|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
9.8.2018 15:35:43   
lillith82
Jaz sem imela v prvi nosecnosti vse nosecniske simptome ze pred testom. Bolece prsi, slabo mi je bilo, bolec trebuh. Zdaj imam pa bolec trebuh in zgago. Pa upam da pri tem ostane se neki casa 😁😁

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu a.cebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: APRILČICE 2019
9.8.2018 15:50:30   
KmAlU MaMiCa
Jaz tudi brez znakov, edino zelo mocna bolecina v jajcnikih...zato danes klicala ginekologijo ki mi zapanicari da moram takoj k njej...in grem...naredi vaginalni ultrazvok kjer vidi...NIC!!!!!...niti ne potrdi niti ne ovrze nosecnosti ampak me napoti v bolnico na krvni test. V bolnici mi naredijo se en ultrazvok kjer ugotovijo da bi lahko imela izvenmaternicno nosecnost...kap me je skoraj...morala bi ostati v bolnici ampak sem podpisala da zelim domov...zdaj ob petih grem po izvide da vidim kako in kaj...Tolazim se s tem da sem sele 5 teden in da je mogoce se prezgodaj da bi se karkoli videlo...ne vem...Sedaj sem naredila se en test ker mi ni dalo mira in mi je takoj pokazal II...noseca torej sem...groza...tako me je strah da se cela tresem...res si zelim se enega otroka in sploh ne vem kako bi prenesla ce bi slo kaj narobe

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: APRILČICE 2019
9.8.2018 16:05:52   
IceLand
KmAlU MaMiCa joj res upam, da bo vse v redu. Probaj ostati mirna, ne bodi pod stresom saj s tem lahko samo škoduješ. Sporoči kakšni bodo izvidi. Držim pesti, da bo vse ok

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: APRILČICE 2019
9.8.2018 18:02:06   
Anonimen
Kmalu Mamica, se opravicujem, da se vmesavam, ker spadam sicer pod marcice, ampak dokler nisi v dopolnjenem 5.tednu se tezko kaj vidi. Ce uz ni ravno od NASE, pa sploh.. pri meni so plod nasli sele, ko sem bila noseca 6t3d, s tem da v bolnici, moj ginekolog pa ni videl nicesar. Tako da mirno globoko zadihaj in se poskusi pomirit.Pusenjak se pravi, da se na uz vidi sele ko krvni test pokaze vrednost vec ali enako 1000.Res ne razumem ginekologov, ki ne morejo potrdit nosecnosti v maternici in zato zacnejo bluzit o izvenmaternicni😠Vse dobro🤗🤗 vse bo ok, bos videla💓

(odgovor članu IceLand)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: APRILČICE 2019
9.8.2018 18:26:48   
Jetkarmak00
Jaz sem bila na UZ 5t1d pa se je videl že utrip. Sem pa zasledila, da se nekaterim res baje vidi šele po 6t +. Upam, da je vse vredu! Sporoči novice.Jaz sem tudi marčevka, pa klepetam tukaj, ker tam so itak vse že na FB-ju. Sem pa 31.3 tako da ubistvu bo lahko tudi aprilček.. ;) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: APRILČICE 2019
9.8.2018 20:49:13   
a.cebelica
Joj,drzim pesti da bo vse ok. Ravno zaradi taksnih in podobnih malomatnosti posameznih zdravnikov nemaram obiskov pri njih,pa je moja sestra zdravnica. Upam da bo vse ok. Trdijo da je tester zanesljiv in drzim pesti da je bil samo zdravnik malo zmeden.Vsekakor sporoci rezultat. Mi pa drzimo pesti zate in ppsiljamo objem.

