|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
29.9.2005 22:56:16   
cmokec
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Dajmo fosečke. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 0:34:08   
vampirka
Hellou! Ne, nimam problemov s spancem, ampak imam toliko dela..... user posted image  Služba, magistrij, doma... jutri pa še službena pot - po eni strani kar dobro, da ne mislim na test.

Me veseli, da vam gre več ali manj dobro. Kalina, super novica! Anitka, da te ne slišim dajat pesimističnih izjav! Glavo gor! Ni vrag, da ne bo ratalo!!! Če ne ta mesec, pa naslednjega! Astra, s temle testom si me čisto zmedla - to pomeni, da če naj bi tebi pokazal, potem bi tudi meni mogel - saj sva obe naenkrat uživali čare IUIja! Če bo negativno, bo to ziher zato, ker bo še prezgodaj user posted image ...jaz bom pa probala do srede izdržat - čeprav bi bilo še bolj pametno do petka user posted image

Eh, kakorkoli že bo punce...jaz ne obupam! user posted image user posted image user posted image

Lahko nočko user posted image  

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 1:48:10   
Anonimen
Ko sem prebirala vaše poste... se mi je pogled ustavil posebej na Massinem. Pa res. Smučanje!  Kaj pa če vmes zanosimo. A potem se ne sme smučat? hm hm user posted image
Mi smo še vedno brez obiska user posted image in čez par dni bom zopet testirala, če testi že kaj bolje delajo :)
Vsem pošiljam tople pozdrave iz našega živalskega vrta (poleg psa in dveh mucov imamo še eno psičko na čuvanju do nedelje in imamo pravi živ žav. Ta trenutek spi vsak na svojem koncu. Eden na blazini v obliki sončka pred monitorjem, eden na stolu, ena v košarici in ena na tepihu) Si nabiram izkušnje za veliko družino. hihihihihi user posted image

Koliko otrok si želite? Če odmislite, da bi bile že z enim zadovoljne, ko nam končno rata bit fosečka? Jaz bi imela 3 user posted image

Bodite fajn, pa naj se hitro črke premešajo iz fosilke v fosečnico, da bomo skakale do stropa, ko se to zgodi :) kmalu bo Miklavž. Bo katera pisala pismo? Mi smo že lani pa se je očitno po poti zgubilo user posted image



(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 7:05:05   
Massa26
user posted image Dobro jutro!

UnderEja, kako uživate v živalskem vrtu user posted image , jaz imam naajrajši user posted image user posted image  Aja glede smučanja user posted image . Full rada smučam, ampak trenutno bi se pa še rajši, kot je rekla hati,  kot user posted image  sprehajala okrog in čajčke pila user posted image . Ne vem, če je smučanje ˝prepovedano˝, na začetku, če je vse v redu, po moje ni. Potem nam pa itak verjetno ne pride več na misel, lahko padeš, pa kakšna vlečnica te udari.. Ah, s tem se bomo ubadale, če bo treba. user posted image user posted image

Navsezadnje se je res še najbolje ukvarjat z vsem, kar nam paše, brez misli na user posted image . Jaz sem se lani npr. ful sekirala, ko sva se z user posted image  ful savnala in je potem ena rekla, da savna uniči zalogo plavalčkov za tri mesece.. user posted image . Sem potem vprašala dr. Reša, pa je rekel, potem Finke sploh ne bi rabile zaščite, ker so itak vsi fuč.

Kalina, iz vsega user posted image  ti privoščim, da se tokrat prime!!

Vampirka in Astra, naj bo to to.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Anitka, kaj če je še danes ne bo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !?

Bety, sigurno kmalu user posted image !

Hati, prej prej! user posted image  Ne sekiraj se, če nisi čutila O, jaz je tudi prvič nisem, pa se je na UZ videlo, da je bila.

Simonas, ne sekiraj se za kg in ne jej samo sadja in zelenjave. Grem stavit, da si luštna user posted image .

