|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2019
3.7.2018 14:36:10   
NijaNur
Tudi pri nama že vsi vedo. Počakala sva do nuhalne, nato pa povedala še prijateljem, druzinski clani so vedeli že prej.
Kar se tiče hrane, mi še vedno smrdi kava in sladkarije, brez katerih pred nosečnostjo nisem mogla. Tile hormoni res naredijo svoje. :D
Drugače pa zaenkrat jemljem samo folno kislino..

(odgovor članu minanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Januarke 2019
3.7.2018 15:02:20   
miska7786
ojla punce!

Tudi jaz pričakujem svojega sončka januarja 2019, nekje okrog 15 :-) na nuhalno ne bom šla, se pa zelo veselim čvekanja z vami :-) dodajte me prosim tudi na fb

(odgovor članu NijaNur)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Januarke 2019
3.7.2018 16:30:57   
ancica91
Naju čaka nuhalna v četrtek. Komaj čakam. Kar se prehrane tiče pa enako kot pri ostalih, 5x na dan jem kar mi paše, poskušam vnašat čimveč zelenjave in pa sadja. Drugače pa jemljem table elevit in pa magnezij magnesol.

Kako pridem v fb skupino, meni je še zmeraj ne najde če vtipkam januarke 2019:(:(:(

(odgovor članu miska7786)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Januarke 2019
4.7.2018 10:40:42   
renata7
Sem Renata Javornik, študentka zaključnega letnika podiplomskega študija psihologije v Mariboru. V sklopu magistrske naloge raziskujem povezavo med kakovostjo partnerskega odnosa in občutkom kompetentnosti za opravljanje starševske vloge med nosečimi pari.

Drage nosečke in bodoči očki,
vzemite si par minutk in mi s tem pomagajte pri magistrski nalogi.
POZOR!
Raziskava je namenjena tako bodočim mamicam KOT TUDI OČKOM! :) Zato prosim, če rešita oba:)

Hitro klik na naslednjo povezavo: https://www.1ka.si/a/175908

Če pa poznate še kakšen par v veselem pričakovanju, pa zadevo le sporočite naprej:)

(odgovor članu Preprosta47)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Januarke 2019
5.7.2018 19:59:57   
tadeia
Meni se vedno ne odpre na Fbju Januarke 2019. Me lahko katera doda prosim?

(odgovor članu renata7)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Januarke 2019
7.7.2018 11:32:36   
Babykatya
Zdravo mamice😊
Najprej hvala za odgovore. Moja nuhalna je bila v sredo in vse je bilo ok😊 Koncno je moj dragi tudi videl svojega otrocicka, saj so mi pri prvem G pregledu rekli, da ne more z mano noter😕 Nisva mogla vrjeti kako se dete ze FEJST premika😂😂 jaz sem bila tako vzhicena da se mi zdi da se pol nuhalne sploh ne spomnim😊 Upam, da bodo tudi vase izkusnje taksne.
Zelim vam lep sobotni dan se naprej!!

(odgovor članu tadeia)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Januarke 2019
12.7.2018 10:41:10   
Ninn@
Živjo punce, še vedno nisem v skupini Januarke2019, me lahko lepo prosim ena doda?user posted image

(odgovor članu Babykatya)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Januarke 2019
16.7.2018 8:33:34   
renata7
Drage nosečke in bodoči očki,
vzemite si par minutk in mi s tem pomagajte pri magistrski nalogi.
POZOR!
Raziskava je namenjena tako bodočim mamicam KOT TUDI OČKOM! :)

Hitro klik na naslednjo povezavo: https://www.1ka.si/a/175908

Če pa poznate še kakšen par v veselem pričakovanju, pa zadevo le sporočite naprej:)

(odgovor članu Ninn@)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Januarke 2019
17.7.2018 14:46:02   
minna991
Živjoo :) tudi sama sem ena izmed vas, pricakujem nekje ob koncu januarja. Ravno danes sem opravila nuhalno svetlino in je zaenkrat vse super :) zdaj bi se res želela pridružiti v skupini na fb..enkrat sem že bila prijavljena, pa sem se odjavila ker sem želela počakati današnji dan da potrdim da je vse ok. Če me lahko katera doda prosiiim. Hvalaa :)

