|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBERKE 2020
28.3.2020 13:41:08   
masa90
Rjaveocke to je pa res lepa novicka :) cestitke in upam, da bo vse lepo potekalo in, da je vzrok, da se srckov se ne vidi, samo prehiter pregled. Sama sem noseca 6 tednov in me kar skrbi, da se tudi pri meni se ne bo videlo plodeka in utripa, ker imam pregled v torek.


Modralevinja, stara bom 30 in je tudi mene medicinska sestra najprej vprasala, ce zelim otrocka obdrzati. Groza. 
Sicer je pa tako, ocitno nisem edina, ki me pesti slabost cez cel dan, jem vecinoma samo grisine, obroki so pa zelo majhni, ker sploh nimam apetita, se pa malo potrudim vsaj nekaj spravit vase. Pa res veliko spim, mojega ze kar skrbi, ce je to normalno🙈😊
Kako ste kaj s folno kislino? Jo jeste? In ce jo, katero?
Lep pozdravcek vsem :)

(odgovor članu Rjaveocke)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: NOVEMBERKE 2020
28.3.2020 18:12:46   
Kitty 1


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kitty 1 ma jaz sem kr tko bl švoh z energijo, ampak to zato, ker mi je precejšen del dneva slabo in ne vem sama s sabo kaj bi, doma pa 2 otroka. Sicer se kar zamotita med sabo, ampak vseeno. Ma bomo preživeli :)


Anonimen7, čestitke. A tebe so šele na nuhalno naročili? Res zanimivo, mene so pa 14.4., ko bom 8t3d, res zelo različno.
Anonimna6 




Mene so narocili šele majaaa.Res sem malo slabe volje, ker niti ne veš če je plod živ, če je utrip, če je tam ko mora bit.
Nevem no, sekiram se 100 na uro. April bo zame zelo mučen mesec. 
Joj, da se le vrne vse na svoje mesto in gre ta virus mimo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: NOVEMBERKE 2020
28.3.2020 19:58:10   
Anonimen
Rjaveocke, ma ni malo prehitro, da bi oni kar rekli, da če pa v torek ne bo nič, boš šla na sprejem? Jaz bi vztrajala, da še malo počakajo, ker sem že veliko zgodb slišala, kjer je blo na koncu vse ok pa glede na to, da niti ne krvaviš al karkoli..



Ma dobro kaj se to dogaja, da sprašujejo ali želite obdržati? Mislim, verjetno vsaka kliče, da se naroči na prvi pregled. Hjao. Masa90, a ti imaš pa že tako zgodaj? Ja mogoč3 se ne bo še dovolj videlo. Odvisno. 
Kitty 1, kaj pa če greš kam privat, da boš pomirjena? No odvisno s kje si, vem da v Dravljah delajo privat in pomoje sprejemajo tudi za potrditev nosecnosti. 
Anonimna6 

(odgovor članu Kitty 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: NOVEMBERKE 2020
28.3.2020 20:00:20   
bučkaaa
Jst imam pregled 15.4., ampak je pa zdaj problem v tem, ker je naš zdravstveni dom Kamnik zaprt do preklica in kar je nujnega prevzame ZD Domžale... Sem prepričana, da me bodo klicali in prestavili termin...Aja, jemljem folno vsak dan, Novalac, kot že v prejšnji nosečnosti. 

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: NOVEMBERKE 2020
28.3.2020 23:25:20   
bučkaaa


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Rjaveocke, ma ni malo prehitro, da bi oni kar rekli, da če pa v torek ne bo nič, boš šla na sprejem? Jaz bi vztrajala, da še malo počakajo, ker sem že veliko zgodb slišala, kjer je blo na koncu vse ok pa glede na to, da niti ne krvaviš al karkoli..



