|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKTOBERKE 2020
26.2.2020 9:31:57   
Alica2

Joj meni je tudi zjutraj tak slabo, vsa sem brez energije dokler ne pojem zajtrka. Komaj se spravim iz postelje. Bruham sicer ne, ampak mam pa skos obcutek kot da bom. 
IZVIRNO SPOROČILO: češnjevcvet

Čestitke tudi vsem na novo pridruženim nosečkam! 🥰
Dobro da ste napisale, da mogoče partner ne bo mogel biti prisoten na prvem pregledu.. sploh nisem pomislila, da mogoče ne sme bit. Moram tudi preveriti.
Sicer pa tudi midva še nikomur nisva povedala, bova verjetno tudi počakala na nuhalno. 😊 Sem vesela, da usaj tukaj lahko debatiram o tem, drugace bi bla tezje tiho. 😁
Me pa v zadnjih dneh ful muči slabost. Danes sem poskusila, če kaj pomaga, da pojem kakšen kreker preden ustanem iz postelje, pa je mogoče res za odtenek boljše. Je katera še kaj odkrila kar pomaga? 



(odgovor članu češnjevcvet)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: OKTOBERKE 2020
26.2.2020 10:14:23   
Jazzie13
Pozdravljene, oktoberke. Jap, pri 38-ih letih sem verjetno med starejšimi med vami, ki imam prvo nosečnost. Tiste, ki boste prvič mamice...kako se kaj počutite v 5.-6. tednu? Jaz sem v šestem in čakam na prvi pregled čez dober teden. Moja nosečnost ni bila pričakovana, je pa bila zaželena. Enkrat pač. Ko bo čas :-) No, glej ga zlomka, prišel je. Vsekakor sem pripravljena, sva pripravljena in bo lepo. Ampak po pravici povem, da so za mano mičkeno depresivni dnevi. Verjetno to ni neobičajno, saj gre za veliko življenjsko spremembo, največjo. Sem si dala nekaj dni, da v miru žalujem za brezskrbnim življenjem, potovanji, potapljanjem, ja, pa tudi žurkami in za zadnjo cigareto s prijateljicami tudi :-) Seveda bo še čas za potovanja in potapljanje in motorizem in kajtanje, ampak kar en čas pač ne. Pa sem si rekla, malo lahko žaluješ. Je še katera nesigurna glede te ogromne življenjske spremembe, tako kot jaz? Pozdravček vsem in srečno.

(odgovor članu Lalii10)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: OKTOBERKE 2020
26.2.2020 12:50:08   
Taroma
Pozdravljene, tudi js se vam pridruzujem. PDP imam 25.10. Zanosila sem v postopku IVF, sem po vstavitvi dveh zamrznjenih zarodkov. 13.dan po prenosu je bila krvna vrednost beta hcg 2093. Otrok se nimam, imela pa sem ze dva splava in ze veliko let bojujem bitko, da bi postala mama. 

Prvi UZ imam naslednji teden in upam da bo tokrat vse vredu. Zaradi preteklih slabih izkusenj se zelo bojim. Prav tako nimam nobenih posebnih znakov, razen majhne utrujenosti, pa se to bolj prepisujem vremenu. Prve dni sem imela krce podobne menstrualnim in nekoliko bolece prsi, ampak je tudi to izvenelo. Strah me je, a upam na najboljse. In seveda vso sreco tudi vam.

(odgovor članu Jazzie13)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: OKTOBERKE 2020
27.2.2020 7:28:00   
češnjevcvet

Js mam tud tak večkrat na dan tako slabost, da mam občutek, da bom bruhala, pa nikoli ne. Se mi zdi, da bi blo za vsaj kakšen trenutek boljše, če bi se res zbruhala. 😅
IZVIRNO SPOROČILO: Alica2


Joj meni je tudi zjutraj tak slabo, vsa sem brez energije dokler ne pojem zajtrka. Komaj se spravim iz postelje. Bruham sicer ne, ampak mam pa skos obcutek kot da bom. 
IZVIRNO SPOROČILO: češnjevcvet

Čestitke tudi vsem na novo pridruženim nosečkam! 🥰
Dobro da ste napisale, da mogoče partner ne bo mogel biti prisoten na prvem pregledu.. sploh nisem pomislila, da mogoče ne sme bit. Moram tudi preveriti.
Sicer pa tudi midva še nikomur nisva povedala, bova verjetno tudi počakala na nuhalno. 😊 Sem vesela, da usaj tukaj lahko debatiram o tem, drugace bi bla tezje tiho. 😁
Me pa v zadnjih dneh ful muči slabost. Danes sem poskusila, če kaj pomaga, da pojem kakšen kreker preden ustanem iz postelje, pa je mogoče res za odtenek boljše. Je katera še kaj odkrila kar pomaga? 






