|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2018
6.12.2017 14:15:32   
Anonimen
Slabosti še ni. Jih pa pričakujem okoli 6. Tedna, če bo tako kot je bilo v prejšnih n. Pomaga čaj ingverja, požirek gazirane pijače in pa skoz ob slabosti grickat piškotke. Mi je pa bilo manj čez dan slabo, če sem že zjutraj pojedla kruh. Trenutro se mi na momente zavrti, ko nahitro vstanem ali kaj delam.user posted image

(odgovor članu kaaajch)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Avgustovke 2018
6.12.2017 17:25:56   
vitamincek
mene malo na dotik bradavice bolije pa špika me v trebuhu in napihuje, druga pa zaenkrat še ne. Je to moja 3.nosecnost (prvič sem imela ss) in je za vsako drugače s temi znaki :-P pri sincku me prsi sploh celo nosecnost niso nič bolele niti povečale se ravno niso, sem imela pa slabosti od 7.tedna dalje, pekočo zgago in težave z nizkim pritiskom. Upam, da mi tokrat ne bo preveč slabo, ker delam s hrano in z ljudmi in nevem, ce bi zmogla, ce pomislim kak mi je blo pri 1.nosečnosti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avgustovke 2018
6.12.2017 17:44:27   
kaaajch
Tudi moja je 3. nosečnost. Taprva nosečnost je bla super, res skoraj popolnoma brez težav, samo malo sem mela občutljive prsi, pa čist na začetku malo slabosti. Tadruga nosečnost je blo pa bruhanje do 20. tedna, prvi dvojček je odšel k angelčkom že kar na začetku v 6. tednu, žal pa je v 23. tednu odšel k angelčkom tudi naš drugi fantek user posted image . Čeprav je bilo to zelo malo časa nazaj, sem šla zelo pozitivno v tole nosečnost, nas je malo presenetila, ampak smo zelo veseli user posted image . Zdej je pa bilo od začetka špikanje v trebuhu pa v prsih. Zadnje dni se so se pa okrepile slabosti (sem opazla res, kakor pojem malo več zelenjave, že bruham). Upam, da bo hitro mimo. Sem trenutno noseča 5 tednov in 5 dni.

(odgovor članu vitamincek)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avgustovke 2018
6.12.2017 18:37:30   
Anonimen
Jaz sem bila danes v Ljubljani na pregledu (klinika za neplodnost zaradi prejšnjih SS). Itak je čisto prehitro za karkoli, čeprav smo kljub temu naredili UZ. Nekaj je, ampak za enkrat se nosečnosti še ne da potrditi. Pri svoji G sem naročena 15.12. (točno dva tedna po izostanku M). Se mi tudi to zdi dokaj hitro, ampak nič hudega. V kolikor se nosečnost potrdi začnem z bolniško. Me pa napihuje in precej črviči, tudi nekaj špikanja je vsake tolk časa (pijem Magnesol) in pa prsi so postale rahlo boleče :)
Lp 😻

(odgovor članu kaaajch)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Avgustovke 2018
6.12.2017 18:51:52   
LaVita49
Pozdravljene punce user posted image ,

sem nova tukaj, prvič noseča, danes je test pokazal pozitivno user posted image in sem presrečna. S fantom sva si otroka zelo želela in uspelo nama je v prvo. Stara sem 28 let, v zadnjem tedu sem imela krče, kot bi se krčila maternica. Aplikacija pravi, da naj bi bil rok okoli 15. avgusta. Se veselim skupaj z vami user posted image in sem presrečna, da sem dobila za Miklavža najlepše darilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Avgustovke 2018
7.12.2017 9:21:14   
vitamincek
Danes zjutraj, ko sem šla na vc sem na papirju opazila za kapljico krvi, svetlo rdeče, dvakrat je blo tko na papirju. Zdej več ni nič ampak nevem kaj naj si mislim, zdej me niti dojke več nič ne bolijo kot so me prej malo...za k zdravniku pa to verjetno tudi ni :-( močno upam, da ne bo prišlo do ss

(odgovor članu LaVita49)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Avgustovke 2018
7.12.2017 10:19:27   
Anonimen
Pozdravljene,

tudi pri nas smo včeraj zagledali user posted image sem zelo mešanih občutkov: veselja, strahu..... Doma imam dve navihani princeski in močno si želimo še enega družinskega člana, čeprav nas leta že močno priganjajo. Imela sem že tudi 3 SS, zato se ne upam veseliti. Še. Ampak vseeno pozitivno gledam na vse. Lep pozdravček vsem!