Ma dobro kaj se to dogaja, da sprašujejo ali želite obdržati? Mislim, verjetno vsaka kliče, da se naroči na prvi pregled. Hjao. Masa90, a ti imaš pa že tako zgodaj? Ja mogoč3 se ne bo še dovolj videlo. Odvisno. 
Kitty 1, kaj pa če greš kam privat, da boš pomirjena? No odvisno s kje si, vem da v Dravljah delajo privat in pomoje sprejemajo tudi za potrditev nosecnosti. 
Anonimna6 
 

V Dravljah do nadalnjega delajo samo nuhalno in morfologijo... Vem, ker sem jst zase zadnjič klicala... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: NOVEMBERKE 2020
29.3.2020 9:42:26   
Anonimen
Zdravo punce, ste se pridno razpisale...jaz pa nekoliko pozabila na forum (druga anonimka) 😊 Opazam, da nas je res precej s pdp okoli 21.11 😀 Drugace pa je to moja tretja nosecnoat (doma imam dva navihancka - parcek), stara pa bom 34 let. Posebnih slabosti nimam, prisotna je le utrujenost (to pripisujem skrbi za dva navihancka in delu od doma - zaradi trenutnih razmer). Pregled pri G imam 21.4.Kam pa boste sle na NS?

(odgovor članu bučkaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: NOVEMBERKE 2020
29.3.2020 11:33:43   
Kitty 1


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Rjaveocke, ma ni malo prehitro, da bi oni kar rekli, da če pa v torek ne bo nič, boš šla na sprejem? Jaz bi vztrajala, da še malo počakajo, ker sem že veliko zgodb slišala, kjer je blo na koncu vse ok pa glede na to, da niti ne krvaviš al karkoli..



Ma dobro kaj se to dogaja, da sprašujejo ali želite obdržati? Mislim, verjetno vsaka kliče, da se naroči na prvi pregled. Hjao. Masa90, a ti imaš pa že tako zgodaj? Ja mogoč3 se ne bo še dovolj videlo. Odvisno. 
Kitty 1, kaj pa če greš kam privat, da boš pomirjena? No odvisno s kje si, vem da v Dravljah delajo privat in pomoje sprejemajo tudi za potrditev nosecnosti. 
Anonimna6 




Ma mislim da so vse oridinacije zdajle samo na nujnih pregledih. 
Bom kupila teste se pa do takrat spremljala s testi vsaj. 
Bomo pač čičale in čakale, ampak do maja je resss dolga :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: NOVEMBERKE 2020
30.3.2020 18:20:25   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Kitty 1



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Rjaveocke, ma ni malo prehitro, da bi oni kar rekli, da če pa v torek ne bo nič, boš šla na sprejem? Jaz bi vztrajala, da še malo počakajo, ker sem že veliko zgodb slišala, kjer je blo na koncu vse ok pa glede na to, da niti ne krvaviš al karkoli..



Ma dobro kaj se to dogaja, da sprašujejo ali želite obdržati? Mislim, verjetno vsaka kliče, da se naroči na prvi pregled. Hjao. Masa90, a ti imaš pa že tako zgodaj? Ja mogoč3 se ne bo še dovolj videlo. Odvisno. 
Kitty 1, kaj pa če greš kam privat, da boš pomirjena? No odvisno s kje si, vem da v Dravljah delajo privat in pomoje sprejemajo tudi za potrditev nosecnosti. 
Anonimna6 




Ma mislim da so vse oridinacije zdajle samo na nujnih pregledih. 
Bom kupila teste se pa do takrat spremljala s testi vsaj. 
Bomo pač čičale in čakale, ampak do maja je resss dolga :(



Ja zgleda da res. Kar je pač nujno. Ampak nimamo kaj. Verjetno, če imaš kake težave, te še vedno vzamejo, no te morajo. Jaz še ne vem kam se bom naročila na NS, bom vidla po pregledu kaj bodo rekli. Jaz jemljem Pre Mama Duo. 
Anonimna6

(odgovor članu Kitty 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: NOVEMBERKE 2020
30.3.2020 18:47:30   
Newby
Js do maja ne bom čakala na prvi pregled, sm se danes naročila na samoplačniškega, ga imam že naslednjinteden😀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: NOVEMBERKE 2020
30.3.2020 20:15:31   
Anonimen
O super Newby, kje si se uspela naročit? Kateri teden boš?

