|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.5.2018 19:43:44   
Anjicaa
Zivijo.... a je katere probala ali slisala od koga kaj glede tega izdelka maybebaby??? Ovulacijski mikroskop deluje pa glede alike🤔

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: Bodoče nosečnice 2018
21.5.2018 10:50:42   
anneboleyn
Pri meni je sedaj že tako, da sem opustila vse tisto, kar sem jemala za večjo plodnost ali povečanje možnosti za zanositev.... niti kapsul matičnega mlečka se mi občasno ne da več jemat, ker sem prepričana, da ne bo nič.

Po mojemu mnenju, če par ne zanosi v dveh letih, potem je majhna verjetnost, da bo še kaj. Pri moji prijateljici je uspelo po sedmih letih, ampak to že je skoraj čudež, za katerega sem prepričana, da meni ni namenjen.


(odgovor članu Anjicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: Bodoče nosečnice 2018
24.5.2018 9:17:51   
Anonimen
Pozdravljene, upam, da nisem sfalila s temo. Sem pa ze od vceraj iskala po forumih vsaj eno ki bi imela podobne "tezave" simptome ali znake. Karkoli pa zal neuspesno. Zato sem se odlocila kar napisat oz. razpisat in upam da se katera najde, ki bi mi znala odgovorit oz. podat svoje mnenje. Namrec sem stara 24 let imam zelo urejene cikluse na 28 dni. Pred kaksnim mesecem se bila tudi na pregledu pri G in mi je vzela bris in naredila UZ jajcnikov ker sem nekaj let nazaj imela vozlice v dojkah in mi je rekla da je vse v najlepsem redu in da sem zdrava kot riba. Ta mesec oz natancneje 2 tedna nazaj sva se s partnerjem odlocila prepustit vse nakljucju in poskusat zanosit. Ze 4 dni po prvem nezascitenem odnosu (to je v 22.dnevj ciklusa) se mi je prvo pojavil izcedek in neko tiscanje oz spikanje po jajcnikih lahko bi rekla da zelo podobno kot pri M vendar so krci trajali le nekaj ur pojavila se je tudi krvavitev ki je prvi dan bila dolaj podobna M vendar je kasneje v 3 dneh izpuhtela. Koncala se je z blagimi rjavimi izcedki ki jih imam skoraj vedno vendar M mi trajajo vedno 5-7 dni in so kar mocne lahko recem ob tem me tudi vedno spremljajo bolece dojke glavobol mozoljcki urejanje prebave - vendar takrat NIC! Nato se je vse umirilo i na dan ko bi mogla imeti menstruacijo so se zaceli krci kot bi imela M vendar prave menstruacije od nikoder. Poleg tega sem te dni nenormalno utrujena in napihnjena imam neke tezave s prebavo vsakic ko me stisne im mislim da bom odvajala blato grem na wc enostavno nemorem (ceprav grem konkretno vsaj 1x na dan tako da nisem zaprta) ob napenjaju pa me spremlja neka blaga topa bolecin v spodnjem delu trebuha. Glede na to da je danes 11 dni od prvega nezascitenega odnosa in moja menstruacija zamuja 3 dni sem opravila tudi zgodnji test nosecnosti ki naj bi pokazal user posted image v 8 dnem po spolnem odnosu. Skratka zelela sem da bi se pojavli obe crtici vendar jih ni bilo pa se vseeno zavedam da je prehitro za to. Zato so mi v mislih vse druge stvari ... najbolj se bojim, da bi bilo zdaj ko si zeliva ustvariti druzino nekaj narobe.
Brez zamere za tako dolgo in podrobno opisan primer.

