|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBERKE 2020
8.4.2020 11:45:56   
*snowflake*
O hvala Sara92 za info 😊 bom tudi jaz kar preverila pri svojem osebnem zdravniku tik pred pregledom.

(odgovor članu Sara92)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: NOVEMBERKE 2020
9.4.2020 11:03:29   
modralevinja
Na Gorenjskem zelo pohvalijo:

Polona Podnar, dr. med. spec. gin. in porod.

Za naročanje lahko pokličete na:

059/057 057
064/177 744
Poslovna cona A18, 4208 Šenčur

_____________________________

hčerka 2005
hčerka 2008
PRP 27.11.2020

(odgovor članu T****)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 11:33:20   
bučkaaa
Živjo, punce. Sem imela danes spet pregled pri Strahovi. Vse ok, srček zdaj bije 🥰 se mi pa pdp zamakne na 28.11. 🥰

Kako ste ve? Lepo se imejte in lepe praznike vam želim. 

(odgovor članu modralevinja)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 12:41:30   
*snowflake*
Bučkaaa, super! Sem vesela zate. Zdaj boš pa imela miren vikend in le uživaj v praznikih. Jaz čakam do 23.4., v upanju, da je vse v redu. Lepe praznike tudi iz moje strani vsem :)

(odgovor članu bučkaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 13:13:59   
Uporabnica123
Hejla babike. Da se se jst javim.. Danes 9t in 5 dni. Slabost je minila.. Imela sm umesne izcedke neke rjave in pravijo da je to vse normalno.. Sem bila na pregledu par dni nazaj pa mi niso naredili uz samo pogovarjali smo se in dobila sem materinsko knjizico. Prvi ultrazvok sme imela tak na kliniki za neplodnost v 6t.. Sem pa narocena sele 20.5 prvi svoji spet ker zdaj ne narocajo tako pogosto.. Ker me je skrbelo zarad izcedkov da je slo vse narobe sem si nabavila angelsounds mini napravo ko lahko poslusas srcka. Jst sm ga danes slisala in to prvic ceprav sem se pol ure matrala da sem ga nasla.. . Nor obcutek.. :) priporocam vsem ki vas skrbi.. Nuhalno imam cez 14 dni tako da komaj cakam. Upam da ste vse vredu in zdrave in da mine cas do prvega pregleda :) sem pa na fb najdla skupino novembrcki 2020 zaprta skupina pa me ne sprejmejo notri oz ni odgovora. Naredim jaz novo skupino pa se bote dodale notri? Imam cas :D


(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 13:22:41   
Didi38


IZVIRNO SPOROČILO: Ada Bojana

Pozdravljene,

tiste, ki ste opravile samoplačniški pregled, bi prosila, če lahko napišete, kje in ali morda veste, če jemljejo tudi ženske, ki sicer prej niso bile njihove pacientke. Sama imam pregled pri ginekologinji maja, ampak bi ga rada opravila prej. Sem prvič noseča, starejša, na pozitiven test pa sem čakala precej dolgo, zato bi mi veliko pomenilo, da čim prej izvem, ali je vse OK. Lepo nosečnost vam želim!



Ciao pozdravljena,
Jaz sem.samoplačniški test opravila v NG....UZ, ker sem bila preveč nestrpna in nisem pacientka dotičnega ginekologa. Drugače živim v Trstu in mi nihče pri prehodu meje ni zastavljal preveč podrobnih vprašanj kam grem tako, da midlim ne bo problema, če se gre na pregled v drugo občino.Drugi pregled sem imela včeraj (se pravi moj prvi redni pregled na zavarovanje) naredili so samo UZ (krvi in urina niso jemali) predlagali so nuhalno in nifty....kar bova tudi opravila glede nato da imam 38 let in da je to zame prva težko pričakovana nosečnost....drugače pa smo trenutno v 10. tednu.
Vsem želim lepe in mirne praznike....ostanite zdrave😘

(odgovor članu Ada Bojana)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 13:44:53   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: bučkaaa

Živjo, punce. Sem imela danes spet pregled pri Strahovi. Vse ok, srček zdaj bije 🥰 se mi pa pdp zamakne na 28.11. 🥰

Kako ste ve? Lepo se imejte in lepe praznike vam želim. 



O bučkaaa super za te pozitivne informacije! Sedaj boš res mirna in bodo prazniki še lepši. Evo mene pa čaka pregled v torek. Sem pa tako, še vedno precej utrujena in občasno me daje slabost, upam, da kmalu mine. 
Kaj ste kej razmišljale kdaj boste povedali doma in kako? 
Anonimna6 

(odgovor članu bučkaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 13:47:03   
strxy
Ooo tudi jst sm danes 9t in 5 dan 😊, to pomeni, da imaš pol rok 8.11?

Veš, da se tudi jst nagibam k temu da kupim angelsound, kje si ga pa kupila? Ena skupinica novemberk 2020 se najde na FBju, sm tudi jst poslala prošnjo za pridružitev, ampak isto ni nobenega odziva, potem sem pa itak vas tu našla 😉 Za skupino na FBju sm pa za 😊😊

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 14:11:41   
bučkaaa
Hvala punce. 🥰 Res sem zdej pomirjena. Angel sound je super stvar in jst jo priporočam. Jst sm sicer imela eno drugo napravico v prvi nosečnosti za srček poslušat. Unborn heart se ji reče. Da lahko povežeš celo s telefonom in spremljaš utrip. Sm pa takrat uporabljala šele po nuhalni. Tokrat še nisem probala.... Tista skupina na fb pa mislim, da je edina... Je ena tistih skupinic, ki jo ustvarijo doule že za celo leto naprej, za vsak mesec, da potem svoje storitve ponujajo....