Jaz imam v torek 14.4, bom pa 8t3d.
Anonimna6 

(odgovor članu Newby)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: NOVEMBERKE 2020
30.3.2020 20:40:21   
Newby
Pri Darji Strah... 7 tednov bom ob pregledu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: NOVEMBERKE 2020
30.3.2020 21:55:05   
bučkaaa


IZVIRNO SPOROČILO: Newby

Pri Darji Strah... 7 tednov bom ob pregledu


 Jst sm se tudi naročila samoplačniško pri njej in imam že jutri 😄 tudi 7 tednov. Sporočim kako bo 😄

(odgovor članu Newby)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: NOVEMBERKE 2020
31.3.2020 9:03:08   
Anonimen
O Newby in bučkaa super, sporočita kaj sta odpravili.


Rjaveocke, ti imas danes pregled, kaj ne? 
Anonimna6 

(odgovor članu bučkaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: NOVEMBERKE 2020
31.3.2020 11:55:30   
travi
Hojla punce


Se ena nosečka tukaj. Po mojih izracunih je pdp 21 november. Sicer imam enga zelo aktivnega skoraj triletnega fantka. 
Trenutno sem v sedmem tednu in sm kr precej na trnih, ker sem nekaj mesecev nazaj imela spontani splav. Ravno takle cas je nehal bit srcek, videli pa so šele na pregledu v 11 tednu, ko so me potem poslali na splav s tabletkami.Rada bi si zmerila vsaj hcg, da bi videla ce dobro narasca, pa je v trenutnih razmerah s korono tut to vidt nemogoč scenarij. 
Drugace sem okej, bruhanja in slabosti nimam. Imam pa bolece prsi in zmanjsanj apetit. 
Lp 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: NOVEMBERKE 2020
31.3.2020 12:57:53   
Paix
Lepo pozdravljene vse!

Se prvič pridružujem kakšnemu forumu, ker sem dost flegma in se za večina stvari ne obremenjujem. Ampak tole leto je pa noro in sem tako vesela, da tale forum obstaja in da imam grupo ljudi kjer lahko govorim o svojih težavah, ne pa samo partnerju. Saj ne da bi bilo z njim kaj narobe, je super, vendar paše imeti tudi drugo mnenje in nekoga z izkušnjami, ki doživlja enako. Sem prvič noseča, stara 26 let. Vse je zame na novo in poleg tega še nimam najlažje nosečnosti. No vse je vredu edino da imam krvavitve. Odkar sem izvedela, da sem noseča (to je bilo 4. marca)user posted image imam rjav izcedek, šele 2 dni nazaj se mi je umiril in vmes sem imela 3x svežo kri. Skoz so prisotne tudi lažje bolečine v spodnjem delu trebuha in boleče prsi, ostalo od znakov nič. Seveda me je to tako obremnjevalo, da sem šla na pregled pri 6 tednih (24. marca) in je rekla da je vse vredu in še srček sem videla! Kakšno olajšanje in sreča, nisem še doživela kaj takega user posted image S partnerjem sva oba kar zajokala od sreče, ker je bilo tok ene sekerenacije zaradi teh kravitev. Potem pa šok, naslednji dan po pregledu se vlila kri iz mene ko sem šla na wc, samo enkrat, dosti več kot kadarkoli prej in v školjki in na wc papirju sveža kri. Mene skoraj kap, kličem urgenco in ginekologa in oba svetujeta, da naj počivam, da sicer ni normalno ampak naj se spremljam če bodo še krvavitve in močenjše, da naj takoj pridem nazaj. Sreča od takrat krvavitve ni bilo razen rjavega izcedka, ki pa se je tudi sedaj umiril. Pregled imam 18. aprila, ko naj bi bila po izračunih (še vedno nisem ziher ali prav računam) v desetem tednu. Zdaj pa samo upam, da bo do takrat vse vredu. Pa še imela sem zelo na hitro pregled, ker zdaj vsi hitijo še s to korono imamo srečo, da je vse še bolj napeto! Tako, da nisem se navajena sploh take, več čas sem nemirna in še stanje, ki je trenutno na svetu nič ne pomaga. Samoplačniki pa sploh ne sprejemajo pacientov (ker bi rada šla, da imam nekoga, ki se bo bolj posvetil, ker rabim to) razen Darije Strah, mi pa prosim povejte punce kakšne boste imele izkušnje. Ali mogoče še koga priporočate? Nisva pa nobenmu še povedala nič, zato sem še dodatno pod stresom, saj nočeva, da se prehitro veselijo, potem pa nebi bilo nič. Zato pa sem tako vesela za tale forum in hvala tisti, ki ga je naredila! Pa se opravičujem za nakladanje, mogla sem ven dati user posted image