Lep pozdrav

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: Bodoče nosečnice 2018
24.5.2018 11:28:22   
arena
Anjicaa jaz sem čisto po naključu dobila tale maybebaby. Nisem niti vedela da obstaja.
Skratka pljuvaš vksan dan in se sprašujem kaj vidiš..vsaj pri meni je bilo tako.
S partnerjem se nisva preveč ozirala na to kdaj in kaj kaže tale maybebaby....sva šla bolj na to karto če bo bo user posted image
Sva pa imela veliko srečo...saj smo sedaj v veselem pričakovanju user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anneboleyn)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.5.2018 9:45:46   
Apik
Zdravo. Kako ste kaj punce? user posted image Upam da je katera že nalulala +user posted image

Pri meni M spet štrajka (zamuja 5 dni) testa še nisem delala...nočem spet negativnega testa gledat, čeprav sem ta krog kar optimistična, sem zelo intenzivno čutila ovulacijo in sva bila tiste dneve kar pridnauser posted image

Lepo se imejtee user posted image

Apik

(odgovor članu arena)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.5.2018 9:53:04   
Apik
Anonimna mislim, da si izpustila zelo pomembno informacijo in sicer, kdaj imaš ovulacijo, če imaš 28 dnevni cikel potem si imela po vsej verjetnosti ovulcijo prej (okoli 14-16 dneva), kot nezaščiten odnos (18 dan), zanosiš pa lahko le v času ovulacije...

Prav tako se lahko menstruacija kdaj pojavi malo prej ali kasneje, in je lahko drugačna, kot ponavadi pa ni s tem nič narobeuser posted image pomeni pa, da je bila ta cikel po vsej verjetnosti tudi ovulacija prej...

Če te še skrbi pa pokliči ginekologinjo

Lp Apik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: Bodoče nosečnice 2018
7.6.2018 14:57:33   
*mala pika*
Hojla punce! A je pri kateri že kaj novega, se katera že lahko pohvali z user posted image ?

Pri nas nič novega, še kar po starem, sva pa z mojim bila na raznih testiranjih in ne kaže ravno briljantno, tako da se trudimo naprej ali bova šla pa po poletju počasi v postopek. user posted image Tudi to se zgodi in ni jih malo, zato mi ni več hudo, da sva morda tudi midva med temu nesrečniki, pa vseeno, možnosti so in čudež se vseeno lahko zgodi. Če ne naraven, pa medicinski. user posted image

LP

(odgovor članu Apik)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: Bodoče nosečnice 2018
7.6.2018 17:55:28   
misa4
Ojla a je kaka nosečkauser posted image ..pr nama ne gre najbolje.. morm na preiskave za ščitnico, da vidmo če je tu kak problemuser posted image , če do septembra ne bo nič dobim napotnico za ambulanto za neplodnostuser posted image user posted image , me je čist iz tira vrglo k mi je to rekla, sm ji rekla naj mi kar klomifen al kej podobnega napiše, G pa da to ne pomaga če jajčniki niso prehodni, upam na najboljše,ker sm že rekla da čez postopke ne grem, pa bo očitno treba

(odgovor članu *mala pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: Bodoče nosečnice 2018
8.6.2018 11:32:09   
Apik
Zdravo punce

Ja nama je uspelo user posted image sem nalulala par močnih črtic, pluskov itd. Ker nisem mogla verjeti da je res user posted image sem bila pa tudi že na prvem pregledu in sva videla srček ❤️ rok imam pa 30.1.2019 user posted image tako da sm še na začetku ampak zaenkrat vse super tudi znakov nimam še skoraj nič razen bolečih prsi in utrujenosti...držite pesti da tako ostane...

