|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
16.7.2019 9:07:07   
Tiggy91
Oh ja...jaz sem bila v nedeljo prava Godzilla... jeza naenkrat pa nervoza pa čez nekaj trenutkov čista mirnost :) mi je bilo pa v nedeljo zvečer tako slabo da sem ob 9 ih zvečer zaspala in spala do 6 ih zjutraj brez da bi karkoli trznila...

Hvala za priporočilo glede pregleda user posted image Verjetno bom res šla! ampak počakam še naslednji teden da bo vsaj polni 6. teden :) Ne bi rada hitela, pa da se ne vidi srček in da bi bila še slabša :)

Tudi sama sem brala Pušenjaka in je res da pač so hormoni enkrat na vrhuncu in enkrat se stabilizirajo - tako, da ne bom paničarila! Me pa preseneča koliko rajši pišejo/mo na forumih o negativi in v negativo razmišljamo in itak se potem čisto prestrašiš, sploh če je prva user posted image

Mirne dneve do pregledov vsem <3

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: MARČEVKE 2020
16.7.2019 9:21:29   
Karmmen
Jaz tudi želim, vsaki posebej in iz srca, da bo imela najlepšo in brez problemov nosečnost, da se bomo vse marca pogovarjale, kako smešne smo bile prve tedne, ko nas je prevzemal strah in skrbi..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: MARČEVKE 2020
16.7.2019 9:45:31   
Lunica2
Pozdravljene drage marcevke😊 se ena nosecka med vami, sicer ze mamica 3-letni puncki😉 Sem v 7. tednu, ZM 3.6. Vceraj me je presenetil rjav izcedek, pa sem se sla pokazat, in je HB s plodom zaenkrat vse OK. Sem pa zdaj na bolniski in pocivam. Prvi uradni pregled imam 2.8.Cestitke vsem sreckam noseckam, pa da skupaj zdrzimo do konca💪Papa, Lunica🌙

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: MARČEVKE 2020
16.7.2019 10:15:40   
Fantasistykke
Tuggy, jaz bi vseeno pocakala do nekje med 7-8t za UZ, da bo bolj ziher. Jaz sem bila narocena prej, pa sem itk prebrala vse mozne scenarije, da se lahko nic se ne vidi in sem se itak sekirala pol...pa niti ne v smislu da bo kaj narobe, ampak samo da bo prezgodaj in bom potem na istem kok prej, pac cakas. Saj potem se je vidlo na sreco, tudi mini utripe samo se zdaj mam tisti kancek dvoma...kaj pa ce je bilo to kaj drugega, pomoje bom sele na naslednjem pregledu ziher ;)Ja moj pravi da sm noro zoprna, pa tut js sm opazla da velikokrat zavpijem, se razjezim... on me hoce razvedrit, pa me stalno nekaj zafrkava, v meni pa vre, pol sem oa se bolj zoprna :) #hormoni :) samo da smo vse na istem.Prsi me ne bolijo vec tako, trebuh res redko (edino ko me tisci na wc), ce mi ne bi bilo obcasno slabo, niti vedela nebi da sem noseča :)

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: MARČEVKE 2020
16.7.2019 10:26:42   
Malinca.
Hehe..mi je smešno ko berem to glede nihanja razpoloženja.. zgleda da smo vse iste.. ampak jaz se zdej resno probam mal brzdat, ker sem šla že sama sebi na živce..kaj šele njemu..heh :)
siitna za vsako stvar..pa zadnč mi je jajc padu na tla in pol sm se kr zjokala..haha..mona :) v naslednjem trenutku se lohk pa že smejim..
Drgač pa glede znakov..men se je tut zadnič zdelo da je napihnjenost prsi kr zginla pa da me niso več tako bolele in valda takoj panika.. ampak ni potrebe.. niha! :)
Kako ste ostale kej s prebavo? Se je še kateri izboljšala mogoče?
Sicer pa ja..tam nekje konec avgusta bomo že na konju..ko bojo prvi 3je meseci mimo :) koomaj čakam!

