|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2019
28.7.2018 13:33:22   
Tamy 3xT
Mini nasvet tretjic nosece mamice. Ne se sekirat, ne se obremenjevat. Niste bolane, nosece ste :) Vse nosecnosti so si po cem razlicne. Se moje tri se razlikujejo :)
Testi v 90% ne lazejo, torej tiste, ki se niste imele prvega pregleda, JA, ste nosece :) :) :)
Za vse pa itak velja pravilo, cim man se sekiras, cim bolj si pozitivna, manj bo problemov, zapletov in nosecnost bo minila brez nepotrebnih zapletov.
Se spomnim sebe, ko sem bila prvic noseca, cela neucakana, komaj cakala na vsak pregled, na koncu pa se je vleklo kot 450h dolg ponedeljek. V drugi nosecnosti sem pa uzivala vsak dan sproti in morem priznat, da mi je prehitro minilo.

P. S. Z nakupi opreme, oblacil pocakajte vsaj da bo nuhalna za vami. Se posebej, ker se sedaj prodajajo se poletna oblacila, me bomo pa rabile kaj zimskega se. Pol pa tudi, ne si zaloge v naprej delat z oblacili in plenickami, saj se lahko zgodi (v vecini se), da bodo prehitro prerasli in vam bodo ostale nerabljene.

V ponedeljek bom 10t in caka me odlocitev NS z moznostjo amnije (ki, jo imam na napotnico, sam nebi rada sla) ali takoj na NIFTY.


(odgovor članu Dotty)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Marčevke 2019
28.7.2018 16:22:02   
Story
Uf glede nakupov je pa res prezgodaj...meni je se po nuhalni cist prezgodaj🤔 ze v prvi nosecnosti nisem veliko nakupovala, pa je blo se vedno en kup brezveznih in neuporabnih zadev, ki se zdaj lezijo...tokrat bom proti koncu nosecnosti nabavla samo previjalno mizo, ker je prvic nisem, pa bi mi se zdaj prisla prav...ostalo pa ze imam, al pa bom dobila od kolegic sposojeno...se clovek sploh ne zaveda kaksen strosek je lahko vse skupaj, ce nisi malo preudaren😉

(odgovor članu Tamy 3xT)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Marčevke 2019
28.7.2018 20:27:57   
Nosečka19
Izkušene nosecke, hvala za nasvete glede nakupovanja 😊 mene bi ze kmalu zaneslo, da bi si kupila kaksno malenkost, čeprav bom večino dobila od sestre... sem pa res neučakana za vsak pregled in se mi trenutno vse vrti okoli nosecnosti, ker je bila do nje kar trnova pot 😊 je pa res do nuhalno se vse bolj na trhlih tleh...

(odgovor članu Story)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Marčevke 2019
29.7.2018 21:57:31   
FirstTimeMom2016
Pozdravljeni.
Tukaj se ena nosecka. Sicer imam trenutno PDP 2.4. ampak glede na to da sem prvic rodila 21 dni prej, ne verjamem da bom docakala april :)
Skratka to bo moje drugo dete, doma ze imam enega nagajivcka, ki bo kmalu dopoldne 2 leti.
Sem tudi ena izmed ''srecnic'' brez simptomov. Vsaj prvic je bilo tako, sedaj se pa tudi se nic ni pokazalo, razen majhnega pritiska v spodnjem delu trebuh.
Zelo sibko drugo crtico sem zagledala v soboto, naslednji teden se enkrat testiram, da se bo bolje videlo, potem pa poklicem za pregled.
Se tipkamo :)


(odgovor članu Nosečka19)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Marčevke 2019
29.7.2018 22:02:48   
FirstTimeMom2016
Jaz sem imela tako Elevit kot Elenatal in je razlika v tem, da ima Elenatal nizje vrednosti skoraj vseh vitaminov in mislim da ima nekaj mineralov manj.
Skratka jaz sem se odlocla da ostanem kar na Elevitu tako kot prvic, dodatno pa jem se omega 3 kapsule.