Držim pesti za vse ostale, upam da se tema spet malo razživi. Lep vikend vsem

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: Bodoče nosečnice 2018
8.6.2018 16:20:09   
tixi pixi
Živjo punce :) evo tudi mene, ni še uspelo. user posted image mal sem vas le prebirala zadnje čase in sem ugotovila, da kar hodite že na preiskave za vašo plodnost, jemljete razna dopolnila in tako dalje... Sem šla sama tudi na preiskave zaenkrat samo ultrazvok, ki je bil malo daljši kot običajni, pa bom napisala izvid, če ima katera kaj podobnega ali pa mogoče ve kaj posamezne stvari pomenijo, bi bila ful vesela za kakšno razlago, ker sama še pred rkatkim nisem vedela kaj je folikularna faza user posted image
Uterus v AVF, 77x36x45, nepravilnosti ne vidim.
miometrij homogen, simetričen.
endometrij tanek 5 mm
CD prost
levi jajčnik 3.06x2.91x2.02, 9.464 AFC 8
desni jajčnik malo manjši, 2.54x2.78x1.36, 5533, AFC 7
v fundusu ni večje indentacije.

potem pa imam tukaj še izvide hormonskih preiskav
LH 3,2
FSH 5,3
vitamin d 88
AMH 0,70 ug/l

izvedela sem že naj bi bili AFC neke zaloge jajčnikov kar je pa baje dobro? 8 in 7 v obeh jajčnikih ali se motim? V čakalnici sem spoznala eno punco, stara je bila malo čez 30 let, pa so ji namerili AFC v enem jajčniku 6 in v enem 5 pa so jo diagnosticirali na prezgodnjo menopavzouser posted image user posted image

pika poka1 nič več te ni za slišat??? user posted image si v postopku? Ali še vztrajaš? Kdaj imaš naslednjega?

Kaj pa ti Jetkarmak? Si že nosečka? user posted image Takrat po tistem plusku, in izcedkih se nisi nič več javila user posted image

(odgovor članu Apik)
Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: Bodoče nosečnice 2018
8.6.2018 16:39:03   
Jetkarmak00
Si me nasmejala s tem tvojim amh-jem. A si mejbi ze v meni? Hahha :) dej mi povej prosim, kaj ti je rekla ginekologinja za tvoj amh?

Jaa js sm pr pusenjaku prebrala na forumu, da majo punce nekje 4 AFC na jajcnik okrog 40 leta, tko da ti si pomoje vredu. No, odvisn kok hitr padajo teli AFC-ji, men pade en na leto, dva v dveh letih... To vem pa zato ker mam izvid izored dveh let in od zdaj. Mam sicer malo visje cifre AFC-jev kot ti, ampak baje sem se vedno pod povprecjem, mam mal tako pikantno ginekologinjo pri meritvah, gleda vse prevec statisticno :D, mam pa ginekologa tok bl super k ni tak statistik in pravi da je nad 15 v obeh jajcnikih dobra cifra. Tkooo da ti mas 15 in don't worry. :)))
Za fsh in lh vem da je vredu ce sta cim nizja. Vitamina D in scitnce si pa se nisem sla zmert.. Morm si pa it do druzga mesca..

Am..nama je uspelo takrat v prvo. Sem nalulala pluske :)) ampak sem imela pred tem in po tem izcedke po cel teden.. Potem pa se je ulilo. Tako da ni uspelo. Potem sta zdaj bila dva ciklusa neuspesna z izcedki po ceu teden prej. G mi je rekla naj si zdaj vstavljam estimo in bom probala, če je kaj soli na temu :D
Drgac sm se pa prjavla v samoplac. Postopek ivf bo, ce ta mesec ne uspe. Ker nism zivc za te stvari in se mi po pravici, ne da cakat vsak mesec.. Se dve leti.. . Deset dni pred M, moram prnest izvide vitamina d in scitnce pa potem mislm da mava se testiranje na spolno prenosljive bolezni.. Potem z menstro pa v postopek.. Kot sem razumela :D


