|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   November 2019
2.3.2019 8:50:04   
Mali*Čudež
Pozdravljene 💁‍♀️

Se katera, ki je v teh dneh zagledala +? Zame osebno se začenja borba s psiho in upanje, da prvo tromesečje mine brez krvavitev. Pofockajte se drage 🤰😊
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: November 2019
2.3.2019 10:43:31   
Anonimen
Pozdravljene


Sem zagledala + v ponedeljek in iskreno upam da bo tokrat vse vredu. Doma imam 8 letno punčko, v decembru sem pa imela prekinitev nosečnosti v 12. tednu, ker otročku ni več srček utripal, tako da rea upam da bo tokrat vse kot treba Pozitivno naprej 😁😉

(odgovor članu Mali*Čudež)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: November 2019
2.3.2019 11:52:52   
Mali*Čudež
Živijo anonimna 💁‍♀️ super za + in držim pesti tudi zate, da bo tokrat vse ok. Jaz imam doma 3letnico in za mano sta dva SS v 7.tednu. Tokrat mooora bit vse ok. Sploh nevem kako bom preživela tale stres ampak moram zaradi hčerkice. V glavnem zračunala sem si pdp 10.11.2019,bomo pa videli kaj bo G povedal. Upam da se nama kmalu pridružijo še ostale 🤰😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: November 2019
2.3.2019 20:53:44   
Anonimen
Itak da bo vse vredu, samo pozitivne moramo biti.

Strah pa normalno da je prisoten in bo sigurno dokler ne bo mimo kritično obdobje, ampak nam bo uspelo😉😁Jaz imam pdp 4.11.

(odgovor članu Mali*Čudež)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: November 2019
3.3.2019 18:54:45   
Mali*Čudež
👋 Anonimna, zanimivo, da se nama še ni nobena pridružila.. Upam da čimprej pride še kakšna. Kako si ti danes? Jaz nevem kako bom zdržala do pregleda, tale bo pa dolga pomoje 😂


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: November 2019
4.3.2019 5:06:47   
Anonimen
Samo je res malo čudno, kje so😉

Jaz mislim da do pregleda ne bo panike, hodim v službo in mi kar mineva... Imam ga pa čez tri tedne. Te kaj matra drugače, znaki itd? 

(odgovor članu Mali*Čudež)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: November 2019
4.3.2019 7:27:04   
Tami.tami
Pozdravljene. Jaz se že 3 dni probam komentirat pa nikakor ne znam tukaj. Upam da uspe hahah. Tudi jaz če bo vse kak mora bit pričakujem 6.novembra 😍

(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: November 2019
4.3.2019 8:00:08   
Anonimen
Dobrodošla....


Me veseli, da se počasi nabiramo.... Kdaj imate preglede? Kakšne znake? Počutje? 😉😁

(odgovor članu Tami.tami)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: November 2019
4.3.2019 8:05:13   
Anonimen
Aja zaenkrat sen anonimna, ker imam vzdevek tak da bi vsak vedel za koga se gre.....

Ker pa verjetno ne bom edina, se bom podpisovala z optimistka.... 
bo tako vredu? 😉
Lp, optimistka😁

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: November 2019
4.3.2019 8:07:46   
Tami.tami
Po izracunih je pdp 6.11. Pregled pa imam 10.4. Ko pomislim kak dalec se je to me kr stiska 😁 drugac pa znaki razn špikanja kot pri menstruaciji pa bolecih prsi ni. Razn apatit je že zdaj ogromen 😁

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: November 2019
4.3.2019 8:14:14   
Anonimen
He he.... no jaz imam pregled 27.3.

Me pa tudi boli kot pri menstruaciji, malo špika pa prsi oz. bradavice me bolijo.... aja, pa utrujena sem zelo.... ampak vse bomo zdržali, samo da bo vse ok😁😉
Lp, optimistka

(odgovor članu Tami.tami)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: November 2019
4.3.2019 9:48:16   
Mali*Čudež
Ooo prav vesela sem, da si se pridružila tami. Super. Ja jaz pa zaradi težav prej, v bistvu zaradi grozečega splava zdaj moram piti dabroston in mirovati. Tako, da sem zdaj v bolniški. Ampak mi prav paše, ker me takooo matra ta utrujenost, pa slabost. Tudi jaz imam grozno boleče prsi in tu pa tam krči kot pri M. Res upam, da se tale nosečnost razvije tako kot se mora. Jaz imam že 12.3. pregled, ravno zaradi vseh težav, ki sem jih imela. Ok optimistka 👍 super vzdevek je 😊 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: November 2019
5.3.2019 14:21:30   
Tami.tami
Kako kaj? Meni včeraj tak ni blo v službo za it. Najraje bi obležala doma. Niti nevem kak bom zdržala, delam kar fizično. Upam da se bo dalo kaj zmenit. Danes pa jutri sem pa hvalabogu doma haha 😁

(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: November 2019
5.3.2019 20:07:48   
Mali*Čudež
Ojla. Jaz kar vredu, malo imam teh krčev in komaj čakam, da minejo. Aja slabost in vrtoglavica zjutraj, utrujenost pa čez dan 🤦‍♀️ sm kar vesela da sem doma.Za zdaj nas je kar malo, se še niso opogumile😊Kako si pa ti optimistka? Vse ok? 