_____________________________

"Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši dan v tvojem življenju."
( Mark Twain )

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: APRILČICE 2019
10.8.2018 7:42:19   
KmAlU MaMiCa
Hvala vam punce...saj iskreno v sebi cutim da ni nic narobe ampak ko res naredijo tako paniko da ne mores drugac kot da se sekiras. Izvidi so ok, Bhcg mam sicer nizek 258...noseca sem...ginekolog v porodnisnici je sicer rekel da ne more izkljuciti izvenmaternicne nosecnosti ampak da ni pa nujno da je kaj narobe. V soboto moram se enkrat na odvzem krvi in mora biti vrednost visja. Tak sem jezna sama na sebe da sem sploh kam sla...pocakala bi lepo do prvega pregleda pa bi se vse lepo videlo...
Sem brala Pusenjaka vceraj pol in isto zasledila da je cist normalno da se tako zgodaj se ne vidi...lahko da je bila tudi kasnejsa zanositev al pa karkoli da pac se ne pokaze. 
Midva sva vsem svojim bliznjim ze povedala ker smo pac ful povezani in smo si v oporo tako v dobrih kot slabih trenutkih...upam samo da jim ne bo treba povedat kake slabe novice...zdrzim do sobote ko bo Bhcg trikrat visji pa bo vse ok😊 
Drugace pa upam da bo ostala katera tu do konca ker jaz nimam fb in bi blo fajn cvekat s kero😊

(odgovor članu a.cebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: APRILČICE 2019
10.8.2018 10:11:10   
a.cebelica
Evo pa sem tudi jaz na pregledu. Ceprav naceloma nehodim tako zgodaj na pregled sem zjutraj zacela krvaveti. Panika. Ginekologinjase 2 tedna na dopustu meposljejo v porodnisnico. Likar dezurni- ja gospa nic se ne vidi. Moznostizvenmaternicne ali prezgodaj. Sla na krvne teste incakam kaj bo. Kaj s krvavitvijo pa itak noben nic povedal. Lahko se zgodi da se poslovim od vas.

_____________________________

"Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši dan v tvojem življenju."
( Mark Twain )

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: APRILČICE 2019
10.8.2018 10:18:58   
Jetkarmak00
Kmalu mamica a so ti kaj povedali za nizko beto? Ti si imela ze nekaj časa nazaj test pozitiven (urinski ane) saj si sama lahko potem zracunas ce se ti je v treh dneh podvojil. Jaz sem si izračunala sama tudi (ko sem dobila krvni izvid) :) pomoje bi se dalo? Nosecnost je vse kar je nad 40. Tako da noseca sigurno si. Upam samo da se ti bo podvajalo!!A. Cebelica krvavitve so pogoste. Baje jih več kot polovica tudi z krvavitvam normalno donosi. Jaz sem imela prvi dan, ko naj bi dobila M torej 28 dan mislm da je bilo, rjavkast izcedek. Dobila sem naprej jemanje dabrostona 2x na dan in zdaj je vse ok. Tudi če si imela krvavitev ni rečeno, da se bo kar končalo. Sporoči kaj ti je pokazal krvni test! V katerem tednu pa bi naj bila? Srecno obema! 

(odgovor članu a.cebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: APRILČICE 2019
10.8.2018 11:24:55   
Anonimen
Kmalu mamica, super :) Vrednost je višja od 40, torej noseca si :)
A imas dolge in neredne cikle? To bi potem lahko bil vzrok za kasnejšo zanositev.
Na UZ pa se ploda ne vidi dokler beta hcg ni vsaj 1000..
Jaz sem nosila dvojčka in sem imela res visoko vrednost ze v 5.tednu- 35420..
Evo, da imaš malo za primerjavo...

Vsebnost hCG, ki veljajo za posamezno gestacijsko starost:

3 tedni: 5 – 50 mi.e./ml

· 4 tedne: 5 – 426 mi.e./ml

· 5 tednov: 18 – 7.340 mi.e./ml

· 6 tednov: 1.080 – 56.500 mi.e./ml

· 7 – 8 tednov: 7.650 – 229.000 mi.e./ml

· 9 – 12 tednov: 25.700 – 288.000 mi.e./ml


a.cebelica, držim pesti, da je vse ok. A si krvavela svežo kri ali rjavo? Mogoče je samo kakšen hematom, sem ga tudi sama imela in krvavela iz njega. Najprej sveža kri, potem pa od temno rjave do svetlo rjave.