(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: Bodoče nosečnice 2018
8.6.2018 16:53:16   
tixi pixi
Ma nič pametnega mi ni rekla, rekla je da so niti ni pomemben AMH ker lahko jajčnik bolj miruje in je potem manj hormona v krvi. Mi je 'zbudila' z eno injekcijo in mi potem ponovno namerila AMH pa je bila vrednost 2,10 ug/l mislim da, če se prav spomnim...Ma js sm stara 'šele' 23 in jo je malce zmotila nizka vrednost AFC, je rekla se zna zgodit da bom pri 30 tih imela samo še 5 AFC na jajčnik kar je pa malo. Povedala je tako kot ti praviš, da imajo nekje 40 letnice toliko foliklov kar bi jaz imela pri 30 tih ampak je rekla da ni panike zaenkrat.
Sem pa stopila potem s to punco v kontakt po e-mailu, ki so ji omenili, da naj ne čaka poziva od svoje ginekologinje za postopek ampak da naj gre čim prej, da je za 30 let AFC 5 in 5 ali 5 in 6 v jajčnikih malo.. Potem se je pa ona pogovarjala zraven z eno punco v čakalnici, ki je bila ravno na 'pripravah' za 3 ivf postopek, njenih let in z AFC 5 v enem jajčniku in je bil odziv zelo slab, pridelal so 2 celici ampak baje jajčniki pri teh AFC-jih že 'štrajkajo' ne vem točno, nisem poslušala toliko.... koliko imaš pa ti AFC??
Pri kateri pa si v postopku?
Aveš da sem jaz tudi razmišljala, da bi tole malo pospešila z samoplačniškim postopkom..... tale čakanje vsak mesec, pa čeprav so šele 4-je, pa tudi spolni odnosi dobesedno na dva dni mi tud niso ravno kul, vse nekaj preveč natempirano... Tam pa greš v postopek, ok saj ni nujno da se prime, ampak je pa baje večja možnost za uspeh saj se mora tam zarodek le vgnezdit, po naravni poti se mi zdi pa da potrebuješ več faktorjev za vse to in da je do uspeha veliko daljša pot user posted image vrst za samoplačnike pa baje ni, tako sva se pogovarjali z ginekologinjo, z naslednjim ciklusom ali dveh si že v postopku...

imaš mogoče ti svoje izvide, da malo primerjava?


(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: Bodoče nosečnice 2018
8.6.2018 17:11:30   
Jetkarmak00
Aha.. Ma js sm mela tut zelo slb amh.. Sam mi pa na sreco ga ni dala se enkrat pregledvt.. Je reku moj G drgac da je ta amh kr nekj in da ugotqvlajo da so vrednosti razlicne iz ciklusa v ciklus in da nj se raj osredotocm na AFC folikle ker jih je dovolj - naj bi jih blo dovolj po njegovih besedah.. Ampak ginekologinja, ki me zdaj vodi pa ni ravno navdusena, je res taka statisticarka da dol pades :D js jih imam v desnem 11 oziroma 10 nekaj vmes ocitno (imam napisane dve cifre) v levem pa 8. Sm pa starejsa leto, dve od tebe (:
Ne obremenjuj se z temi ciframi foliklov pod 6 ali 5. Do tja je se dolga pot :))
Js sm pr Resevi. Ma mi ni bla najbl vsec, ampak se mi zdi da se bova kar fajn ujele user posted image user posted image user posted image
E to je to, natempirani odnosi, potem se lovis tisto O, velikooo punc razmisla o teh samoplacniskih postopkih. Reseva ima tam ze za samoplacnike prav posebne liste kot za tiste, ki so pod zdravstveno. Tako da ko sem izpolnjevala liste, imas prav napisano samoplacnil itd. Vrst ni, vsaj v Dravlah ne.. Majo pa ta mesc zaprt laboratorij, zto ta mesc ne delajo kot vem :D 😂 jaa nekako tako ja..tam se izognes vsaj dolocenim faktorjem.. Najprej ne lovis ovulacije, potem ni pomembno ce so ali niso spermiji v jajcevodih ali ce so dovolj hitri do tja sploh, potem tudi prehodnost ni pomembna v jajcevodih itd itd.. Nekako tako kot od gradbene jame in do dimnika.. Do tja je dolga dolga pot :) haha
Saj ce se ti ne mudi, pa ce zelis pocasi... Sej lahko probavas leto, dve, lahko celo samo par mesecev.. Ampak ce te G vkljuci v postopek pred enim letom ne vem ce prides.. Nimam res ne potrpezljivosti za to, bom pa samoplacnisko hodila :Duser posted image

