|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKTOBERKE 2020
10.5.2020 22:13:42   
danny123
Ojla... Mojih izvidov prejšnji teden ni bilo... Upam, da jutri... Ampak mislim, da bo vse ok.
Trebušček pridno raste. Popek se je že skoraj zglihal s trebuhom... user posted image
Glede hoje pa dokler ne začne kaj špikat in ščipat načeloma ni panike. Jaz tudi laufam okrog s tamalo. Skoraj vsak dan vsaj eno uro hoje. Kakšen dan tudi več. Danes smo šli na družinski izlet pa sem težje prenašala vožnjo kot tiste dve uri in pol hoje tam... user posted image
Mašnica glede Nanosa po moje ni panike. Če štartaš v Razdrtem imaš dve možnosti. Strma pot je cca 1h. Ampak ta zdaj odpade. So zajle in plezanje čez skale. Položna pot je pa cca 2h. Ampak je res položna. Razen malo na začetku. Lahko pa greš tudi tam iz sredine Rebrnic kjer je prav označeno da je cesta za Nanos. Se zapelje gor do cerkve sv. Hieronima in potem počasi do koče oz. vrha. To je pa potem res samo po grebenu...

(odgovor članu LeBump)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: OKTOBERKE 2020
11.5.2020 7:40:13   
Rdeč avto
Sama pa imam podobne znake kot v prvi nosečnosti in mi ni, da bi pretirano hodila. Naredim 200 m pa mi je že vsega dovolj.
Začeli so se mi mučni pohodi do wc-ja in nazaj.
Grem na wc, pridem pred hišo, moj me recimo čaka z malo že v avtu, sama pa spet nazaj odklenit hiso in it na wc.

(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: OKTOBERKE 2020
12.5.2020 3:03:40   
kitty88
Mogoce ve katera kak je z dopusti ko si na bolniski? Sem ze od prvega dne na bolniski ker sem zanosila s postopkom IVF. Imamo pa namen tudi it na morje. Znajo to kaj komplicirat? 


(odgovor članu Rdeč avto)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: OKTOBERKE 2020
12.5.2020 7:36:11   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: kitty88

Mogoce ve katera kak je z dopusti ko si na bolniski? Sem ze od prvega dne na bolniski ker sem zanosila s postopkom IVF. Imamo pa namen tudi it na morje. Znajo to kaj komplicirat? 





To mene tudi zanima. Poznam en kup žensk ki so bile na dopustu. Nim je v karton vpisal zdravnik eni pa pravijo da ne smeš. Jaz bom G prosla če mi lahko napise priporočilo da grem. 

(odgovor članu kitty88)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: OKTOBERKE 2020
14.5.2020 12:21:20   
Alica2
Punce kako ste? Se vam ze vidijo kaj busiji? Jaz ne morem vec skoraj skrivat, ker imam ze res velik trebuh. Od starih kavbojk dobim se samo dvojne na sebe ki so res raztegljive, tako da sem si ze kupila nosecniske kavbojke in majcke. Drugace ne mislim pretirano nosecniskih oblacil kupovat ker se mi zdijo zeli drage. Za v sluzbo bom pa cim bolj nosila oblekce ki jih imam ze doma in so bolj ohlapne. Koliko ste kaj pridobile na tezi? Jaz nic, ker sem dala zaradi sladkorne ves sladkor stran in me je malo strah kaj bo na pregledu. Drugace pojem cez dan ogromno. Se mi zdi da morem na 2-3 ure jest drugace mi ze kruli v trebuhu 🤦🏻‍♀️

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: OKTOBERKE 2020
14.5.2020 12:52:16   
Neža2020
Ojla. Moj trebušček se že tudi opazi malo. Pridobila sem kakšno kilo in pol ali 2. Zdaj sem v 17. Tednu 😁 kupla sem si dvojne legice in dve majčki, zdaj ko se odprejo trgovine si bom še kaj, a ne preveč.  

(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: OKTOBERKE 2020
14.5.2020 12:52:30   
LeBump
Pridna, da si se odpovedala sladkorju. Jaz sem pridobila 3kg, sem pa 19t in 3d 🤰🏽. Ze kaj komaj cakate morfologijo? Zdej se mi je ze zacelo vlecit. 😒 Sicer pa je dojencek ze kar aktiven. Kako je lepo zacutit prve gibe/brce. 🥰

(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: OKTOBERKE 2020
14.5.2020 12:55:35   
Neža2020
Jaz se prvih brc nisem cutla😣 upam da bojo kMalu. Imam morfologijo šele 22.6 tako da bo še dolga, upam da hitro mine😂 bi že kar imela pregled

(odgovor članu LeBump)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: OKTOBERKE 2020
14.5.2020 13:20:28   
LeBump
Jaz sem prve “mehurcke” zacutila v 18t 2d. 🥰 Zdaj so pa ze konkretni gibi.😂 Sigurno jih bos tudi ti kmalu. 
Res se vlece, no. Upam, da bodo lahko sli partnerji zraven tokrat.

