|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2020
30.5.2019 22:58:41   
Anonimen
Super, v katerem tednu pa boš, ko imaš pregled? 


(odgovor članu SandaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Januar 2020
31.5.2019 7:59:54   
SandaS
V 8 tednu, po mojem izracunu naj bi imela porod zadnje dni januarja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Januar 2020
31.5.2019 9:06:15   
A_Lavandula
Pozdravljene,
berem da ste utrujene, jaz tega niti ne opazim, nic vec kot ponavadi. Imam pa skoraj konstantno bolecino v trebuscku, tako da me to utruja. Se sprasujem ce je to normalno, da skozi cutim. Saj ce se s cim zamotim gre.

Lepo bodite ;)

(odgovor članu SandaS)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Januar 2020
31.5.2019 12:49:22   
nušika3
A veš, da to pa tudi jaz opažam, kar ene takšne blage krče imam, podobno kot pred M. Če se prav spomnim je to širjenje maternice. Še eno vprašanje... razmišlja katera o Nifty testu? Jaz bom morala nekam it in ideja o AC se mi ravno ne dopade...

(odgovor članu A_Lavandula)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Januar 2020
31.5.2019 22:13:35   
Ajda4
Tudi jaz sem ravno mislila pisati o tem. Tudi imam neko čudno bolečino v spodnjem delu trebušča. Ni velika bolečina ampka lih tok da se nekaj čuti 😄 


(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Januar 2020
2.6.2019 22:26:12   
Nananini
Zivjo punce!


Zadnji teden se pocutim kot da imam macka 24 ur na dan... Slabo mi je, utrujena sem, nobene volje nimam in prav prisiliti se moram, da grem po sluzbi vsaj se en krog odlaufat. 
Kaj je Nifty pregled še nevem, sem se pa zanimala za nuhalno in so mi dali datum sele ko bom v 14 tednu (13 dopolnjenih + nekaj dni). Ker bi rada prej domacim povedala za nosecnost me zanima ali katera ve, da bi kje delali nuhalno v 11. ali v 12. Tednu? 
Mimogrede... Jutri imam prvi pregled pri ginekologu in sem v 8. Tednu. Komaj cakam.... 
Bodite lepo 🌸

(odgovor članu Ajda4)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Januar 2020
3.6.2019 11:18:02   
Dežna
Nananini


Vem kako ti je..sem na istem 😖 ze drugi teden vsak dan nonstop slabost in jutranje bruhanje. V sluzbi je kar mucno. NiftY test pa naj bi bil preventiven pregled za downow sindrom pa se za nekaj bolezni pa tud spol otroka lahko ze zves na tem testu, tko je moja kolegica. 
Joj jaz tudi ze odstevam dneve do pregleda, da sem cimprej pomirjena, da je vse ok 😁
Javi kako je slo!😁

(odgovor članu Nananini)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Januar 2020
3.6.2019 12:56:05   
nušika3
NS naj bi se delala med 11 in 14 tednom, mene so naročili v 12 tednu, grem pa v ZD Dravlje.
Nifty bom jaz zaradi starosti morala it oz. je priporočljivo.

Ste pa kar uboge s temi slabostmi, meni ni nič razen tistih malo krčkov, tako da držim pesti za vas, da hitro mine user posted image

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Januar 2020
3.6.2019 16:42:09   
Nananini
Na katerem pa izveš več, na Nifty ali Nuhalni?


Prvi pregled je za mano. Vaginalni Uz, videla sem plodek, videla sem kako bije srce, dobila 2 slikici za spomin. To je to, nic vec in nic manj. 
Rekla je, da kar lahko vidi v 8. Tednu je to da je v maternici in da mu bije srce, velik je 8 mm. Cez en mesec pa imam pregled ko moram priti na tešče, da bom dala vodo, kri,... In malo podrobnejši pregled. 
Sicer sem zelo malo izvedela, ampak vem pa da zaenkrat zgleda vse tako kot mora, tako da sem zadovoljna :) 

(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Januar 2020
3.6.2019 17:38:19   
Dežna
Odlicno! 😁 sam da je vse tako kot mora bit 🤗 a nisi zdaj morala tesca pridt? Ker jaz imam pregled cez 2 tedna in so mi takoj rekli naj pridm tesca in imam cas celo dop. Predvidevam, da bojo vse naenkrat pregledal. Bom pa takrat 9. teden.


Ja kao naj bi bil nifty dost bolj podroben zato je tud cena temu primerna..mislim, da od 300eur dalje nisem pa ziher.


(odgovor članu Nananini)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Januar 2020
3.6.2019 19:25:24   
Ajda4
Ja tud jaz imam prvi pregled v 9.tednu in moram pridti tešč 😊 ali ste se že vse prijavile na NS ali se boste potem malo pred 12tednom? 