(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: Bodoče nosečnice 2018
8.6.2018 17:38:22   
tajaaaaaa
Kje sta vidve našle, da se da it samoplačniško v postopke?????????? Sploh nisem vedela, da je to možno, če ne bi šla že tri mesece nazaj user posted image user posted image kam hodita? Pri kateri zdravnici?
Meni je moja ginekologinja na leonišču rekla da potrebuje indikacijo, če želiva v postopek, indikacije pa žal nimava user posted image . A vidve imata indikacijo????? user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
   RE: Bodoče nosečnice 2018
8.6.2018 17:49:12   
Jetkarmak00
Tiho bodi o indikacijah user posted image user posted image še dobro, da jih ni treba imeti, in še dobro da se da it brez indikacije :)) sama sreča :) :)
Midva nimava indikacije, saj sta sele dva ciklusa neuspesna.. Naja pa G ji nic sprasevala o indikacijah. Dala je liste za samoplacnike in to je to. Sva pa pri dr Ursuli Res (: pri njej je malokdo idealen in popolnoma briljantno zdrav z rezultati.. Ampak to je samo +, vsaj obstajajo kaksni razlogi kot "indikacija" user posted image 1100€ je cena + zdravila, sam kupuješ, lahko pa tudi brez zdravil, spontani ciklus...
O ja, tam na leonišču te pa ne vzamejo, rabiš razlog ja.. Zato pa sem v Dravljah :D majo pa tudi v tujini drgač samoplačniške postopke.. Samo dobr da jih imajo :D preko napotnice se pa načakaš do tudi dveh let lahko... Tukaj kot samoplačnik nimaš konzilija itd.

(odgovor članu tajaaaaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1190
   RE: Bodoče nosečnice 2018
9.6.2018 8:46:51   
tajaaaaaa
Ti maš pa kar veliko AFC folikelčkov user posted image smotano je, ker je pri nas mami želela imeti še tretjega, ni uspelo po naravni poti in sta šla takrat na OBMP, stara je bla 40,41 let in so ji namerili samo 5 AFC v obej jajčnikih in je bila slaba stimulacija, ni uspelo nič. pridelala je celice, ampak se niso oplodile ker je imel tudi oče slabši spermiogram glede na starost saj sta bila oba 40 +. Mili Lomšek jo je imela v postopku IVF -ICSI ampak je rekla da je 5 na jajčnih AFC slaba številka in primerna njenim letom ter da zato verjetno ne pride do uspešne oploditve....Poleg tega so ji pa še ugotovili krajšo lutealno fazo in podaljšano folikularno kar je pa spet skupaj z bližino menopavze zato so ji podalševali lutealno fazo z Dabrostonom pa ni bilo učinka za oploditev kljub temu. Meni se zdi pa ravno nasprotje kot praviš Jetkarmak, Uršula se mi ne zdi direktna in kot da ne pove vsega, reče ti že da pojdi čim prej v postopek ampak se mi zdi da ti Lomšek pa nariše pravo sliko in realnost...
Tebi se je takooj prijelo, zdaj praviš dva ciklusa neuspešna. To pomeni, da je z vama vse O.K. ampak logično pa je, da se vsak ciklus ne prime, se tudi ne more, ker ne moreš vedno ujeti ovulacijo in dovolj spermijev v jajcevodih. Če jaz ne bi preverjala z ovulacijskimi testki ne bi pomoje nikoli ujela tistih plodnih dni, ker nisva vsak dan skupaj... ampak te pa razumem, zapisovanje SO in da jih tempiraš res na 2 dni kot priporočajo, je pa res mal too much in tut težko,. Če imaš denar, za postopke, te čisto podpiram :)
Evo, jaz sem pisala Lomškovi v Dravlje, napisala je, da ni čakalnih vrst za samoplačnike in da greš z naslednjim ciklusom v akcijo :)))) tako da imam zdaj prvi pregled 12.7. ker so zdaj dopusti očitno :/

