|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
2.1.2020 8:46:54   
Bozicka
Srecka ti si samo vzemi cas zase, na zalost v nasem primeru se vedno velja: cas naredi svoje. Ne pozabis, ampak nekako moras in gres cez to😘😘. Yuma jst sem popolnoma na istem kot ti. Ze ves cas imam bel izcedek in mi je tudi neprijetno zaradi tega, ker imam ze tri ss za seboj. Je pa tako da mi je ze na zacetko iz preventivnosti predpisala Estimo ki si vstavljam v noznico in je tudi od tega nekaj. In tudi jajcniki me scipajo. 8.2 imam nuhalno komaj caksm, po drugi strani pa me je vsakega obiska tolk strah ds ne znam povedat. Tako da Yuma,  kot bi skopirala vse tvoje simptome in obcutke. Kolikor je lepo to obdobje, tudi polno skrbi, vsaj v mojem primeru.

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Julcki2020
2.1.2020 9:09:18   
Baby2020
V 11 tednu je povecan izcedek nekaj cisto normalnega. Dokler je bel in brez nekega neprijetnega vonja, ni kaj za skrbet. Ce vas krci v trebuhu pa poskusite s kaksnim magnezijem, na dan ga lahko zauzijete 300 mg. Jaz sem si kupila Nutrilab v dm-u in vsak dan pojem 2 tabletki. Zelo pomaga pri krcih in se uravnava prebavo 😉 

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Julcki2020
2.1.2020 10:07:35   
Alayne
Sem se tudi jaz malo vrnila po dolgem času... Najprej iskreno sožalje Srečka ob tem nikoli ne najdem pravih besed, ampak če kdaj kaj potrebuješ sem na voljo za klepet.


Prvi pregled je minil super, videla sem tudi srček. Je pa tri dni manjši, kot so izračunali in mogoče celo padem na 1.avgusta.. .bi morala menjat podbralnik :D . Na nuhalno sem prijavljena v drugem tednu januarja, držim pesti :) Utrujenost se je malo umirila, belkast izcedek prisoten (spominja na močan bel tok) in napihnjenost se je povečala. Mož trdi, da nisem debela (sem dobro oženila) ampak zvečer sem včasih res kot majhna žogica. Sem se pa na silvestrovo (verjetno zadnjič v življenju) še stisnila v ozko minico in crop top. Za dobre stare čase ;)
Kile so zaenkrat celo malo padle, ker so me pri endokrinologu noro prestrašili glede diet in nosečniškega prehranjevanja zaradi moje sladkorne in sem kr v strahu pred hrano. Tudi meso mi noro smrdi, kar je bilo grozno med prazniki. Mi pa vso sadje ustreza, kar pa ni dobro za sladkor. Bomo že :)
Nosečniških oblačil ne potrbujem, ker imam vse preveliko od prej. Zaenkrat pa tako poležavam v trenirki na dopustu - super je! user posted image Tudi jaz sem iz farmacevtskega foha in se ne bom odločila za matične celice. Kot raziskovalka vidim kako in kaj na tem in predvsem me moti zaslužek biobank na tem. Drugače pa naj se vsak odloči po svoje.

Me je pa grd prehlad in celo trebušna gripa dobila, zdaj ko smo se vseprek rokovali za novo leto. Zaenkrat že zadržim hrano, kašelj pa kar ne mine.... Mirim s čajem kolikor gre. Medu pa ne smem zaradi sladkorne user posted image

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Julcki2020
2.1.2020 10:24:44   
Baby2020
Alayne, lahko si podava roke glede mesa 😁😁 tudi jaz ga ne smem niti zavohati! Mislim da sva midve med "zadnjimi" v skupini julijckov 👼😊 moj rok je 24.7. in sem narocena na nuhalno 14.1. Tako da bom med zadnjimi lahko delila svojo izkusnjo 😊 mi je pa super, da punce poveste kaj in kako, da vem kaj pricakovati 😉


(odgovor članu Alayne)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Julcki2020
2.1.2020 11:22:08   
hope2018
Srecka zelo mi je zal ne najdem prave besede ampak le to da nas zivljenje ves cas preizkusa na zalost tako da verjamem da bos hitro prebolela in sla novim zmagam naproti... Drzim pesti zateee😘😘😘🤗🤗


