|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2018
3.4.2018 21:03:44   
lola2
Hej. Tudi jst bi se rada pridružila tej skupini 😊 danes imela prvi pregled in predvideni datum poroda je 16.11😊😊😊

Aja sem pa že mamica 18m starmu fantju 😍

Čestitke pa vsem 'sotrpinkam'

(odgovor članu teyika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Novembrke 2018
4.4.2018 9:38:38   
teyika
Tudi jaz bi se vam pridruzila na fb skupini. Nuhalno imam 26.4. Slabosti so se kar prisotne. Bolj popoldan in zvecer. Pri dvoletnici nimam nic miru user posted image
Lp iz stajerske.

(odgovor članu lola2)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Novembrke 2018
4.4.2018 13:07:29   
Ella221118
Punce, a ste ze vse v obdobju slabosti? Meni namrec se ni bilo niti enkrat slabo in nevem ali naj bom srecna ali naj me skrbiuser posted image (danes 6t6d) Prvi pregled imam v torek in sem ze kar zivcna😅🙈
Tiste, ki ste ze bile na pregledu, bi lahko katera malo bolj opisala kako je bilo? Predvsem me zanima tudi kaj sprasujejo, oz. kaj morem nujno vedet glede druzine, da se probam nekako pozanimat pri starsih brez da se izdam 😄😅

Dobrodosle vse, ki ste se pridruzile na novo in cestitke za user posted image user posted image

(odgovor članu teyika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Novembrke 2018
4.4.2018 13:33:09   
Bloby
Hej uf na forumu nisem bila že leta... Fino vas je bilo mal prebrat. Sredi marca sem nepričakovano zagledala user posted image
Doma imam že 6 letnico in 4 letnico, za sabo tudi že 2 SS, tako da je to moja 5. nosečnost. Znaki od prvega dne: slabost, prsi so že x2 user posted image
Rok sem si naračunala za 26.11. in imam pregled šele 17.4. Uffff kje je še to... Baje so novembrčki valentinčki.. veste zakaj?

Lep pozdrav vsem srečkam user posted image

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Novembrke 2018
4.4.2018 14:11:52   
Blue_M
Dobrodosle vse nove! user posted image ella jaz sem 6t4d in nisem imela se dneva slabosti user posted image edino prejsnji teden, takrat ko sem bila res zelo zelo lacna. Danes me celo prsi malo manj bolijo, tako da mislim, da sem res srecnica kar se tice nosecniskih tegob. No po drugi strani so se mi pa zaceli delat podkozni mozolji po celjusti in vratuuser posted image tako da nekaj slabega je pa le user posted image

(odgovor članu Bloby)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Novembrke 2018
4.4.2018 22:28:41   
erised
Prvi pregled je za mano in sem čisto fascinirana, ko sem slišala srček. user posted image
PDP je 8.11., konec meseca pa nuhalna.

Glede simptomov. Imam slabosti samo, če premalo jem oziroma takoj mi telo sporoči, da je čas za naslednji obrok. Ker včasih se je zgodilo, da je hitro kakšen obrok izpadel, zaradi različnih razlogov, zdaj pa moram pazit da ne.
A še katera popoldne zaspi kot ubita? Pomoje ni bilo dneva, da ne bi za kakšno urco ali dve zaspala... drugače sploh ne morem funkcionirati. user posted image

(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Novembrke 2018
5.4.2018 9:25:30   
teyika
Ella vprasal te bo za zadnjo M. Ce imas ti kaksno bolezen, ali jemljes kaksna zdravila. Ce imate v druzini bolezni (dedne) pa pregledal te bo. Nic takega user posted image

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Novembrke 2018
5.4.2018 9:43:07   
Ella221118
Hvala 😊❣

(odgovor članu teyika)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Novembrke 2018
5.4.2018 12:13:05   
katja_blaz
Js zaspim kot ubita okoli 13h ko gre moj sin spat 😊 in me vcasih samo moja slina zbudi 😀
Ima katera od vas povecan vaginalni izcedek? Meni se vcasih zazdi da mi prav kapne na dnevni vlozek

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Novembrke 2018
5.4.2018 16:36:31   
Bloby
Izcedkov nimam, popoldansko spanje pa tako no... ene 2x me je že zmanjkalo na kavču popoldne,
sem ful utrujena pa lačna, če 3 ure ne jem pa slabo za znoret user posted image

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Novembrke 2018
6.4.2018 12:07:12   
Bloby
Kdaj pa kaj planirate povedat domačim in kako?

Pri prvih dveh sem povedala zelo hitro.. tokrat pa čakam na NS. Ste se ve že vse naročile?
Od kar vem, da sem noseča sta naznanila v družinskem krogu že moj polbrat in moj bratranec, pričakujeta avgusta in septembra.
in jaz tiho molčim... haha, skrito presenečenje pa že raste user posted image

Pridružila bi se vam na FB, katera me doda?

