|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrcki 2017
22.5.2017 21:37:58   
Bibika27
Zivijo punce. Tudi jaz pricakujem decembercka/ko. Predviden rok glede na ultazvok imam 6.12., nuhalno pa 29.5., torej tocno cez en teden. Danes sem vas nasla po dolgem googlanju o problemu, ki se je danes zgodil, dobila sem namrec krvav izcedek in me sedaj seveda skrbi kaj je narobe..user posted image Jutri sem narocena na pregled, upam da
bo vse ok!

(odgovor članu Lzzy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Decembrcki 2017
23.5.2017 1:59:09   
Vesnica85
Žal se zame ni dobro končalo..iz torka na sredo bila sprejeta na urgenco, zaradi bolečin. Po pregledu krvi sum na IMN in ponovni UZ v dopoldanskem času, kjer se je videl plod v levem jajcevodu..popoldan operacija in odstranitev jajcevoda. Upam, da se čim prej vse poštima in da poskusiva ponovno.
Se pa poslavljam od decembrčkov, in vam vsem želim čim lepšo nosečnost in hiter porod ;) srečno punce ;)

(odgovor članu Vesnica85)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Decembrcki 2017
24.5.2017 17:59:05   
AnjaKK
Heii se vam pridružujem še jaz user posted image
Mi imamo pa rok za silvestrovo, ampak če sklepam po sestričnah, bomo tudi mi v decembru user posted image user posted image
8teden je v teku, hvala bogu krvavi izcedki so minili, samo še slabost premagamo (upam da čim prej) pa bom spet najbolj srečna na svetu user posted image user posted image

(odgovor članu Bibika27)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Decembrcki 2017
24.5.2017 22:05:11   
la.le
Joj Vesnica :( objem!!
Res upam, da bo takih novic cim manj, ceprav je do decembra se dolga ...

Za nami je tudi nekaj pestrih dni, poleg prehlada, ki se nama (s sinom) vlece ze tretji teden, me je namrec v cetrtek prijel tak krc, da nisem vedla zase. Seveda pocitek in upat, da se ne ponovi ... Po malo intenzivnejsem spremljanju sem ugotovila, da prakticno skoraj ne hodim na blato, dodaj se poln mehur in sirjenje maternice = 5/10minutni krc za se zjokat!!
Tako da zdaj sirup + magnezij in dovolj pocitka ... Haha, kot da je to s 15mesecnikom, sluzbo, psom in mozem sploh mogoce :D

Drugi teden pa nuhalna in se vam pridruzim tudi na fb!
Do takrat lep pozdravcek in mirno nosecnost!! :)

(odgovor članu AnjaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Decembrcki 2017
27.5.2017 8:38:49   
LSB89
Pridruzujem se vam se jaz - prvic noseca 😊 v torek sem imela prvi pregled pri ginekologu, nuhalno pa imam 14.6. 😊 pdp imava 25.12.2017. Ginekologinja je rekla, da bo bozicek. Vsem iskrene cestitke in cim bolj mirno nosecnost.

(odgovor članu la.le)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Decembrcki 2017
31.5.2017 22:49:00   
la.le
Ow jeaaaaaaaaa!! :D
Nuhalna uspesno za nami!! Spola ni blo videt (kaksno presenecenje NOOOT) je blo pa dete cist prevec divje 🙈 srcni utrip nam je uspelo slisat glih kako sekundo dvajset k je skozi divjal :D
Ima pa baraba 68mm, torej za 13t (po zadnji m 13t4d), nuhalna pa 1,5 tako da tudi cisto povprecna.

Mika2, pisem zs!

No dame, lepo se cartajte ❤

(odgovor članu LSB89)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Decembrcki 2017
1.6.2017 8:43:23   
davidca
Zivjo midva z mojo tudi pricakujeva 21.12. :-)

(odgovor članu la.le)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Decembrcki 2017
5.6.2017 15:45:42   
AnjaJane
Midva imava nuhalno 12.6. in ze komaj cakava user posted image

Kako ste kaj drugace nosecke?

(odgovor članu davidca)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Decembrcki 2017
7.6.2017 14:56:56   
Cebelica84
Hejla. Tudi mi pricakujemo user posted image . Doma imamo ze 7 letnico, mali skrat se nam bi pa naj pridruzil 8.12. user posted image .
Slabosti so v vecini mimo, se pa je zacela lakota v eno...user posted image
Lepo bodimo in uzivvaaajmoooo v nasem precudovitem stanju. Lp vsem

(odgovor članu AnjaJane)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Decembrcki 2017
13.6.2017 20:22:47   
Liško
Zdravo punce..sem se opogumila in se pridruzila😊 smo v 14tednu, za nami so 3je splavi..ampak sedaj ga imamo..10.12.naj bi prišel😊 za nami so 3je uz, nuhalna..zdej se pa samo še veselimo. Počutje pa tudi vsak dan boljse..kako ste ve?? Lp