(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Januar 2020
3.6.2019 21:39:24   
A_Lavandula
Pozdravljene,
tudi jaz sem bila danes na hitrem pregledu. Videla sva srček in povedal je da sem nekje v šestem tednu. Določil je PRP, ki pa je čisti matematični izračun in ni glede na mojo ovulacijo.
Naročila sem se na nauhalno, v 11 tednu jo bom imela. Po rezultatih nuhalne se bom pa nadalje odločila, če bom šla še na Nifty.

Vprašanje, a morda katera pozna v Ljubljani ali njeni okolici kakega ginekologa, ginekologinjo, ki sprejema nove. Bi rada zamenjala.

Drugače pa počutje, bolj tako tako, še vedno me pestijo bolečine, ki jih trudim zamotit s kako aktivnostjo. Tudi nimam kakega blaznega apetita in žeje tudi ne.

Lepo bodite :)

(odgovor članu Ajda4)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Januar 2020
3.6.2019 21:49:24   
Nananini
A_Lavandula kje si se narocila za nuhalno? Jaz se nisem narocila, ker mi je v 14. tednu prepozno.


Sem si malo prebrala od nifty testa in se odlocila, da bom sla samo na nuhalno (in ja, tako kot lavandula pravi, ce bi bilo tam kaj cudnega potem verjetno res...). 
Sicer pa mi za danes niso narocili da sem na tešče, tako da zgleda je tu normalno prvi pregled samo hiter ginekoloski Uz. Naslednjic pa vse ostalo :) 
Komu ste ze kaj povedale za nosecnost? Jaz sem samo eni prijateljici. Za ostale pa cakam na naslednji pregled - no upam da zdrzim :) 

(odgovor članu A_Lavandula)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Januar 2020
3.6.2019 22:00:32   
A_Lavandula
Nananini, naročila sem se v ZC Dravlje, tam naročajo na nuhalo od 11. tedna naprej.

Midva nisva povedala nikomur, za enkrat ostaja še najina mala velika skrivnost. Bi rada bila prepričana, da je vse tako kot mora biti. Še nekaj časa bo skrivnost...

(odgovor članu Nananini)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Januar 2020
4.6.2019 9:08:50   
nušika3
Gin menjat med nosečnostjo je kr projekt, mogoče te bo sedaj čisto na začetku še kdo vzel, kasneje pa je skoraj misija nemogoče. Razen če imaš nek res dober razlog npr. selitev... Tudi jaz nisem najbolj navdušena nad svojo. Po prvi nosečnosti sem jo mislila zamenjat, pa je prehitro prišla 2. nosečnost user posted image . Potem sem si rekla, no za tisti pregled na par let bo že dobra, ampak evo, spet smo tu user posted image

(odgovor članu A_Lavandula)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Januar 2020
4.6.2019 19:09:33   
Anonimen
Pozdravljene.. No sem v 6tednu in 4/7 in sem danes imela prvi pregled na katerega me je napotila osebna dr. Zaradi mocnih krcev ob naporu ali zjutraj brez krvavitev... Hvala bogu je vse ok res zako kot mora bit.. In ko smo zaslisali bitje srcka neprecenljivo... Itak solzice srece (kamen se je odvalil od ❤️) Sem pa dobila neke tablete iz preventive katere naj bi dodajale neke hormone in bi preprecevale splav... No 18.6 imam pa pregled pri svojem ginekologu pti katerem sem bila narocena ze prej, do takrat pa moram pocivati. Zelim vam vsem lepo nosecnost 😙

(odgovor članu nušika3)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Januar 2020
4.6.2019 20:35:44   
Leila3
Pozdravljene!Da se še jaz malo javim:)Meni je G zaradi rahlega svetlo rjavega izcedka predpisala Urogestan,katerega si dajem v nožnico zjutraj in zvečer.Drugače s danes 7t in 3d in že od prejšnega tedna imam slabosti-najhuje je če ne jem.Tako da sem zdaj naštudirala,da moram vsake 3-4h nekaj pojesti. Razmisljam da mi je mogoce slabo tudi zaradi tega Urogestana,je imela katera kakšne izkušnje?Drugace pa sem utrujena popoldne in grem vsak dan malo zadremat ;)Ste že dobile materinsko kmjižico?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Januar 2020
5.6.2019 12:00:11   
Piika
Živjo! Še jaz se javljam, zadnjo m sem imela 17.4., plusek pa se mi je pokazal 18.5. 🙌🏻 Po izračunih pride konec januarja. Bo pa moj prvi otročiček ☺️ Drug teden bom v 9t in imam prvi pregled pri G. Sem pa ves čas grozno utrujena, slabosti se mi pojavljajo skozi cel dan, hvalabogu pa še ni bilo tako hudo , da bi bruhala. 

