|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2018
19.12.2017 20:15:22   
Anonimen
tud jst sm se naročila na prvi pregled, ga imam 4.1., ko bom polnih 7t. pri meni še nobenih konkretnih znakov, razen bolj polnih in občutlivejših zizik.
a čmo en seznam nosečk naredit? zna kera?

Luser posted image

(odgovor članu vitamincek)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Avgustovke 2018
20.12.2017 7:52:01   
Anonimen
Punce, tisti, ki je slabo...probajte suhi ingver. Je zanič. Ampak pomaga. Tudi jaz imam pregled po novem letu, ko bom že v 10.tednu. med božičem in novim letom ne delajo, če bi bila pa ta teden je rekla, da je pa prezgodaj. Konec tedna bom v 8. Tednu. Komaj čakam, da vidim pikico. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Avgustovke 2018
20.12.2017 14:47:26   
Mija10
Ojla punce, tudi sama se vam pridružujem user posted image pričakujemo nekje v drugi polovici avgusta. Pri nas pričakujemo tretjega škratka ... po 2 fantkih upamo na punčko HEHE user posted image Meni je fuuuuuuul slabo, v službi, doma in najhuje je ker še nobenemu ne moreš povedat. Pregled imam 9.1. v 8T5D. Tudi mene zanima koko je glede bolniške; kaj lahko počneš in ali imaš kakšne omejitve? Hvala vam za odgovor in se z veseljem tipkamo


< Sporočilo je popravil Mija10 -- 20.12.2017 15:00:07 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Avgustovke 2018
20.12.2017 19:54:47   
Anonimen
Naš srček že bije 121/min! :)) Zaenkrat je vse v redu, veliki smo dobrih 6mm :) malo sem si oddahnila, naslednji pregled pa imam 5.1. in potem 11.1. še v Ljubljani :)
Za bolniško mora napisat posebi v karton ali so dovoljeni izhodi ali ne. Meni je danes mela namen napisat, pa je pozabla. Grem pa sicer normalno v trgovino in po najnujnejših opravkih :)

(odgovor članu Mija10)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Avgustovke 2018
20.12.2017 21:28:57   
vitamincek
čestitke za srčka user posted image mene pa jutri čaka pregled in mi je danes že cel dan tako slabo, verjetno zaradi nervoze kako bo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Avgustovke 2018
21.12.2017 12:26:05   
vitamincek
pa je za mano prvi pregled user posted image vse super, glede na uz in zadnjo menstruacijo se vse točno ujema in sem presrečna in upam da bo tako vse do konca

(odgovor članu vitamincek)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Avgustovke 2018
21.12.2017 17:09:31   
kaaajch
Super user posted image js mam jutri zjutraj pregled in me tud kr malo stiska...upam da bo vse kot mora bit user posted image

(odgovor članu vitamincek)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Avgustovke 2018
21.12.2017 17:39:29   
vitamincek
kajch tudi pri tebi bo vse ok :-) mene je tud danes tako stiskal celo dopoldne od nervoze

(odgovor članu kaaajch)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Avgustovke 2018
21.12.2017 19:16:38   
pikpiki
hei :) že vse po pregledih hodite, jaz ga imam pa šele sredi januarja, ko bom v 10.tednu. tudi pri prvem sem imela prvi pregled tako pozno in se mi zdi, da je kar v redu, ker dejansko takrat že konkretno vidiš plod in slišiš utrip...da ni kakšne dileme :) sicer pa razen slabosti in utrujenosti, ni posebnih znakov. muči me edino to, da še nihče ne ve, meni pa postane v trenutku tako slabo, da se moram usest - včasih me kdo čudno pogleda :D

(odgovor članu vitamincek)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Avgustovke 2018
21.12.2017 21:41:14   
vitamincek
Js sem bila že pri sinu tako zgodaj naročena(6t4d) in se je že vse lepo videlo, tako plod kot utrip. Isto danes, isto trajanje nosečnosti, velikost ploda in utrip :-) moj ginekolog tudi na vsakem pregledu naredi ultrazvok, tako da ni panike, da bi mi zaradi zgodnejsega pregleda ostal samo še en ali dva...ker slišim, da ponekod se striktno držijo tega, da pripadata samo dva ultrazvoka.

(odgovor članu pikpiki)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Avgustovke 2018
22.12.2017 8:10:21   
pikpiki
ja moj je že tak. 2 UZja in to je to. sicer pri prvem me ni motilo, vprašanje pa kako bi gledala na to, če bi bilo kaj narobe in tega ne bi ugotovil

(odgovor članu vitamincek)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Avgustovke 2018
22.12.2017 9:46:31   
kaaajch
Tudi jaz s pregleda user posted image polnih 8 tednov danes, plod primerno velik, srcek dela kot mora - utrip 150x/min user posted image res sem veselauser posted image

(odgovor članu pikpiki)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Avgustovke 2018
22.12.2017 14:35:22   
Taja15
Jaz sem imela pregled v ponedeljek in je vse ok.
Srček bije velik je bil pa 9mm...verjetno je danes že kakšen mm večji.user posted image

Me pa zanima, če jeste vse ali se čemu izogibate?
Jaz ne jem tatarca,pršuta in mehkih sirov.
Takoj po testu sem jedla školjke v rižoti ampak mislim da ni panike ker so bile itak toploto obdelane.