(odgovor članu renata7)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Januarke 2019
17.7.2018 20:51:04   
dejapika
Pozdravljene! Tudi jaz imam rok januarja, natančneje 16.! Imam že eno piko, marčevko 2016, danes sem izvedela, da bo tudi v drugo punčka :) Zelo rada bi se pridružila fb skupini, me katera doda? Hvala :)

(odgovor članu minna991)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Januarke 2019
20.7.2018 7:32:50   
Anastasya
Lepo pozdravljene punce, tudi jaz imam rok januarja in rada bi se pridruzila fb skupinici- bi bila katera tako prijazna da se lahko z njo povezem in me doda v skupinico? Je res lepo, ko ves da je se nekdo, ki je v podobni situaciji in lahko z njim cvekas o aktualnih temah user posted image user posted image

(odgovor članu dejapika)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Januarke 2019
20.7.2018 9:55:37   
Primorčica
Pozdravček!
Še ena tukaj, ki bo prvič mamica predvidoma 9.1. V dveh letih sta za menoj 2 prekinitvi nosečnosti zaradi bolanega plodeka, zdaj pa je uspelo! Amniocenteza za mano, vse je ok, zdaj pa veselo naprej. Verjetno ste tukaj same mladičke? Jaz pa sem prilezla do številke 37 :). Ampak čisto nič zato, komaj čakamo!

(odgovor članu Anastasya)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Januarke 2019
22.7.2018 22:25:17   
slikca123
Pozdravljene,

Se ena januarka, konec januarja imam rok...tudi jaz nisem vec najmlajsa, lih vstopila v 38. Imam pa doma ze enega petletnika. Mi je pa ginekologinja po nuhalni rekla, da mi ni treba delat amniociteze glede na rezultate, ceprav mi zaradi let pripada.

Hmmm, a tebe so na amnio poslali zaradi rezultatov nuhalne al kako?

Ne vem, sem se odlocila da ne grem, samo sedaj ko sem to prebrala pa sem se zamislila...

Srecno nosecnost vsem in ene zdrave in user friendly otrocicke user posted image

(odgovor članu Primorčica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Januarke 2019
23.7.2018 6:49:27   
N3ja
Čestitam vsem bodocim mamicamuser posted image user posted image
Tudi jaz se veselim v januarju prve štručke.user posted image -14.1 Imam rok ceprav mi ga bodo najverjetneje prestavili za nekaj dni pravi ginekologinja po opravljeni nuhalni. Rada se bi tudi jaz dodala vasi skupini na fb!user posted image
Srečno želim vsemuser posted image user posted image

(odgovor članu slikca123)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Januarke 2019
23.7.2018 10:17:47   
Tjasa_R
Čestitke vsem januarkam!

tudi jaz pričajujem, 2.1 :) rada bi se pridruzila tudi fb skupini.

(odgovor članu N3ja)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Januarke 2019
23.7.2018 17:47:10   
Chokoladaa.
Ali skupina na fb deluje? Prosim, javite tiste, ki ste ze vclanjene. Tudi jaz bi se vam zelela pridruziti.

(odgovor članu Tjasa_R)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Januarke 2019
31.7.2018 8:43:56   
Tasa8
Pozdravljene. Po dolgem času se vam javljam..tudi jaz pričakujem 27.1. drugega otroka.. Spola se ne vemo. Imam pa zelo nizko posteljico in sem dobila Buscopan. Ima še katera izkušnje s tem?

