|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktoberke 2018
31.3.2018 19:32:38   
m*eva
Ojla.:)

Tudi jaz se vam pridruzujem. :))
cisto nepricakovano sem zagledala + in po zacetnem “soku”
se komaj zacenjam zavedat, da v meni raste cudez. <3 user posted image

Rok poroda imam okoli 14.10 mi se niso cisto potrdili - glede na zadnjo M
bi mogla imet rok ze septembra user posted image
v cetrtek imam nuhalno svetlino, tak bomo takrat najbrz dobili
tocen datum. :)

Komu moram pisat za FB skupino?

(odgovor članu Kayy)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Oktoberke 2018
3.4.2018 9:15:06   
Minimini
Pozdrav punce,

Tukaj tudi nova oktoberka :-)
Že mamica malega navihanega sinčka ter v pričakovanju novega člana tam okoli 14.10.user posted image

Tudi mene bi zanimala FB skupina, da se lahko še bolj spoznamo. Prosim za kontakt - povezavo :-)

(odgovor članu m*eva)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Oktoberke 2018
4.4.2018 10:05:09   
Anonimen
Hei vse nove in stare souser posted image .
Se spravlam pisat ze par tednov ... pa se mi ne da in pol ne napisem.
Nuhalna mimo, rezultat je super. Smo pa dans tocno v 13. tednu.
Rok je 10.10., ce bo tko kot hci, bo tocno na datum, ceprov upam vseeno da ne, da bo med 1. in 6. ali med 8. in 9. ... malo sem zahtevna user posted image
V ponedeljek imam ponovni pregled z UZ 😁. Moram vprasat za spol, ker sem na nuhalni bla v 12t in se se ni videlo user posted image
A ve ze veste spol? Mate kaksne zelje? Meni je vseeno.
Jaz nimam fb ... sem ga zbrisala, ker mi je sel na zivce ... tko da bom vesela vsake ki bo tu klepetala user posted image
Se kateri ze pozna? Meni se zjutraj malo, popoldan sem pa napihnjena kot balon. Pa se kar mam slabosti, najhujse je zvecer. Pri hcerki mi je bilo slabo do 7. meseca.
Se eno vprasanje ... iz kje kej ste? Jaz sem s Koroske.



(odgovor članu Minimini)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Oktoberke 2018
10.4.2018 21:30:27   
Kayy
Živjo majcy_m. Sama se še nisem pridružila fb skupini, tako da z veseljem poklepetam s tabo tukaj. Jaz imam nuhalno naslednji teden, rok je zaenkrat 31.10.2018. Bo pa to moj prvi otročiček user posted image Mislim, da se mi niti ne pozna še kaj zelo za enkrat.
Mene pa zanima, če je katera šla še na kakšne dodatne teste, ali samo na nuhalno?
Sem pa iz severne primorske.
Lp!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Oktoberke 2018
11.4.2018 10:22:37   
Šmrcko
Ali mi lahko kdo prosim piše za fb skupino, jo ne najdem hehe ☺ hvalaa 🐞😀

(odgovor članu Kayy)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Oktoberke 2018
11.4.2018 13:07:56   
Anonimen
Jst sm sla samo na nuhalno.
In pri prvi, 9 let nazaj in zdej. Je izvid cist ok in se ne mislim obremenjevat.

(odgovor članu Šmrcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Oktoberke 2018
14.4.2018 13:54:43   
Kiwiloop
Zdravo. Tudi jaz sem pridružujem oktoberkam 2018user posted image Kateri lahko pišem, da me doda v FB skupinico?

Lep vikend še naprej vsem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Oktoberke 2018
17.4.2018 19:12:25   
Anonimen
Punce,

ali obstaja kaksna skrita skupina, ki je ni mozno poiskat v iskalniku? Zelela bi se ji pridruziti ... Ce je slucajno se ni in ce bi si zelela biti v manjsi, skriti skupini se kaksna, se prosim javite in jo naredim.

Anonimna Nika

(odgovor članu Kiwiloop)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Oktoberke 2018
18.4.2018 9:03:35   
Šmrcko
Meni se zdi da skupina na fb je že ampak nihče ne odgovarja na vprašanja o skupini :/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Oktoberke 2018
18.4.2018 11:34:32   
Anonimen
Je ena skupina, skrita in zaklenjena, ne vem pa katera jo je ustvarila.