(odgovor članu Cebelica84)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Decembrcki 2017
14.6.2017 10:25:59   
Sarchica
Evo pa se vam pridruzim tudi jaz. Luser posted image Rok imam 27.12 doma imamo ze 11 mesecnega skrateka. Za mano je ze nuhalna na kateri je bilo vse ok. Zdaj se cakam DHT teste. Upam da bo se naprej vse v redu. Pa da si tipkamo naprej tudi na fb😊

(odgovor članu Liško)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Decembrcki 2017
14.6.2017 12:18:50   
Liško
Sarchica, čestitke😘 zanima me pa, kaj so DHT testi? Jaz sem imela poleg nuhalna se dvojni hormonski test krvi in se je rezultat drastično izboljšal😊

(odgovor članu Sarchica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Decembrcki 2017
14.6.2017 20:55:24   
LSB89
Tudi jaz sem imela danes nuhalno svetlino. Zaenkrat kaze, da je vse vredu, sem pa vseeno dala kri za dvojni hormonski test, tako da upam, da bo tudi naprej vse ok. Nama je pa ginekologinja ze rekla, da je 80 % moznost da bo puncka :)

(odgovor članu Liško)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Decembrcki 2017
17.6.2017 20:11:45   
Sarchica
Lisko dvojni hormonski test je to ja😊 Glih vceraj dobila rezultate in so se boljsi tak da jupiii😊 Jaz sem dala tudi pri prvem delat se traven teste
Da sem potem bolj morna😊

(odgovor članu LSB89)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Decembrcki 2017
21.6.2017 15:21:18   
Pika109
Zivjo punce, se tudi jaz pridruzujem decembrckom :)
Rok imamo sicer 31.12 tako da bi lahko tudi januarcek.
Prvi pregledi za nami ( NS, DHT in danes tudi NIPT) sedaj pa cakamo rezultate.
To je moja prva user posted image . Utrujenost - max, slabost pocasi popusca.
Pozresnost - na vrhuncu :)
So sedaj sem pridelala 2 kg, sem p v 13 tednu.
V sluzbi se nisem povedala, saj se mi se ne pozna prav dosti. Se vse hlace spravim nase.
Ali se vam ze kaj pozna? Koliko se pa na tezi pridobile?

En lep pozdravcek vsem noseckam
Pika

(odgovor članu Sarchica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Decembrcki 2017
22.6.2017 10:43:33   
LSB89
Midva sva vceraj dobila rezultate DHT in so zelo dobri. Tako da upava, da bo vse OK se naprej. Jaz nism imela nobenih slabosti, edino obcutljive prsi. No, pa dolocena hrana mi ni pasala. Vcasih kar pozabim, da sem noseca. Na kgjih se mi se nic ne pozna..oblecem lahko se vsa stara oblacila. Tudi jaz v sluzbi se nisem povedala, da sem noseca. Lepo nosecnost vsem :)

(odgovor članu Pika109)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Decembrcki 2017
6.7.2017 9:35:26   
br27
pozdravljene, tudi jaz bi se vam pridružila, če lahkouser posted image
Rok imam 5.12., glede na M in 8.12.po nuhalni. Doma že imamo 6let starega fantiča in bo letos kar pestro, prvi razred, še eno bebico... Bi prosila, če me lahko katera doda na fb-ju, ker vidim da tukaj niste več veliko aktivne.

(odgovor članu LSB89)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Decembrcki 2017
4.8.2017 8:37:50   
Robidkaa
Pozdravljene!

Tudi jaz se pridružujem skupini decembrčkov. user posted image PDP imam 26. 12., po izračunih ginekologinje celo prve dni januarja ... ampak recimo da bo decembrcek :). To je moja 2. nosečnost, imamo že živahnega skoraj dvoletnika.

Me lahko katera doda na skupino na FB? Hvalauser posted image

Uzivajte s user posted image

(odgovor članu br27)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Decembrcki 2017
6.9.2017 7:57:12   
malinca0
Pozdravljene punce,
še ena decemberka med vami user posted image tudi naš taprvi bo božičkov user posted image . Uživajte v svoji nosečnosti in želim vam vse dobro user posted image

(odgovor članu Robidkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Decembrcki 2017
8.9.2017 20:57:58   
LSB89
Dobrodosle vse. Priporocam, da se vclanite v FB skupino Decembrčki in Decembrke 2017, ker je bolj aktivna kot tale forum 😀

(odgovor članu malinca0)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Decembrcki 2017
11.9.2017 10:51:49   
TinaTana
Kako pa se lahko pridružim? user posted image

(odgovor članu LSB89)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Decembrcki 2017
11.9.2017 10:59:51   
LSB89
Zivjo. To skupino, ki sem jo omenila lahko poiscete na fb-ju in se ji pridruzite. Obstaja pa se ena zaprta skupina Decembrcki 2017 - to morate pa na ringaraja eni punci pisati na privat, da vas doda...poiscite jo med komentarji.

Lp 😊

(odgovor članu TinaTana)
Neposredna povezava do sporočila: 72
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?