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: OKTOBERKE 2020
14.5.2020 14:24:43   
Sweetiee
Jooj, jaz moram tudi sladko crtat. Sicer ima samo občasne navale na sladkarije... Recimo 1x tedensko 🤣 je od vedno tako. Kilogrami pa se kar kopičijo kljub temu, da nisem bistveno spremenila prehrane (niti količinsko) in zivljenjskih navad.


S

(odgovor članu LeBump)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: OKTOBERKE 2020
14.5.2020 15:37:00   
Alica2
Hvala za odziv punce! Se mi zdi da ni vec pogostega objavljanja na forumu. Ste vse na fb? Jaz imam drug teden morfologijo in komaj cakam da vidim ce je vse ok 😊pa seveda komaj cakam da zvem spol 😊😊Zanima me pa se kako si ce racunate tedne in dneve nosecnosti? 😬

(odgovor članu Sweetiee)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: OKTOBERKE 2020
14.5.2020 16:05:11   
LeBump
O, ze imas morfologijo? Jaz jo imam 1.6.
Jaz si kar preko aplikacije merim tedne (Pregnancy+). Zacela sem, ko mi je ginekologinja sporocila PDP.
Tudi jaz se ne naziram, pa vseeno grejo KG gor.🙄 Sicer pa zdaj ni cas za te skrbi, bomo potem veliko vozickale pa bo.😅

(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: OKTOBERKE 2020
14.5.2020 20:02:47   
kitty88
Hja tudi meni se kg kar kopicijo sem 16t pa sem pridobila 4kg 🙈 ko prebiram da ene sploh nic😁 no glavno da bo dete zdravo. Sem pa dobila kar apetit sem mela drugi mesec slabosti skozi cele dneve se ponoci zdaj je na sreco to ok. 


(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: OKTOBERKE 2020
15.5.2020 7:48:18   
srečka85
zdravo punce. kako ste ene že blizu morfoligiji, jaz imam šele 15.6. 🤦 sem pa ze zdaj neučakana. tiste, ki imate sladkorno me zanima, kaj vse ste izločile iz prehrane, razen logično sladkarij? še kaj? bel kruh? sadje? meni je bilo naročeno, da sadje z izjemo jagodičevja, in še to v malih količihah (1.pest/dan), sploh ne smem. sem kar žalostna no, ker prej sem živela od sadja. 😢jaz še tudi kat čakam prve brcike, sem začela 17. teden včeraj... razen nekega pretakanja, še nič kaj. kako pa spite? se držite levega boka? jaz konstantno me morem, ker me že vse boli, poskušam pa, ampak, ko pa pol tako paše, ko se vzrnem na hrbet oz skotalim na desni bok 😁😁 jaz se pa ne tehtam, tako da nevem kje sem s kilogrami. trebušček je pa že kar, no. lep 💖vglavnem, upam da ste vredu, zdaj ko se korona stanje umirja! pa dajte kaj več napisat, ful malo se piše tu gor. lepo bodite.💖

(odgovor članu kitty88)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: OKTOBERKE 2020
15.5.2020 7:53:33   
metmaris159

Jaz imam tudi morfologijo 15.6 kg boljs da ne govorim. Sadje umrem brez njega. Sladkorne nimam hvala bogu. Sem pa tudi 16t/2dni
IZVIRNO SPOROČILO: srečka85

zdravo punce. kako ste ene že blizu morfoligiji, jaz imam šele 15.6. 🤦 sem pa ze zdaj neučakana. tiste, ki imate sladkorno me zanima, kaj vse ste izločile iz prehrane, razen logično sladkarij? še kaj? bel kruh? sadje? meni je bilo naročeno, da sadje z izjemo jagodičevja, in še to v malih količihah (1.pest/dan), sploh ne smem. sem kar žalostna no, ker prej sem živela od sadja. 😢jaz še tudi kat čakam prve brcike, sem začela 17. teden včeraj... razen nekega pretakanja, še nič kaj. kako pa spite? se držite levega boka? jaz konstantno me morem, ker me že vse boli, poskušam pa, ampak, ko pa pol tako paše, ko se vzrnem na hrbet oz skotalim na desni bok 😁😁 jaz se pa ne tehtam, tako da nevem kje sem s kilogrami. trebušček je pa že kar, no. lep 💖vglavnem, upam da ste vredu, zdaj ko se korona stanje umirja! pa dajte kaj več napisat, ful malo se piše tu gor. lepo bodite.💖



(odgovor članu srečka85)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: OKTOBERKE 2020
15.5.2020 13:45:07   
danny123
Jaz in moja "sreča"...😕

So me klicali danes iz ambulante kjer sem dala kri ga Panorama test. Je bilo premalo otrokove dnk v krvi in niso mogli prav naredit testov. 😣 Je bilo glih na meji. Lahko je krivo, da so glih malo težo narobe napisali in da sem premalo pila pred jemanjem krvi. So mi danes naročili, da naj veliko pijem preden pridem še enkrat dat kri. No čez dve uri sem bila že tam. Še enkrat vaganje, jemanje krvi in uz. Dete raste po regulcih. Maha in telovadi.😍 Zdej pa spet 10-14dni čakanja na rezultate...😣Edina dobra stvar teh mojih kolobocij je to, da sem imela že 5x uz...🙊Za morfologijo pa v pondelk kličem za datum...

