|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pričakujem in upam na +
3.3.2018 13:04:08   
tixi pixi
Pozdravljene user posted image Je katera tukaj, da pričakuje II v tem mesecu? Jaz začenjam prvi ciklus na II in me je, če povem po resnici, malo strah user posted image Javite se enakoupajoče, da bo čas hitreje minil user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 13:53:07   
tajaaaaaa
ojla user posted image jaz sem ravno pred ovulacijo in bova prvič poskušala na user posted image to bo moj, no najin, prvi user posted image , če uspe. Kako si pa ti s ciklusom?

(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 13:59:13   
kirstaklavstaaa
se pofočkam tudi samauser posted image jaz sem že sicer malo pred menstruacijo, pa imam filing da jo ne bo. Ne pričakujem je okrog 7.3 ali 8.3 bom pa probala v poendeljek z first sign testkom, ampak imam kar dober občutek in mislim, da se je prijelo, glede na to, da me ves čas nekaj špika v jajčnikih, bolijo dojke, napihnjenost....tega prej res nikoli ni bilo. Upam da se ne motim user posted image

(odgovor članu tajaaaaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 14:04:03   
tixi pixi
jaz sem sicer še čisto na začetku, sem šele 1. dan menstruacije user posted image pa sem se malo pozanima na raznih forumih, če se da vplivati na spol in ker si zelo želim deklico sva dejavna že kar prvi dan, čeprav je šele začetek user posted image moram pa v ponedeljek kupiti ovulacijske teste, ker sem zasledila na medover.net, da je ginekolog priporočal spolne odnose v tem primeru do pozitivnega testa. Imam pa redne menstruacije na 26, 27, 28 dni user posted image kakšen občutek pa imaš v jajčnikih, samo špik?

(odgovor članu kirstaklavstaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 14:12:36   
Jetkarmak00
Tixicaaaa, jaz sem tudi danes 1.dan in tudi greva ta ciklus v akcijo!! Si že kaj gledala pdp? 8.12 kažeuser posted image in tudi midva bova delala na punčkiiii pa upam da uspe :)) ja tako je, do pozitivnega testa baje spolni odnosi vsak dan potem pa na nič do ovulacije.. Za fantke pa mislim da je ravno obratno.. Pred ovulacijo nič, na dan ovulacije pa :) user posted image je katera preizkušala to metodo in je delovala? user posted image

(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 14:15:32   
tixi pixi
Kaj??! A res?! To bi bilo pa super, da bi imele skupne dni, bi bilo debate do konca nosečnosti in še naprej user posted image koliko si pa stara? Kje pa kupuješ teste za ovulacijo?
PDP sem gledala že včeraj ja, sem hitro firbčna user posted image

(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 14:19:44   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

Tixicaaaa, jaz sem tudi danes 1.dan in tudi greva ta ciklus v akcijo!! Si že kaj gledala pdp? 8.12 kažeuser posted image in tudi midva bova delala na punčkiiii pa upam da uspe :)) ja tako je, do pozitivnega testa baje spolni odnosi vsak dan potem pa na nič do ovulacije.. Za fantke pa mislim da je ravno obratno.. Pred ovulacijo nič, na dan ovulacije pa :) user posted image je katera preizkušala to metodo in je delovala? user posted image



jaz sem si vedno želela najprej fantka, nato pa dve punčki. Uporabljala sva metodo kot jo omenjaš in je vedno uspelo user posted image za fantka sva imela se spomnim spolni odnos ko me je najbolj črvičilo v jajčniku po pozitivnem testu to je bilo 5 let nazaj, za punčki sva pa vsak dan, kot opisujeta vidve imela spolne odnose čisto vsak dan do pozitivnega testa. Ne verjamem da je naključje, metodo zagovarjajo tudi ginekologiuser posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 14:28:07   
kirstaklavstaaa

IZVIRNO SPOROČILO: tixi pixi

jaz sem sicer še čisto na začetku, sem šele 1. dan menstruacije user posted image pa sem se malo pozanima na raznih forumih, če se da vplivati na spol in ker si zelo želim deklico sva dejavna že kar prvi dan, čeprav je šele začetek user posted image moram pa v ponedeljek kupiti ovulacijske teste, ker sem zasledila na medover.net, da je ginekolog priporočal spolne odnose v tem primeru do pozitivnega testa. Imam pa redne menstruacije na 26, 27, 28 dni user posted image kakšen občutek pa imaš v jajčnikih, samo špik?