(odgovor članu strxy)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 14:58:00   
Sara92
Najbrz je noro dober obcutek ko prvic slisis srcek? Komaj cakam 🙈 
Glede fb skupine sem za 😁 sem tudi jaz gledala tisto, pa je narejena ze januarja, ta forum pa marca, tko da najbrz ni iz tuki 🤔
Lepe in mirne praznike vsem ☺️

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 14:58:10   
Uporabnica123
Strxy meni so napisale dpd 9.11 je pa hecno ker imam 8.11 pa svoj rojstni dan😋

Torej sma res cisto skupaj.. 
Angelsounds mini je bil narocen je na strani kremca.si. Res je fajn ja :) enim ze kmalu pokaze utrip enim pa kasneje. Jaz nisem mogla cakat :D 
Sem ustvarila skupino Novemberke 2020❤️ na fb ce bo katera hotela naj poslje prosnjo :)
Lepo bodite srecke nosecke🤗

(odgovor članu bučkaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 15:06:55   
Uporabnica123

https://www.facebook.com/groups/228022951737267/?ref=share


Nevem ce dela oz ce lahko najdete sploh 🤦‍♀️🙈




(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 15:21:07   
AnonimnaK2
Ojla. Jaz ne najdem skupine 🤷‍♀️


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 15:25:30   
Uporabnica123
Pocakam se par ur ce bo postalo vidno ce ne probam se enkrat.. Zgleda da je preobremenjeno vse in pocasi dela. Ena je ze poslala prosnjo torej bi moralo delat :) 


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 15:30:08   
AnonimnaK2
Našla, jaz ja😁


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 16:25:33   
Anonimen
Sem videla, da je skupina VIDNA, torej, da jo lahko najde kdorkoli. Bi se dalo to naštimat, da jo najdemo samo, če nam da kaka link?


Anonimna6

(odgovor članu AnonimnaK2)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 16:38:53   
Uporabnica123
Lahko probam dat na skrito pa posljem se enkrat link ce vam bo odprlo in mi javite.. ampak pise na skupini ce dam pod skrito da vidijo samo tisti ki so ze clani.. Torej vrjetno bi mogle vse notri pa se potem skrije.Meni ringaraja steka in mi noce iz linka povezat na fb skupino. Pise error🤦‍♀️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 16:48:44   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Uporabnica123

Lahko probam dat na skrito pa posljem se enkrat link ce vam bo odprlo in mi javite.. ampak pise na skupini ce dam pod skrito da vidijo samo tisti ki so ze clani.. Torej vrjetno bi mogle vse notri pa se potem skrije.Meni ringaraja steka in mi noce iz linka povezat na fb skupino. Pise error🤦‍♀️



Poskusi ja. Ma jaz sem na telefonu in sem mogla dat naj kopira samo besedilo in potem sem prekopirala v Chrome in je delalo, če sem kliknila na naslov pa ne.
Anonimna6 

(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 16:59:30   
Uporabnica123
Najprej mormo bit vse clanice potem pa lahko skrijem da ni vidna skupina. Nemore pa ze bit skrita in jo vseeno videt preko linka dokler nismo clanice :)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 17:19:51   
bučkaaa


IZVIRNO SPOROČILO: Uporabnica123

Najprej mormo bit vse clanice potem pa lahko skrijem da ni vidna skupina. Nemore pa ze bit skrita in jo vseeno videt preko linka dokler nismo clanice :)






Tut jst sm se ravnokar pridružila. Ena opcija mislim, da če je skrita skupina, da te najprej dodajo kot prijateljico, ti pa jih potem lahko povabiš v skrito skupino. Vsaj 2017 je bilo tako 🤔

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 17:52:51   
Ada Bojana
Živijo,

bučkaaa in Didi38, hvala za odgovore. Sama sem iz okolice Ljubljane tako, da razmišljam, da bi kontaktirala dr. Strah. Malo sem upala, da me bo glede na mojo zgodovino boja z neplodnostjo (endometrioza) in starost (37) malo prej vzela tudi moja ginekologinja, ampak očitno pred 11. tednom ne bo šlo. Trenutno sem 8. teden. Sem pa malce bolj pomirjena, kot nazadnje, ker sem vmes tudi sama dobila znake, o katerih govorite in upam, da to pomeni, da gre nosečnost v pravo smer. Hvala tudi za idejo o napravi, s katero se lahko posluša srček. Mislim, da si jo bom nabavila, najbrž pa je to smiselno šele po pregledu pri ginekologu. Lepe praznike vam želim!

(odgovor članu bučkaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 18:11:08   
strxy
Tudi meni se je uspelo pridružiti skupini na FBju 😉 




(odgovor članu Ada Bojana)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 19:43:07   
Anonimen
Jaz sem ravno poslala prošnjo.


Anonimna6 

(odgovor članu strxy)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 21:46:00   
travi
Ooo super za fb skupinico.sem poslala prosnjo se jaz.
Drugace pa... Js imam prvi pregled sele cez dva tedna.... Joojj tok tezko cakam ta datum.... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: NOVEMBERKE 2020
10.4.2020 21:46:56   
TejaS.S
Jaz pa ne najdem skupine... 


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?