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: MARČEVKE 2020
16.7.2019 10:32:59   
Tiggy91
Js moram reč, da sem tok vesela ker vas imam! :) ker smo tam tam s temi težavami, in vem, da vse pri sebi delamo paniko :) Js sem se naročila na predčasni pregled - prosila za prvi teden avgusta (od 5-dalje) ko bom v polnem 8 tednu in par dni :) - da bom mirna! Do takrat pa berem/se menim samo z vami in nič drugih forumov :P S prebavo sem js tako tako, napihnjena ko hudič zvečer in zaprta potem pa prideta dva dneva na izi z drisko... ah te težave :P ampk me ne moti :) bolj sem se ustrašila, ker sem celo noč prespala na trebuhu pa me joške niso nič bolele :) Ugotavljam pa sama pri sebi, ja pregled sem včeraj uredila in se sedaj zavedam in sem verjetno vse te simptome odmislila in vzela za samoumevne :)

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: MARČEVKE 2020
16.7.2019 10:52:19   
danny123
Jaz se sploh ne počutim noseča. user posted image
Malo imam krče kot pred menstruacijo in en mali cmok v grlu. Enako kot v prvi nosečnosti. Upam, da tako tudi ostane. Delam skupaj s taščo in ne bi rada, da me pogrunta preden ji sama povem. Če bom začela kaj bruhat bo to bolj težko.... user posted image
Zdej me matra še to, da imamo naslednji vikend družinsko poroko in se bo treba nekako izgovorit zakaj ne pijem. Bom naredila glih dva požirka za nazdravit ostalo pa jabolčnik tako, da bo za kamuflažo. user posted image

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: MARČEVKE 2020
16.7.2019 10:56:11   
Fantasistykke
Men je tudi tolk fajn, ker dobis malo potrditev da nisi nor k tle isto beres :)Konec avgusta, tut jst komaj cakam! Za preglej je pa to pomoje res super termin, drzim pesti!Glede prebave je pa pri meni tako, da imam ze od zacetka drisko, tko u easy, enkrat na dan, obvezno takoj zjutraj ;) je pa res da popijem dosti radenske in donata, ker navadna voda mi ze preseda :P da je vsaj nekaj okusa... kaj pa ve pijete?

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: MARČEVKE 2020
16.7.2019 11:16:58   
Karmmen
Jaz vec ali manj pijem cedevito, ampak samo za okus... vcasih sem 1 kozarec komaj spila na dan.. zdaj pa mi uspe spit cca 3l. Imam skos obcutek sa sem zejna. :)

(odgovor članu Fantasistykke)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: MARČEVKE 2020
16.7.2019 13:55:51   
Tiggy91
Punce dali so mi za potrditev UZ na 24.7 - 6t in 4 dni bo takrat - prosim za kasneje?

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: MARČEVKE 2020
16.7.2019 14:49:06   
Malinca.
Tiggy.. probaj glih en teden kasneje..mislim da bos veliko bolj mirna! :) brezveze si je kravzljat zivce po nepotrebnem..

Jaz imam 1. Uz lih ko bom 7t4dni :)Sm se hotla prenarocit da bi mi dal prej..pa se si premislila :)

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: MARČEVKE 2020
16.7.2019 14:53:20   
Tiggy91
So me klicali iz ZC Dravlje, ker sem odgovorila, da bi raje v 8 tednu imela oz. teden kasneje :) Pa me je vprašala, kdaj je bil test pozitiven (dejansko 3 dni pred izostalo M delala prvi, ker mi je vse smrdelo in sem se čudno počutila), na koliko dni imam cikluse (25-28), in je rekla mislim da bo OK tudi 24.7. - če pa ne, boste pa prišla zastonj čez en teden :) sem bila ful presenečena nad odzivom in prijaznostjo - definitivno pa poročam kaj in kako bo!

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: MARČEVKE 2020
16.7.2019 15:26:01   
Malinca.
Aaa no super!! Potem pa drzim pesti! Jaz imam pa 22.7. Prvi pregled.. jooj..zivcki 🙈


(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: MARČEVKE 2020
16.7.2019 16:58:12   
Sreckanosečka
Tiggy91 pomoje bo vredu pregled pri 6 tednih in 4 dneh. Bi se naj takrat ze videlo plod le mogoče bo za srčne utripe malo prezgodaj. Držim pesti da slišiš tudi srčka. Drugače pa so v ZC Dravlje res prijazni in se ti zelo posvetijo. Pa cene se mi tudi ne zdijo pretirane. Js bom šla tja tudi na nuhalno. Drug teden se baje začne zopet vročinski val- upam da nebo prevroče ker mene vročina kar matra. Kdaj so se vam pa začele slabosti? Katera že uživa na morju?