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: APRILČICE 2019
10.8.2018 11:52:13   
KmAlU MaMiCa
Jaz imam cikle tam od 29-31 dni tak da se meni tud zdi da je pac zelo zgodnja nosecnost. A.cebelica samo optimisticno...mene so vceraj na vsak nacin hoteli notri obdrzat pa ni blo nobene krvavitve in nic...samo bolecine v jajcnikih...pomoje ce bi bilo resno bi te obdrzali...javi izvide...drzim pesti da bo vse ok...pa sploh ne studiraj o tem da se poslovis od nas...saj smo sele komaj zacele cvekat😉

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: APRILČICE 2019
10.8.2018 12:48:39   
Ninanana4
Pozdravljene punce. Ker sem tudi sama v pricakovanju aprila sem na FB ustvarila skupino: Aprilčice 2019 Vabljene ce se zeli katera pridruziti 💗https://m.facebook.com/groups/234645670589132

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: APRILČICE 2019
10.8.2018 12:50:27   
Ninanana4
https://www.facebook.com/groups/234645670589132/
tale link bo pravi 😊

< Sporočilo je popravil Ninanana4 -- 10.8.2018 13:01:17 >

(odgovor članu Ninanana4)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: APRILČICE 2019
11.8.2018 7:40:23   
KmAlU MaMiCa
A.cebelica kako si? Kaksne mas izvide? Upam da je vse ok s tabo in s tvojo pikico. 
Ostale pa ste ocitno vse pobegnile na fb. Upam da bo se katera cvekala tu.  Jau imam danes spet odvzem krvi in upam da je hormon narastel tako kot treba...tak sem zivcna da se mi ze mesa...

(odgovor članu a.cebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: APRILČICE 2019
11.8.2018 9:54:50   
Jetkarmak00
Jaz ne mislim it na FB, ga nimam :) tudi delala ga ne bom zaradi skupin, če bo katera klepetala tu ok, če pa ne pa tudi prav. Upam pa, da ostanejo kakšne punce tukaj :)Drzim pesti zate dons!! Sporoči rezultate in ne nosi slabih novic!! ;) 

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: APRILČICE 2019
11.8.2018 9:55:55   
Anonimen
Drzim pesti za dober rezultat🤗 javi, ko bos vedela kaj vec..

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: APRILČICE 2019
11.8.2018 18:28:45   
KmAlU MaMiCa
Ojla...evo napored dan z odlicnim izzidom. Dopoldan odsla v porodnisnico na odvzem krvi da bi videli ce Bhcg narasca tako kot treba...sprejme me sestra ki mi pove da mi bodo vzeli kri in da naj se cez dve uri vrnem po izvide in na pregled. V tistem trenutku pride zdravnica ki se pac odloci da ce sem ze tu pa me bo kar zdaj pogledala...in evo...takoj zagleda GV, sicer se brez ploda kar je normalno ker sem se zelo zgodaj noseca ocitno ampak ok...je rekla da brez potrebe jemljemo kri da je to to kar se pri petih tednih mora videti in da lahko mirno odidem domov...in sedaj sem mirna da je z mojo pikico vse ok in samo cakam da v prihajajocih tednih vidim se njo in slisim njen utrip...