Uhhh jaz sem pa ocitno med prvimiiii pa se ena je z mano na zacetku julija nisem prepricana yuma? Ali katera.... Jojj endvatri bo poletjeeeee januar se je ze zacel bliza seee ze cass pocasi ko bomo ze zacelee kupovati kaksne stvari.... A ve ste ze kaj kupile??? Jaz se nisem me pa zelo mika da bi v kratkem vozicek kupilaa ampak sem r3kla da bom. Pocaakala morfologijo v februarju potem pa se res pocasi ze bliza nakupovanje..... Komaj cakam! 
Je pa tudi mene orehlad dobil cez vikend in se mi tam pa tam se nos masii sem tri dni zapored uporabljala kapljice pred spanjem tako da je bilo bolje.... 
Kar se tice belega toka ga jaz imam celo zivljenje in se zdaj..... Sicer imam sedaj v manjsih kolicinah in pa pride mi samoo malo povecana prozorna sluz ven enkrat na dan ocitno od dabrostona..... Trebuh me vcasih spikaa spodaj trebuh.... Takoj zazenem paniko itak in potem vzamem angel sound poslusam vse ok.... Komaj cakam ze pregled v naslednjem tednu.... 🤗🤗🤗🤗
Imam paa na poti v sluzbo in v sluzbi problem s sedenjem skoz me tisci spodaj se vozim v sluzbo 1 uro ali pa se vec odvisno od gnece na cesti... In potem me zacne v predelu hrbta zelo boleti.... Pridem v sluzbo. Malo stojim malo sedim kokr mi pase vecinoma sedim ampak vseeno me vse tisci in spredaj in hrbet ma ni da ni....ampak sej bo... Jaz pravim ko enkrat ne bom zmogla grem v bolnisko... Itak mi pa ne bodo podaljsali verjetno pogodbe tako da tale mesec se oddelam potem pricakujem ze odgovor z njihove strani.... In grem lepo v bolnisko... 😎 Vztrajat za nekoga ki me nima namena obdrzati absurd.... Otrok na prvem mestu sluzbe je pa vec kot prevec... 🤗🤗🤗

(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Julcki2020
2.1.2020 12:28:05   
Baby2020
Tako kot si rekla, ko vidis da ne zmores vec v sluzbi, se je brezveze silit. Sploh pa ce pricakujes, da ti ne bodo podaljsali pogodbe. Jaz imam sicer za NDC ampak glede na tempo ki ga imamo, se ne bom igrala z nosecnostjo. 

Jaz se nisem niiiiiiic kupovala, zame je se malo prezgodaj 😊😊 ampak sevedaaa komaj cakaaaaam da lahko zacnem 😄 telefon imam poln print screenov, na racunalniku malo morje zavihkov 😅 jaz bom pocakala nekje do konca marca, potem pa gasaaa 😄 edino vozicek bom morala verjetno narocit malo prej, ker se nanj caka cca. 9 tednov. Da nas ne bo potem ze kaj prehitelo 😊 vmes mogoce kaksna malenkost, pravi nakupi pa bodo zaenkrat se malo pocakali. 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Julcki2020
2.1.2020 12:50:28   
hope2018
Kateri voziceeek si pa kej gledala?? Joj jaz moram tudi pogledatiii ker ce ni na zalogii kar dvomim da je barva na zalogii kar prej narociti... 


(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Julcki2020
2.1.2020 12:53:20   
Alayne
Jaz nimam namena še nič kupovati :) na koncu bom pač nekaj rabljenga kupila iz bolhe. Ne rabi novega, itak se ne zaveda in opazi. Važno, da ga imamo radi in ga cartamo :) Pa še bolje za okolje, da se reciklira :) Trenutno sem po decembru čisto proti potrošnji. Vsi trdijo kako je drago imeti otroka in hočem dokazati nasprotno.