Želim vam prelepe nosečnosti in čimmanj zapletov!
Lep pozdrav user posted image

(odgovor članu travi)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: NOVEMBERKE 2020
31.3.2020 13:24:28   
travi
Hej bejbe, kako pa je kaj s fb skupino? Sem videla da je narejena.. Je katera od vas ze not?


Paix... Js bi na tvojem mestu sla nazaj na urgenco, cetut bo spet samo hitr pregled.  In ce bo treba spet cez 14dni...Jaz sem prejsnic krvavela... Po malem rjavkaste barve... V 6 tednu sem sla pod nujno na pregled, kjer so mi rekli  da je vse vredu, tut srcek se je videlo in slisalo. Dobila sem tablete dobroston. Navodilo za domov je blo, da naj jem tablete, da take manjse krvavitve so normalne, in da naj naslednjič pridem ko bom imela narocen redni pregled. No ta je bil v 11 tednu in ugotovljen zastoj rasti ploda v 7 tednu. Torej samo en teden po mojem pregledu, je srcek nehal bit. In ce bi bla tecna (in zdaj mi je zal ker nisem bla) bi sla vsak teden na urgenco ker krvavim... In bi potem splav delali ful prej... Ne pa, da sem se pet tednov cakala na redni pregled in sele potem na nujni splav.Sicer to je moja zgodba, se zdalec ni nujno da bo tvoja ista... Poznam tudi punce ki so krvavele celo nosečnost in na koncu rodile zdrave dojencke... 
Sem pa zdaj, kokr sem ze prej omenila ravno v sedmem tednu... In zato tok bolj napeta... Pregled mam sele konec aprila. Tokrat nimam nobenih krvavitev.... Ce bi mela... Bi bla sla takoj pod nujno k svoji G. oz na urgenco. 

(odgovor članu Paix)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: NOVEMBERKE 2020
31.3.2020 14:07:47   
bučkaaa
Hojla punce.. Jst sm iz pregleda pri strahovi... Vidi se gestacijska vrečka, ploda pa še ne. Sem pa danes točno 7t, menstruacije so bile neredne... Sva se zmenile, da pridem spet čez deset_ dni... Upam, da se takrat že lepo vidi... Kako je s fb skupino, bomo naredila kakšno? 

(odgovor članu travi)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: NOVEMBERKE 2020
31.3.2020 16:10:15   
martythezebra
Živjo,
jaz sem včeraj naredila test, no pa danes še enkrat :) in ja vsakič dve črtici user posted image
Tako, da se vam pridružujem. Naj bi imela PDP konec novembra (29.11.).
Sva se že nekaj časa trudila, zdaj pa je končno uspelo :)
Zaenkrat nimam še nobenih posebnih znakov, razen da ni tete s krvavca, pa boleče prsi.
Je pa to moja druga nosečnost, doma imam že enega 8-letnika, in prvi otrok z mojim novim partnerjem.
Stara sem pa 37 let.
Kako je zdaj s pregledi pri ginekologu, prvi pregled je najbrž malo kasneje? Moram še poklicati ginekologa. Pa še vprašanje, razmišljam o Nifty testu glede na mojo starost :)
No zaenkrat toliko od mene.
Lepo se imejte in zdrave bodite