Prisežem, da je nekaj drugače. Tudi čutim tako, ni mi treba sploh testa delat...kar čutim..ne vem..ne znam opisat vsega tega user posted image Najprej me je že nekaj dni po ovulaciji črvičilo v enem in nato še v drugem jajčniku, potem nekje teden dni po ovulaciji me je samo napenjalo, kot neki pritisk, ko sem se vsedla, vstala ali podobno, dva dni nazaj so me začele nenormalno boleti dojke na dotik, povečale so se po občutku user posted image včeraj zvečer pa sem tudi opazila rahlo res zelo rahlo svežo kri na wc papirju in pravijo, da je to lahko vgnezditvena krvavitev..test pa vseeno delam v ponedeljek user posted image

(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 14:33:47   
tajaaaaaa
No meni je pa za spol vseeno trenutno [s

< Sporočilo je popravil tajaaaaaa -- 3.3.2018 14:43:28 >

(odgovor članu kirstaklavstaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 14:37:43   
Anonimen
jaz sem imela do prvega poroda pred petimi leti zelo šibke user posted image skoraj nič od nič. Po porodu so se user posted image ojačale in so postale pravo nasprotje, kot pred porodom. Potem sem spet hitro zanosila in od poroda naprej so user posted image močnejše.... Zdaj sem jedla kontracepcijske pa sem imela kar močne user posted image sem pa dva meseca nazaj prenehala z jemanjem in zdaj imam kar šibke user posted image user posted image ni fajno preveč da so premočne pravijo, bolje šibkejše, če mene vprašaš

(odgovor članu tajaaaaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 14:49:05   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

jaz sem si vedno želela najprej fantka, nato pa dve punčki. Uporabljala sva metodo kot jo omenjaš in je vedno uspelo user posted image za fantka sva imela se spomnim spolni odnos ko me je najbolj črvičilo v jajčniku po pozitivnem testu to je bilo 5 let nazaj, za punčki sva pa vsak dan, kot opisujeta vidve imela spolne odnose čisto vsak dan do pozitivnega testa. Ne verjamem da je naključje, metodo zagovarjajo tudi ginekologiuser posted image


Saj se hecate in ne mislite resno?! Ginekologi bi se vam smejali.
Sicer pa: doma imam dve punčki, ena spočeta par dni pred ovulacijo, druga točno na dan ovulacije. Torej?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 14:50:36   
Jetkarmak00
Tud sama imam zeloo šibke M. Ne vem, če trajajo 3 dni user posted image sem že govorila o tem z svojim G pa je rekel da ni to nič narobe..verjetno bo po porodu kaj drugače.
Teste kupujem v lekarni :) mediasmart se jim reče, meni se zdijo teli testki najboljšiuser posted image stara sm pa 24, pa ti tixi? Zakaj se bojiš, no česa te je strah k si napisala? Nosečnosti? No sej meni je tudi vse to maloo tuje, pa bo že nekako:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 15:06:28   
tixi pixi
uh, no toliko šibkih menstruacij jaz ravno nimam, imam pa do nekje petega dne s tem da je 5 dan že samo na papirju. To mislim jaz da ni pomembno koliko so močne. Je pa za žensko bolje da so krajše in šibkejše user posted image v ponedeljek se nasujem z ovulacijskimi testi. Sem ravno dopoldan malo pofirbcala forum medovernet glede delanja fantka in punčke in je ginekolog odgovoril enako, naj imava spolne odnose do pozitivnega testa tako da se bom držala tega kar piše tam gor user posted image katera od vas že jemlje folno kislino?