(odgovor članu janjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Marčevke 2019
30.7.2018 8:32:34   
Nosečka19
FirsttimeMom, tega pa nisem vedela, da ima Elenatal manj vitaminov, bom tudi jaz naslednjič raje Elevit kupila...

(odgovor članu FirstTimeMom2016)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Marčevke 2019
30.7.2018 9:29:32   
Anonimen
Pozdravljena!

Si bila pri zdravniku?
Jaz sem imela kar močan izcedek pa so mi rekli, da je to hematom. Nič nenavadnega v nosečnosti, edino počivati moram veliko, da nebi prišlo do spontanega splava. Prav tako pa sem dobila tablete progesteron! Idi k ginekologu, ker če krvaviš tudi, če je vse okej, če si po krvi Rhd- moras dobiti inekcijo, da nebi bilo kaj narobe.
No po vsem tem sem še enkrat mocno zakrvavela v kosih pa sem odšla na ultrazvok in so rekli utripi so nič bat. Tako, da krvavitev vedno ni najslabše:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Marčevke 2019
30.7.2018 14:36:40   
rebrebu
zivjo vsem bodočim mamicam:)

tu bom bol na kratko, imam rajši zaprto skupino (če me razumete); to je moja 5 user posted image , doma imamo 2 fanta, 5 in 2,5 leti stara lumpa. in danes sem videla utrip nasega, upam da novega člana. pdp naj bi bil 24.3.....pa slabo in utrujena sem nonstop.vsaka user posted image je drugačna, a pri men so skoraj vse ista:)

a na fb je ze skupina?
lepo se imejte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Marčevke 2019
31.7.2018 8:55:36   
Nosečka19
Hej punce! Vem, da je še prezgodaj, ampak me vseeno zanima, kdaj ste povedale v službi? Sploh tiste, ki imate veliko nadur in bolj stresno delo?

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Marčevke 2019
31.7.2018 9:16:43   
janjusa
Pozdravljne,
ponavadi se počaka do nuhalne, oz. katere teste boste pač opravile. Jaz sem v prvi nos. povedala po nuhalni, zdaj bom pa počakala do prvega pregleda in bom verjetno prej povedala, ker mi je grozno slabo in še povrhu vsega se mi je pojavila grozna zgaga.

Za fb skupino ne vem, sem tudi že spraševala. Se priporočam, če me katera doda.

(odgovor članu Nosečka19)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Marčevke 2019
31.7.2018 12:48:19   
Anonimen
No, jaz pa s pregleda :) nasa biba raste, prehiteva v velikosti za 6 dni, tako da mi je G prestavil pdp na 5.3.2019 :)
Cez 3 tedne me caka laboratorij, cez 4 tedne pa nuhalna, me je tudi ze narocil. Uh, komaj ze cakam🤗
user posted image

Anonimna 1

(odgovor članu janjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Marčevke 2019
31.7.2018 13:20:48   
končnonosečka

IZVIRNO SPOROČILO: Nosečka19

Izkušene nosecke, hvala za nasvete glede nakupovanja 😊 mene bi ze kmalu zaneslo, da bi si kupila kaksno malenkost, čeprav bom večino dobila od sestre... sem pa res neučakana za vsak pregled in se mi trenutno vse vrti okoli nosecnosti, ker je bila do nje kar trnova pot 😊 je pa res do nuhalno se vse bolj na trhlih tleh...


Nosečka19, pri meni je isto. Dokler ne bo nuhalna mimo, ne bom mirna. Si bom pa vseeno privoščila kaj zase, kakšno malenkost za dojenčka, blazino za spat in kakšna nova oblačila, saj je to moja prva nosečnost in se ne bom zanašala na to, da mi bo kdo kaj podaril in ne vidim v tem nič slabega, da tudi sebi kaj lepega privoščiš.

(odgovor članu Nosečka19)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Marčevke 2019
31.7.2018 13:40:15   
Nosečka19
končnosečka, če sem prav razumela, si bila ti tudi v postopku? a si bila na GKLJ?