Mucamaca, potem bo oktober že malo slovensko obarvan, da se spet privadiš user posted image

Navijam za vse bodoče, še posebej za fosečke!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 7:06:47   
Massa26
Aja še to: imela bi tri otroke, včasih sem imela v mislih dva, sedaj imam tri user posted image user posted image user posted image  (ko mi tako dobro kaže, a ne? user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 7:08:44   
biba77
Dobro jutro vsem! user posted image

Ja, vampirka, tudi mene je tako zgodnji test presenetil, ampak, ce gospa doktor tako velijo, potem ze stima, ne? user posted image No, kakorkoli, ce bo test prezgodnji, potem se vedno user posted image ne bi smel prit po prenehanju Dabrostona, tako, da jaz nimam kaj zgubit. Se tolazim... user posted image
Si pa pridna! Jaz bi se zdaj pa ze res MORALA spravit zacet pisat podipl. delo, pa se ne morem in ne morem zraven spravit. user posted image user posted image

Tri strucke bi tudi midva rada... user posted image user posted image user posted image user posted image Glede smucanja pa je tako, da samo smucanje ni problem (kot sportna dejavnost). Problem je v primeru poskodbe, ki pa se ji nikakor ne mores 100 % izognit: ce si najboljsi smucar, se lahko en zacetnik v tebe zaleti, pa je user posted image . Zato so v nosecnosti odsvetovani sporti, kjer je vecja verjetnost za padce... Razna slikanja in zdravila, ki sledijo, so user posted image user posted image user posted image .

No, vsem zelim se en lep dan in, da boste boljse volje, se enega lupceka:
user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 9:24:52   
Anonimen
En lep sončen pozdrav dekleta.
Ja odkar je nova RR vas manj pogosto spremljam...nekako sem se izgubila n tem RR-u.
pa sem vas danes prišla obiskatuser posted image
Astra Anitka in ostale..še vedno v mislih z vami,potpežljivo čakam novice.
Res je upanje zadnje umreuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 9:48:42   
TANTRA
Dobro jutro,

no, vidim da bo konec tedna pester  v znamenju testiranj user posted image user posted image ....
Astra, upam da ti bo pokazalo user posted image ....
No, jaz sem v ovulacijskih dnevih tako da se to pri meni šele dela in
glede na to da sem popapcala Klomifen bi morda bilo uspešno...
Želim prijeten vikend in čimveč novih nosečk user posted image

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 10:34:06   
emaa
punce držim pesti za pozitvne teste, da bojo same nosečke in fosečke. Midva si tudi želiva 3 otročke, pa upam, da nama po IVF steče naravno.
Drugače pa tiste, ki se nam boste pridružile na srečanju naslednji petek, se prosim pofočkajte na srečanjih, smo pod srečanje RR-jevk. Prosi,, da ne bo preslaba udeležba. user posted image

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 13:02:12   
Pia73
Hojla drage moje!!!

Spet je vse na novo,.. Čist zame, ki nisem najbolj za spremembe,... Eh, bo že!

Mi smo super in nimam časa za RR dokler je še lepo vreme. Saj še bo čas, sedaj pa sem raje zunaj z mojima nadobudnežema! user posted image

Sicer pa vidim, da se tule full dogaja in veliko raje kot tale letošnji dež z oblakov si želim dež fosečk! user posted image user posted image user posted image  Vidim, da vas je kar nekaj tik pred ali že v postopkih! To bo še veselo! Komaj čakam,.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem mislila malo daljši post napisat pa me je moj šef,.. user posted image  poklical od računalnika, sedaj pa moram še hitro nekaj narediti pa letel po tavečjega sina, pol bomo pa spet do nekje 18. ure zunaj,... pa še en obisk dobimo,... user posted image

Lepo se imejte moje drage, pa nisem pozabila na vas in ko bom imela malo več časa, napišem tudi kaj več!!!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 14:45:52   
Anitka
Hojla!

Ste bile spet kar pridne s pisanjem.user posted image user posted image user posted image user posted image

VAMPIRKA saj se trudim ne kvariti razpoloženja z mojim pesimizmom pa ne gre. Ta mesec sem imela veliko upanje (zgleda, da ga je bilo celo preveč), zdaj pa sem ga spet izgubila. Ta prava user posted image  se še sicer ni pojavila, kar je pa tudi logično, saj sem predvčerajšnjim šele zaključila z Dabrostonom, tako, da se bo verjetno prav kmalu vlila. Imam pa spet ta izcedke, ki je tokrat sicer prišel zelo pozno in je bolj bled, rjavkast, pa vseeno vem, da je konec z upanjem na user posted image user posted image  Upam, da vama z ASTRO uspe in bosta že naslednji mesec (začne se že jutri user posted image user posted image  ) med veselimi srečkami nosečkami ups, fosečkami user posted image user posted image