(odgovor članu vitamincek)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Avgustovke 2018
7.12.2017 18:21:15   
Jetkarmak00
Vitamincek.. Ne ustraši se preveč.. Jaz imam vedno pred M rjavkast izcedek (in me je G opozoril) da se mi bo lahko to zgodilo tudi v nosečnosti v prvih tednih.. Te izcedki naj bi se pojavili zaradi nekega padca hormona.. Meni je sicer rekel G če bo prišlo do splava, naj začnem z tableti (neki hormonski dodatki) ki naj bi v prvih tednih pomagal obdržati plod.. Drugače pa.. Veliiiiko nosečnicam se v prvih tednih pojavi rjavkast izcedek ali kapljoce krvi.. Pa so vse (katere poznam) donosile normalno.. Baje se pojavi ozcedek, če se preveč naprezaš? Si bila mogoče bolj aktivna, preveč pospravljala itd..?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Avgustovke 2018
7.12.2017 19:48:38   
vitamincek
to je blo takoj zjutri, ko sem šla na sstranišče, tako bolj roza za dve kapljici, do zdej pa čez cel dan nič več. Sem pa dobila datum za prvi pregled čez dva tedna :-)

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Avgustovke 2018
7.12.2017 20:22:54   
Jetkarmak00
Potem verjetno ni nič resnega. Meni je G sam omenil da naj za vsako kapljico rjavkastega izcedka ne paničarim user posted image da naj bom bolj pozorna na krče in bolečine pa seveda močne krvavitve :)

(odgovor članu vitamincek)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Avgustovke 2018
7.12.2017 21:28:04   
Taja15
No sem se odlocila da ne bom vec anonimna.
Pdp naj bi bil 8.8. (Sama izracunala) prvi pregled imam ze 18.12. ker je bil spočet v IVF postopku potem naslednji pregled pa pri svoji ginekologinji 4.1.
Je to druga nosecnost in razen bolecih prsi in utrujenost nic posebnega.
Do sedaj ve moja mami (seveda je vedela za cel ivf postopek) ,ter najboljsa prijateljica.
Sem pa povedala v sluzbi da greva na umetno zaradi narave dela in seveda tudi oni vedo za nosecnost.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Avgustovke 2018
8.12.2017 17:41:32   
kaaajch
Res fajn, se kar nabiramo počasi user posted image user posted image Držim pesti, da bo z vsemi vse ok user posted image

(odgovor članu Taja15)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Avgustovke 2018
11.12.2017 9:36:52   
Anonimen
Živijo, dekleta, nosečke srečke, kako ste?

Pri meni so se že začele slabosti user posted image user posted image user posted image nikoli sicer nisem bruhala, ampak slabosti od jutra do noči. Včeraj smo bili na enem praznovanju in sem komaj skrivala vse skupaj. Vse mi je smrdelo, zdelo se mi je, da je premalo zraka......

Danes sem šla v službo (sem bila 14 dni doma, ker sem imela obe hčerki bolni). Kar pestro bo tole.

Ali je imela katera v prejšnjih nosečnostih sladkorno? Jaz sem tista srečnica........user posted image user posted image

Lepo bodite!
Glasbarca

(odgovor članu kaaajch)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Avgustovke 2018
11.12.2017 21:44:32   
Tangerina
Ojla vsem skupaj! 👏🏼🤗

Evo se mene v klubu avgustovk! 🤗
Prvi pregled imam 10.1. - kje je se to!! 😩 plusek se nam je pokazal 8.12., po dveh dneh zamude M. Nismo se dolgo matral - naboji so zadel tarco v polno ze po prvem poskusnem mesecu 🙈😁 domaimam ze enega nadobudneza, skoraj 5 let starega.
Mimogrede - a na Fb ze obstaja kaksna skupinica Avgustovk 2018? 😃

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Avgustovke 2018
11.12.2017 21:46:36   
Tangerina

IZVIRNO SPOROČILO: LaVita49

Pozdravljene punce user posted image ,

sem nova tukaj, prvič noseča, danes je test pokazal pozitivno user posted image in sem presrečna. S fantom sva si otroka zelo želela in uspelo nama je v prvo. Stara sem 28 let, v zadnjem tedu sem imela krče, kot bi se krčila maternica. Aplikacija pravi, da naj bi bil rok okoli 15. avgusta. Se veselim skupaj z vami user posted image in sem presrečna, da sem dobila za Miklavža najlepše darilo.


