|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || Pričakujemo junija 2017
6.6.2017 13:02:18   
Shana86
Eh zoprno... jaz sem bila po laparo kar vesela, da so nekaj našli in popravili. Imam pa dve kolegici s tvojo zgodbo - ena je po parih mesecih zanosila naravno, druga pa ima s 1.IVF dvojčici user posted image Imata vidva v planu ivf?

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: || Pričakujemo junija 2017
6.6.2017 15:51:34   
miska333
Shana86 spremiogram baje ni zelo kritičen ni pa najboljši. Količina spermijev je ok, samo gibanje in ne pH ne preveč. G je rekel, da bi lahko tudi s tem zanosila, ampak, da v vsakem primeru priporoča preiskavo, da vidijo, če je kakšno vnetje... Saj še sama ne vem. Od prej imava dva otroka, ki sta ratala takoj in nisem nikoli pričakovala, da se bova za tretjega tako matrala. Mislim, da je zdaj 18. krog. Ne štejem več :)
Držim pesti za vse ta mesec!!!

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: || Pričakujemo junija 2017
6.6.2017 15:53:24   
miska333
aja shana objem in pestke za naslednji mesec!

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: || Pričakujemo junija 2017
6.6.2017 16:44:31   
Shana86
Miska hvala in enako!

Mene samo skrbi, da se mi ne bo spet vleklo, ker bi to najbrž pomenilo, da se je ponovila endometrioza. Na laparo pa ne grem še enkrat...

Se tipkamo pri julijkah user posted image Navijam user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: || Pričakujemo junija 2017
6.6.2017 19:43:36   
bejbibu
user posted image user posted image JUNIJ 2017user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


8. 6.

lila9, 0 user posted image


user posted image Shana86, 2user posted image


13. 6.

bonsajka8

19. 6.

bejbibu, 2user posted image

pika poka 1
, 1user posted image

24. 6.

MartinaTaja, 1user posted image

Allstar, 0user posted image


Skupaj nas je:
7

Nosečk:

user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image Navijamo user posted image user posted image

Katte,
bejbibu
Shana86







< Sporočilo je popravil bejbibu -- 6.6.2017 19:45:23 >


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: || Pričakujemo junija 2017
6.6.2017 19:46:52   
bejbibu
Ohh Shana86 user posted image user posted image , bo pa naslednji mesec!

Držim pesti za vse nas ... moja O je mimo, zdaj pa čakanje ...

Allstar potem imama pa povsem enako user posted image

< Sporočilo je popravil bejbibu -- 6.6.2017 19:48:13 >


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: || Pričakujemo junija 2017
6.6.2017 19:50:19   
**Zvezdica**
Lep pozdrav vsem skupaj. Jaz tudi pričakujem + ta mesec . Se par dni je do menstrucije 10.6.tako da bomo videli, danes sem delala ze testek bc in jo verjetno samo jaz vidim user posted image Z možem pa sva bila se kr v akciji . Doma imava 2 otroka in želja po 3 je velika. Držim pesti za vse user posted image user posted image

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: || Pričakujemo junija 2017
6.6.2017 19:55:54   
bonsajka8
Mene lahko kar v rdece pobarvate, so se mi spet zaceli rjavi izcedki in to kar en teden pred menstro. user posted image hormoni kar norijo zgleda.

(odgovor članu **Zvezdica**)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: || Pričakujemo junija 2017
7.6.2017 11:14:45   
bejbibu
Zvezdica pozdravljena ... držimo pesti za user posted image !
bonsajka8, kaj pa če je vgnezditvena?? Bom še počakala predno te pobarvam v rdeče!! Držim pesti, da ne bo user posted image
!!!

Jaz imam pa eno vprašanje, in sicer ali ima katera izkušnje s testki one step? Naročila sem jih namreč iz ebaya in jih včeraj dobila in me zanimajo izkušnje user posted image , seveda sem naročila tudi clearblue early detection (ki ga pri nas ni za dobit) in sta 2 v paketku. Probat ni greh pravjo ... bom videla čez kakšnih 10 dni, kako se obnesejo.

Kako ste sicer?

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bonsajka8)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: || Pričakujemo junija 2017
7.6.2017 11:17:26   
bejbibu
user posted image user posted image JUNIJ 2017user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


8. 6.

lila9, 0 user posted image


user posted image Shana86, 2user posted image


10. 6.