UNDEREJA jaz bi imela 2-3 user posted image user posted image user posted image  Bom pa zaenkrat zadovoljna tudi z enim. Upam, da bo nasledni test delal pravilno in bo pkazal + user posted image user posted image  Bomo držale pestke. Ja zgleda, da bo spet potrebno pisati pismo Miklavžu pa tudi Božičku in dedku Mrazu, da bo bolj ziher. Pa lahko mi darilo prinese tudi v januarju, samo, da bo. Bom pa pridna - obljubim.

MAŠA mislim, da user posted image  bo. In tudi jaz bi raje pila čajčke kot fosečka user posted image  Pa tudi moj največji užitek - morje, izpustim, samo za user posted image

Ej NEVA6 kdor čaka dočaka a ne user posted image  In upam, da boš prav kmalu dočakala tudi moje pozitivne novičke.

EMAMAIR lepo se imejte na srečanju, pa kako kavico spijte še zame.

PIA73 lepo, da si se oglasila.user posted image user posted image

In kje je naša PIKA74? Pa KOALO že tudi prav močno pogrešam. Upam, da se kmalu dokoplje na neta.

Punce bodite pridne,

Anitka





_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 18:09:14   
pika74
Hellou bejbike user posted image .

Evo, javljam se pokorno - in sporočam, da sem jo danes na 30. dan dobila user posted image . No, ni še čisto v pravi obliki - ampak jutri vem, da bo pokazala zobe user posted image .

Kr nej, jst ji bom pa nazaj pokazala jezikuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Hehehe user posted image user posted image user posted image .

Lp
Pika74
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 18:35:53   
pika74
Kalina - midva bi imela kr ene 5 frockovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sam ne vem, kdaj bo to - mogoče v drugem življenju user posted image

user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 18:57:56   
Anitka
Ej PIKICA moja.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 19:01:09   
pika74
Ej Anitka,

Kako je že s tvojimi izcedki? A jih imaš čez cel mesec al samo zadnji teden pred M?

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 19:01:17   
biba77
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Kalina - midva bi imela kr ene 5 frockovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sam ne vem, kdaj bo to - mogoče v drugem življenju user posted image

user posted image


Mogoce pa dobis 2+3=5 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - cez 20 let pa bo karavana motoristov po slov. avtocestah vozila. Po velikosti... user posted image

< Sporočilo je popravil Astra -- 30.9.2005 19:02:14 >


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 19:02:25   
pika74
ja to bi blo še najboljš user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 19:03:42   
biba77
Pika, a bi ti danes en kafetek skuhala za nas. po dolgem casu? jaz bi se cez 15 min oglasila. user posted image

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 19:08:04   
Anitka
Moji izcedki se pojavljajo nekaj dni pred Franco user posted image  Ta mesec je izcedek sicer malce drugačen, saj sem jemala Dabroston.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 19:32:07   
pika74
Ej Anitka - ti morm neki povedat o tem.

Ene par mescou nazaj sem tudi jaz imela en teden pred M take izcedke (kar nekaj med roza- rjavkasto ampak ne tako kot med M). In takrat sem bila 300%, da je to user posted image .

Kmalu po tistem sem imela pregled pri G in sem ga vprašala, kaj meni o teh izcedkih. In je rekel - pazi to - da je to zaradi slabitve ali slabenja rumenega telesca. Dodal je še to, da če bi zadnji teden jemala dabroston ali kaj podobnega, tega izcedka takrat ne bi bilo. Ampak to ne bi vplivalo na to, da bi zanosila.

Mogoče je pa pri tebi isto. Saj veš - več glav več ve. Vprašaj ti svojega G, kaj meni o tem - če je to povezano z rumenim telescom. Mogoče pa je.

Astra - bom skuhala, sam se bom mogla pol poslovit, ker greva ven z mojimuser posted image .

