekla, da se slisiva cez 3 tedne, ce normalno pridem do tja. Ker potem imam samo ta datum v glavi in ce je karkoli narobe mi je se 100x huje, ko pride ta dan. Itak nic ne morejo zdaj na zacetku, mi je skoda zivcev.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
4.4.2017 8:21:28   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Itak, lahko je biti pameten, ko nisi v tej situaciji. Jaz sem 11dpo zvecer delala test, radovednost pac mora biti user posted image
No jaz sem do zdaj vedno imela fuuul bolece prsi, uspela pa vseeno ni nobena N, tako da ni pravila. Jaz sem govorila danes s sestro in me je zelela narociti na pregled pa nisem zelela. Sem rekla, da se slisiva cez 3 tedne, ce normalno pridem do tja. Ker potem imam samo ta datum v glavi in ce je karkoli narobe mi je se 100x huje, ko pride ta dan. Itak nic ne morejo zdaj na zacetku, mi je skoda zivcev.


Ja, tudi jaz imam potem probleme s temi datumi. user posted image Kakorkoli ... se vedno držim pesti, da bo srečno do konca.
In seveda tudi za vse ostale, ki še čakate na user posted image . Naj bo seznam zelen kot travnik pomladi. user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
4.4.2017 10:08:42   
Radenska_
Ojla, Damuš kako si?

Veronique, držim pesti, da bo tokrat srečno!

No jaz sem že imela novo O, in to 4 dni po tem, ko se mi je splav zaključil.

Ne pričakujem je med 15-17.4, dajmo kar 17.4. 21 krog, 1 otrok

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
4.4.2017 10:14:18   
Veronique
Danes sem govorila se s svojo zdravnico v neplodnostni in dobila Dabroston, ki pa itak ni garancija.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
4.4.2017 11:00:00   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Ojla, Damuš kako si?



Jaz še kar vztrajam user posted image oz. bolje rečeno, dete še kar vztraja. Danes sem 7t 1d. Občasno mi je slabo, imam pa v ustih ves čas blazno ogaben okus. Počutim se zanič, ves čas me zebe (a ni tako, da bi mi moralo biti v nosečnosti ves čas biti vroče?). Od petka sem bila na bolniški, ker sem se počutila res za en drek in nisem bila sigurna a sem fasala kakšno virozo od otrok v službi ali je pač to od nosečnosti.

Ves čas cvikam a bi šla na bolniško, ker pač dela z otroki in so zdej te viroze na pohodu, al naj vseen bom na šihtu (čas hitreje mine, manj časa imam za "wors case scenario").
Mah ja ... Komaj čakam, da bo mimo 12. teden. čeprav vem, da v tej nosečnosti do konca ne bom mirna.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
4.4.2017 11:06:07   
Veronique
user posted image user posted image pričakujemo APRILAuser posted image


user posted image 1.4
sarica3, 13. krog, 0 otrokuser posted image

user posted image 6.4
Veronique, 20. krog, 0 otrok

user posted image 10.4
Katte, 10. krog, 2 otroka

user posted image 12.4
Taroma, 24. krog

user posted image 16.4
MartinaTaja, 1. krog, 1 otrok

user posted image 17.4
Radenska, 21. krog, 1 otrok

user posted image 21.4
pika poka 1

user posted image 30.4
miska333, 15. krog

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
4.4.2017 12:07:16   
Anonimen
Pozdravljene,
Imela bi eno vprašanje, pa se mi zdi pametno da ga postavim tu ker vas veliko bere.
Noseca naj bi bila 5 tednov, tisti preteceni test je pravilno pokazal.
Danes pa sem zjutraj ko sem ustala opazila rjav izcedek, dopoldan je bila ze sveza kri, sedaj je spet malo rjavo pa imam krce.
Kaj mislite, je se kaj upanja. Ni se pa se ulilo da bi bili kosi.

Vem da ne morem na nic vplivati in lahko samo cakam, 18.4 imam uz.

(odgovor članu Veronique)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
4.4.2017 12:27:14   
Veronique
Jaz imam zal slabe izkusnje z izcedki, ko se je zacel rjav izcedek je vedno preslo v krvavitev oz. SS user posted image ni pa nujno, ene punce imajo skozi neke izcedke in krvavitve pa se dobro konca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
4.4.2017 13:36:49   
sončektvoj
Radenska, res mi je zelo žal zate, da se ni izšlo.

Veronique držim pesti da bo tokrat vse vredu.

Damuš tudi tebi maksimalno držim pesti

Update pri meni:

Prvi pregled v neplodnostni je mimo (MB). Ponovit sem morala teste za ščitnico. Zaenkrat kaže da imam blago hipotireozo- TSH je povišan, ščitnica slabo deluje. Tako da obstaja možnost, da je to vzrok za moje neredne cikluse in ne-ovulacije. Zdaj čakam na pregled pri tirologu, da to uredimo. Na mojo veeeeliko srečo, sem dobila datum pred naslednjim pregledom v neplodnostni.

Ob tej priliki (se opravičujem že v naprej da pametujem), priporočam vsem ki se tako kot jaz brezuspešno trudite 20+ ciklusov, da vam zdravnik da napotnico za pregled krvi za ščitnico. Pri meni ni bilo absolutno nobenih znakov (normalni kg, počutje in vse to), da slabo dela. Brez da uredimo ščitnico bom težko zanosila navkljub clomidu, IVF , povišan TSH pa je tudi pogost vzrok za splav. Povišan TSH povzroča hude prirojene napake pri otrocih, tako da ga je nujno uredit.

Sama sreča res, da so v neplodnostni tako dosledni. Ne predstavljam si, da bi pa vmes slučajno uspela zanositi in bi bil moj otrok resno bolan zaradi moje ščitnice.

Držim pesti za vse nas še naprej !user posted image

lp,

Sonček

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
4.4.2017 13:43:36   
Veronique
Sonček super, se dobro, da ste ugotovili tezavo, res upam, da se cimprej resi.

No, jaz pa morem povedat, da kljub vsemu do zdaj sem res zadovoljna s svojo zdravnico v neplodnostni. Danes je nisem dobila, me je pa potem sestra takoj klicala nazaj (je bila v operacijski) in mi brez tezav svetovala Dabroston (vem, da to sicer nic ne pomeni), ampak sem vesela, da si je vsaj izven termina vzela cas, pogledala moje izvide in mi vsaj malo pomagala. Bo sedaj v vsakem primeru malo lazje pocakati na julij in ponovni posvet.

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
4.4.2017 13:48:55   
Katte
Veronique, čestitam in držim pesti, da bo tokrat vse v redu.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
4.4.2017 17:41:52   
Yogi
Veronique, držim pesti user posted image

Za ostale tudi!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?