(odgovor članu Bloby)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Novembrke 2018
6.4.2018 16:03:19   
Ella221118
Jaz imam sele v torek prvi pregled, tako da se nimam pojma o nuhalni. Ker mi je vse prvic niti ne vem ali se to zmenim pri zdravnici ali uredim sama 🙈 Sem jo nameravala take stvari kar vse izprasat 😄

Drugace pa se se odlocava ali bova cakala ali ne.. Odvisno tudi od datuma nuhalne. Bi pa rada povedala na nek poseben nacin, tako da se zbirava ideje 😊 Ce bo v torek vse ok seveda 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

(odgovor članu Bloby)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Novembrke 2018
6.4.2018 16:25:36   
Blue_M
Jaz sem se že hotela naročit na nuhalno, pa je rekla, da dokler še nisem bila na prvem pregledu pri svoji gin me še ne more naročit. Tako da sva se zmenili, da takoj v sredo pokličem in se naročim. Midva še kr neki časa ne bova povedala, vsaj do 12. tedna ne, nama je čist lepo, da je zaenkrat to najina majhna skrivnost, poznalo se pa itak pomoje še doolgo ne bo user posted image

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Novembrke 2018
6.4.2018 16:29:12   
Blue_M
Moji družini bova najbrž povedala na rojstni dan mojega očeta, ki ga ima v začetku maja, in ker mu jaz vedno torto spečem bom nanjo napisala Vse najboljše dedi :D haha, komi že čakam, da vidim reakcijo :D za njegovo družino sva pa mislila naredit eno nedeljo, ko bomo vsi doma en piknik, pa bi slikico dala v folijo in jo položila na dno pladnja in potem ko bi dol jemali meso, bi se slikica počasi odkrivala :D haha, to bo tudi zabavno opazovat :D

(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Novembrke 2018
6.4.2018 21:06:40   
Bloby
Ne spomnim se kako sva naznanila v prvo, za drugo je pa prva hčerka nosila majico postala bom sestrica...
Za tokrat pa še ne vem.. imate pa super ideje user posted image

Ah moj pregled je še daleč.. še 11 dni. Utrujenost me ubija danes, kljub dremanju popoldne sem čisto out.
Kako kaj ve user posted image , slabosti, utrujenost?

(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Novembrke 2018
9.4.2018 12:48:12   
katja_blaz
A obstaja kaksna skupina na fb?? Bi me katera dodala??

(odgovor članu Bloby)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Novembrke 2018
9.4.2018 20:41:43   
Sonchek_1
Heeej. Kaj ste vse že v fb skupini?jaz bom vseeno počakala na prvi pregled in se potem pridružim. Pregled imam komaj 18.4., že težko čakam, takrat bom že 9 teden. Ste imele že vse preglede?lp

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Novembrke 2018
10.4.2018 11:46:03   
Ella221118
Zdravo punce, jaz vas zal zapuscam. Danes na pregledu smo ugotovili da gre za prazno gestracijsko vrecko in me caka splav 😭😢
Trudim se ostat pozitivna in upam da bo tole kmalu mimo in nama cimprej spet uspe.
Vsem ostalim zelim srecno nosecnost brez komplikacij do konca. Pazite se 💕

(odgovor članu Sonchek_1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Novembrke 2018
10.4.2018 12:05:11   
Blue_M
Oh, Ella zelo zelo mi je zal user posted image drzim pesti, da vama cimprej spet uspe ❤ drzi se

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Novembrke 2018
10.4.2018 12:52:12   
Bloby
Ella žal mi je user posted image 2x sem imela odmrtje ploda... naj čas zaceli žalost pa potem upam, da čim prej zagledaš nov user posted image user posted image

Sonchek jaz imam 1. pregled 17.4. tako da ubistvu tudi še čakam.. bom pa prav tako v 9. tednu. Po eni strani je res mučno čakat, po drugi pa vem, da je zato, da se pač res dobro vidi na UZ že plod in utrip, tako da evo.. še en teden do pregleda user posted image

(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Novembrke 2018
10.4.2018 17:14:01   
Tincaa37
Živjo punce,tudi mi novembra pricakujemouser posted image .Danes je za mano prvi pregled,zaenkrat vse ok,pdp imam 19.11.Doma imam ze 20m starega fantka,tako,da bo kar pestro:))).Se pa priporocam tudi za db skupino.Lep dan vse skupaj

(odgovor članu lola2)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Novembrke 2018
11.4.2018 12:45:16   
teyika
Ella tudi meni je zal. Zelim ti vse dobro ❤ drugac pa se vedno lahko gres po drugo mnenje. Kaj,ce si pozneje zanosila?
Jaz imam pa nuhalno 26.4. Uff se vlecejo dnevi. Upam,da bo rezultat dober.

(odgovor članu Tincaa37)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Novembrke 2018
11.4.2018 14:49:59   
Anonimen
Ella objemček, vem kako je to, sem imela v prvi nosečnosti. Verjamem, da bo naslednjič vse v redu.

Jaz pa imam nekoliko višji sladkor, tako da sem dobila napotnico za diabetologa. še katera s podobnimi težavami.


lp, user posted image

(odgovor članu teyika)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Novembrke 2018
11.4.2018 20:52:14   
Blue_M
Zivjo! Evo, pa je tudi za mano prvi pregled. Sem kar malo razocarana, kot prvo moj sploh ni smel notri, kot drugo mi pa gin ni dala za poslusat srcka. Je samo pokazala na ekrancku, kje utripa srcek in to je to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Novembrke 2018
15.4.2018 21:47:42   
Bloby
Anonimen jaz sem imela povišan sladkor v 2. nosečnosti 5.4 in ker imamo v družini diabetes tipa2 sem od takrat začela zmanjševati OH,
kasneje začela jesti po lchf dieti, ker samo z nizkimi oh se nisem dobro počutila. Že nekaj let se tako prehranjujem in imam sedaj sladkor na tešče okoli 4.
Me pa še zanima kaj točno mi meritev tokrat pokaže. Odštevam do pregleda user posted image še 2 x spat pa bo user posted image

(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?