|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktoberke 2018
8.2.2018 8:04:35   
pikapoka93
Tako punce, jaz vas zapuščam, ker sem dobila nenadno krvavitev. No očitno je bilo tako namenjeno. Želim vam čim lepšo in kar se da mirno nosečnost.

(odgovor članu pikapoka93)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oktoberke 2018
8.2.2018 8:13:55   
Simona26
user posted image user posted image Žal mi je, upam da vama uspe ponovno čimprej.

(odgovor članu pikapoka93)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oktoberke 2018
9.2.2018 9:00:42   
Dasika
Žal mi je.
Jaz verjamem, da vama bo kmalu spet uspelo in bo vse ok.
Objem user posted image

(odgovor članu Simona26)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oktoberke 2018
9.2.2018 15:20:29   
LanaBB
Drage punce,

najprej čestitke vsem, ki ste v veselem pričakovanju. Jaz sem še trenutno v situaciji, ko nekako nevem pri čem točno sem. Pa bi prosila za vaše mnenje.
Sama sem zelo neučakana. Z mojim sva se odočila, da začnema po novem letu delati na mali bebici. Načeloma sem imela cikle okoli 33 dni ampak 14.1. sem pa M dobila
že 22. dan. Ker me že več kot teden dni špika po jajčnikih enkrat levem enkrat desnem podnevi, zvečer....prsa imam tako napeta vendar me ne bolijo...apetit imam
bistveno boljsi pou ure za tem ko pojem bi zopet jedla, dobia sem male bele mozolcke po obrazu drugače jih skoraj nikoli nimam....pa se kolicina izcedka se mi je
povečala....je brez vonja enako kot pri ovulaciji najbol pa to opazim zjutraj....

No to so mi znaki, ki sem jih zasledila in naj bi bili značilni za nosečnice....v nedeljo 4.2. sem naredila test (Baby check mini) in pokaal mi je tako zelo bledo črtico,
Potem sem test naredila 8.2 torej včeraj in zopet zelo rahala črtica.

Zdaj pa DILEMA.....bi imela lahko upanje, da nama je uspelo? Sem morda test naredila prehitro? Sedaj bom počakala na torek ko bo točno en mesec od M in
Bom naredila test s Clerblue...ampak tole čakanje še par dni me ubija🙈


(odgovor članu Dasika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oktoberke 2018
10.2.2018 18:59:39   
Dasika
Pozdravljena!
Babi check mini zna tudi med ovulacijo pokazat res bledo rahlo črtico.
Jaz bi na tvojem mestu kupila First sign iz DMa in ga čez par dni naredila s prvim jutranjim urinom.
Vse dobro in upam, da zagledata močnejši + :)

(odgovor članu LanaBB)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oktoberke 2018
12.2.2018 11:32:50   
Patricia96
Pozdravljene!

Danes sem v 6 + 1 tednu nosečnostuser posted image i! user posted image Imam vprašanje danes naj bi imela prvi ginekološki pregled + ultrazvok(privat v Avstriji), ampak me skrbi, da se še ne bo nič videlo, da je prehitro za kaj takega user posted image ? Je že katera bila na pregledu? user posted image user posted image
lep dan vsem!user posted image

< Sporočilo je popravil Patricia96 -- 12.2.2018 11:33:23 >

(odgovor članu Dasika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oktoberke 2018
12.2.2018 12:51:14   
Simona26
Jaz sem bila zadnjič na urgentnem UZ, sem bila 6 tednov noseča in drugega kot vrečkice G ne more vidit, ker je še prezgodaj...niti utripa še ni in nič, zato tu v Slo naročajo okoli 8-9t ko ima G že kaj za vidit in lahko zanesljivo potrdi nosečnost in obstoj ploda oz potrdi utrip...ne bit razočarana če ne bo nič...meni se vidi samo tak mehurček...vseeno javi 😉 pa srečno 🐞

