|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
17.4.2017 12:08:19   
MartinaTaja
Test - danes je 33. dan cikla, najdaljši ciklus 36-37 dni....ovulacija po sluzi sem zasledila 22.dan cikla... sedaj pa čakanje na user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
17.4.2017 14:19:18   
Radenska_
Pozabla javit, M prisla.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
17.4.2017 17:10:49   
Veronique
user posted image user posted image pričakujemo APRILAuser posted image


user posted image 1.4
sarica3, 13. krog, 0 otrok
user posted image

user posted image 6.4
Veronique, 20. krog, 0 otrok
user posted image

user posted image 10.4
Katte, 10. krog, 2 otroka
user posted image

user posted image 12.4
Taroma, 24. krog
user posted image

user posted image 15.4
Acjom1, 2.krog, 1 otrok

user posted image 16.4
MartinaTaja, 1. krog, 1 otrok

user posted image 17.4
Radenska, 21. krog, 1 otrokuser posted image


user posted image 21.4
pika poka 1

user posted image 30.4
miska333, 15. krog


Kako slab mesec je to nouser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
17.4.2017 18:36:08   
Katriss
Ojoj, kakšen rdeč seznam user posted image še mene lahko dodate, ta mesec prvič s Clomidom, ne pričakujem M 23.4. Čas bi že bil, da bi bilo kaj napredka... Držim pesti tudi za vse ostale.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
18.4.2017 9:50:07   
pika poka 1
OMG kakšen seznam!! user posted image
Kaj res prav vidim, da sploh ni zelene barve? user posted image
Upam, da se ne bo rdeča nadaljevala do konca seznama, ker to bi bilo pa res žalostno user posted image

Vprašanje: kako izgleda vgnezditvena krvavitev in kdaj se pojavi? Sem sicer brala razne forume ampak si vsaka razlaga drugače in zdaj sploh več ne vem.
Če se katera dobro spozna na to....
Včeraj popoldan sem namreč na mini ščitniku za perilo zagledala nekje od 1-2 cm velik madež v rjavi barvi. Kaj bi to lahko bilo?
Je pa bilo enkratno. Potem ko sem si zamenjala mini vložek, tega madeža več ni bilo. Danes tudi ne. Bojim se, da je to napoved za M user posted image


(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
18.4.2017 10:11:50   
bucka*
se opravičujem, ker se vmešavam v temo...

pika poka 1: vgnezdena krvavitev se pojavi ponavadi malo prej, kot bi se pojavila menstruacija. Žal je tako, da dokler se ne pokaže menstruacija ali plusek, ne moreš vedeti kaj točno je ta mini krvavitev lahko bila. Pri meni se opozorilo na m. pokaže pol dneva preden se ulije. izgleda pa isto, tko da ti bo edino čas pokazal...

Držim pesti da vsaj ti in miska obarvata seznam z zeleno, ostalim pa veliko sreče naslednji mesec! user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
18.4.2017 15:07:21   
Veronique
Punce za mano so nori dnevi. Izcedki, bolecine, vmes se prehlad... v petek izvedela za trombofilijo, v neplodnostni so mi naredili UZ in mi niso dali nikakrsnega upanja, ker je pri 5t bila vidna le vrecka in rumenjak, moral bi biti pa vsaj plod se. Danes sem imela kontrolo pri svoji G, da pogleda in dobim napotnico za morebitno prekinitev. Starta ultrazvok in takoj vidim, da nekaj miglja. 5t5d, na uz viden plod in utrip user posted image
Tako da sem odsla brez napotnice, se bolj zmedena, ampak vseeno vesela.
Boli me se vedno, tudi izcedki so tako da me to vse zelo skrbi ampak zdaj res ne morem nic. Naslednji teden imam spet kontrolo, da vidimo kaj je z utripom in ce se razvija.

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
18.4.2017 15:50:02   
MartinaTaja
Veronique kako si popestrila današnji dan s tvojimi novicami, boš videla, da bo vse ok

Jaz tudi še nisem izgubila upanja, včeraj test -, danes zjutraj rjav-roza izcedek in konec ..... ali se bo vlila ali pa bi lahko bila vgnezditvena ....