(odgovor članu Šmrcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Oktoberke 2018
18.4.2018 17:01:36   
Kayy
Živjo. Mislim, da se skupina imenuje Oktobrke 2018, vsaj jaz sem to našla na Fb. Pridružila pa se bom čez nekaj dni, ko bom vsem bližnjim povedala za novico.
Lpuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Oktoberke 2018
18.4.2018 18:53:44   
Anonimen
Skupina vem, da obstaja, ampak je zaklenjena, ni pa skrita. Torej vsi lahko vidijo kdo so clani, nihce pa sicer vsebine.

Anonimna Nika

(odgovor članu Kayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Oktoberke 2018
18.4.2018 19:35:42   
Kiwiloop
Jaz sem za skrito skupinico😁

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Oktoberke 2018
19.4.2018 7:59:07   
Anonimen
Jaz sem se mislila pridruzit, samo sem potem zbrisala fb. Samo je tu tako prazno, da bi sla nazaj na fb. 
Pri prvi ... tocno 9 let nazaj ... je bila skupina na forumu tako aktivna, da smo do junija al julija mogle ze novo ustvarit, zdej pa grozno nic. Sm kar malo zalostna. Pa takrat smo se dobivale in hodile na sladoled. Zdej pa kr nic.
user posted image

(odgovor članu Kiwiloop)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Oktoberke 2018
21.4.2018 9:56:58   
Kayy
Upam, da je skupina na fb kaj bolj aktivna :) Sicer pa bi bilo lepo, da se tudi tukaj nadaljuje debata. A si že naredila Fb mayci_m?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Oktoberke 2018
21.4.2018 10:20:17   
Anonimen
Fb sej jaz imela, ampak sem ga deaktivirala, zdej sem ga pa nazaj aktivirala.
Pri 1. sploh ni blo skupine najprej, smo ble samo tu, fb smo naredile potem ko smo ble ze mamice.
Tu mi je bl ok, ker je bolj anonimno. Pa dobr, bo ze.
Kaj se kej dogaja?
Meni se trebuscek ze vidi, vesela do lune pa nazaj.
Ene 2x se mi je zdelo da tudi cutim neki (15t+), samo nism cisto zihr.

(odgovor članu Kayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Oktoberke 2018
21.4.2018 10:26:18   
Kayy
Si se že pridružila skupini na fb? Jaz sem imela šele v četrtek prejšnji teden nuhalno, vse je ok. V teh dveh dneh smo že povedali nekaterim članom družine, ostali pridejo ma vrsto tekom vikenda in naslednjega tedna. Nato se pridružim tudi jaz na Fb.
Jaz mam zadnje dni probleme s prebavo, ob večerih imam kar bolečine v trebuhu, pa potem po navadi zjutraj ko se zbudim. Ne vem kaj bi mi pomagalo, da bi se tole malo umirilo...če ma katera kakšen predlog

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Oktoberke 2018
21.4.2018 13:17:33   
filipinab
Jaz sem v fb skupini Oktobercki 2018. Tudi jaz imam bolečine Oz bolj kot neko scipanje prisotno spodaj zdaj. Pri prvih dveh se ne spomnim tega. Na nuhalni je rekel, da je vse ok. 4.5 imam naslednji pregled. In ne smem zelene solate, ker dobim takoj drisko. Nisem mogla verjet, ampak neke druge razlage nisem dobila. Torej vsaka nosečnost zgodba zase. Lepo soboto vsem. No, ko pišete o deljenju novice o nosečnosti, vam lahko povem še, kakšen je bil odziv pri nas zdaj ob tretjem otrocku: 95% reakcij : a ste nori? Sem radovedna, kakšne so bile reakcije pri vaši naznanitvi vesele novice. user posted image pozdravcek

(odgovor članu Kayy)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Oktoberke 2018
24.4.2018 21:14:03   
Minimini
filipinab kako se lahko pridružim skupinici na FB??

(odgovor članu filipinab)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Oktoberke 2018
4.7.2018 10:44:03   
renata7
Sem Renata Javornik, študentka zaključnega letnika podiplomskega študija psihologije v Mariboru. V sklopu magistrske naloge raziskujem povezavo med kakovostjo partnerskega odnosa in občutkom kompetentnosti za opravljanje starševske vloge med nosečimi pari.

Drage nosečke in bodoči očki,
vzemite si par minutk in mi s tem pomagajte pri magistrski nalogi.
POZOR!
Raziskava je namenjena tako bodočim mamicam KOT TUDI OČKOM! :) Zato prosim, če rešita oba:)

Hitro klik na naslednjo povezavo: https://www.1ka.si/a/175908

Če pa poznate še kakšen par v veselem pričakovanju, pa zadevo le sporočite naprej:)

(odgovor članu Simona26)
Neposredna povezava do sporočila: 95
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?