(odgovor članu Patricia96)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oktoberke 2018
12.2.2018 15:02:24   
Patricia96
Hvala bom :) Kaj pa te bilo narobe? user posted image user posted image Ker sem sama v dvomu, če se splača glede tega, da je cena kar visoka user posted image user posted image . Me pa skrbi, da je nekaj narobe :)
Tak sem naročena 13.3 na pregled v Mariboru, pa sem misla, da bi bilo prej okej toliko, da se pomirim, da je vse kot je treba bit!
Sem tudi videla ja, da se sčrek sliši od šestega tedna, drugače pa je plod premjhen? user posted image

(odgovor članu Simona26)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oktoberke 2018
12.2.2018 16:23:08   
Simona26
Teoretično gledano če sem prav razumela prav ploda pe ni, je samo skupek celic...tam nekje v 5-6t se začnejo razvijat prebavila pa nekje od 7t naprej naj bi se vidlo plodek pol pa počasi tudi srčni utrip...jaz sem imela hude bolečine v predelu okoli jajčnikov, maternice...in ker se dva dni umirilo in sem se komaj pe premikala sem šla na urgenco, tam so me pa potlej pregledali ornk in so ugotovili da zgleda vse ok, verjetno imam bolečine zaradi zarastlin od operacije, zarastline pa niso več raztegljivo tkivo tak da me to boli in cuka in vleče...pestra nosečnost bo ni kaj 😅

(odgovor članu Patricia96)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oktoberke 2018
12.2.2018 16:27:40   
Simona26
Razumem pa da te skrbi in bi rada čimprej vidla, plodek...jaz bi, če se seveda ok počutiš, počakala...jaz imam pregled šele v 9tednu, torej čez dva tedna...najraj bi šla pa zdele tja 😜

(odgovor članu Simona26)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oktoberke 2018
12.2.2018 21:55:39   
Anonimen
Pozdravljene, drage dame!

Vsem noseckam cestitke, prijetno nosecnost, lahek porod in cudovito leto z novim clanom.

Prosim vas za pomoc. Mislite, da se vam bom pridruzila? Zgornji test narejen 1. dan, srednji test 2. dan in spodnji 5. dan po izostanku. Vse crtice se mi zdijo tako zelo blede, glede na to, da je ze toliko casa minilo. :(

user posted image
bbcode image

Hvala vam za pomoc!

Anonimna nika

(odgovor članu Simona26)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Oktoberke 2018
12.2.2018 23:09:22   
LanaBB
Živijo,

js sm tudi naredila test preden mi je izostala user posted image in potem kak dan cez....ampak je problem ker imam netocen cikel
Zato nevem pri čem sem...hočem rečti, da se mi je enako obarvalo kot tebi...taka bleda črtica ampak je vidna....
a maš kakšne druge znake? Mene špika fuul po jajčnikih....drugač me samo kak dan preduser posted image zdaj me pa že cca 14 dni
tako da zdaj bom še tudi počakala par dni in bom pol spet test nardila....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oktoberke 2018
13.2.2018 1:33:26   
Simona26
Glede na to da nisi prepričana, priporočam da narediš clearblue (najceneje sem ga zasledila v DM), ker je najbolj občutljiv od vseh, glede na raven hormona v urinu...in seveda delat s prvim jutranjim urinom...meni je babycheck tudi tako rahlo pokazal da sem bila pol sam živčna 😅😂 drugače smo pa že nekaj rekle na temo testov na prejšnji strani...če čakaš dovolj dolgo je tudi babycheck dober 😅 meni ga je mož prinesel ko je bil prepričan da sem noseča (s ta prvo), jaz sem se pa tako branila, kaj valda bom jaz vedla al sem al nisem, in sem bila prepričana da nisem bila noseča...glejga zlomka oba testa pozitivna, 2črtici 🤣 me je skor kap 😂 bila sem pa nekje 8tednov noseča če se prav spomnim 😉

(odgovor članu LanaBB)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oktoberke 2018
13.2.2018 8:01:39   
Dasika
Tole je nosečnost. :)
Baby check ima občutljivost 10, First sign 25, Clearblue pa 50(razen digitalni, ta ima 25).