(odgovor članu bučkaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: NOVEMBERKE 2020
31.3.2020 16:36:55   
Paix
Hvala Travi za tvoj odgovor! Ja saj je tok različnih nosečnosti, da res nikoli ne moreš vedeti ali je vredu ali ni. Hvala, ker si delila z nami tvojo zgodbo, najbrž se bom res čimprej naročila na pregled, da nisem do zadnjega v nevednosti in je potem samo še težje. Vem, da je to boleča tema in nočem drezati vate, zato mi tudi ne rabiš odgovoriti če ne želiš. Ampak sploh nisi imela nobenih znakov, da se je nosečnost nehala? Torej nobene močnejše krvavitve, bolečine, daljše krvavitve, prenehanje nosečniških znakov? Pa ti si imela stalno rjave izcedke ali samo kdaj? Oprosti, ker toliko sprašujem, ampak se nimam kam obrniti. Pri meni je problem še ker imam pregrado, pa še ta korona ravno zdaj, da si še na urgenco ne upam! Vse na kupu. Sedaj si sedmi teden? Kot jaz! Čestitam! Res ti iz srca želim, da bi bilo vse vredu in bi rodila zdravo štručko, verjamem, da si tudi ti čisto na trnih. Moram reči, da sem od vedno spoštovala matere, ampak sedaj, ko grem čez ta proces, ko vidim na tisoče različnih težav pa nobenih odgovorov, jih spoštujem še stokrat bolj. Res kaj vse daš čez, od same zanositve, kjer imajo ene že ogromno problemov do donositve. Potem je pa spet čist novo obodobje. Res svaka čast, kapo dol! Pol pa pravjo kok so mamice panične skoz, pa kako ne boš, tok težav pa nobene rešitve!

Bučkaaa tudi jaz upam, da se ti takrat vse vidi! Srečno! Kako pa si bila zadovoljna s Strahovo, ker če moje ne bo bi mogoče šla kar k njej da sem ziher. Za fb skupino sem za, ampak se bom včlanila šele ko bom ziher, da je vse vredu.

Martzthezebra čestitam!!! Res upam, da bo vse vredu! Mene je naročila kljub situaciji že pri 8 tednu, tako, da nekateri naročajo prej, je pa res da sem šla potem 6. teden zaradi krvavitev, zdaj imam pa v desetem tednu pregled. Tako, da je res odvisno od ginekologa.

(odgovor članu martythezebra)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: NOVEMBERKE 2020
31.3.2020 17:09:22   
Kitty 1
Ja, tiste ki ste bile pri strahovi??

Kako ste zadovoljne? Kaksna je cena?
Jaz res nevem kako bi cakala do majaaaaa!! 


(odgovor članu Paix)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: NOVEMBERKE 2020
31.3.2020 17:22:19   
travi
Da bi bil en extra poseben znak da bi vedela, da zdej je pa konec, ga ni blo.... Ze od zacetka mi je hcg bolj pocasi narascal... Ampak ginekolog v tem ni videl tezave, ker je narascal. Krvavitev se mi je zacela v 6 tednem in vztrajala ves cas... Sicer manjsa rjavkasta... Kaksen dan je blo sam nekaj kapljic.. Kaksen dan mogoče malenkost vec... Ampak nikol tok, da bi rekla da napolnim dnevni vložek. Prsi so me bolele skorajda ves cas, zadnji teden pred pregledom nekoliko manj, ampak itak povsod pise da je normalno da potem pocasi nehajo bolet. Okol sedmega tedna pa sploh cisto nobenega niti najmanjsega signala da bi lahko vedela da je plod odmrl. Razn pac unga slabega obcutka k sm ga mela ves cas, zaradi krvavitve. Ampak tezko je it na obcutek glede na to da kaksne punce tudi krvavijo in je na koncu vse dobro. Vem pa, da ce bi tokrat spet krvavela, samo sebe nebi pustila tko v nevednosti, pa tut ce bi mi ginekolog pol reku baba panicna.... Bi mu pac lepo rekla da morm skrbet tut za moje psihicno zdravje ☺️
Inn jaa... Dejmo met fb skupino.(eno sm sicer videla na fb, ampak ko sem poslala prošnjo se ni nic zgodilo, lahko pa naredimo novo sam za ringraja nosecke) .. Kake take bolj osebne stvari je lažje delit med manj ljudi v fb skipino kakor takole na javni forum. 
IZVIRNO SPOROČILO: Paix

