|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčki 2018
13.10.2017 8:58:00   
bauko
Joj,jaz se tudi redim, cisto prehitro. user posted image pa malo leno prebavo imam in sem kar naprej napihnjena...tako da me ze prav cudi, da me ni kdo ze kaj povprasal. Tako da dvomim, da bo ostala skrivnost do nuhalne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Junijčki 2018
13.10.2017 9:20:47   
sweety pie
hhihi

včerajšnji dialog med mano on nevednim bodočim očkom:

Namreč do včeraj je bil odsoten 5 dni zdoma.
Leživa včeraj v postelji gledava tv in moj mož meni:
Lubi sej nočem biti siten sam si mi sama rekla naj te opozorim ko opazim da se malo rediš... user posted image
Pa mu odgovorim: in?
mož: ja rad bi te opozoil da si malo ampak čist malo se zredila in ker vem kako sissitna ko nimaš kaj za oblečt mi vedno rečeš da naj te opozorim in da ti moram zagrozit da nobene cote več ne kupimo ...
JAZ: ja pač sem se malo zredila in ja tokrat mi boš kupoval malo večja oblačila.
MOŽ: ne ne bom, za tvoje dobro... ( ves v zadregi)
JAZ: ja lahko se še tok trudim shujšati mi ne bo uspelo... user posted image user posted image
MOŽ: ok ti že veš...trma...jaz sem te sam opozoril.
JAZ: ( se nasmehnem in nagajivo izpod blazine Clearblue potegnem in mu ga dam)
MOŽ: ( pogleda in se razveseli pluska) in reče: A TI SI TO KR SAMA UŠTIMALA K MENE NI BLO....

UMIRALA SEM OD SMEHA.....

SEVEDA VEM DA JE MISLIL NA TEST AMPAK JE ZGLEDALO KOT BI MISLIL DA SEM TUDI ZANOSILA KO GA NI BILO V PETIH DNEH...

šE DANES ZJUTRAJ SVA SE NASMIHALA NA TO IZJAVO..

EB LEP LEP SONČEN DAN VSEM user posted image

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Junijčki 2018
13.10.2017 17:31:16   
Anonimen
Pozdravjene!
Tudi jaz se vam pridružujem user posted image danes sem zagledala plusek, čeprav sem že zadnje par dni slutila, da je to to..vendar pa ne skačem ravno od veselja. Za mano sta namreč dve slabi izkušnji v zadnjem letu (enkrat ss v 6. tednu in en zs v 8. tednu), zato si sploh ne upam preveč veseliti in upati, dokler ne bo vsaj prvi pregled mimo, če bom do tam sploh prišla. Dodatno me skrbi še to, da imam že konstantno zadnje tri dni krče kot pred menstruacijo in imam občutek, da se bo vsak čas ulila user posted image
Ker tudi leta niso na moji straji - sem verjetno med starejšimi tukaj - je vse skupaj že tako rizično.
Mislim, da mi bodo ti živčni dnevi, ki so pred mano, minili hitreje, če bom čvekala z vami in vam malo pojamrala, ker drugemu itak nimam komu. Razen mojega ne mislim nobenemu še povedati za nosečnost. Imam pa že 4 leta in pol starega sinka doma,ki poskrbi, da mi nikoli ni dolgčas in da ne utegnem preveč razmišljati o črnih scenarijih.
Tako, to na kratko za zdaj. Upam, da bo katera še ostala na forumu in ne boste vse pobegnile na fb user posted image

(odgovor članu sweety pie)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Junijčki 2018
13.10.2017 17:38:33   
sweety pie

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravjene!
Tudi jaz se vam pridružujem user posted image danes sem zagledala plusek, čeprav sem že zadnje par dni slutila, da je to to..vendar pa ne skačem ravno od veselja. Za mano sta namreč dve slabi izkušnji v zadnjem letu (enkrat ss v 6. tednu in en zs v 8. tednu), zato si sploh ne upam preveč veseliti in upati, dokler ne bo vsaj prvi pregled mimo, če bom do tam sploh prišla. Dodatno me skrbi še to, da imam že konstantno zadnje tri dni krče kot pred menstruacijo in imam občutek, da se bo vsak čas ulila user posted image
Ker tudi leta niso na moji straji - sem verjetno med starejšimi tukaj - je vse skupaj že tako rizično.
Mislim, da mi bodo ti živčni dnevi, ki so pred mano, minili hitreje, če bom čvekala z vami in vam malo pojamrala, ker drugemu itak nimam komu. Razen mojega ne mislim nobenemu še povedati za nosečnost. Imam pa že 4 leta in pol starega sinka doma,ki poskrbi, da mi nikoli ni dolgčas in da ne utegnem preveč razmišljati o črnih scenarijih.
Tako, to na kratko za zdaj. Upam, da bo katera še ostala na forumu in ne boste vse pobegnile na fb user posted image


pozdravljena Anonimna in dobrodošla med nami.