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
18.4.2017 16:26:22   
mava1975
Veronique čestitam...držim pesti

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
18.4.2017 18:13:27   
Veronique
Hvala obema, me je pa vseeno strah. Po toliko splavih se menda te skrbi ne končajo.
Dan za dnem zdaj, vsakega posebej. Se trudim pozitivno razmišljat, da je to več, kot sem kadarkoli videla na UZ, četudi bi se pa končalo slabo pa sem že itak prejšnji teden bila na to pripravljena. Ampak zaenkrat sem noseča, pika.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
18.4.2017 18:40:23   
Katte
Veronique, srček je zelo dober znak. Držim pesti, da se bo lepo razvijal še naprej.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
18.4.2017 19:30:47   
bonsajka8
Veronique, držim pesti user posted image
Meni se pa je 7dni pred menstruacijo pojavila krvavitev, pa imam drugače vedno točno M (kot švicarska ura user posted image ). Nekaj koščkov je prišlo prvi dan, sedaj pa imam vsake toliko rjav izcedek. Pred tem so me prsi izjemno bolele, po prvi krvavitvi pa so nehale, čeprav so še vedno precej napete...
Pa ne vem kaj to pomeni, nikoli še ni bilo tako user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
18.4.2017 20:41:56   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Hvala obema, me je pa vseeno strah. Po toliko splavih se menda te skrbi ne končajo.
Dan za dnem zdaj, vsakega posebej. Se trudim pozitivno razmišljat, da je to več, kot sem kadarkoli videla na UZ, četudi bi se pa končalo slabo pa sem že itak prejšnji teden bila na to pripravljena. Ampak zaenkrat sem noseča, pika.



Ooooooooo Veroniue, čestitam. Fuuuuuul lepa novica. bravo za dete. verjamem da je borec in da se bo boril do konca.

Novica o diagnozi sicer ni lepa, je pa vsaj začetek. Vsaj veš kaj je narobe.

A vse SS si imela v zelo zgodnjih tednih nosečnosti? Si že začela jemati aspirin?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
18.4.2017 21:07:39   
Veronique
Aspirin pa jem ja, vsak dan 1 tableto. Pa Dabroston. Zdaj bom tako, dokler pač ne pridem v Ljubljani na vrsto, da povedo, če je treba kaj drugače.
Vsi SS do zdaj so bili zgodnji (prvi je bil zamujen, je pa odmrl zarodek nekje okoli 5.-6t, samo so mi kasneje sprožli, druga dva sem pa začela kar hitro krvaveti, prvi okoli 5tedna, drugi pa 6t in nekaj dni - res pa je, da nisem tu opazila zarodka, je bilo vse kot normalna M) Ne preostane druga kot čakanje in upanje, da naslednji teden dobim lepe novičke.
Kako si ti Damuš, se že kaj veseliš prvega pregleda?user posted image

Sem mislila, da trombofilija povzoča te splave (oz. sem bila 100%, da je to to, ko sem izvedela), ampak bolj berem po internetu bolj najdem, da naj bi to delalo težave šele po 10. tednu. Hm... No, vseeno nadaljujem z Aspirinom.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
18.4.2017 21:16:10   
Damuš
Meni je pri zadnjem SS (v 7. tednu) rekla, da itak ne bi prepoznala zarodka, da je to še tako malo, da mi laiki pač ne prepoznamo.

Jaz pa ... sem ok ... še vedno me je strah vsakič ko grem na WCuser posted image . Pa slabo mi je, pa tečna sem, pa ne da se mi več skrivat nosečnosti, pa zredila sem se ful.
Na pregled sploh nočem mislit, ker je še takooooo daaaaaleeeeč. Sem pa danes vstopila v 10. teden in zdaj se mogoče že upam tu in tam veselit nosečnosti.

Ej držim pesti, da se bo dete borilo še naslednjih 8 mesecev. pa da bovapol skupi jamrale kako nič ne spiva ;-)

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
18.4.2017 21:22:40   
Veronique
A daj nehajuser posted image Jaz sem zdaj videla 2x samo vrečko na uy, notri pa prazno, potem se je pa samo vlilo in je res izgledalo vse normalno. Takrat prvič pa je tudi bil mali res mini ampak se je tako jasno vse videlo, da še imam zdaj včasih vse to pred očmi, ne privoščim nobenemu tegauser posted image

Ha ha ha se strinjam, res upam, da se bom kmalu ukvarjala s takimi težavami, ne pa da menjavam wc papir, ker ima roza rožice in me malo kap vsakič, ko grem na wcuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Veronique -- 18.4.2017 21:23:45 >

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
19.4.2017 7:17:28   
Allstar
Veronique super za pregled! Reeees, iskreno, držim pesti, da bo vse OK do konca. Zaenkrat kaže zelo dobro in naj gre tako naprej. Saj zdaj prvič ješ aspirin in dabroston v podporo? Držim pesti, da je to to, res!!

Damuš za tebe sem prav tako vesela, da gre zaenkrat vse po planu - no, razen pregled bo malo bolj pozen, ampak bo pa takrat bolj sladko, ko se bo vse lepo videlo in bo na prvih slikicah že mali človeček user posted image .


(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
19.4.2017 8:01:12   
MartinaTaja
Pri meji se je vlila user posted image gremo v nove boje user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
19.4.2017 10:29:46   
sarica3
Da se vam malo javim,

Damus držim pesti in verjamem da bo tokrat vse ok in da se bosta z Veronique pogovarjali kako vama je slabo zaradi nosečnosti in kako ne moreta spati zaradi trebuščkov. Veronique tudi nate mislim in sem vesela, da se je nekaj spremenilo. Glede na to da sedaj jemlješ Aspirin imam res dober občutek.