(odgovor članu Leila3)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Januar 2020
5.6.2019 19:44:32   
Dežna
Ojla Piika


Jaz sem isto nazadnje M imela 17.4. ampak sem zdaj v 7. tednu kako, da ti izracuna, da si zdaj v 8.? Imas sreco, da ne bruhas..meni se je zacelo v 6. tednu in vsak dan..zadnje 2 dni se je stanje nekak umirilo ampak mi je se vedno slabo in moram nonstop nekaj jest, da nisem prazna 😂mi pikica vse pobere 😂 A moras na tesca prit na pregled? Le javi kako je slo 😉

(odgovor članu Piika)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Januar 2020
5.6.2019 20:17:42   
Piika
Dežna, meni napiše da je 7t za mano in sem ravno v 8t prišla 😊 bojo pa več povedali na pregledu 😉 nimam na tešče ker imam pregled šele popoldan. Ti si že imela pregled? 

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Januar 2020
5.6.2019 21:13:13   
Rojaal
Pozdravljene,

Evo mene spet naokoli. Sem imela prvi pregled včeraj, 8t 3/7, vse zgleda ok, srček bije, velikost primerna tednom. Izmerila mi je 1,9cm . Glede na to da bruham že dobre tri tedne, sem dobila bolniško, ne je hotela hospitalizirati, a nimam kam otrok doma, ker je mož v tujini. Ne je poslala v laboratorij in ker je v mejah normale, lahko počivam doma. Tudi meni paše jesti večkrat pomali. Zjutraj takoj ko se zbudim kreker ali dva, in pijem po požirkih skozi cel dan. Ponovno imam pregled 17.6.Jaz sem povedala samo moji mami, ker sem res zelo utrujena, da mi mali pomaga pri dveh otrocih, pričakujemo namreč tretjega. Z vsemi ostalimi bova še malo počakala, da jim poveva.Jaz bom šla na nuhalno, ampak je to zgolj matematični  statistični izračun verjetnosti, tako da si bom plačala osnovno verzijo niftyja. Lepo bodite

(odgovor članu Piika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Januar 2020
6.6.2019 8:11:21   
nušika3
Hoj. Tudi jaz bom šla na osnovno Nifty, ker je pač nekam treba it menda po 35. letu. Royaal koliko sta tvoja otročka stara? Moja sta že malo večja na srečo, ker nimamo nobenih babic v bližini in me včasih tudi malo skrbi kako bo to.

(odgovor članu Rojaal)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Januar 2020
6.6.2019 10:45:16   
Rojaal
Nušika3, moja fanta bosta jeseni 10 in 5.

Starši stanujejo 8km stran, tako da mi kar veliko pomagajo. Mož dela v tujini, jaz pa imam tudi 1uro v eno stran v službo. Tako da mi ju gre mama večkrat iskat v šolo in vrtec, ali pa pelje v glasbeno. Jaz sem tudi 35 in sem zaradi tega odločena da grem na nifty, sem bila pri drugem na ac, ker sem imela slab rezultat nuhalne, pa nikoli več ne bi šla. Takrat nifty še ni bil glih toliko poznan. No, 17. 6. imam spet pregled in se bom takrat vse pomenila z mojo g. 

(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Januar 2020
6.6.2019 12:54:26   
Michonne RR
Pozdravljene drage srečke nosečkeuser posted image user posted image

Želimo vam izreči iskrene čestitke ob pričakovanju vašega novega družinskega člana. user posted image

Ob tem vam izrekamo prijetno dobrodošlico tudi na forumu Ringaraja.net.

Dobrodošle ste pri sodelovanju v forumih, tudi v drugih temah, sodelovanju v nagradnih igrah, branju naših objav na spletni strani Ringaraja in podobno.

Ker želimo da se mamice in bodoče mamice med nami počutite kar se da dobro, vam želimo sporočiti še, da smo skorajda 24 ur na dan na voljo za pogovor, lahko nam pišete vprašanja v forume in tudi v zasebna sporočila.

Dobrodošle in prijetno druženje!
Ekipa Ringaraja

(odgovor članu Rojaal)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Januar 2020
6.6.2019 13:47:49   
Ajda4
Zdravo punce, da vam napišem moje stanje. Včeraj zvecer sem začela krvaveti, sem 6t2d. Danes zjutraj sem klicala G in mi je rekla naj se pridem pokazat. Z vaginalnim ultrazvokom je videl hematom, tudi zaradi tega je krvavitev, dobila sem tablete dabroston.. Srček se je pa videl da bije😍.  Upam da se vse uredi, ponovno imam pregled čez 14dni upam na najboljše. Ali ima kakšna izkušnje z hematomom? 

(odgovor članu Michonne RR)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?