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 15:11:33   
Jetkarmak00
Sem prebrala enako ja :) ni seveda to 100% tixi, da ne boš presenečena če ne bo "delovalo" pravijo pa da je kar blizu 80%. Probaj nimaš kaj izgubit :) tudi sama bom sigurno probala in upoštevala to metodo user posted image kar bo pa bouser posted image
Js je ne jem. Ker sem si merila folno v krvi pred jemanjem in potem ko sem jo že 2,3 mesece jedla in se mi vrednost v krvi ni čisto nič spremenila. Jem pa omega 3 pa tjulnevo olje :)

(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 15:17:30   
Anonimen
Pozdravljene sotrpinkeuser posted image do pozitivnega testa bom še anonimna, če vas ne moti saj sem imela za sabo že 2 ss v 5 tednu in se bom najprej prepričala da je vse okej user posted image potem pa lahko klepetamo tudi preko privat sporočil saj bomo vse v isti ciljni skupini: nosečnice user posted image ne bi pa rada da vsi sosedje in prijateljice že vejo, da kaj planiram, preden sploh uspe.
ne jem folne kisline, kaj pa vem zakaj.. moja ginekologinja pravi da pomaga samo pri zapiranju hrbtenjače in da se ta zapre v 99% sama od sebe brez folne. Nisem pa ravno rada na zdravilah in mogoče tudi zato ne jemljem dodatkov. Jo pa ginekologi priporočajo vsaj do 8 tedna kakor vem user posted image

(odgovor članu tixi pixi)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 15:20:47   
tixi pixi
misliš da res pomaga samo pri zapiranju hrbtenjače? user posted image no ja, možnoy tega še nisem preštudirala zakaj je dobrauser posted image zakaj pa ješ tjulnevo olje in pa omega? A naj bi kaj pomagalo pri nosečnosti se priporoča jemanje? Stara sem pa 25 let user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 15:39:48   
erika2
Tudi jaz cakam ta mesec, ce bo + al ne. Sem ze po O. Bila sva zelo pridna in upam da je ratalo.

(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 15:53:47   
Jetkarmak00
Tixi, tjulnevo olje in omega jem kar tako pač. Fant jih je kot dodatek ker ne uživa morske hrane in je nekje prebral da je to kot neko "nadomestilo" tako da jih jem tudi sama. user posted image piše na omega 3 da naj bi pomagala pri srcu (mogoče tudi pri razvijanju srca pri otroku?) nevem.. Ne znam ti kaj več konkretnega povedati, če pomaga omega 3 v nosečnosti user posted image imaš pa vse sorta vitamine in dodatke.. Od folne kislone do elevit, elebaby.. Omega 3, kalcij, magnesol.. Vse lahko ješ če želiš user posted image user posted image

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 15:55:12   
tixi pixi

IZVIRNO SPOROČILO: erika2

Tudi jaz cakam ta mesec, ce bo + al ne. Sem ze po O. Bila sva zelo pridna in upam da je ratalo.


kdaj pa ne pričakuješ rdečke? Ali je to tvoj prvi poskus?

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 15:57:45   
tixi pixi

IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

Tixi, tjulnevo olje in omega jem kar tako pač. Fant jih je kot dodatek ker ne uživa morske hrane in je nekje prebral da je to kot neko "nadomestilo" tako da jih jem tudi sama. user posted image piše na omega 3 da naj bi pomagala pri srcu (mogoče tudi pri razvijanju srca pri otroku?) nevem.. Ne znam ti kaj več konkretnega povedati, če pomaga omega 3 v nosečnosti user posted image imaš pa vse sorta vitamine in dodatke.. Od folne kislone do elevit, elebaby.. Omega 3, kalcij, magnesol.. Vse lahko ješ če želiš user posted image user posted image