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Julcki2020
2.1.2020 13:17:44   
Metka234
Ja res se je treba poslušat v tem obdobju. Jaz nisem še nič kupovala niti ne mislim. Aprila mislim avto menjat, pa takrat tudi previjalno zacet iskat in dve beli posteljici. Cunje pa tudi takrat šele ali pa maja. Če me pa preseneti bosta pa itak z veseljem mami in sestra šli v nabavo. Za vozičke za dvojčke vzporednih ful ni neke izbire, moram pogledat kok časa se jih čaka. Trenutno se mi zdi še vse prehitro, se lahko še marsikaj zgodi vmes. Si pa vsak dan kar želim da bi bili sedaj že junija, sem ful neucakana. ☺ Nameravava vse kar novo vzet, edino sestra pravi da mi bo dala obleke za fantka, če bo, pa 5 škatel igrač imajo od nečaka haha, da lahko vzamem da se jim ne bo nalagalo. Pa seveda dva stolčka za jest, dve banjice itd. Joj, glih razmišljam ko bosta v vrtec hodila, če ju jaz peljem in fant pobere rabimo 4 avtosedeze, ce pa vkljucimo se babi/dedija, pa se +1 (za necaka enega ze mamo). 😅 To bo verjetno kaj rabljeno haha

(odgovor članu Alayne)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Julcki2020
2.1.2020 13:46:05   
Baby2020
Jaz sem si edino zelela nov vozicek, ker sem se zaljubila v Bebetto Luca Pro 😍 tako da to bo sigurno novo. Ostalo pa bomo videli, kaj bova dobila in kaj novo kupila. Cotike bova verjetno dobila od prijateljev, saj imava dosti novopecenih starsev. Tako da to mi je super, saj jih zelo hitro prerastejo. Posteljico (kinderpet) in posteljico ki se pritrdi na zakonsko posteljo (da se ne rabis za vsako vstajat) sva pa ze dobila od prijateljice 😁 naracunala sva, da ce moreva vso opremo sama kupit prideva na cca 1500 eur. Tako da bi bilo super se kaj dobit 😋


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Julcki2020
2.1.2020 16:54:01   
Yuma92
Hvala vam punce res sem pomirjena ob tem ko berem vase komentarje, hvala! Bozicka potem pa si midve res lahko podava roke ker tega straha se preprosto nemores znebit sploh ko cutis da se ti kaj ulije letis na wc... Jaz vedno zaprem oci preden pogledam na perilo res, sicer se morem znebit tega straha ampak je ful tezko res... 9.1 imam spet uz ampak me tisti strah se kar daje dokler ne rece ginekolog "vse je vredu" pri prejsnih ko je bil ss dvakrat sem samo poslusala kaj ni vredu pa me ta strah se kar drzi.. 

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Julcki2020
2.1.2020 19:26:38   
Baby2020
Kako pogosto imate ve preglede??? Ker jaz sem ga imela 16.12., naslednji pa komaj 14.1. In imam obcutek da jih imate ve vmes vec. Moj gin.je sicer zelo vredu, ampak glede pregledov pa ocitno zelo skop. Ker naslednji pregled po 14.1. mi je dal pa 11.2., kar je spet dober mesec razmaka. 

(odgovor članu Yuma92)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Julcki2020
2.1.2020 19:37:09   
Metka234
Baje pripadata na zavarovalnico samo 2 UZ - potrditveni in morfologija. Jaz sem imela uradno (zaradi izcedka sem šla sama od sebe na začetku že prej) prvi potrditveni 11.12., potem pa ni nič rekla in sem jo kar sama vprašala kdaj pridem naslednjič in je rekla ja no pa pridite čez 4 tedne ker sta dva - 9.1. Imam pa 7.1. pač nuhalno. Tako da očitno je 1x na mesec kar pogosto in pri moji G izredno. Verjetno je odvisno kako je zasedena. Jaz sem pri moji na vratih videla da ima preko 6000 pacientk.


(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Julcki2020
2.1.2020 19:49:18   
Yuma92
Jaz ko imam za sabo dva ss sem do zdaj ko sem skor  dvanajsti teden imela ze 3 uz pa zdaj 9.1 imam spet, nic ni omenil da bi bili omejeni on me samo naroca pa skoz uz... Meni je super da vedno vem kako se razvija 


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Julcki2020
2.1.2020 20:27:17   
Baby2020
Nevem, po pravici povedano sem jih jaz pricakovala vec... ocitno sem imela dosti zmotnih idej glede nosecnosti ipd. 😋 tudi ko sem imela tezave v izcedki v 7.tednu sem dobila kar hladen tus, nic olepsevanja, ce se bo obdrzalo se bo, ce se ne bo, se pa pac ne bo 😱

No ja, glavno da takrat ko imamo pregled dobimo pozitivne informacije da je vse ok 💕😊

(odgovor članu Yuma92)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Julcki2020
2.1.2020 20:56:34   
Metka234
Ja, jaz bi tudi želela čim več pregledov. ☺ Sem tudi jaz doživela ta hladen tuš baby2020 in zato do konca ne bom sproščena. Ampak po drugi strani sem precej realist in hočem vedet na čem sem. Se mi je pa vtisnil en stavek od Pušenjaka s foruma "če je nosečnost zdrava se bo obdržala ne glede na vse". 