Itak pa ne rabiš več testov, pokliči ginekologa user posted image

(odgovor članu Simona26)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oktoberke 2018
13.2.2018 8:46:58   
Anonimen
Dasika, res mislis? Danes bom naredila se CB - ali je nujno, da ga jutri zjutraj? Upam, da imas prav, me pa skrbi, ker nimam nobenih znakov, mogoce le izcedek, ki ga sicer prakticno nimam. Drugih znakov pa nic! Ciklus sem sicer imela reden, max. 2 dni zamika, zdaj pa je ze en teden ...

Anonimna nika

(odgovor članu Dasika)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oktoberke 2018
13.2.2018 8:51:01   
Dasika
Seveda resno mislim :) naredi clear blue digital, da ne bo dvomov s črticami. Tam na ekrančku napiše + ali -.
Probaj ne preveč pit kakšne 2 urci in malo zadržuj.. glede na to koliko ti že zamuja, bi ti moral pokazat + kadarkoli v dnevu.
Sicer pa glede na tvojo sliko testov, jaz cist nic ne dvomim :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Oktoberke 2018
13.2.2018 9:00:33   
Anonimen
Joj, iz tvojih ust ... Sporocim! Raje bi ga naredila zvecer, da ne bom jutri v sluzbi kot custvena razvalina, ce bo -. :(

Anonimna nika

(odgovor članu Dasika)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Oktoberke 2018
13.2.2018 14:26:37   
Anonimen
Zdravo
Se ena nosecka ki je zaenkrat se v reading mode.
Za vse ki niste sigurne a je al ni ... namesto toliko testov se pozanimajte koliko je krvni test ... tisti je najbolj siguren.
Lp

(odgovor članu pikapoka93)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Oktoberke 2018
13.2.2018 14:49:14   
Anonimen
Sem pozabila dopisat da po večini imajo možnost tako urinskega, kot krvni test in cena je okoli 2€ + ... tako da gledano s strani tistih ki niste sigurne, jaz bi šla raje na krvni/urinski test, kot pa kupovala testerje v nedogled ... pa še bolj sigurno je, ne more bit lažno negativen/pozitiven.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Oktoberke 2018
13.2.2018 15:08:04   
Anonimen
Ja, vem, da je to vedno najboljsa moznost, ampak kaj, ko nikakor ne utegnem, z otrokom pa ravno ne bi hodila. :(

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Oktoberke 2018
13.2.2018 17:37:44   
Dasika
Punce, včlanite se še v skupini na fbju. Oktobrčki in oktobrke 2018, 2 sta, ena je z velikimi tiskanimi, druga pa z malimi. Jaz sem v obeh. Bilo bi super, da bi zaživeli.
Lep preostanek dneva vsem! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Oktoberke 2018
13.2.2018 18:20:24   
Anonimen
Hihi, mislite, da je se dvom? :D

Joj, presrecna sem! Upam le, da je vse res, ker res nimam cist nobenih tezav!

user posted image

Anonimna nika

(odgovor članu Dasika)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Oktoberke 2018
13.2.2018 18:22:01   
Anonimen
Jaz se bom skupini pridruzila po nuhalni, zadrzite mesto zame, ce je skupina skrita. :)

Anonimna nika

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oktoberke 2018
13.2.2018 18:23:50   
Dasika
No, kaj sem ti rekla :)
Čestitke ! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Oktoberke 2018
13.2.2018 19:22:16   
LanaBB
Iskrene čestitkeeeeuser posted image user posted image user posted image
Js se skupini z veseljem pridružim.....če vidim user posted image

(odgovor članu Dasika)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?