joj koliko enih vitaminov. Pa dejansko vse to jejo nosečnice? user posted image Zanimalo bi me če to dejansko res kaj pomaga, tisti občutek, ko veš da bi user posted image pomagalo, ampak po drugi strani pa se vprašaš ali dejansko res pomaga user posted image na internetu zasledim tako različna mnenja.. nekateri so čisti nasprotniki da je vse skupaj privlečeno, nekatere pa pravijo da pojejo vse možne vitaminčke.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 16:08:04   
Jetkarmak00
To ti pa res ne znam povedati, kaj pomaga in kaj ne.. Najbolje da se držiš kar ti bo rekla alpa predpisala ginekologinjauser posted image glede na to kako omega 3 smrdi po ribah, nosečnica naj bi jih pa tudi uživala, bi mogoče moralo pomagati.user posted image Lahko pa ješ samo elevit.. Mislim da ma tista tabletka fuuul velik nekih vitaminov notr. Kolegica je lansko leto jedla folno kislino na začetku, potem pa je mislim da prešla iz folne na elevit do konca nosečnosti. Pri nas mami ni jedla nič, ne folne ne elevita.. Jaz bom jedla omega 3 in elevit pila pa magnesol.. Res brez veze razglabljati o tem ker je toliko različnih mnenj glede vitaminov. Preberi si na internetu kakšne informacije kaj se priporoča pa se potem sama odloči kaj bi. Lahko se pa javi katera ki je dala nosečnost že skozi in pove kaj je jedla :)) user posted image

(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 16:18:31   
kirstaklavstaaa
jaz jem samo folno kislino, 1 tabletka na dan. Če pa bo test pozitiven bom začela jemati elevit ali pa elebaby. Gledala sem elevit in elebaby pa se mi zdita kar različna glede na količino vitaminov recimo elevit ima več folne kisline kot elebaby mislim da.....ima pa zato elebaby več nekega drugega x vitamina ki ga ima elevit manj......kaj pa vem, elebaby mi glede na vitaminčke bolj diši za jemat user posted image drugih vitaminov pa ne bom jedla. Magnesol je proti krčem ane?

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 16:33:00   
Anonimen
Punce ne obremenjujte in ne pretiravajte z vitamini in minerali. Sama sem jedla samo folno kislino Femibion že pred + in do prvega pregleda ali nuhalne ne spomnim se točno. Potem mi je pa ginekologinja predlagala elevit. Ker sem imela dosti pogoste krče potem po 15 + tednu mi je svetovala pitje ene tablete magnesola na dan. Drugače pa mislim da magnesol ni za nič drugega kot za krče.
Mogoče se mi pa zdi omega tudi dobra izbira glede na to da vsebuje DHA in EPA za razvoj srca user posted image

Aja, nekatere vidim, da bi rade vplivale na spol glede na tempiranje spolnega odnosa. Midva sva si rekla, malo za šalo in malo za res, da bi rada najprej imela fantka nato pa deklico. Parček. Obakrat uspelo user posted image pri prijateljici je pa 1x uspelo, drugič pri deklici pa ni - verjetno zato ker se je zelo izmikala dnevom in posledično imela potem tudi manjše možnosti. Ko pa je prišlae ko ji je zapasalo in nastal je fantek. Jaz sem pri punčki imela 3 dni pred ovulacijo konec s spolnimi odnosi.

(odgovor članu kirstaklavstaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 16:37:53   
tajaaaaaa
Jaz bi tudi jedla omega 3 z dodatkom še 6 in EPA in DHA ker se mi tudi zdi, da zna prej ribje olje pomagati kot pa škodovati user posted image Midva pa nič ne računava spola, imava spolne odnose na 2 dni kot se priporoča pol pa kar bo pa bo user posted image mogoče se bom pri drugem potem malo poigravala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 16:38:27   
Sofie

Jaz sem jedla Femibion, ker ima edini aktivno obliko folne kisline. Sem ga jemala pred zanositvijo ter potem še prve štiri mesece. Ko so se začeli pojavljati krči sem začela jest še Magnesol. Prej ga nisem. Aja pa Omega 3 sem jemala kratek čas.

Drugih vitaminov itd nisem. Normalno sem jedla sadje in zelenjavo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?