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: OKTOBERKE 2020
15.5.2020 14:48:30   
kitty88
Kje pa se dela morfologija? Pri osebni ginekologinji? 


(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: OKTOBERKE 2020
15.5.2020 15:14:51   
Sweetiee

Joooj, to je pa mučno. Sem se veselila, da si koncno prejela rezultate. 
Sporoči nam, ko bo 🤗🤗
IZVIRNO SPOROČILO: danny123

Jaz in moja "sreča"...😕

So me klicali danes iz ambulante kjer sem dala kri ga Panorama test. Je bilo premalo otrokove dnk v krvi in niso mogli prav naredit testov. 😣 Je bilo glih na meji. Lahko je krivo, da so glih malo težo narobe napisali in da sem premalo pila pred jemanjem krvi. So mi danes naročili, da naj veliko pijem preden pridem še enkrat dat kri. No čez dve uri sem bila že tam. Še enkrat vaganje, jemanje krvi in uz. Dete raste po regulcih. Maha in telovadi.😍 Zdej pa spet 10-14dni čakanja na rezultate...😣Edina dobra stvar teh mojih kolobocij je to, da sem imela že 5x uz...🙊Za morfologijo pa v pondelk kličem za datum...




(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: OKTOBERKE 2020
15.5.2020 16:02:54   
Rdeč avto
Sem imela v prvi nosečnosti sladkorno in koliko sem se takrat presekirala...groza za psiho.


Sedaj sem spet na meji, vendar delam po svoje. Kakor meni odgovarja.
Pac kruh si sama pecem iz pire, ostalo pa po občutku. Je tako za mojo psiho veliko boljše.
Šla sem ravno na vago...v 20 T + 1 kg (samo v prsa sem dobila to težo 🙄....kaj še bo?!)
Spim pa zelo slabo, ker imam se eno navihanko na postelji 😣

(odgovor članu Sweetiee)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: OKTOBERKE 2020
16.5.2020 9:49:36   
Neža2020
Jst imam v ponedeljek pregled ko bom noseča 1y tednov. Mogla bi ga imeti po telefonu ampak so me vceri obvestili da spet naročajo tako da sem zelo vesela 😁 je imela katera pregled v 17 tednu? Kaj vse ti pogleda. Zelo rada bi da mi nardi uživaj ampak mi ga verjetno ne bo. 😁🤔

(odgovor članu Rdeč avto)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: OKTOBERKE 2020
16.5.2020 14:29:18   
Babyjazz
Jst sm imela pr 18 tednu. Meni je samo poslusala z mini fetonom srcek  če bije to pa je blo vse. Bolj podrobno bo pa na morfologiji. 

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: OKTOBERKE 2020
16.5.2020 21:54:59   
Neža2020
Hvala za odgovor. A se ima katera probleme z glavoboli? Mene nekajkrat na teden tako boli glava da je obupno. To traja nekje 2 uri potem je pa ok. Sem si že dvakrat merila tlak ob glavobolu in je bil nizek (100/61). Me res čisto uniči. Sem pa vrata da naj ne bi bilo nevarno, a je vseeno boleče.  

(odgovor članu Babyjazz)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: OKTOBERKE 2020
17.5.2020 7:51:27   
kitty88
Jaz tudi imam kar glavobole.. Ravno danes sem se zbudila z njim. :/ ni prijetno tablet pa mi tudi ni za jesti vsaki 4 dan. 


(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: OKTOBERKE 2020
17.5.2020 9:46:39   
Sweetiee
Jaz tudi imam tezave z glavoboli. Dvakrat sem imela celo migreno,pa sem se potrudila brez tablet. Ce se zjutraj zbudim z boleco glavo, najprej spijem en velik kozarec vode z magnezijem in ponavadi pomaga. Mi je pa rekel G, da lahko vzamem kar dva lekadola. 


(odgovor članu kitty88)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: OKTOBERKE 2020
17.5.2020 9:53:00   
kitty88


IZVIRNO SPOROČILO: Sweetiee

Jaz tudi imam tezave z glavoboli. Dvakrat sem imela celo migreno,pa sem se potrudila brez tablet. Ce se zjutraj zbudim z boleco glavo, najprej spijem en velik kozarec vode z magnezijem in ponavadi pomaga. Mi je pa rekel G, da lahko vzamem kar dva lekadola. 





Ja je kar nadlezno to.. Ze prej sem mela glavobole ok sem vzela nalgesin pa je blo ok zdaj pa pac lekadol ali pa nic. Bom pa probala to z magnezijem🤞

(odgovor članu Sweetiee)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?