(odgovor članu Tami.tami)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: November 2019
5.3.2019 20:58:52   
Anonimen
Hej hej....

Seveda, zaenkrat je vse ok in tako bo ostalo😁Drugače pa mi ni nič, počutim se super, edino utrujena sem za ****.... iz službe pridem k ena cota....hvala bogu je tamala tolk velika, da se lahko sama igra.... Zaenkrat smo samo tri a ne? Zdaj bi pa že lahko bila kakšna še.... 
Lp, optimistka 😁😉

(odgovor članu Mali*Čudež)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: November 2019
5.3.2019 21:31:01   
BabyNovember
Pozdravljene!


Končno sem našla slovensko skupnost 😊
Jaz sem + zagledala že 4 dni pred pričakovano menstruacijo, še ginekologinja ni mogla vrjet da že vem da sem noseča😊
Trenutno sem na bolniški zaradi slabosti in bolečin v maternici. Zaenkrat ni nič narobe, me je pa tako strah, ker je to moj prvi otrok in res upam da bo vse tako kot mora biti 🙏Po izračunih imam. Rok 8.11. ❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: November 2019
6.3.2019 8:28:38   
Tami.tami
Dobrodosla. Seveda bo vse vredu nic bat le pozitivno. 😁😁

(odgovor članu BabyNovember)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: November 2019
6.3.2019 8:33:33   
Mali*Čudež
Juhuuu se že večamo, pozdravljena BabyNovember in čestitke tudi tebi 👏😊 jaz sem naredila test 4 dni pred M pa je bil še negativen, 1 dan pred M pa že pozitiven. Delala sem pa teste zato, ker bi morala začeti jemati stediril kontracepcijske tablete, ker me je čakala operacija histeroskopija. Se hvala bogu, da sem naredila teste, ker drugače bi jemala te tablete, ki jih v nosečnosti nikakor ne smeš. V glavnem ta pikica pod srckom je res pravi čudež, po dolgem matranju in dveh spontanih splavov ter obisku neplodnostne, je končno uspelo. Komaj čakam pregled, da mi povejo, da je vse ok ✊ kdaj pa imaš ti pregled? 


(odgovor članu BabyNovember)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: November 2019
6.3.2019 9:46:44   
Anonimen
Dobrodošla....


Seveda bo vse vredu, samo pozitivno😉
Lp, optimistka

(odgovor članu Mali*Čudež)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: November 2019
6.3.2019 14:58:35   
BabyNovember
Mali čudež tokrat bo vse ok, samo počivaj 😊 jaz mam pregled 4.4. Took grejo počasi dnevi. Grem dans po magnesol za krče, da se mal umirijo. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: November 2019
6.3.2019 16:42:26   
Mali*Čudež
Ja počivam kolker se da poleg 3letnice 😁 itak da bo vse ok, pozitivne moramo biti. 


(odgovor članu BabyNovember)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: November 2019
6.3.2019 16:43:25   
Mali*Čudež
Magnesol pa jaz že pijem ziher že 5 dni, mi malo pomaga. 


(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: November 2019
7.3.2019 9:43:15   
Mali*Čudež
👋💁‍♀️ Kako ste punce? Meni grozno počasi minevajo dnevi 😁🤦‍♀️ zjutraj se probam čimbolj spočiti, da sem potem "polna energije" za igro z mojo žabico👧


(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: November 2019
7.3.2019 9:57:59   
Tami.tami
Jaz sem vredu. Sicer me popoldan daje neizmerna utrujenost. Danes ko pa grem popoldan v službo pa se mi kr meša ..  prav najraje bi bila doma.. 😣

(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: November 2019
7.3.2019 10:23:39   
Mali*Čudež
Ja utrujenost je mene tudi ubijala, ko sem se delala, zdaj ko sem doma je ful boljše. A bolniške si ne moreš urediti? Al boš še delala nekaj časa? Kaj pa delaš če ni skrivnost? 

(odgovor članu Tami.tami)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?