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1191
   RE: Bodoče nosečnice 2018
9.6.2018 8:56:45   
tixi pixi
Najbolj zoprno je to, ker lahko čakaš do naslednje uspešne oploditve nevem...pol leta, eno leto.... nimam pa ravno potrpežljivosti za to user posted image in tudi midva, če si ne bi preverjala O ne vem če bi jo kdaj ujela.. Tudi cikluse nimam tako zelo rednih (26-30 dni)
jaz se prijavim v ponedeljek :) Bom pa rekla, da mi je vseeno hkateri grem, če bom pa zbirala grem pa k Lomšek. Uršula ti po mojem zbije že vso moralo pred postopkomuser posted image koliko pa plačaš z zdravili postopek pa kako vse to poteka? Si ti dala Jetkarmak že 1. pregled skozi? Kaj te zdaj čaka? A se nič ne bojiš špikanja ali pa punkcije? user posted image

(odgovor članu tajaaaaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1192
   RE: Bodoče nosečnice 2018
9.6.2018 9:23:05   
Jetkarmak00
No sej če sm čist iskrena je čist mogoče da nisva ujela ovulacije v teh dveh ciklusih. En ciklus po M sploh nisva mrla odnosov cel teden, drug ciklus pa mislim da sva imela ravno nekje okrog O, samo se ne bi čudila, če sva jo tudi zamudila.. Skratka... Sploh mi ni važn zdej to al sva al nisva sploh ujela, odločila sva se za postopek pa ne samo zato da ti ustavijo že oplojen zarodek ampak je tut glavni razlog zamrznjenčki.. Nekak maš neko "rezervo" v primeru če se kar koli zgodi, kar nikoli ne veš.. Je rekla ginekologinja, da se ene punce odločajo samo za zamrznjenčke da jih pač shranjujejo.. Koristijo jih pa kasneje. Imeli so primere ko so nekatere prišle in dobile zamrznjenčke, vstavili pa so jim, ko so bile že skoraj v menpavzi..
Glede cene ne vem kako je z zdravili. Jaz imam na listu napisan 1100€ spontan postopek brez zdravil, ampak to pomeni da zamrznjenčkov ni, ker samo tvojo celico pridobijo.. Potem zdravila pa piše da kupuješ sam cca 300€. Ja midva sva že imela prvi pregled. Prvi pregled je bil 100€ zame. Delala mi je pa UZ in pogovor (razlagala kako bo potekalo) Ultrazvok je barvast v 3d, zmeri ti AFC, maternico, jajčnike itd... Pogovor pa poteka tko da ti najprej prašaš kar želiš, potem ti razloži da moraš 10 dni pred M pridt na pregled. Takrat mislm da je rekla da se odvzame kri za spolno prenosljive bolezni in krvne skupine.. Potem pregleda še enkrat spermiogram potem pa z nastopom M greš pa v start! Kaj več pa ne vem, ker nisva še tako daleč. Piši privat, bom lažje poročala :)
Punkcije se pa res ne bojim.. Haha :) isto kot bi me prašala če se bojim vaginalnega UZ :) hehhehe.. A veš koliko punc, je dalo to skozi?? Xxxxx žensk. In? Vse so preživele. user posted image verjamem da ni kot na dopustu, ampak pač mal stisneš ane... Komaj čakam :D user posted image

(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 1193
   RE: Bodoče nosečnice 2018
9.6.2018 15:00:03   
tajaaaaaa
Dobra ideja, če ne drugače je pa vsaj več možnosti za uspehe user posted image
tixi pixi ti boš pri Lomškovi?
Jetkarmak00, ti imaš za sabo zdaj že 1. pregled ane? Ali so te kaj spraševali koliko časa se trudiš ali pa za kaj želiš samoplačniško?

