|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2019
3.8.2018 11:08:25   
Anonimen
Ja, najbolj idealen cas za odvzem krvi za Nifty je po nuhalni, vendar najkasneje do 16.tedna nosecnosti.

Anonimna 1

(odgovor članu FirstTimeMom2016)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Marčevke 2019
3.8.2018 12:30:37   
a.cebelica
Pozdravljene, upam da sprejmete tudi mene v skupino. 
Pdp imam sicer 6.4.vendar ker sem prvo puncko rodila 20dni prej in drugega fanta 14 dni prej sem prepricana da bom tudi tokrat prehitela. Ce bo seveda vse ok.
To je moja tretja nosecnost in smo trenutno se malo v soku. Sele sredi junija sem odstranila mireno zaradi bolecin v trebuhu in zdaj ze kar +.

Imate ze odprto skrito skupino na fbju? Doslej so se skrite skupine noseck v pricakovanju obnesle veliko bolje kot javne. Ker zaenkrat nimava namena domacim razkriti da cakamo ze tretjega otroka, sploh ker se nismo niti resili plenic nasega fanta,zato bi sla v skrito skupino.


_____________________________

"Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši dan v tvojem življenju."
( Mark Twain )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Marčevke 2019
3.8.2018 12:45:07   
ninjet
Na nuhalno grem, če bodo slabi rezultati pa najbrž še nifty. Tudi midva sva se odločila, da če bo karkoli narobe z otročkom ga ne obdrživa. Ker ne vidiva razloga,da bi trpel, poleg tega pa kdo bi skrbel zanj, ko naju več ne bi bilo. Amnio pa vseeno ne pride v poštev, ker mi je tist 1% tveganja preveč in tudi sama jih nekaj poznam,ki so po tem posegu staknile okužbo. Nekako mislim, da tega mi ni treba, nimamo v družini kakšnih posebnih dednih stvari in upam, da bo že nuhalna dovolj. Pa še fino ga pregledajo tam :) <div><br></div><div>Anonimna :) = ninjet</div>

< Sporočilo je popravil ninjet -- 3.8.2018 12:52:16 >

(odgovor članu a.cebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Marčevke 2019
3.8.2018 12:52:57   
ninjet
Punce, bi bila katera pripravljena narediti skrito fb skupino?

(odgovor članu ninjet)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Marčevke 2019
3.8.2018 13:19:17   
a.cebelica
tista, ki bi sla v skrito skupino na fb, naj mi v zs pise. napise naj svoj fb profil + opis profilne fotografije, da se lazje najdemo.


_____________________________

"Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši dan v tvojem življenju."
( Mark Twain )

(odgovor članu ninjet)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Marčevke 2019
3.8.2018 13:20:16   
a.cebelica
lahko tudi svoj email napise v zs, tudi tako fb najde pravo osebo

_____________________________

"Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši dan v tvojem življenju."
( Mark Twain )

(odgovor članu a.cebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Marčevke 2019
5.8.2018 20:17:42   
Anonimen
Evo se ena ,ki bi vam se rada pridruzila :) 

(odgovor članu a.cebelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Marčevke 2019
6.8.2018 7:02:00   
Anonimen
No evo, jaz sem si fb odprla samo zaradi skupine :)
Drugace pa je skupina ze odprta, samo prebrskajte malo nazaj med posti, da ne bo zdaj 5 razlicnih skupin.

Anonimna 1

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Marčevke 2019
6.8.2018 7:05:41   
Anonimen
Link do skrite fb skupine [url=https://www.facebook.com/groups/2051205368452389/][/url]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Marčevke 2019
6.8.2018 7:27:16   
a.cebelica
Skrite skupine ne najde nihce na fbju. Vidijo jo lahko zgolj povabljene osebe, torej ce zelis v skrito skupino, moras napisat zs meni, da te dodam v skupino.
na fb lahko najdes zaprto skupino
marcki in marcevke 2019, kamor kliknes pridruzi se skupini.