(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: OKTOBERKE 2020
27.2.2020 16:34:15   
danny123
Meni je bilo v prvi nosečnosti slabo samo prva dva meseca ampak nisem bruhala niti enkrat. Potem v drugi je bilo isto. In ko so mi v drugi nosečnosti povedli, da srček ne bije več me je najprej vprašala, če mi ni bilo čudno, da mi ni bilo več slabo. In ko sem ji povedala, da je bilo v prvo isto po dveh mesecih konec s slabostjo se je dohtarca samo začudila.
Upam, da bo zdaj vse okej. Zaenkrat je tako, da mi je vsak dan bolj slabo. Ampak ni še hude sile. Mi je pa bolj slabo popoldne in zvečer... Pa utrujena sem tako, da se komaj premikam...
Sem včeraj poklicala in dobila datum za prvi pregled 12.3... Še 14 dni...
Po eni strani komaj čakam, po drugi strani me pa skrbi, če bo vse ok... user posted image

(odgovor članu češnjevcvet)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: OKTOBERKE 2020
28.2.2020 9:36:51   
Vjolca
No, moje slabosti so tudi vedno hujse 😒 izcedka vec ni, sem klicala ginekologinjo pa je rekla da najbrz ni nic posebnega, ce se ne umiri v enem dnevu naj pridem...ampak se je potem isti dan umirilo.


Je katera razmisljala o NIFTY testu? 

(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: OKTOBERKE 2020
28.2.2020 10:03:31   
Neža2020
Jaz pa slabosti nimam, bradavice so bolj občutljive in pa napenja me non stop😣 groza, se mi zdi kot da me bo razneslo😯😂😂😕 o nifty testu sem razmišljala ampak je precej drag. Moreva se z mojim še pogovorit, če bi bi morda vzela onega za 390 e se mii zdi še ok cena. 


(odgovor članu Vjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: OKTOBERKE 2020
28.2.2020 10:06:21   
Neža2020
Jaz na srečo izcedka nimam, me pa na trenutke boli trebuh. Če je trajalo čisto malo potem je vrjetno ok, pa če ni bilo krčev. 


(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: OKTOBERKE 2020
28.2.2020 10:07:54   
metmaris159
Na niftiya ne bom šla razmišljam da tudi na nuhalno ne. Pregled pa imam naslednji tedn ze drugi. 


(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: OKTOBERKE 2020
28.2.2020 10:32:06   
Alica2
Jaz verjetno na nifty ne bom sla, ce bojo pri drugih pregled vredu rezultati. Se pa se sploh ne spoznam na vse te preglede tak da pojma nimam 🤦🏻‍♀️
Meni so prsi se povecale, bolijo se vedno, pa zjutraj mi se vedno slabo 🙄 pa skos bi nekaj jedla 😬 aja pa ponoci hodim po 3-4x na wc 😴


(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: OKTOBERKE 2020
28.2.2020 19:43:57   
češnjevcvet
Jaz sem imela z izcedkom tudi podobno.. ravno, ko sem razmišljala, če naj grem na dežurno, se je potem čis umirilo. Sicer pa jaz tudi razmišljam v tej smeri, da če bo vse ostalo okej, ne bi šla na nifty. Nisem pa še čisto prepričana :)

(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: OKTOBERKE 2020
28.2.2020 19:51:05   
Neža2020
V katerem tednu ste imele izcedek? Jaz sem menda šele v 6. Po mojih izračunih ker imam pozne ovulacije


(odgovor članu češnjevcvet)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: OKTOBERKE 2020
29.2.2020 17:10:05   
LeBump
Zivjo punce. Se ena, ki pricakuje v oktobru. Prvi pregled imam sele 20. 3., sem pa v 9. tednu. Znaki? Utrujena 24/7, slabost 24/7. Ah ja. Glede na to, da sva otroka planirala in vmes ze imela ss, bom vse tegobe zdrzala, samo da bo vse vredu. Je pa to moj prvi otrok, stara sem 34 in se res veselim nove vloge.

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: OKTOBERKE 2020
1.3.2020 8:20:51   
srečka85
pozdravljene srečke, še od mene. vesela da sem tako hitro našla tole skupinico, vem da mi bo branje vas ful v pomoč. dve črtici sem zagledala v ponedeljek, noro veselje, nepopisni občutki sreče... sva nekje pol leta delala na tem.imam 34 let, doma imava zlato 6.5 letnico, ki zaenkrat še nič ne ve, da bo postala velika sestrica, ceprav sama že dolgo navija za to. bom počakala do 1. pregleda, ki ga imam 25.3.. pdp sem si izracunala 29.10. bomo videli ali bo drzalo.

vglavnem, vam maham in sem z vami. srečno vsem. 