**Zvezdica**, 2user posted image

13. 6.

bonsajka8

19. 6.

bejbibu, 2user posted image

pika poka 1
, 1user posted image

24. 6.

MartinaTaja, 1user posted image

Allstar, 0user posted image


Skupaj nas je:
8

Nosečk:

user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image Navijamo user posted image user posted image

Katte,
bejbibu
Shana86








_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: || Pričakujemo junija 2017
7.6.2017 11:37:46   
**Zvezdica**
Bejbibu hvala , ampak žal danes je pritekla user posted image resnično me je tako zgodaj presenetila. Držim naprej pesti , da bo seznam lepo obarvan v pluske . Jaz pa se selim na Julij. Srečno punce user posted image

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: || Pričakujemo junija 2017
7.6.2017 11:57:24   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: bejbibu

Jaz imam pa eno vprašanje, in sicer ali ima katera izkušnje s testki one step? Naročila sem jih namreč iz ebaya in jih včeraj dobila in me zanimajo izkušnje user posted image , seveda sem naročila tudi clearblue early detection (ki ga pri nas ni za dobit) in sta 2 v paketku. Probat ni greh pravjo ... bom videla čez kakšnih 10 dni, kako se obnesejo.


Jaz sem uporabljala ovulacijske teste One step, pa tud nosečniške teste. Meni so vedno prav pokazali. Se mi zdi, da sem najhitreje delala 3 dni pred predvideno M (česar ne priporočam, ker je človek samo zmeden, če drugi testi ne pokažejo črtic - no, sem pa vedno, ko so bile črtice na One step testu, bila noseča, četudi je CB npr. pokazal negativno na 1. dan izostale M.)

Če te pa še kaj zanima, pa kar vprašaj.

Aja, če katera potrebuje O teste. Men jih je še nekaj ostalo. Info na ZS.

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: || Pričakujemo junija 2017
7.6.2017 14:25:20   
Shana86
Zvezdica in bonsajka user posted image user posted image Bolj slabo smo začele tale mesec... Glejte, da boste ostale bolj pridne!

Nas je pa kar nekaj na tej temi, ki smo se odločile za tretjega otročka. Sem kar presenečena.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: || Pričakujemo junija 2017
7.6.2017 15:11:57   
bejbibu
Damuš najlepša hvala za deljene izkušnje. Jaz jih bom zdaj uporabila prvič, tako da lastnih izkušenj še nimam, sem pa prebrala veliko tujih forumov in jih po večini hvalijo. Upam, da bodo pokazali user posted image user posted image
Mi je pa všeč tudi cena, ker so res ugodni ...

Junij se res ni začel preveč spodbudno user posted image , ampak še je čas, da ga obarvamo v zeleno!!

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: || Pričakujemo junija 2017
8.6.2017 8:53:44   
bejbibu
user posted image user posted image JUNIJ 2017user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


8. 6.

lila9, 0 user posted image


user posted image Shana86, 2user posted image


10. 6.

user posted image **Zvezdica**, 2user posted image

13. 6.

bonsajka8

19. 6.

bejbibu, 2user posted image

pika poka 1
, 1user posted image

24. 6.

MartinaTaja, 1user posted image

Allstar, 0user posted image


Skupaj nas je:
8

Nosečk:

user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image Navijamo user posted image user posted image

Katte,
bejbibu
Shana86










_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: || Pričakujemo junija 2017
8.6.2017 8:56:53   
bejbibu
**Zvezdica**, žal mi je user posted image user posted image , bo naslednji mesec lepšiuser posted image

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: || Pričakujemo junija 2017
8.6.2017 10:56:40   
lila9
Shana in zvezdica žav mi je za vajine user posted image . Jaz pa danes nostop hodim na wc in čakam kdaj bo prišla. Očitno mi bo spet malo nagajala. 😊 uglavnem upam na čim boljši razplet. user posted image

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: || Pričakujemo junija 2017
8.6.2017 19:25:03   
bonsajka8
Shana85, bejbibu hvala! Ampak glede na mesec April se mi bo zgleda zgodba ponovila, sem takrat imela isto situacijo.. Na začetku me je sicer razveselilo, ker sem tudi jaz pomislila na vgnezditveno (tudi datum bi sovpadal).. ampak dobro, sedaj je izcedek premočan in preveč dni že traja tako da kaže bolj na hormonske motnje.. kar bo bo.. Jaz sem se kar pripravila na gotovo user posted image

(odgovor članu lila9)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: || Pričakujemo junija 2017
12.6.2017 10:54:04   
bejbibu
Heeeej ženskice ... kako?? Kaj novega pri kateri?