Torej kdor zeli v zaprto skupino se doda s klikom na fbju, kdor zeli v skrito skupino pa je edina pot da napises svoj fb profil v moj zs, da dobis povabilo.
lp

_____________________________

"Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši dan v tvojem življenju."
( Mark Twain )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Marčevke 2019
6.8.2018 8:08:04   
Tamy 3xT


IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

Jaz namesto nuhalne razmišljam bolj o amniocentezi. Mami jo je imela pred parimi leti pri tamalem in mi je res top, ker dobiš 100% izvide, dobesedno otrokove kromosome ti vzamejo. Sem bolj ziheraš, mogoče zato bi šla najraje na to :) itak bom pa mogla samoplačniško, ker sem šele 25 let in ne krije zdravstvo. Je pa rekel G ko sem mu to omenila, da bi se tudi sam tako odločil. Skratka, ne zaupam nuhalni in ne bi bila mirna. V primeru kakšne kromosomske nepravilnosti bi pa itak šla na splav, kar ti amnio pokaže. Imajo možnost tudi pregled nekaterih najpogostejših genetskih bolezni (mišična distrofija, cistična fibroza itd) nekje 400€ za doplačati. Me je sicer malce strah splava (1%) ampak saj tudi drugače se dogajajo splavi, še v večjih %, nočem razmišljati o tem če.. Hehe :) 

Ti toplo odsvetujem amnio. Tveganje je 3% pri strogem mirovanju 3dni po posegu. Ce se tega ne drzis, je tveganje toliko vecje. Sem jo imela in ne hvala prostovolno nikoli, ceprav mi zdaj glede na leta pripada na napotnico.
Jaz grem na Nifty, ki je 99% in to je top.



(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Marčevke 2019
6.8.2018 8:39:56   
Jetkarmak00
Vem da je tveganje za splav, ampak da je za 3% povečano pa nisem zasledila. Kakor sem prebrala piše le 0,5-1% na forumih (pušenjak, brezigar).
Sem se naročila na posvet, ker bi bile preiskave itak samoplačniško k Medgenu. Pa bom videla kaj mi bodo tam svetovali o zanesljivosti. Nipt test kot je napisala že ena zgoraj, ni tako zelo zanesljiv, čeprav dobra stran pa je, da je brez tveganja.. Tako ali tako pa je tveganje za splav vedno, z AC ali brez. Saj bom videla, kaj se bom dogovorila na posvetu pri Medgenu :D pa se bom potem točno odločila. Hihii :) 
Vidim, da greste vse na FB. Jaz si ga ne mislim delat zaradi tega, tako da vam zaželim lahko le srečno do konca vseem!! :) 

(odgovor članu Tamy 3xT)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Marčevke 2019
6.8.2018 8:57:53   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: a.cebelica

Skrite skupine ne najde nihce na fbju. Vidijo jo lahko zgolj povabljene osebe, torej ce zelis v skrito skupino, moras napisat zs meni, da te dodam v skupino.
na fb lahko najdes zaprto skupino
marcki in marcevke 2019, kamor kliknes pridruzi se skupini.

Torej kdor zeli v zaprto skupino se doda s klikom na fbju, kdor zeli v skrito skupino pa je edina pot da napises svoj fb profil v moj zs, da dobis povabilo.
lp



Jaz nisem bila povabljena pa sem jo nasla ;) so nastavitve narejene tako, da najde jo lahko vsak, ampak clanov in postov pa ne vidi dokler ni v skupini.



(odgovor članu a.cebelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Marčevke 2019
6.8.2018 9:01:09   
Anonimen
To je ta skupina, ja marcki in marcevke 2019.  Ampak kot sem ze napisala, skupino lahko najde vsak, medtem ko clanov in postov ne vidi. Zato ne vem zakaj se ena skupina..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Marčevke 2019
6.8.2018 9:04:24   
Anonimen
Drugace ti pa nikakor ne morem poslati zs🤔 a se kateri nagaja dostop prek telefona?
Na fb sem pod Ursa Mala, Good things take time pa imam na profilni ;) ce me lahko dodas se v to skrito skupino.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Marčevke 2019
6.8.2018 9:08:37   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

Vem da je tveganje za splav, ampak da je za 3% povečano pa nisem zasledila. Kakor sem prebrala piše le 0,5-1% na forumih (pušenjak, brezigar).
Sem se naročila na posvet, ker bi bile preiskave itak samoplačniško k Medgenu. Pa bom videla kaj mi bodo tam svetovali o zanesljivosti. Nipt test kot je napisala že ena zgoraj, ni tako zelo zanesljiv, čeprav dobra stran pa je, da je brez tveganja.. Tako ali tako pa je tveganje za splav vedno, z AC ali brez. Saj bom videla, kaj se bom dogovorila na posvetu pri Medgenu :D pa se bom potem točno odločila. Hihii :) 
Vidim, da greste vse na FB. Jaz si ga ne mislim delat zaradi tega, tako da vam zaželim lahko le srečno do konca vseem!! :) 




Nipt je zanesljiv vec kot 99%... kri pa das do max 16.tedna..
Tudi jaz na AC ne bi sla niti na napotnico...tiste 3% mi je cisto prevec, poleg tega jih poznam kar ene par, ki so staknile okuzbo in splavile.. in zato sem 100% za Nipt :)

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Marčevke 2019
8.8.2018 21:01:45   
rebrebu
A mogoče katera ve ceno nifta? ker tam na letaku so 3 variante...?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Marčevke 2019
9.8.2018 12:07:33   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: rebrebu

A mogoče katera ve ceno nifta? ker tam na letaku so 3 variante...?


