|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2021
11.5.2020 19:29:50   
Rozarozca
Ojla. Mi smo pa ravno danes dobili mail da se je treba javiti osebnemu zdravniku in potem oni dajo naprej na medicino dela? Hmm 🤔 mogoce bom tudi jaz rekla takoj ravnatelju.. raje recem, kot da se kej zaradi tega zgodi 😕 ampak toliko stvari gre lahko se narobe, mi je prav malo cudno rect nekomu da sem noseca komaj ko test pokaze + 😩

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Januarke 2021
11.5.2020 20:01:00   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Rozarozca

Ojla. Mi smo pa ravno danes dobili mail da se je treba javiti osebnemu zdravniku in potem oni dajo naprej na medicino dela? Hmm 🤔 mogoce bom tudi jaz rekla takoj ravnatelju.. raje recem, kot da se kej zaradi tega zgodi 😕 ampak toliko stvari gre lahko se narobe, mi je prav malo cudno rect nekomu da sem noseca komaj ko test pokaze + 😩



Joj zdaj pa res ne vem več, kaj je res in od koga kaj upoštevat😂. Sem klicala ravnateljico, ker nas je prosila, da ji sporočimo, če ima katera kakšne zdravstvene težave, posebnosti oz. karkoli. In sem jo poklicala in ji povedala, da sem noseča, prav tako tudi da je osebni zdravnik rekel, da nas delodajalec napoti na medicino dela, da on lahko zaradi drugih bolezenskih stanj odpre bolniško. Ne vem več. Se slišim jutri še enkrat z ravnateljico, se bo še pozanimala. Sem pa izvedela, da je tudi sodelavka zanosila, njej pa je za teh prvih 14 dni dal bolniško osebni zdravnik. Je pa tudi meni blo vse skupaj hitro povedat v službi, ampak res rajši ne tvegam. ☺️

(odgovor članu Rozarozca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Januarke 2021
12.5.2020 11:02:58   
Rozarozca
Evola, jaz sem zmenjena da bom do konca meseca doma. Itak sem se prehladila, imam bolece zrelo in celo malo gnojno. Tako da taksna ne smem delat v vrtcu. Bom ostala z mojo hcerko doma do konca meseca. Potem upam da bom kmalu ze imela prvi pregled ☺️
Kako ste vi kej? Imate se kej nosecniskih simptomov?Jaz sem malcek bolj utrujena kot ponavadi, prsi so obcutljive, ko je prazen zelodec me boli in krcev imam koncno malcek manj 😁 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Januarke 2021
12.5.2020 11:03:05   
Rozarozca
Evola, jaz sem zmenjena da bom do konca meseca doma. Itak sem se prehladila, imam bolece zrelo in celo malo gnojno. Tako da taksna ne smem delat v vrtcu. Bom ostala z mojo hcerko doma do konca meseca. Potem upam da bom kmalu ze imela prvi pregled ☺️
Kako ste vi kej? Imate se kej nosecniskih simptomov?Jaz sem malcek bolj utrujena kot ponavadi, prsi so obcutljive, ko je prazen zelodec me boli in krcev imam koncno malcek manj 😁 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Januarke 2021
12.5.2020 11:31:21   
Anavie
Jaz imam zaenkrat od znakov samo občutljive in napihnjene prsi, me pa počasi daje tudi slabost - predvsem zjutraj na prazen želodec. Ni toliko da bi bruhala, hvalabogu, je pa zoprno.
Je katera kadilka? Kako se spopadate z zmanjševanjem cigaret?

Lep deževen dan vsem :)

(odgovor članu Rozarozca)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Januarke 2021
12.5.2020 14:05:48   
Summer5
Oii, jaz za enkrat nimam nobenih tipičnih znakov, razen to da me malo spika kot pred m. Danes letim se po magnesol in novalac.

Za slabost pa pravijo prepečenec in pa ingver... 

(odgovor članu Anavie)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Januarke 2021
12.5.2020 19:26:21   
Anonimna294
Hojla punce, kako ste?🐞 Jaz imam samo rahle krce, pa še ti so se kar umirili, pa rahlo me prsi bolijo oz. so občutljive, to pa je vse. 😀Malo sem razmišljala glede datuma prvega pregleda, ker se mi zdi tako daleč. V katerem tednu so vas naročili? Jaz imam šele v 11. tednu. Groza pa ta virus, so vse prestavili oz. zamaknili. A ni drugače nekje v 8., 9. tednu? Upam, da bo do takrat vse ok. 