(odgovor članu Chokoladaa.)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Januarke 2019
1.8.2018 9:33:27   
minanaa
Živjo, tudi jaz imam nizko ležečo posteljico, spredaj in zadaj. Je rekla, da se naj za zdaj sploh ne obremenjujem s tem, ker se večinoma dvigne, ko se maternica veča. Bolj podrobno bo pogledala spet na morfologiji in potem najbrž ocenila kako in kaj. Mislim, da če se posteljica ne dvigne od ustja tam proti tridesetem tednu, da je ponavadi indiciran carski rez. Ob prvi krvavitvi (ki nikoli ni usodna oz. problematična) te sprejmejo v bolnico in spremljajo stanje. Glede Buscopana pa nimam pojma, meni so rekli, da pred 28. (?, upam, da sem si prav zapomnila) tednom nima smisla oz. ni treba nič ukrepati.

Drugače pa sem že v 17. tednu, ravno včeraj sem imela pregled in sem malo pokukala k bejbiju user posted image . Zgleda, da kar uživa notri user posted image . Sem si želela, da bi bilo presenečenje, ampak sem na žalost videla spol na UZ. No ja, se bomo pa lahko pripravili na prihod, če nič drugega.

(odgovor članu Tasa8)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Januarke 2019
2.8.2018 14:54:18   
samy91
ČESTITKE VSEM JANUARKAM user posted image user posted image

Tudi jaz se veselim naši 3 štručki user posted image
pdp imam 16.1.

A me lahko katera doda na fb v skupino user posted image

lp user posted image

(odgovor članu minanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Januarke 2019
6.8.2018 10:17:10   
Anastasya


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene!
Na fb se je odprla nova skupina JANUARKE 2019 lepo vabljene vse ki imate predviden datum poroda Januarka 2019 user posted image

Je morda kateri uspelo prit v fb skupinico? Vidim, da obstaja a se ji ne da pridružiti. Če ima katera možnost, bi bila vesela, če me doda 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Januarke 2019
11.8.2018 10:30:05   
Monika1102
Zivjo,
Mene pa nekaj zanima, ce se je se kateri to zgodilo. Vceraj zvecer mi je postalo slabo, slabost me je drugace ze minila le na vsake toliko me malo prime. Vglavnem bruhala sem itak samo zolc in kri. Malo sem se ustrasila, ker se mi se nikoli to ni zgodilo. Od dlesni ni bilo. Ali se je kateri ze to zgodilo? Ali me mora kaj skrbeti?
Lep dan vam zelim se naprej 😉

(odgovor članu Anastasya)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Januarke 2019
12.8.2018 9:04:41   
Amtinikabe
Pozdravljene mamice, tudi jaz spadam med januarke ... no, sicer 1.1. in glede na napoved CR bom rodila decembra. Nisem se javila prej, ker sem od 10. do 17. tedna imela hude krvavitve zaradi hematoma in nismo vedeli kaj bo. No, sedaj sem 19/3 in srcno upam da nam kljub riziku uspe priti do konca.Na nuhalni nisem bila, ker sem opravila Nifty, pricakujemo puncko, je pa to moja 4. nosecnost, prva hcerka je umrla po dveh dneh zaradi srcne napake, druga je stara 8 in sin je star 5. Tole detece je bilo cisto neplanirano, ampak nic manj zazeljeno kot ostali. Aja, stara sem 32.Me lahko katera doda na FB? Oz. kako pridem tja?

(odgovor članu Monika1102)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Januarke 2019
13.8.2018 12:57:20   
Tejči14
Jaaa jaz bi se rada prijavila :)

(odgovor članu metuljcica1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Januarke 2019
14.8.2018 9:41:07   
Nuttela
Živijo,
Tudi jaz sem januarke, rok imam 21.1.2019 :) Na nuhalni je bilo vse ok, sem pa trenutno na bolniški zaradi krvavitev. Z malim je sicer vse v najlepšem redu, vsekakor pa držimo pesti, da se tudi krvavi izcedki nehajo.
Me lahko prosim dodate v fb skupino? Hvala :D

(odgovor članu Tejči14)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Januarke 2019
24.8.2018 12:24:02   
ntarantela
Hejhej,
tudi jaz imam rok januarja in bi se rada včlanila v FB skupino januarke.. Je možno, da me katera doda? 
Hvala! 😉

(odgovor članu Nuttela)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?