Imaš 3 variante ja in zato različne cene.
Nifty Basic test razkrije tri najpogostejše trisomije; Downov, Edwardsov in Patauov sindrom, cena znaša 490 eur.
Nifty Standard test zraven najpogostejših trisomij razkrije še Turnerjev, Klinefelterjev, Trojni X sindrom, ****Y sindrom ter spol otroka, cena znaša 550 eur.
Nifty Plus test zraven že zgoraj omenjenih genetskih nepravilnosti razkrije še trisomijo kromosoma 9, 16, 22 ter ostale mikrodelecije, zanj pa je potrebno odšteti 650 eur.

(odgovor članu rebrebu)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Marčevke 2019
9.8.2018 14:50:21   
Tamy 3xT


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: rebrebu

A mogoče katera ve ceno nifta? ker tam na letaku so 3 variante...?


Imaš 3 variante ja in zato različne cene.
Nifty Basic test razkrije tri najpogostejše trisomije; Downov, Edwardsov in Patauov sindrom, cena znaša 490 eur.
Nifty Standard test zraven najpogostejših trisomij razkrije še Turnerjev, Klinefelterjev, Trojni X sindrom, ****Y sindrom ter spol otroka, cena znaša 550 eur.
Nifty Plus test zraven že zgoraj omenjenih genetskih nepravilnosti razkrije še trisomijo kromosoma 9, 16, 22 ter ostale mikrodelecije, zanj pa je potrebno odšteti 650 eur.

Kje ste zasledili te cene? V Ukc mb in pri eni zasebni uz ambulanti je cena 350 basic, pol 390 standard in 590 plus. Pa se na 3obroke lahko placas :)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Marčevke 2019
9.8.2018 18:04:08   
Anonimen
Lahko placas na 3 obroke, seveda.So imeli pa februarja in marca promocijske cene, tako da se pozanimaj prej, ce te cene, ki si jih navedla, se veljajo.

(odgovor članu Tamy 3xT)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Marčevke 2019
9.8.2018 22:36:55   
Tamy 3xT


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lahko placas na 3 obroke, seveda.So imeli pa februarja in marca promocijske cene, tako da se pozanimaj prej, ce te cene, ki si jih navedla, se veljajo.

Klicala prejšnji teden in se narocila. Veljajo :)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Marčevke 2019
10.8.2018 18:55:51   
rebrebu
Tamy, kje u lj pa je taka cena? če bo nuhalna slaba, bom tudi jz sla na nift...sam nevem se katero varianto....

(odgovor članu Tamy 3xT)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Marčevke 2019
10.8.2018 22:37:00   
Tamy 3xT


IZVIRNO SPOROČILO: rebrebu

Tamy, kje u lj pa je taka cena? če bo nuhalna slaba, bom tudi jz sla na nift...sam nevem se katero varianto....

Povsod bi morala bit taka cena, ker se placa direktno na nifty trr in ne tistemu, ki to dela. Ce imajo kje visje cene, si pol oni zracunajo se svoj del. Idi na stran od Nifty in ti vse pise. :)



(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Marčevke 2019
20.8.2018 8:54:14   
čmrlj12
Pa sm tud js vidla svojga fizolcka v cetrtek...srcek bije, velikost se ujema s tedni (10t3d).
Se pa oba z mojim ze veseliva NS v sredo. Po tem bova pa povedala druzini in ostalim, da bomo marca postali stiriclanska druzina ❤️
Glede spola mi je v drugo vseeno tudi ce ne vem do poroda, moz bi pa rad izvedel, tako da bova v sredo tudi to vprasala...kaj pa ve? Boste vprasale za spol al se boste pustile presenetiti? 
Kako je zdej s fb skupino? Ce je cisto skrita, bi se pridruzila, drugace pa ostajam na forumu 😉

(odgovor članu Tamy 3xT)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Marčevke 2019
21.8.2018 10:39:54   
Tamy 3xT


IZVIRNO SPOROČILO: a.cebelica

tista, ki bi sla v skrito skupino na fb, naj mi v zs pise. napise naj svoj fb profil + opis profilne fotografije, da se lazje najdemo.

[/quote

Od kar so posodobili ringaraja, ti ne morem pisat na zs. Kje te lahko najdem za dodajo v skrito skupino na fb?

Lp


(odgovor članu a.cebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?