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: APRILČICE 2019
11.8.2018 18:56:28   
Jetkarmak00
Tooo vids :))) ocitno si zanosila pozneje in se ti bo potem tudi PDP verjetno zamaknil?Kdaj pa imas zdaj pregled? Samo eno vprašanje, glede porodnišnice. Zakaj pa hodis v porodnišnico? Meni so naročili, da če je karkoli narobe, da se oglasiš na urgenci oz ginekološki urgenci če si iz Lj. :) 

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: APRILČICE 2019
11.8.2018 19:07:23   
Jetkarmak00
Zdaj pa pridno cakaj slabosti in bruhanje ;))) hehehe :) 

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: APRILČICE 2019
12.8.2018 7:44:20   
KmAlU MaMiCa
Jaz sem iz Celja pa me je moja ginekologinja poslala v bolnisnico ker ni nic videla in zato so me pac obravnavali v porodnisnici oziroma ginekolisko porodnem oddelku...to je v Celju skupaj. Pregled imam drugace 4. 9. samo moram klicat ginekologinjo ali velja ali kako zdaj...pomoje tako nima smisla da gleda kaj prej...naj se razvije pikica in pokaze utrip ce ne bom spet panicna. Slabosti se nic...upam da ne bo prehudo ko pridejo 😀Kako se ti pocutis?

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: APRILČICE 2019
12.8.2018 8:06:29   
Jetkarmak00
Aha, zato si bila potem v porodnišnici. Čudno mi je bilo, ker ponavadi pravijo oglasite se na urgenci :) 😁 hehe. Jaz sem grozno drgac.. Bruham, driska še zraven. Slabosti čez skoraj cel dan. Zdaj traja vse skupaj že kakšen teden. Grem pa že v osmi teden. Se je pa nekje v začetku 7t začelo vse skupaj. Sem bila že 2x na infuziji, so ugotovili dehidracijo, za "pomiritev" pa mi je dala zdravnica vedet, da slabosti minejo najkasneje po porodu.... Super ja.. 😂 

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: APRILČICE 2019
12.8.2018 9:27:06   
lillith82
Meni so kar naenkrat vsi nosecniski znaki izginili :( vceraj zjutraj mi je bilo prvic slabo, potem pa se je pocutje v sluzbi zacelo "izboljsevat". Popoldne me je naenkrat presinilo da je konec. Vem da se glupo slisi, ampak pocutim se totalno nenoseca :( kar naprej se grabim za prsi, ce bojo zacele kaj bolet...nic. Potem se je sinoci pojavila se kapljica zelo svetlo rjavega izcedka. Zdaj ga sicer ni vec. Ne vem ali naj cakam do pregleda konec avgusta in se pac prepustim temu kar bo bo, al naj grem na pregled :(

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: APRILČICE 2019
12.8.2018 13:12:32   
Jetkarmak00
Zanimivo.. Pušenjak drgač opisuje da to ni dobro da izginejo znaki pred 12t. Lahko pa da ni nič, kaj veš. Naredi test digitalni clear blue in če ustreza tednom potem pomoje počakaj do pregleda :) pomoje začne ob splavu ali odmrtju vrednost hcg padati in bi to tudi test zaznal.. Ali pa pojdi na krvnega? Ke še najbolj sigurno pa poglej če je beta v okviru tednov kot bi morala biti?! :)) 

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: APRILČICE 2019
12.8.2018 21:45:07   
lucky1113
Pozdravljene 🤰💓. Še ena tukaj. To je moja tretja nosečnost, spet me je strah bruhanja, ker sem v obeh prejšnjih preživela več časa na wc kot v kuhinji 😨🤢🤮Upam, da bo tokrat bolje. Sicer me je kot vsakic po negativnih testih first sign presenetil cb.Znaki zaenkrat utrujenost in bolec trebuh. In valda apetit! 🥞🍔🍟🥩🍳🍨🍧🍧😁

(odgovor članu a.cebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: APRILČICE 2019
12.8.2018 22:49:46   
Anonimen
Tudi ce bi plodek odmrl, bi test se nekaj casa kazal pozitivno.. jaz bi sla raje na krvni test, da se preveri vrednost beta hcg in cez 2 dni zopet, da vidis, ce narasca ali pada..Sama imam slabe izkusnje z rjavimi izcedki, tako da na tvojem mestu bi jutri poklicala ginekologinjo za pregled.

(odgovor članu lucky1113)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?