Pri meni pa je ta mesec vse zmešano. sem v drugem krogu s Klomifenom, v času O, ko bi morala user posted image sva oba dobila glivice, za zmešat. Tako, da mene lahko obarvate rdeče, ker jo pričakujem 30.4.

Seznam ta mesec je res grozen, upam da bo maj bolj zelen.

Lep dan

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
19.4.2017 11:07:56   
Katte
Maj MORA biti lepši!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu sarica3)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
19.4.2017 13:26:33   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

A daj nehajuser posted image Jaz sem zdaj videla 2x samo vrečko na uy, notri pa prazno, potem se je pa samo vlilo in je res izgledalo vse normalno. Takrat prvič pa je tudi bil mali res mini ampak se je tako jasno vse videlo, da še imam zdaj včasih vse to pred očmi, ne privoščim nobenemu tegauser posted image

Ha ha ha se strinjam, res upam, da se bom kmalu ukvarjala s takimi težavami, ne pa da menjavam wc papir, ker ima roza rožice in me malo kap vsakič, ko grem na wcuser posted image user posted image


Veronique, a to na Uz si videla dete al v živo? Jaz na srečo pri nobenem SS še nisem bila na pregledu, da bi lahko karkoli videla, si predstavljam, da je težje, če že vidiš dete na UZ in srček in vse, potem pa se sreča konča. Pri drugi N, se je itak končalo že po enem tednu, v tretji sem pa tudi slutila, da bo neki narobe, tako da sem samo čakala.
Pri drugi, ko sem bila v 7. tednu, in ko se v maternici ni nič videlo, so me v bolnici ful spraševali, če je bilo kako tkivo in kako je izgledalo in vse. In to dva dni. Jaz pa vse kar sem lahko rekla je bilo, da je padla ena kepa sluzi ven. In pol so mi razložili, da je bilo to to (posteljica in detece). Lej, še sreča, da tega nisem vedela takrat.
No kasneje, ko je bilo kompaktno tkivo, za dlan veliko (mene je skor kap, ko sem to zagledala), sem jaz mislila, da je to posteljica, pa me je razsvetlila G, da ne, da je to v teh tednih še tako majhno, da se ne vidi. Da je bil le "odlitek maternice - maternične stene - pač obloga no.

Punce hvala vam za pozitivne misli.
Allstar, a veš da sem tudi sama pomislila na to. ker prvi UZ v prvi nosečnosti je bil ful smešen. Sem gledala tisto slikco tam gor in itak si čist napačno razložila kaj je kaj. Še sreča mi je G. vse razložila. zdaj se bo pa res že videlo lepo ja. Pa v končni fazi, sej kaj pa je narobe s tako poznim pregledom? (razen čakanja sevedauser posted image ). Če gre kaj narobe, itak nimajo kaj nardit, pa če grem 10x prej na pregled.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
19.4.2017 13:36:56   
Veronique
Prvic sem videla na uz in potem v zivo (na uz pa ni bilo utripa), prav razlocno tudi potem. Videla se je vreckica, pa notri belo tkivo, crne pikice tam ko so oci, repek... nocna mora vglavnem, sploh ker se je doma zgodilo.
Dvakrat potem pa sem samo na uz vidla mini gest vreckico, v zivo pa nic, hvala bogu. Me je ze prvic travmatiziralo.
Ah pregled je super tako pozno, se vsaj ne zivckas, ce se ni srcka itd. Mene bi samo cakanje ubijalo, zato bi sigurno zelela prejuser posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
20.4.2017 11:31:40   
Bibabuba12
Veroniqe cestitke!user posted image user posted image user posted image Toliko sem vesela zate, da sploh ne morem opisat. user posted image

Isto tudi zate Damus! user posted image user posted image user posted image

Drzim pesti za obe se naprej. ❤

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
20.4.2017 18:13:52   
sončektvoj
Damuš in Veronique držim pesti da bo vse vredu user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem dobila diagnozo za ščitnico. Pomanjkanje ščitničnih hormonov (hipotirodizem), vzrok pa je Hashimoto tiroditis (avtoimunska protitelesa proti ščitničnim celicam). Tako da bom zdaj verjetno doživljenjsko jemala Euthyrox tablete.

Možno, da bo to uredilo moje neredne cikluse. Samo čas bo pokazal.

Ostale izvide iz neplodnostne pa še čakam.


(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
20.4.2017 19:53:55   
Veronique
Pa to vseeno ni nepremostljiva diagnoza, ali? Se da resiti s tabletami?
Upam, da ostane samo pri tem in da bodo ostali izvidi ok!

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?