Tudi meni je moj menstrualni koledarcek pokazal, da naj bi bil rok 15.8. 👏🏼👏🏼😁

(odgovor članu LaVita49)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Avgustovke 2018
12.12.2017 8:09:50   
Anonimen
Hej!
Pa se vam pridružujem še jaz. V petek sem zagledala plusek, seveda sva bila s partnerjem vesela tega, saj sva rekla, da ne bova imela prevelike razlike. Doma imava namreč punčko, ki bo v kratkem praznovala 1 leto. Moj prvi pregled imam šele 16.1., tako da bo res še dolga do takrat, ampak ker so vmes prazniki, računam, da bo kar hitro minilo. V prvi nosečnosti sem imela kar slabosti, tokrat jih zaenkrat ni in upam, da tako ostane. Vsake toliko me malo špika v križu, če dlje stojim, ampak ni hudega :)

Zaenkrat ostajam anonimnauser posted image

(odgovor članu Tangerina)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Avgustovke 2018
12.12.2017 8:13:49   
kaaajch
Oo Tangerina, tudi jaz mam tudi že skoraj 5 let starega fantka user posted image Mislim, da še skupine ni - jo bomo naredile? Pa tako skrito, da ne bo firbcev not, ki nimajo veze user posted image

(odgovor članu Tangerina)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Avgustovke 2018
12.12.2017 8:42:09   
Tangerina
Ce imas cas, lahko ustvaris skupino, in ti v inbox tukaj posljemi ime in priimek, da nas najdes in dodas..?

(odgovor članu kaaajch)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Avgustovke 2018
12.12.2017 8:46:13   
kaaajch
Lahko user posted image Katera želi, mi naj pošlje ZS user posted image Mislim, da bo tudi kar mail, s katerim ste na FB dovolj, da vam pošljem povabilo v skupino user posted image

(odgovor članu Tangerina)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Avgustovke 2018
12.12.2017 9:51:44   
magdalenica
Aaaaaaa, čisto sveži user posted image imamo tudi pri nas user posted image Kar tresem se od sreče in po drugi strani od strahu, saj smo septembra izgubili našega težko pričakovanega majčka user posted image Doma imamo že dva divja fantka (4 in 6). user posted image

(odgovor članu kaaajch)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Avgustovke 2018
12.12.2017 16:57:14   
vitamincek
naj se vam še js malo oglasim. Trenutno sem na bolniški, ker mi je bilo v soboto v službi tako slabo, da sem predčasno šla domov, tako da šefica zdej ze ve. Potem sem doma tako bruhala, no zdej je pa že vredu in imam že apetit. Ampak mi je zdravnik kar do naslednjega cetrtka odpru bolniško, je reku, da se po pregledu pri G vidiva. Saj vsaj spocijem se doma, ker na sihtu je norišnica in mi je trenutno tudi težko bit 8ur ves čas na nogah brez možnosti, da se vsedes(razen med malico). Bila sem v četrtek tud samoplačniško na krvnem testu in takrat pri 4t3d je bil beta hcg 987 kar se mi zdi, da je ok.

(odgovor članu magdalenica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Avgustovke 2018
12.12.2017 21:00:33   
Kati_
Pozdravljene,
tudi jaz sem za Miklavža zagledala +, sicer naju je malo presenetilo, ker sva imela namen še malo počakati, ampak sva vseeno zelo vesela. user posted image To bo moja prva nosečnost, zaenkrat sem brez slabosti, samo prsi me malo bolijo in vsake nekaj časa me špikne v trebuhu. Prvi pregled imam 20.12., ko bom po mojih izračunih v 7. tednu.

Se tipkamouser posted image , Kati

(odgovor članu vitamincek)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Avgustovke 2018
12.12.2017 21:38:10   
Annaaa
Drage avgustovke...cestitke za vase pluske...user posted image
Jaz grem ta mesec v postopek ivf..in upam..da bom septemberka...❤
Je katera pri vas zanosila z ivf?

(odgovor članu Kati_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Avgustovke 2018
13.12.2017 9:30:20   
tina0303
Pozdravljene punce,
z velikim veseljem se vam pridružujem tudi jaz. PDP imam 13.8. To je moja 3. nosečnost. Imam že 9 let staro hčero (rojeno v 33t), druga nosečnost pa se je žal zaključila v 21t. Seveda je kar dolgo trajalo, da smo vsi trije prišli k sebi, a želja je bila večja od strahu. Seveda je ta še vedno prisoten, a probam na vse skupaj gledati čim bolj pozitivno. Trenutno nekih nosečniških znakov še ni (in upam, da tako ostane :) ), razen občasnega špikanja v spodnjem delu trebuha in večje utrujenosti zvečer. Čez dan se počutim odlično, kar je čisto nasprotje prvih dveh nosečnosti.
Vsem babikam želim krasno nosečnost in čarobne dneve, ki prihajajo.
Pozdravček, Tina

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Avgustovke 2018
13.12.2017 10:26:16   
Taja15
Annaaa jaz sem zanosila v ivf postopku.

No mrni se je v nedeljo pridružila še slabost in je vsak dan slabše. Imam pa v ponedeljek že pregled in komaj čakam.

(odgovor članu tina0303)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?