(odgovor članu Summer5)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Januarke 2021
12.5.2020 19:34:55   
Anavie
Jaz imam datum v 9. tednu, naj bi pa naročali med 8.-10. tednom. Kako pa je s prisotnostjo partnerja pri prvem pregledu, katera kaj ve? Zaradi virusa je najbrž itak use prepovedano... 
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Hojla punce, kako ste?🐞 Jaz imam samo rahle krce, pa še ti so se kar umirili, pa rahlo me prsi bolijo oz. so občutljive, to pa je vse. 😀Malo sem razmišljala glede datuma prvega pregleda, ker se mi zdi tako daleč. V katerem tednu so vas naročili? Jaz imam šele v 11. tednu. Groza pa ta virus, so vse prestavili oz. zamaknili. A ni drugače nekje v 8., 9. tednu? Upam, da bo do takrat vse ok. 



(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Januarke 2021
12.5.2020 19:40:39   
Anonimna294
Ja meni je rekla da zdaj naročajo od 11. do 14. tedna, pa sem zdaj že razmišljala da bi šla prej raje kam samoplačniško. Za prvi pregled drugače vem, da je partner lahko zraven, samo zdaj pa ne vem ali so kakšne omejitve. Vrjetno so. 


(odgovor članu Anavie)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Januarke 2021
12.5.2020 23:06:10   
gaspericka
Pridno klepetate😊 zaenkrat nimam nobenih posebnih znakov, razen to da so krci izginili, ostalo vse super😊 sem klicala ginekologinjo da me je narocila, sele 10.junija,ko bom 10 tednov pa par dni...

Na nasi spletni strani zdravstvenega doma pise da zaenkrat zaradi vsega partner ne sme bit ne v cakalnici niti na ultrazvoku... Po eni strani se mi tok vlece, kje je sele skoraj sredina junija, pa ja, sej bo kmal😁 kdaj ponavadi poveste ostalim za nosecnost? 🤗

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Januarke 2021
13.5.2020 7:05:44   
Rozarozca
Jaz sem klicala G in je rekla da me bo narocila zacetek junija v 8t nekje. Moram pa se enkrat poklicat, da mi da tocen datum. Jaz sem edino sestri ze povedala, ker sem ji do zdej vedno povedala ze ob prvem pozitivnem testu. Njej itak res vse povem 😁 starsem bova povedala pomojem komaj po nuhalni, da vidiva ce bo vse OK. Ostalim pa pomojem komaj po morfologiji, ce se ne bo prej ze opazilo, ker imam slabo izkusnjo s prvo nosecnostjo (prekinitev nosecnosti  zaradi spine bidife v 26t). Mogoce bom edino v sluzbi rekla se prej, ravno zaradi te korone. Pa ve kdaj boste povedale?☺️

(odgovor članu gaspericka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Januarke 2021
13.5.2020 7:43:28   
Anonimna294
Midva sva staršem že, najprej sem pa itak svoji sestri, ker si res vse poveva in nemoreva ena brez druge☺️😀. Nekaterim bližnjim pa bom po pregledu, ostalo kasneje. Sem želela še najboljši prijateljici ampak je imela ravno izvenmaternično nosečnost, pa sem rekla da bom še počakala. Vem da bi bila vesela zame, po drugi strani pa bi ji bilo vrjetno kar hudo. Tako da še počakam malo. No in tudi zaradi tega me skrbi ker imam pregled šele v 11. tednu.😣


(odgovor članu Rozarozca)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Januarke 2021
13.5.2020 20:53:22   
Rozarozca
Ufaa, nekaj vas moram vprasat.A je se katera zelo razdrazena/zivcna? Kako si pomagat?!😂😂 sama sebi sem tecna, res. Vse me moti 😓

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Januarke 2021
13.5.2020 21:28:35   
Summer5
Pregled imam nekje v 9. tednu, pri nas v zd je partner lahko prisoten samo pri morfologiji, kar pa sedaj tudi to ne sme... Jaz sem povedala samo svoji najboljši prijateljici, staršem bova po prvem pregledu, ostalim po nuhalni se nič ne mudi, čeprav imam občutek, da me vsi v trebuh gledajo :)) ko se najem sem res napihnjena in potem imam občutek, da se mi že full vidi..

