|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   I I Februar 2018
17.1.2018 14:17:01   
Valencia
Po dooolgem času sem spet tukaj
user posted image

in nikjer nobene-ne stare, ne nove user posted image


Bi se mi še katera pridružila v februarskem lovu na pluske ?

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: I I Februar 2018
17.1.2018 20:14:22   
kirstaklavstaaa
pridi na klepet v forum bodoče nosečnice 2018 user posted image tam smo večinoma punce, ki se trudimo na zanositvi. No sama sem v tem le en mesec, pa brez uspeha zaenkrat. Tako da bom tudi drugi mesec poskušala sevedauser posted image Drugače pa mislim da je Jetkarmak00 v skupini bodoče nosečnice 2018 tista, ki bo prvič poskušala v februarju ali marcu, tam nekje mislm da. Pridi tja, tam je bolj živahno. Pa tudi veliko ostalih punc je, ki upajo na user posted image annna ima zdaj transfer pa bo tudi upala na user posted image v tem ciklusu.
Koliko si pa stara? Imaš že kaj otrok?

(odgovor članu Valencia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: I I Februar 2018
5.2.2018 13:23:38   
Anonimen
pa je tukaj februar :)

Jaz sem danes 23. dan in imam že dva dni rozkaste izcedke.
Imam poškodovan jajčnik-bila na laparo ter sum na zamašene jajcevode.
Ker imam doma Estimo, sem si jo včeraj vstavila in krvavitev se je bistveno zmanjšala.

Skrbi me, kaj bi lahko to bilo, na user posted image se zaenkrat še ne upam pomislit

Kako ste kaj ostale?

(odgovor članu kirstaklavstaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: I I Februar 2018
5.2.2018 18:14:47   
Jetkarmak00
Anonimen.. Ali si delala na otrocku? Jaz ta ciklus se ne.. Naslednji ciklus pa bom.. Tako da ne bom februarja lovila pluske bom pa imela februarja (konec februarja) zadnjo M (če seveda uspe) user posted image
Estima.. Estima je progesteron.. Scena tega je da ga dajejo nosečnicam ki poskušajo zanositi, z namenom da naj bi se zarodek "lažje" ugnezdil. Meni ga je G predpisal, ampak samo zato ker imam tipične znake pomanjkanja progesterona (imam vedno izcedke pred predvideno M)
Kakor vem, se estima daje v nožnico po ovulaciji in potem nekje 14 dni po ovulaciji narediš test (če je pozitiven z estimo nadaljuješ, če ni pa prenehaš in pojavi se M) tako sem jaz seznanjena s tem. Kaj pomeniko rozasti izcedki vmes pa pojma nimam.. Lahko da gre za vgnezditveno krvavitev ali pa ti samo popušča in bo prišla M. Jaz bi na tvojem mestu naredila test :)
Je to tvoj prvi krog poskušanja in prvi otroček?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: I I Februar 2018
5.2.2018 21:54:02   
Jetkarmak00
Valencia, kako? Loviš pluske v februarju? :) sporoči kakšno novico :)

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: I I Februar 2018
7.2.2018 20:44:23   
Valencia
Oj, da ta mesec jih pa že lovim
user posted image

Odločila sem se, da testkam na Valentinovo (ker je ravno tak dan)...če me seveda user posted image ne prehiti

Kako ste ostale?

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: I I Februar 2018
9.2.2018 16:29:07   
Valencia
no testkanja na valentinovo ne bo, ker je prišla
user posted image

vso srečo ostalimuser posted image

(odgovor članu Valencia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: I I Februar 2018
9.2.2018 17:46:34   
Jetkarmak00
Skoda valencia. user posted image user posted image si preverjas ovulacije, je spermiogram ok? user posted image hmm.. Ne obupaj. Javi se kaj, mogoce ti bo lazje da skupaj poklepetamo user posted image

(odgovor članu Valencia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?