(odgovor članu končnonosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Marčevke 2019
31.7.2018 13:48:07   
končnonosečka
ja tudi :)

(odgovor članu Nosečka19)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Marčevke 2019
31.7.2018 13:51:53   
Nosečka19
potem sva se pa morda videli kje na UZjih. Me pa po pisanju spominjaš na eno iz drugega foruma, kjer tudi sodelujem. A si mogoče še na enem drugem forumu (dve besedi, z....-s.?)

(odgovor članu končnonosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Marčevke 2019
31.7.2018 14:09:07   
končnonosečka
Ja :) se mi je zdel, da sva se že tipkali :) O. ane?

(odgovor članu Nosečka19)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Marčevke 2019
31.7.2018 14:31:34   
Nosečka19
hahahaha jaa user posted image user posted image se vidi da sva tok navdušeni da sva končno user posted image , da morva bit povsod zraven user posted image

(odgovor članu končnonosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Marčevke 2019
31.7.2018 14:38:32   
končnonosečka
hahaha, ja res je! user posted image treba še drugje mal pogledat za kakšen nasvetuser posted image

(odgovor članu Nosečka19)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Marčevke 2019
31.7.2018 19:40:52   
Jetkarmak00
Evo, tut jst mam ze prvi UZ za sabo, samoplačniško. Ne vem pa nič ne PDP ne kateri dan/teden sem. Baje se to zmenva vse na prvem rednem pregledu hehe. Po "mojih izračunih" bi mogla bit 5t1d danes. Se pa že vidi srček. A katera ve kaj pomeni 6.0cm na slikci meritev? Slikce ne znam priložiti. :) 

(odgovor članu končnonosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Marčevke 2019
1.8.2018 5:46:01   
Anonimen
Hej hej, še ena med vami. Za menoj prvi pregled, pdp v začetku marca.
Me veseli,da ste tako aktivne :) si moram vzeti čas in prebrati vse za nazaj :)

Dokler ne bo kakšne skrite fb skupine se bom še skrivala pod anonimnostjo.

:)

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Marčevke 2019
1.8.2018 5:49:32   
Nosečka19
Hej, Anonimna 😊

Jetkarmak, 0.6 cm je po moje mera ploda, saj naj bi bil približno tak za 5 tednov... 

Jaz tudi komaj čakam na UZ, imam ga naslednji teden 😊 jutri bom pa po mojih izračunih tocno 7t 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Marčevke 2019
1.8.2018 7:30:23   
Jetkarmak00


user posted image

Upam, da mi je uspelo priložiti slikco :) nosečka19, tam piše 6.0cm potem pa utripi naprej mislim da. Utrip sva ravno ujela, so se mogli ravno včeraj pojaviti :) čist so bli šibki, pa nežni. 
Ima katera na leonišču izbrane G? :) 

(odgovor članu Nosečka19)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Marčevke 2019
1.8.2018 9:34:39   
Nosečka19
Jetkarmak, kako lepa slikca user posted image komaj čakam svojo user posted image

Za 6.0 cm pa nimam pojma kaj bi lahko bilo...

V Leonišče sem jaz hodila K dr. Frangež Ban. Drugače pa mi je super tudi dr. Drobnič. Med nosečnostjo pa bom vodena kar v lokalnem ZDju.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Marčevke 2019
1.8.2018 10:46:51   
Jetkarmak00
Lepa slikca ja, sam se še čisto nič ne vidi le utripi pa tale fižolčev. Danes naj bi bil velik kot  makovo seme haha :))))
Kako se štejejo tedni?? Če sem danes 5t2d ali to pomeni da sem "šesti teden"? Ali je to peti teden? :D 
Jaz imam na leonišču Pušenjaka, kot izbranega G. 

(odgovor članu Nosečka19)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Marčevke 2019
1.8.2018 11:42:36   
Nosečka19
Uf to glede tednov pa ne vem... Jaz sem 6tin6d pa je to pomoje šesti teden... Naj katera bolj izkušena pove user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?