nič ne skrbi se bova skupaj bodrili tudi jaz imam za sabo pred 2 mesecema slabo izkušnjo in se prav tako že v letih.. user posted image

Jaz sem TEST včeraj naredila in od trenutka ko vem imam kar naenkrat vse znake prej pa se mi je samo vrtelo ze kakih 3 do 4 dni...
Tudi mene danes špika kot da jo bom dobila in sem danes malce manj vesela kot včeraj a SE NE DAM

OSTANI POZITIVNA IN OGLASI SE KAJ.

ČUVAJ SVOJO PIKICO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Junijčki 2018
13.10.2017 17:46:53   
mimi_ka
Oooo sweety pie, kako sem vesela tvojega sporočila user posted image super občutek, ko veš, da je se še nekdo ubada s podobnimi težavami, da nisi sam v tem user posted image
Zdaj sem šla prebrat malo poste za nazaj in vidim, da imava tudi pdp zelo blizu. Jaz sem si izračunala 20.6. To bi bilo najlepše darilo, ki bi kadarkoli dobila za rojstni dan user posted image
Upam, da bova skupaj z našima pikicama vztrajali do konca in da se tokrat za naju srečno izteče user posted image
Anonimna M

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Junijčki 2018
13.10.2017 17:51:24   
mimi_ka
Hehe..šele zdaj videla, da sem prehitro pritisnila in sem se izdala user posted image
Sem želela biti anonimna do pregleda, pa zdaj očitno ne bom več user posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Junijčki 2018
13.10.2017 18:50:21   
bikica88
oo vidim da nas je ze kar nekaj v veselem pricakovanju...sam da povem skupina je ze ce bi katera prisla tja malo poklepetat..je skrita zato je ne morete najdit...noben ne ve za nas 😝 vglavnem ce katera hoce da se jo doda v skupino mi naj na fb pise ( milena grudnik) pa pove da bi rada bla v skupini pa jo dodam 😉

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Junijčki 2018
14.10.2017 12:47:09   
PridnaBiba
Prvic sva domacim povedala po prvem pregledu, da sva imela slikico iz ultrazvoka, ki sva jo dala v leseno skatlico skupaj z dojenckastimi cevelci. Ostalim po nuhalni, po 6.mesecu pa se je tako videlo.
Zdaj drugic sva v navalu veselja ze skoraj takoj, ampak tudi cakava raje na prvi pregled cez 10dni.
Ampak malo cincava ce bi povedala ali ne, ker gremo se na medene tedne v sredini novembra, da ne bi bilo prevec opazk ....da kam pa gremo zdaj tako dalec ce sem noseca... :)
Tako da tokrat sva se neodlocena. Po drugi strani bi pa celemu svetu povedala.
Drugace pa sem v 6.tednu, od simptomov samo tu in tam vrtenje, pa kavbojke me tiscijo ce sedim dolgo, zaradi napihnjenosti...
Mogoce malo povecan apetit oz.veckrat sem lacna kot prej.
Slabosti (se) ni, upam da boto samo obcasne in rahle kot prvic...takrat mi je bilo slabo samo tu in tam zvecer.
Katero folno jemljete? Jaz sem prvic Elevit pa mi ni bil vsec, zato sedaj jemljemFemiblon.
Mi je pa cool, ker sva z najbolso prijateljico samo 6tednov narazen noseci :)

(odgovor članu bikica88)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Junijčki 2018
14.10.2017 20:45:27   
bauko
Punce,kako si pomagate pri prebavi?
Trudim se jest cim manj kruha,uzivam sadje,jogurt,danes sem zlila vas cel donat,pa se se kar nikamor ne premakne user posted image uhhhh

(odgovor članu PridnaBiba)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Junijčki 2018
14.10.2017 22:31:36   
Pelkaa
Punce, ki vas skrbijo krci, nic bat. Mene so v prejsnji nosecnosti in tokrat tudi veckrat zagrabili krci in obcutek kot ob menstruaciji, pa je prvic bilo vse v redu, sedaj pa tudi zaenkrat vstopam v 8.teden, pa je se vedno vse uredu.