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1194
   RE: Bodoče nosečnice 2018
9.6.2018 15:00:55   
tajaaaaaa
me malo skrbi, da ne bi rekla, da naj še počakavaaaa, da je še premalo časa minilo, da naj greva raje preko zavarovalnice...

(odgovor članu tajaaaaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1195
   RE: Bodoče nosečnice 2018
9.6.2018 15:07:28   
Jetkarmak00
Ja imam ja.
Ne nič me ni spraševala koliko časa, ne zanima jo vzrok, zakaj si ti tam kot samoplačnik. Plačaš in je.
Me je sicer spraševala koliko časa se trudiva, pa seveda ji ne bom šla govort da sva šele začela ane. Logično. Pač mal dodaš.. Ampak to je tko spraševala v pogovoru, ne pa zdaj da bi me to spraševala kot za vzrok.. Potem na koncu, ko sva se pogovarjale o papirologiji, katero dobijo samoplačniki, je itak že pozabila kaj sem ji rekla koliko časa, pa tud sama se ne spomnm kolk sm ji rekla, ker sm samo bleknila eno stevilko, mislm da sm rekla 10 mesecev...ampak ne zanima je to, ti lahko recs da en mesec.. Dobis iste papirje kot punce pri 30ih ali pa pri 40+, katere so samoplačnice. Sam zaradi sebe ti pa ne priporočam, da ji ravno rečeš kakšen mesec, dva, ker te zna mogoče kaj čudno pogledati user posted image to je pa tudi vse..

(odgovor članu tajaaaaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1196
   RE: Bodoče nosečnice 2018
9.6.2018 15:12:54   
tajaaaaaa
JA SE MI JE zdelo ja, da ni ravno najbolje, da rečeš samo mesec, dva user posted image user posted image user posted image
eh preko napotnice tudi čakala ne bi, ker so vrsteeeee.. Trenutno je prijateljica v ICSI ampak da je prišla do špikanja in punkcije je od napotnice ginekologinje do punkcije zdaj potrebovala 1 leto in 2 meseca...ampak to je info za Maribor. Čeprav mislim da je povsod nekako isto, vrste in vrsteee....
Capljam za tabo Jetkarmak user posted image , mogoče pa bodo tudi mene dali v julij, pa bova skupaj user posted image Imaš mogoče FB za več informacij?

(odgovor članu tajaaaaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1197
   RE: Bodoče nosečnice 2018
10.6.2018 8:38:46   
Trinica
Čestitkeeeee apik user posted image

(odgovor članu Apik)
Neposredna povezava do sporočila: 1198
   RE: Bodoče nosečnice 2018
10.6.2018 16:38:37   
Anjicaa
Hei punce...mam eno vprasanje..vceraj je biu ovulacijski test zjutraj okol 11 pozitiven in zvecer tudi...ter danes zjutraj in pred kaksno urco je se tudi biu pozitivenuser posted image to pomeni da bo ovulacija v naslednjih parih urah a ne😌

(odgovor članu Trinica)
Neposredna povezava do sporočila: 1199
   RE: Bodoče nosečnice 2018
12.6.2018 13:47:11   
Anonimen
Živjo punce,

pri nas tudi delamo na novem članu...in sicer že od januarja. Za prvega otroka sva potrebovala 9 mesecev...tako da upam, da bo res kmalu.

A sem zgornje objave prav razumela? Da čeprav se trudite zanositi šele par mescev že hitite na samoplačniško?

(odgovor članu Anjicaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?