(odgovor članu LeBump)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: OKTOBERKE 2020
1.3.2020 10:27:57   
Neža2020
Punce kakšne znake imate? Men se na trenutke zdi da nisem noseča 😂🙈 razen občutljivih ziz in utrujenosti ni nekih znakov. 


(odgovor članu srečka85)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: OKTOBERKE 2020
1.3.2020 10:48:06   
Taroma
Tudi js sem samo utrujena. Ni mi slabo, prsi me ne bolijo več. Občasno sem imela krče, pa je še to izvenelo. Skratka počutim se povsem vredu. Tako, da me kar malo skrbi, če je sploh vse ok. Sem pa v 6t1d. 


(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: OKTOBERKE 2020
1.3.2020 11:25:12   
srečka85
jaz se počutim povsem vredu. nič mi ne manjka, naj kar ostane tako. 😊


(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: OKTOBERKE 2020
1.3.2020 11:30:24   
Figa12
Pozdravljene,Stara sem 38 let. Zanosila v postopku IVF .Moji nosečniški znaki so utrujenost,napete prsi,super vonj,celodnevna slabost( ne vsak dan).Držim pesti za vse nas da bo vse ok..Lepo nedeljo.

(odgovor članu srečka85)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: OKTOBERKE 2020
1.3.2020 12:50:18   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: srečka85

pozdravljene srečke, še od mene. vesela da sem tako hitro našla tole skupinico, vem da mi bo branje vas ful v pomoč. dve črtici sem zagledala v ponedeljek, noro veselje, nepopisni občutki sreče... sva nekje pol leta delala na tem.imam 34 let, doma imava zlato 6.5 letnico, ki zaenkrat še nič ne ve, da bo postala velika sestrica, ceprav sama že dolgo navija za to. bom počakala do 1. pregleda, ki ga imam 25.3.. pdp sem si izracunala 29.10. bomo videli ali bo drzalo.

vglavnem, vam maham in sem z vami. srečno vsem. 



Sva s PDPjem blizu. Jaz trenutno 28.10. Bomo videli kaj bo rekla G. 

(odgovor članu srečka85)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: OKTOBERKE 2020
3.3.2020 10:23:50   
Neža2020
Nosečke, javite kaj ste izvedele na prvem pregledu, jaz imam šele čez 10 dni😕 komaj čakam 


(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: OKTOBERKE 2020
3.3.2020 10:25:29   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Neža2020

Nosečke, javite kaj ste izvedele na prvem pregledu, jaz imam šele čez 10 dni😕 komaj čakam 





Na 1. Pregledu 4t/2d samo da je v maternici2. Pregled 5.3 6t/1d pa bomo vidli kaj bo povedala

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: OKTOBERKE 2020
3.3.2020 10:53:07   
Neža2020
Jaz imam 13.3  šele prvi pregled. Takrat bom po mojih izračunih noseča 7 tednov. Upam da bodo dobre novice. 


(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: OKTOBERKE 2020
3.3.2020 11:09:12   
Alica2
Jaz pa 10.3., ze komaj cakam da vidim ce je vse ok. Zivcki mi delajo na povno. Bom pa takrat v 8.tednu po izracunih na elevitovi strani, tako da upam da se bo vidlo kaj 😊

Kako se kaj pocutite?? 😬
IZVIRNO SPOROČILO: Neža2020

Jaz imam 13.3  šele prvi pregled. Takrat bom po mojih izračunih noseča 7 tednov. Upam da bodo dobre novice. 





(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: OKTOBERKE 2020
3.3.2020 11:23:06   
Neža2020
Tudi jaz upam da se bo videlo kaj, imam pozne ovulacije ker imam dolge cikle, zato sem imela ovulacijo šele okoli 28 dni in sem noseča manj kot bi naj bila. Na pregledu bom okoli 7 tednov, zato isto upam da se bo kaj videlo😁 drugače sem super prsi so se. Mi malo povečale in so boleče, drugih hudih znakov pa za enkrat ni. Pri tebi? Najraje bi sla na krvni test, a mi moj pravi da skoda spet denarja. Sem ga delala 21.2. In je bila vrednost 208 torj okoli 4 tedne


(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: OKTOBERKE 2020
3.3.2020 12:41:41   
Alica2
Meni so se tudi prsi povecale, pa bolijo se vedno. Pa zjutraj mi je slabo, kaksen dat tudi bruham.. pa skos sem lacna pa utrujena 🤦🏻‍♀️😴 vcasih bi cel dan prespala lahko... 

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?