Jaz pijem elevit, ker mi je ze v prvi nosecnosti manjkalo veliko zeleza in magnezija, tako da sem se odlocila za kombinacijo. Prvic pa sem jemala tifol, pa mi je kar odgovarjal...

Kar pa se prebave tice imam sama zaenkrat ravno nasproten problem. Prehitra prebava s krci zaradi napihnjenosti. Prvic pa sem (v zadnjem trimesecju) ob zaprtosti pila ogromno jogurtov in pila veliko mleka.

Dobrodosle nove nosecke, cestitke za plusek in drzim pesti, da se bo vsem srecno izslo do konca user posted image

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Junijčki 2018
16.10.2017 14:03:11   
mimi_ka
Hej, kako ste kaj? Upam, da niste vse pobegnile na fb. Jaz bi se vam na fb pridružila kasneje, če bo vse ok, pa če me boste še vedno sprejele v skupino. Ravno danes sem dobila datum za prvi pregled. Čisto po mojih predvidevanjih, šele 21.11. sem naročena. Takrat bi bila že v 10. tednu. To je pri mojem gin. kar praksa, da tako pozno naročajo. No, pa saj mi je čisto vseeno, da bi vsaj prišla do tam in da bi bilo tojrat končno res vse kot mora bit. Kdaj pa imate ve kaj preglede?
Pelka, hvala za spodbudne besede. Krči so se zadnje tri dni res umirili in upam, da je to dober znak, čeprav res ne vem več kaj pričakovati. Zadnji dve izkušnji sta bili taki, da enkrat sem imela krče, drugič pa prav nič in obakrat se je slabo končalo. Resnično upam, da tokrat pridemo srečno do konca.

< Sporočilo je popravil mimi_ka -- 16.10.2017 14:05:34 >

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Junijčki 2018
16.10.2017 16:14:03   
bauko
Zivjo punce,
Jaz imam pregled 19.10,v cetrtek in se ze ful veselimuser posted image predvsem zato,da vidim da je vse ok in da lahko se komu povem,ker tole skrivanje je kr neki.
Prebava je malce boljsa,spanje ponoci pa katastrofa. Posledicno nimam glih energije za ukvarjanje s tastarejso hcerko,moj pa je cele dneve v sluzbi user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Junijčki 2018
16.10.2017 22:41:55   
PridnaBiba
S spanjem ali brez...se mi zdi da je obdobje med 6 in 10 tednom zelo utrujajoce, nasploh pocutje brez energije...
Jaz koncno spim celo noc zadnjih 10dni ko mi je 1,5letnik zacel noci prespat, pa sem vseeno zanic cez dan :)
Pa malo mi je zdaj prvic slabo na vecer....

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Junijčki 2018
17.10.2017 8:40:29   
bauko
PridnaBiba, se strinjam! To obdobje je res takšno ...cunjasto. user posted image Pa še ravno sedaj je največ šans, da gre kaj narobe in potem še psiha malo naredi svoje.

Jaz pa sem včeraj naredila kontra - namesto počivanja sem šla za dobro uro hodit v hrib. Tolk sem se matrala, da nisem čutila slabostiuser posted image , sonček in kisik pa sta tudi naredila svoje. Prebava se je zrihtala, spala sem bistveno bolje in dvignil se mi je nivo energije. user posted image Tako da priporočam user posted image

Je katera že bila na prvem pregledu?

(odgovor članu PridnaBiba)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Junijčki 2018
17.10.2017 9:01:07   
Anonimen
baunko, se strinjam. Meni popoldne pomaga, ker sem zunaj na zraku aktivna z mojim 20 mesečnikom. Zaspim že pred 21.uro zvečer.
Zdajle moram izkoristit to zaspanost in res spat. Bojim se tistega obdobja zadnjih tednov, ko sem v 1N spala po samo cca 2 uri. Hormoni so enostavno naredili svoje.

Zjutraj danes sem bruhala in je dosti lažje. user posted image user posted image Da se ne vrti skozi po malem.
Pregled imam v ponedeljek, to bo začetek 8.tedna. Moji starši že vejo, ker so nama dnevno v pomoč in karkoli bi se zgodilo, bi vedela.
V službi bom povedala po nuhalni. Takrat se pridružim tudi na FB - komaj čakam.
Za ostale pa ne vem, bom probala tudi zdržat do nuhalne. Da nimajo potem občutka, da sem 3 leta noseča in še nisem rodila. user posted image user posted image

So pa občutki čisto drugačni kot v prvi nosečnosti. Enostavno ni časa za paničarit in razmišljat. Komej se skozi dan spomnim na to, ker je toliko dela. Tudi uspelo je takoj sponatano. V prvo pa trajalo 3 leta. user posted image

Bodite fajn in lepo. Pazite nase.