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
30.9.2005 21:45:00   
biba77
Pika74, zal mi jeuser posted image ... Smo dobili en nenapovedan obisk in sem letelauser posted image za 15 minut gor, potem pa sva se zgresiliuser posted image . Lepo si me/nas povabila.user posted image

Punce, da vam javim novickouser posted image :
user posted image Bambi je koncno poslala en sms (priznam ,da me je res ze skrbelo!!!user posted image ). Pravi, da so v reduuser posted image user posted image in bodo kaksen dan vec ostali v bolnici, ker je user posted image Gaja dobila zlatenico. Vse lepo pozdravlja!!! user posted image

No, ker opazam, da je kar zatisje tukaj, bom pocasi tudi sama zakljucila...

Lahko noc (Dobro jutro), zaspanke... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
1.10.2005 10:56:13   
Massa26
Jaz moram pa spet malo ˝užaljenosti˝ stresat..

Če ena, ki poskuša prvi ali drugi mesec, tarna, da jo prsi bolijo in da ima ne vem kaj vse, kar imamo!! tudi bodoče fosečke pred M, že kar veš, da je ratalo. (itak da privoščim, samo zame oz. za nas fosilke se mi pa trapasto zdi user posted image  zakaj pri nas ni tako) Pri nas pa je lahko ne vem kaj... mene npr. prsi skoraj vedno bolijo kot user posted image  pa sem se že navadila, da pri meni to ni znak.. Pa apetit tudi ne, pa cela gora raznih občutkov tudi ne itd.

Saj vem, brez veze, ampak sem mogla napisat user posted image

Upam, da boste danes javile kakšno lepo novico. Anitka in Mojca9000, ali so pri vama stvari že jasne? In ostale, a bo katera test delala?

Haha, mene so pa danes začele prsi bolet... zihr sm noseča user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
1.10.2005 18:59:23   
Anitka
Ojla!

Na brzino še tukaj nekaj nakracam, potem pa si letim sušit lase, da se znebim tega turbana na glavi.

A ste videle, tudi naša PI je postala mamica dvema princeskama.user posted image user posted image user posted image

Kako sem? No ja, je bilo že boljše. Ta prave user posted image  še ni, a jo čakam v roku 24 ur. Izcedek je spet tak kot ponavadi, tako da vem, da pride Franca izpod Klanca.

PIKA74 tudi meni je dr. povedal podobno glede teh izcedkov in zato sem tudi dobila Dabroston. Jaz upam, da se teh presnetih vložkov vse prav kmalu rešimo za najmanj devet mesecev.

ASTRA me veseli, da je z BAMBI in njeno princesko vse O.K. In kako si ti? Te že nervoza kaj daje pred testom? Jaz upam, da si srečka user posted image  Če pa slučajno nisi, pa ti želim, da bo takoj prvi IVM uspešen. Bom držala pestke še na nogah.

MAŠA upam, da si res user posted image

Lepo mi bodite tudi vse neomenjene in se beremo,

Anitka

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
1.10.2005 22:34:32   
vampirka
Hellou, bejbe! Pokorno se javljam iz dezevnega Pariza... Se mi je ponoci sanjalo, da ste vse delale teste in da je Anitka noseca! user posted image  Sem bila kar zivcna ves dan, ker nisem prisla do racunalnika!!! user posted image  In Astra jutri dela test!!!!!!!!!!!!! Jao, sem ze na trnih!
Jaz bom pocakala se kak dan...spodaj me vse nekam tisci, prebavo imam popolnoma zmedeno user posted image ...ampak so me danes zacele joskice bolet, tako, da mislim, da je vse po starem user posted image user posted image user posted image ...teta Franca baje pride na obisk user posted image user posted image user posted image ! Grrrrrr....
Lahko noc! Lepo se imejte in se beremo jutri!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Za nas (276.nadaljevanje)
2.10.2005 11:04:50   
Anitka
Helouuuuuuuu!

Moje M še ni in me že jezi, da ne priteče kot se šika. Zdaj pa laufam po WC-ju kot en bedak.

VAMPIRKA kaj bi dala za uresničitev tvoji sanj. Upam, da se to zgodi vkratkem. In kako kaj Pariz?

ASTRA a si že delala test? Upam, da je user posted image user posted image  . Držimo pestke, da dobimo novo fosečko user posted image

Punce lepo nedeljo,

Anitka

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?