(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Julcki2020
2.1.2020 22:35:34   
hope2018
Jaz sem do nuhalne imela 3 uz prvega v 6 tednu drugega v 8 in tretjega v 10. Potem nuhalna cez dva tedna in sedaj sem pri svoji gin. Narocena pac od zadnjega pregleda cez 1 mesec..... In ocitno bo zdaj naorej tako na 1 mesec.... Kokr vem pripadata nam samo dva ja.... Ampak to je vse odvisno od ginekologa.... Moja je meni delala do nuhalne na dva tedna uz ker sem imela SS in se ker sem bila tolkokrat na umetni in ni uspelo sedaj pa je kar naravno ratalo... Tako da me je imela skoz pod kontrolo...zdaj ko vidi da je vse ok je rekla na 1 mesec...😊😊


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Julcki2020
3.1.2020 9:12:33   
Metka234
Mene je danes ful strah ratalo pred nuhalno v torek kaj bo. Sem začela mrzlično iskat angel sound, ampak ugotavljam da fizično ga nikjer ne prodajajo v naših koncih, samo po spletu. A ga katera že uporablja in kaj sliši?


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Julcki2020
3.1.2020 9:42:25   
Baby2020
Baby center ga prodaja, vendar stane 60 eur. Popolnoma enakega (res!) dobis preko Aliexpressa za 15 eur. Hope ga ze ima, jaz pa sem si ga prejsnji teden narocila. 


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Julcki2020
3.1.2020 10:19:45   
Metka234
V baby centru ga trenutno ni, niti v pikapolonici. Sem klicala ce majo kje. 😅 Ce bi imeli bi ze letela iskat pomojem haha. Joj ne vem ce bom lahko tok casa zdrzala da pride iz drugega konca sveta ☺


(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Julcki2020
3.1.2020 10:34:33   
hope2018
Metkaaa pride ful hiter ne vem ce nisem manj kot 1 mesec cakala..... Tkoo daa res je skoda dajat za tako stvar 60 eurou... Ko identicna stanee 15 na aliju.... Je pa tko k jo boste meleee da se naute ustraslee... Treba je poslusat srcni utrip cisto spodaj pri sramni kosti ker gor se ga ne slisi..... In pa baby2020 ko ga dobis si ne dol potegnit te aplikacije ko ti bo kazalo v tisti skatli ker ne dela... Jaz sem sla na google play pa si potegnila angel sound prav aplikacijo in tam deluje..... Tist njihov sploh noce delat mislim ne kaze srcnega kr zasteka vse skupaj ga noce sploh meriti.... 


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Julcki2020
3.1.2020 12:31:49   
Baby2020
Ahaaaa ok, hvala za info Hope 😊😊

Metka ne skrbi, vse bo ok 🙏😊 ce se nasplosno dobro pocutis, ne bo nobenih tezav! Mene danes spika v jajcnikih (ali okolici 😋), tako da sem sla na kratek sprehod in se nafilala z magnezijem. Sem ravno od danes v 11t in sem pricakovala krcenje..nase bibe rastejo 💕😍

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Julcki2020
3.1.2020 13:22:40   
Metka234
Hehe hvala punce. Ja to sm vidla da en je brez aplikacije, drug pa z aplikacijo. ☺ Zdej sm se ze malo pomirila da pac hvala bogu ce se ok pocutim in upam da bo vse uredu kot mora bit. Ce ne druzga mam trebuh vsak teden malenkost vecji, tako da ocitno nekaj ze raste - menda ne samo od hrane 😅 


(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Julcki2020
3.1.2020 17:51:46   
hope2018
Jaz mam pa ta teden cudezno majheeen trebuh hahaha se mi zdi da sem prejsnji teden bila napihnjena celi teden..... Zdej pa ko da nisem noseca haha komaj cakam pregled 9.1.... Juhuuuu😍😍😍

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Julcki2020
4.1.2020 9:01:53   
Baby2020
Joooj vama zavidam 😋😊 jaz pa morem cakat do 14.1. na pregled. Naj ze mineee 🍀 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?