T

(odgovor članu bauko)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Junijčki 2018
17.10.2017 9:28:08   
Anonimen
Pozdravljene punce,
Jaz sem imela včeraj drugi pregled in videla našo malo user posted image user posted image . Sem že pozabila, ko lepo je ko prvič vidiš srček kako bije user posted image . Sem se končno malo pomirila, saj me zadnje dni precej skrbelo, če bo vse ok. Smo pa par dni manjši in smo dobili datum PDP 8.6. in ne 4. 6. kot sem si jaz računala user posted image . Lahko pa se še kaj spremeni. Naslednji pregled 6.11. en dan pred rd mojega prvega škrata, tako da bomo pomoje takrat povedali brižnjim. Je taka lepa priložnost ko bomo vsa družina skupaj user posted image
Imejte se user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Junijčki 2018
17.10.2017 9:29:23   
Anonimen
Pozabila sem se podpisati. Saj želim biti do nuhalne anonimna user posted image
Anonimna S

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Junijčki 2018
17.10.2017 11:03:54   
Kraken
Ohhh, pa še kako se strinjam z vami! Če sem pred dvema tednoma še pokala od energije, mi je danes vsak gib odveč user posted image se sicer brcam v rit, ker sem si zadala, da bom ostala aktivna čim dlje, ampak je reees težko včasih. S prebavo nimam pretiranih težav oz. mi kozarec donata na tešče zaenkrat kar pomaga, s spanjem tudi ne, je pa slabost tista, ki je postala resnično neznosna sedaj v 8. tednu, tako da kar konkretno objemam školjko vsako jutro ... Za jest mi prav nič ne paše, smrdi mi cel hladilnik - je prav čudež, če mi kaj konkretno zadiši, pa še to je ponavadi kar nekaj mimo (včeraj mi je npr. pečen pršut, jaz pa vegetarijanka že nekaj let user posted image )... Prav komaj čakam, da se ta slabost neha in da dobimo energijo nazaj.

Še malo do pregleda, moj je naslednji teden, že komaj čakam, čeprav mi bo težko zdržat tešča tisto uro ali dve, ker mi je zjutraj preden pojem zajtrk še najbolj slabo. Si bom morala nujno v torbo naštimat malico, da pojem takoj ko bo možno. user posted image
Držim pesti za vse, ki imate preglede v prihajajočih dneh. Pa nujno poročat kako je bilo. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Junijčki 2018
17.10.2017 13:42:12   
Southeast
Js imam prvi pregled v 9. tednu, se 3 tedne do tja, se mi kar vlece.

Js sem pa cist polna energije, vse pospravim, dopoldne kuham, 2x na dan vozickam, s starejsim delam za solo.. nimam casa bit utrujena, zvecer pa itak padem v postlo ob 20h, k grejo otroc spat. No pa mam pocitka 2 uri in pol ze mlajsi zacne jokat in se zbujat.
Tako da ce mate moznost, cimvec pocivajte, js te moznosti nimam vec, hehe. Bi z veseljem prezdela kak dan na kavcu ob tv.

(odgovor članu Kraken)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Junijčki 2018
17.10.2017 16:53:13   
mimi_ka
Vidim, da vas je veliko že imelo preglede, ene celo že dva, pa večina imate roke bolj v začetku oz. prvi polovici junija. Jaz bom v četrtek vstopila šele v 6. teden, tako da o pregledu sploh še ne sanjam..ta bo šele v 10. tednu, če bo do takrat sploh vse ok. Tudi jaz imam doma že 4 in pol leta starega škrata in zadnje čase moram rečt, da je fuuuul naporen, hujše kot če bi imela dojenčka, se mi zdi user posted image ima nore izpade trme najmanj trikrat na dan, pa dopoldne je v vrtcu..pa še en kup drugih problemov trenutno, tako da tudi jaz sploh ne utegnem kaj dosti razmišljati o tej nosečnosti. In še dobro, da je tako, drugače bi me psiha pokopala. No ja, hvala bogu zaenkrat vsaj kakšnih slabosti nimam in energije mi tudi še ne primankuje, pa spim tudi kot dojenček user posted image
Uživajte s svojimi pikicami in jih čuvajte. Komaj čakam dan, ko bom tudi sama lahko končno videla tako težko in dolgo pričakovano user posted image