(odgovor članu kaaajch)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Avgustovke 2018
22.12.2017 15:36:15   
Anonimen
Bravo za ♥️ 😊
Kdaj boste pa v sluzbi povedale? Jst sm samo eni najblizji sodelavki, da mi malo pomaga s krinko, ker imamo skos neke festice v sluzbi in se pije. Doma bova pa po prvem pregledu.
Lepe praznike!

L😊

(odgovor članu Taja15)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Avgustovke 2018
22.12.2017 17:05:16   
kaaajch
Js sem sicer že prebolela toksoplazmozo tako da ni take panike. Ampak se biftka izogibam zarad drugih bakterij (ampak ga obožujem). Sem si pa ravno danes nabavila morske sadeže za rižoto user posted image baje toplotno obdelane niso problem, samo surove. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Avgustovke 2018
22.12.2017 19:13:17   
Taja15
No saj to je res. Če so termično obdelane itak ni panike.
Moram najti prejšnjo materinsko knjižico. Jaz sem pozabila kako je pri meni glede toxe. Samo se mi zdi da sem prebolela.

(odgovor članu kaaajch)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Avgustovke 2018
26.12.2017 19:27:47   
pingvin85
Živjo punce.

Še ena nosečka tu. Sicer do potrditve pri ginekologinji ne bom čisto verjela zaradi preteklih nosečnosti, ki se niso srečno končale, ampak ja, nekaj menda bo :)
Sem v šestem tednu, prvi pregled imam 8.1. in upam, da bo takrat srček že delal na polno, da se bom lahko malce bolj sprostila. Sicer me pa močno daje utrujenost, slabosti na srečo še ni in upam, da je ne bo. Pritisk imam fejst nizek, srčni utrip pa okrog 100 nonstop.
Grem jutri v lekarno in upam, da mi bo farmacevtka dala kak dober nasvet, kako preživet do prvega pregleda, ko bom lahko svojo G vprašala, ali lahko jemljem trenutne tablete za železo ali ne. Tvegati res ne upam in sem previdna pri vsem, da le ne bi šlo kaj narobe.

Kakorkoli, za FB skupino sem že pisala, tako da upam, da dobim kak odgovor :)

Lep večer želim vsem in naj srčki lepo bijejo <3

(odgovor članu Taja15)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Avgustovke 2018
26.12.2017 20:53:17   
Anonimen
Živjo avgustovke 2018 user posted image pa je tudi nas presenetil user posted image user posted image seveda smooo zeloooo veseli!! Doma imamo navihano dvoletnico. To je moje 3. nosecnost, leta 2014 sem imela SS user posted image na fb se bom pa pridruzila po prvem pregledu, ce lahko. Se se oglasimuser posted image

(odgovor članu pingvin85)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Avgustovke 2018
26.12.2017 20:55:25   
Mali*Čudež
Aja po izracunu naj bi imela PDP 27.8.2018 user posted image prvi pregled pa 16.1.2018 user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Avgustovke 2018
27.12.2017 8:16:28   
nittygbro
Pozdravljene avgustovke.
Najprej vsem iskrene cestitke za carobne pluske 😉
Redno prebiram ringarajo, pa nikoli nic ne napisem.
Tudi mi pricakujemo malo strucko. PDP imam 16.8.
Doma pa imamo že 2 leti starega navihančka.
Za prvi pregled pri svoji G se mi se ni uspelo narocit,
ker sem test naredila sele 11.12. In je že dlje casa odsotna.
Poklicem takoj po praznikih.
21.12. sem sicer imela že uz za potrditev nosečnosti pri DR.Rešu.
V 5T6D se je že videl srček. Jupiiii ☺️
Vsem noseckam zelim lepo in predvsem mirno ter zdravo nosecnost.

(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Avgustovke 2018
27.12.2017 12:04:48   
vitamincek
a mogoče že obstaja skupina avgustovk 2018 na fb?

(odgovor članu nittygbro)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Avgustovke 2018
28.12.2017 10:42:07   
Anonimen
Za skupino na FB se javi kaajch :)
Punce kako pa je pri vas s špikanjem v predelu maternice? Kaj pa izcedek..imate kaj povečan? Na trenutke sem kar panična...

(odgovor članu vitamincek)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Avgustovke 2018
28.12.2017 12:42:26   
Taja15
Jaz sem v 9 tedenu in imam zadnje 14 dni kar precej izcedka. Je pa bel ali rumen...baje da ce ni srbečice ali pekoče bolečine je normalno. Bom pa naslednji teden na pregledu vprasala G. Ker v prvi nosecnosti sem do 12 tedna imela non stop glivice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Avgustovke 2018
28.12.2017 12:55:34   
Mali*Čudež
Avgustovke jaz vas bom zapustilauser posted image user posted image nasa pikica nas je zapustila, ze od vceraj krvavim, trenutno sem v bolnici, ker ne vedo ali je izvenmaternicna nosecnost ali pac samo spontani splav. Bhcg je se prisoten tak, da ga bodo kontrolirali in ultrazvok se naredili. V maternici je sicer zadebeljena sluznica, v desnem jajcevodu in jajcniku jim je pa nekaj cudnega. Tak, da bomo videli. Vsem vam pa zelim srecno, zdravo in veselo nosecnost. Da boste prav vse v letu 2018 docakale svoje otrocke. Pazite nase user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Mali*Čudež -- 28.12.2017 12:56:16 >

(odgovor članu Taja15)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Avgustovke 2018
28.12.2017 13:07:31   
Taja15
Mali*Čudež žal mi. Verjamem, da ni besed ki bi te potolažile zato bom rekla le drži se. Želim ti čimprej plusek in potem srečno do konca.

(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?