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: || Pričakujemo junija 2017
12.6.2017 13:07:42   
lila9
Me lahko kar obarvate v rdeče. Gremo v julij.

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: || Pričakujemo junija 2017
13.6.2017 13:29:36   
pika poka 1
Ojla punce!

Evo mene, se oglašam po dolgem času. Nora gužva v službi in doma. Sem pa vas spremljala preko telefona kolikor sem lahko. Vidim, da se je junij začel zelo slabo user posted image
Midva sva bila 1.6. na posvetu v neplodnostni ambulanti. Moj je dobil termin za spermiogram v začetku julija, jaz pa moram it na UZ med drugim in petim dnem ciklusa. Kako izgleda ta UZ?
3.8. pa že na naslednji posvet z vsemi izvidi. Kaj sledi po tem posvetu?
Če sem iskrena, sem pričakovala, da se bo to ful vleklo, da pred septembrom ne bo nič. Tako, da sem zelo vesela.
Je rekla v ambulanti, da je dosti parov, ki jim je v prvo uspelo takoj, v drugo pa nikakor ne. In da se tudi dostikrat zgodi, da po prvem posvetu potem pokličejo, da jih ne bo več, ker so noseči user posted image
Ko bi le bilo tako v mojem primeru user posted image
Ampak mislim, da nama tokrat ni uspelo, ker nisva bila ravno pridna in moj je bil precej odsoten. Če pa je vseeno ratalo, pa bo veselje toliko večje user posted image

2018 bo definitivno moje leto! Selitev v hiško, bebika. Verjamem, da bo to to! user posted image

Sem pa v nedeljo zjutraj opazila rdeč madež na papirju, kot bi bila M. Sem letela po tampone, ker sem bila prepričana, da se bo vlila. Ampak mi je bilo čudno, ker je bil komaj nekje 20-i dan in je to veliko prehitro.
No potem čez dan pa nič več in do danes tudi nič. Kaj bi lahko ta kri bila?! user posted image user posted image user posted image

Kdaj greste kaj na dopust? Jaz še samo ta teden delam potem pa NA OFF do 3.7.user posted image



< Sporočilo je popravil pika poka 1 -- 13.6.2017 13:40:48 >

(odgovor članu lila9)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: || Pričakujemo junija 2017
13.6.2017 21:40:09   
bonsajka8
Živijo pikapoka, upam da ti uspe kmalu! Mogoče vgnezditvena? Čas je pravi za to. Pri meni žal user posted image ampak nič hudga, ta mesec sem jo po nekih čudnih krvavitvah, ki so trajala cel teden prej, kar pričakovala... sedaj pa veselo v julij..

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: || Pričakujemo junija 2017
14.6.2017 7:21:18   
Allstar
pika poka 1 zdravo po dolgem času user posted image ! To se ti je pa res hitro odvilo, super user posted image . A krvi ti pa ni potrebno dati med 2 in 5 dnem cikla? Ponavadi se da za hormone takrat...
Kako dolge cikle pa imaš? Pri meni je 20 dan ravno ovulacija, tako da imam ponavadi flekec zaradi tega. Upam pa, da imaš ti krajše in da je bila O med 12 in 14 dnem, potem pa je res lahko kakšna vgnezditvena user posted image user posted image .

bonsajka8 in lila9 žal mi je tudi za vajini M ....

(odgovor članu bonsajka8)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: || Pričakujemo junija 2017
14.6.2017 9:05:29   
bejbibu
user posted image user posted image JUNIJ 2017user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


8. 6.

user posted image lila9, 0 user posted image


user posted image Shana86, 2user posted image


10. 6.

user posted image **Zvezdica**, 2user posted image

13. 6.

user posted image bonsajka8

19. 6.

bejbibu, 2user posted image

pika poka 1
, 1user posted image

24. 6.

MartinaTaja, 1user posted image

Allstar, 0user posted image


Skupaj nas je:
8

Nosečk:

user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image Navijamo user posted image user posted image

Katte,
bejbibu
Shana86











_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: || Pričakujemo junija 2017
14.6.2017 9:07:03   
bejbibu
Živjo ... kaj je zdaj to?? Sama rdeča barva user posted image user posted image user posted image
Jaz res močno upam, da se kaj izboljša in se katera pobarva v zeleno, ker tole mi res ni všeč!!



_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?