Hvala Travi za tvoj odgovor! Ja saj je tok različnih nosečnosti, da res nikoli ne moreš vedeti ali je vredu ali ni. Hvala, ker si delila z nami tvojo zgodbo, najbrž se bom res čimprej naročila na pregled, da nisem do zadnjega v nevednosti in je potem samo še težje. Vem, da je to boleča tema in nočem drezati vate, zato mi tudi ne rabiš odgovoriti če ne želiš. Ampak sploh nisi imela nobenih znakov, da se je nosečnost nehala? Torej nobene močnejše krvavitve, bolečine, daljše krvavitve, prenehanje nosečniških znakov? Pa ti si imela stalno rjave izcedke ali samo kdaj? Oprosti, ker toliko sprašujem, ampak se nimam kam obrniti. Pri meni je problem še ker imam pregrado, pa še ta korona ravno zdaj, da si še na urgenco ne upam! Vse na kupu. Sedaj si sedmi teden? Kot jaz! Čestitam! Res ti iz srca želim, da bi bilo vse vredu in bi rodila zdravo štručko, verjamem, da si tudi ti čisto na trnih. Moram reči, da sem od vedno spoštovala matere, ampak sedaj, ko grem čez ta proces, ko vidim na tisoče različnih težav pa nobenih odgovorov, jih spoštujem še stokrat bolj. Res kaj vse daš čez, od same zanositve, kjer imajo ene že ogromno problemov do donositve. Potem je pa spet čist novo obodobje. Res svaka čast, kapo dol! Pol pa pravjo kok so mamice panične skoz, pa kako ne boš, tok težav pa nobene rešitve!

Bučkaaa tudi jaz upam, da se ti takrat vse vidi! Srečno! Kako pa si bila zadovoljna s Strahovo, ker če moje ne bo bi mogoče šla kar k njej da sem ziher. Za fb skupino sem za, ampak se bom včlanila šele ko bom ziher, da je vse vredu.

Martzthezebra čestitam!!! Res upam, da bo vse vredu! Mene je naročila kljub situaciji že pri 8 tednu, tako, da nekateri naročajo prej, je pa res da sem šla potem 6. teden zaradi krvavitev, zdaj imam pa v deset_em tednu pregled. Tako, da je res odvisno od ginekologa.



(odgovor članu Paix)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: NOVEMBERKE 2020
31.3.2020 17:25:15   
masa90
Punce tudi jaz iz pregleda. Noseca 6 tednov in 3 dni, plodek velik 6mm in srcek mu mocno ze bije. Joj kako sem vesela, koncno sem se mal sprostila, ceprav, ko vas berem, da ste imele splav in zastoj v rasti, me kar stisne.


Tudi jaz sem imela splav prejsnji mesec in se se tok bolj sekiram, da bo ja vse ok, zato te cisto razumem travi.
Sicer je pa tako, ko sem prejsnji mesec zakrvavela, sem sla v bolnico kjer so me napadli, da se test dela 3 tedne po izostanku menstruacije in da sta bila dva razlicna pozitivna testa lazna in, da naj ju reklamiram. Da pa pac naj gre ven kar je za ven in, da ce bi bilo zdravo, bi se pac obdrzalo, katastrofa od odnosa.
Bi se pa sigurno sla ob krvavitvi pokazat takoj, ker bi bila prevec v skrbeh doma. 