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: MARČEVKE 2020
16.7.2019 17:05:17   
Tiggy91
Ja se zavedam, da zna biti za srček malo prezgodaj, a če bo use ostalo OK in kazalo prave tedne nosečnosti bom pozitivna do konca avgusta, ko bo prvi pregled pri moji G v 11t (10t in 3d) :) Midva sva se ravno lotila gradnje hiše in za dopust žal ne bo časa, bom pa vsak vikend pobegnila na morje :) Poletje letošnje bomo imele res zmešano, a ostalo nosečnost super in vremenske pogoje in vse :) Kolegica ima rok 15.8. komaj preživelja poletje in vročinske valove:) tako, da se prav veselim celotnega obdobja in da bom čez zimo okrogla user posted image :)

(odgovor članu Sreckanosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: MARČEVKE 2020
16.7.2019 17:07:09   
zuzu1
Živjo punce :) še ena, prvič nosečka <3 :) ZM 5.6., prvi pregled pa bo 6.8. :) res je fajn videti, da nas je več z zelo podobnimi "težavami", kot da bi nekdo mene trenutno opisoval :D tudi mene tako mori to čakanje na prvi pregled in še posebej, kako to skriti do takrat v službi, ko si 8 ur v timu...kako skriti te slabosti in utrujenost? :D

(odgovor članu Sreckanosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: MARČEVKE 2020
16.7.2019 21:26:36   
Motomama
Helou vsem.

Se ena v pricakovanju🤭 malce sokirana, pa tudi ne.  Je ob izostanku pokazal najprej neg in cez 5 dni pozitivno, zadnja m. Sicer zacetku junija ampak zgodilo se je konec junija. Zato vrjetno prvi test negativen. Tako da bom na pregled pocakala po dopustu, da me ne bo zrlo cel dopust ce se ne bo videl utrip🤷‍♀️ sicer imam doma ze dva razgrajaca😊 skupini na FB se pridruzim malo kasneje, razen, ce se ne vidi clanov. Bi rada, da ostane se malo skrivnost. Upam, ds vam. Nosecnost mine brez zapletov in velikih slabosti🤰🤰

(odgovor članu zuzu1)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 6:31:31   
Malinca.
Dobrodosle vse nove,ki ste pravkar zagledale pluske :)

Da vam povem kaj se mi je zgodilo vceraj.. zvecer ko sem sla spat,me prsi niso ciiist niic bolele vec,tut bolj ohlapne so postale in jest itak taakoj zagnala totalno paniko..komej sem kej spala.. zjutri ko sem se zbudila pa so spet bolece na dotik,kot so ble do zdaj..sm si kr oddahnila. Ampak..sej me razumete :) groza..

(odgovor članu Motomama)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 7:36:26   
cimicangi
Živjo! Javlja se še ena, ki ji je test pokazal plus. To je najin prvi. :)
Včeraj sem klicala ginekologinjo, ki mi je dala datum prvega pregleda 21.8.2019, takrat bom v 11t 1d. Saj to je okej ane?
Vprašala sem jo glede potovanj, ker planirava it v Grčijo čez cca 14 dni in je rekla, da ni problema, dokler se dobro počutim - tak da sam gasa. :)
Lep dan vsem.

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 8:00:28   
Sreckanosečka
Malinca.  te čisto razumem. Js se tut kksno uro počutim čist ok in brez znakov pa me pol kr panika. Vrjamem da bo vse ok in da bomo vse skupaj zdržale do Marca. 


Čestitke vsem novim. Kako je lepo, da se tako nabiramo.


(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 8:01:37   
Tiggy91
Ooh Malinca te popolnoma razumem! Zato sem js uceri zagnala preplah :) danes zjutri so prsi boleče nazaj pa spikanje tudi ❤️ ostale pa dobro dosle ❤️


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 8:10:26   
Karmmen
Jutro punce,mene pa zanima, ce ima se kira take tezave, da jo spika samo v desnem ali levem jajcniku? Ali pa ce na hitro vstane? 🙂

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 8:13:02   
Tiggy91
Karmen ja pri meni me je včeraj tako spiknilo v levem prav zabolelo, kot bi mi nekdo zabil nekaj čez :/ ampk se mi je samo enkrat ponovilo... Sem bila pa prav tisto aaauu :/


(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 8:15:21   
Anaina
Ja tudi meni se to dogaja... Včasih se prav vstrasim ko špikne. 😬


(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 8:16:34   
Karmmen
Meni se je to vceraj zgodilo zvecer, da sem se 2x na hitro vstala pa me je kar nekaj zategnilo, isto taka ostra bolecina pa potem nic. Danes pa sem se zbudila z takim zbadanjem. Mogoce zaradi vceraj. Ni pa tako bolece, da bi bilo nevzdrzno. Spikne tu pa tam. :) mam pa jutra kar pestra - vsak dan na skoljki cepim, pa me samo dviguje pa nic ven.. 

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?