(odgovor članu Southeast)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Junijčki 2018
18.10.2017 11:18:33   
sweety pie

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Vidim, da vas je veliko že imelo preglede, ene celo že dva, pa večina imate roke bolj v začetku oz. prvi polovici junija. Jaz bom v četrtek vstopila šele v 6. teden, tako da o pregledu sploh še ne sanjam..ta bo šele v 10. tednu, če bo do takrat sploh vse ok. Tudi jaz imam doma že 4 in pol leta starega škrata in zadnje čase moram rečt, da je fuuuul naporen, hujše kot če bi imela dojenčka, se mi zdi user posted image ima nore izpade trme najmanj trikrat na dan, pa dopoldne je v vrtcu..pa še en kup drugih problemov trenutno, tako da tudi jaz sploh ne utegnem kaj dosti razmišljati o tej nosečnosti. In še dobro, da je tako, drugače bi me psiha pokopala. No ja, hvala bogu zaenkrat vsaj kakšnih slabosti nimam in energije mi tudi še ne primankuje, pa spim tudi kot dojenček user posted image
Uživajte s svojimi pikicami in jih čuvajte. Komaj čakam dan, ko bom tudi sama lahko končno videla tako težko in dolgo pričakovano user posted image


MImIKA

NIKAR SE NE SEKIRAJ TUDI JAZ IMAM PREGLED ŠELE KO BOM 8 T 1/7 user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Junijčki 2018
18.10.2017 20:19:02   
PridnaBiba
Z vstopom v 7.teden se mi je vse na glavo obrnilo. 2dni ze slabo v eno. Sploh ne mine. Sploh ko hladilnik odprem. Zjutraj sem tamalemu flaso stimala...komaj komaj da nisem direkt do skolke sla.
Energija je blizu nule, ampak popoldan smo itaq s tamalim zunaj in enostavno moram, ni izbire. Zdaj na sreco ze spi. Prej sem se razmisljala o najmi vecerji, zdaj pa lezim na kavcu in se ne smem premaknit sicer lahko kar sibam na wc, tak je hudo. S prve n.tega niti priblizno nisem vajena.
Zgleda bo treba kmalu povedat najblizjim...cakajoc na ponedeljkov pregled. Ga pa imam popoldan tako da ne bom tesca...pa tudi sicer kaj malega lahko pojes pred pregledom tudo ce jemljejo kri.
Ni to tako strogo...

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Junijčki 2018
18.10.2017 22:36:23   
bauko
Jaz se ne spomnim,da bi za pregled moral biti tesc. Tudi sedaj mi ob dodelitvi datuma za pregled niso nic omenili. Tako da jaz bom definitivno zajtrkovala,sicer ne pridem ziva tja user posted image


(odgovor članu PridnaBiba)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Junijčki 2018
19.10.2017 7:27:52   
Anonimen
Kako je bilo prvič, sem že pozabila. Imam pa jaz naslednji pregled ko mi jemljejo kri itd. in ga imam ob 16.50. To pa je malo težko, da bi trebo tešč biti user posted image tudi meni je sedaj v tej nosečnosti slabo, ampak še na srečo nisem bruhala. mam pa non-stop nekaj v ustih, če ne je slabost nazaj... najhuje je zvečer.
Anonimna S

(odgovor članu bauko)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Junijčki 2018
19.10.2017 7:37:28   
Anonimen
Pri prvem pregledu pri nas je samo UZ. Nato dobiš materinsko knjižico in začneš hodit zjutraj v posvetovalnice tešč.
Ginekologi imajo res različne načine dela. To bomo zdej hitro videle kako se razlikuje, ko bomo vsaka imele malo drugače.
V 1N sem bila zaskrbljena prvorodka, sem šla še 2 x samoplačniško na UZ, ker mi jih niso delali. Po zavarovalnici ti pripadajo 3 na nosečnost, pravijo.
No, zdej vem, da tokrat ne bom forsirala. Manj UZ, boljše je. user posted image

Slabost je bila v 1n najhujša v 8. in 9. tednu. Potem pa ok in naval energije.
Zdej sem 8. teden in gre nekako. imam pa stalno pri sebi košček kruha ali piškot. Takoj pomaga. Jem malo po malo.
Trudim se ful veliko spat. Ko mali zaspi okrog 20h, hitro naredim še najnujnejše in grem spat takoj. user posted image

Za jutri in ponedeljek sem si kar dopust vzela. Rabim. In v PON imam pregled.

Bodite lepo.
T

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?