(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: NOVEMBERKE 2020
31.3.2020 18:31:29   
Anonimen
Masa90 superca za tole danes, da je vse ok in da srček bije, vsem novim pa čestitke in dobrodošle. Res upam, da se bo vsaka zgodba dobro končala. Držim pesti!
Glede FB skupinice pa, jaz se vam bom pridružila, ko bo pregled mimo pa tudi konec koncev, ne vem, če ni kaka poznana notri pa da se kaj ne razširi okrog, preden vedo na delu in doma. Jaz sicer točno vem, da kar je notri ostane notri, ampak.. 

Anonimna6 

(odgovor članu masa90)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: NOVEMBERKE 2020
31.3.2020 20:45:35   
Anonimen
Glede FB skupin vam lahko povem moje izkusnje (glede na to, da gre za mojo tretjo nosecnost, sem vclanjena ze v dve povsem razlicni skupini). Ustanovile so se nekje po prvih pregledih (pred NS) in po dolocenem datumu novih clanic nismo vec sprejemale (nekje je treba naredit rez, ceprav ni ravno lepo). Bojazen, da te v skupini kdo pozna in razsiri vesti okoli pa zal vedno obstaja, ampak smo se dogovorile in zavezale k molcecnosti (zacuda smo se vse tega tudi drzale). 😊 S prvo skupino smo se zdaj zelo povezane in v prijateljskih odnosih, organizirala smo razna druzenja in srecanja (v skupini nas je okoli 35-40 punc, ki vztrajam ze 4 leta), v drugi skupini pa je bilo veliko prevec clanih (okoli 100 in skupina ni zazivela, po skoraj treh letih zelo redko katera kaj napise). Glede vstopa v prvo skupino nas je preko povabila dodala "ustanoviteljica" skupine (nekako preko tega foruma, da so bile v slupini res tiste punce, ki smo ze prej sodelovale v pogovoru na forumu), glede druge skupine pa si moral v ZS "ustanoviteljici" skupine poslati sliko svoje materinske knjizice z vidnim imenom (da so se prepricale, da si res ti in da si v veselem pricakovanju).Kaksne so pa vase izkusnje s temi skupinami in kaksno skupino (stevilcno gledano) si zelite?




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: NOVEMBERKE 2020
31.3.2020 21:44:59   
bučkaaa


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Glede FB skupin vam lahko povem moje izkusnje (glede na to, da gre za mojo tretjo nosecnost, sem vclanjena ze v dve povsem razlicni skupini). Ustanovile so se nekje po prvih pregledih (pred NS) in po dolocenem datumu novih clanic nismo vec sprejemale (nekje je treba naredit rez, ceprav ni ravno lepo). Bojazen, da te v skupini kdo pozna in razsiri vesti okoli pa zal vedno obstaja, ampak smo se dogovorile in zavezale k molcecnosti (zacuda smo se vse tega tudi drzale). 😊 S prvo skupino smo se zdaj zelo povezane in v prijateljskih odnosih, organizirala smo razna druzenja in srecanja (v skupini nas je okoli 35-40 punc, ki vztrajam ze 4 leta), v drugi skupini pa je bilo veliko prevec clanih (okoli 100 in skupina ni zazivela, po skoraj treh letih zelo redko katera kaj napise). Glede vstopa v prvo skupino nas je preko povabila dodala "ustanoviteljica" skupine (nekako preko tega foruma, da so bile v slupini res tiste punce, ki smo ze prej sodelovale v pogovoru na forumu), glede druge skupine pa si moral v ZS "ustanoviteljici" skupine poslati sliko svoje materinske knjizice z vidnim imenom (da so se prepricale, da si res ti in da si v veselem pricakovanju).Kaksne so pa vase izkusnje s temi skupinami in kaksno skupino (stevilcno gledano) si zelite?






Me v prvi nosečnosti smo naredile skrivno skupino, nabrale smo se ravno prek tega foruma. Pri nekje 50, smo nehale sprejemati nove članice in tudi dobro smo se spoznale v tem času. Jst sm za, da se ustvari skupinica. 🙂

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?