V prvi nosečnosti sem bila prve tri mesece čist tečna, ampak zdaj sem pa čist ok :) 

(odgovor članu Rozarozca)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Januarke 2021
14.5.2020 9:49:17   
Anavie
Midva bova staršem povedala po prvem pregledu, zaenkrat sem povedala samo svakinji (ker ji povem čisto vse 😂) in pa bivši poslovodji. 
Glede razdraženosti je pa odvisno od dneva, pride kakšen dan ko me zmoti čisto vse, drugače se pa kar držim :)   
Se že mazete s kakšno kremo, maslom? Jaz imam po prsih tako suho kožo, stalno se mi lušči... imam občutek da bodo prve strije ravno na prsih :( 

(odgovor članu Summer5)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Januarke 2021
14.5.2020 11:01:16   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Anavie

Midva bova staršem povedala po prvem pregledu, zaenkrat sem povedala samo svakinji (ker ji povem čisto vse 😂) in pa bivši poslovodji. 
Glede razdraženosti je pa odvisno od dneva, pride kakšen dan ko me zmoti čisto vse, drugače se pa kar držim :)   
Se že mazete s kakšno kremo, maslom? Jaz imam po prsih tako suho kožo, stalno se mi lušči... imam občutek da bodo prve strije ravno na prsih :( 



Jaz imam zaenkrat samo se krce kot pred menstruacijo, prsi pa niso nic vec obcutljive. Upam da je to samo plus in da ne kaze na to, da bi bilo kaj narobe. Ima katera izkusnje ze iz prejsnjih nosecnosti? Grem pa v torek na samoplacniski pregled, da vidim ce je vse na svojem mestu, ker vem, da ne bom zdrzala do 11. tedna. Drugace pa sem jaz razmisljala o belly butter al neki takega. Baje da je res super maslo. Ali pa ga samo reklamirajo tolk 😂. Ne vem, malo bom sla v dm pogledat kaj imajo. 

(odgovor članu Anavie)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Januarke 2021
14.5.2020 15:42:55   
Alica2

Probaj z mazanjem olivnega olja. Po moznosti se boljse ce je domace ;) jaz se mazem zjutraj in zvecer pa nimam vec nic suhe koze
IZVIRNO SPOROČILO: Anavie

Midva bova staršem povedala po prvem pregledu, zaenkrat sem povedala samo svakinji (ker ji povem čisto vse 😂) in pa bivši poslovodji. 
Glede razdraženosti je pa odvisno od dneva, pride kakšen dan ko me zmoti čisto vse, drugače se pa kar držim :)   
Se že mazete s kakšno kremo, maslom? Jaz imam po prsih tako suho kožo, stalno se mi lušči... imam občutek da bodo prve strije ravno na prsih :( 



(odgovor članu Anavie)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Januarke 2021
14.5.2020 16:09:28   
Summer5
V prvi nosečnosti sem se mazala s kokosovim oljem in sedaj se bom tudi, samo se nisem začela bom verjetno po pregledu. Je pa to full odvisno kok je koža prožna. Jaz v prvi nosečnosti hb nisem dobila nobenih strij in upam, da bo tokrat isto.

(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Januarke 2021
14.5.2020 19:31:44   
Rozarozca
Tale belly butter ali kaj je ze je na njihovi strani s kodo KATJA20 cenejsi za 20% ☺️ Jaz sem si kupila eno kremo za strije v Müllerju. Zaenkrat si to mazem. Ko jo porabim bom mogoce tole maslo kupila 😁
Joj ze komaj cakam prvi pregled. Jutri poklicem da mi dajo datum.

Kdaj imate ve PDP po ZM? Jaz 17.1.2021

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Januarke 2021
14.5.2020 19:48:13   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Rozarozca

Tale belly butter ali kaj je ze je na njihovi strani s kodo KATJA20 cenejsi za 20% ☺️ Jaz sem si kupila eno kremo za strije v Müllerju. Zaenkrat si to mazem. Ko jo porabim bom mogoce tole maslo kupila 😁
Joj ze komaj cakam prvi pregled. Jutri poklicem da mi dajo datum.

Kdaj imate ve PDP po ZM? Jaz 17.1.2021




Sem kar kupila eno v dm-u. Neko naravno maslo,, nic posebnega., No jaz pa imam v torek samoplacniski pregled. Sem se kar narocila ker se poznam in vem da mi je do 11. tedna totalno predalec, da do takrat ne vem, ce je vse ok. Sicer bom sele proti koncu 6. tedna, tako da se ze zdaj pripravljam, da se verjetno se nic kaj ne bo vidlo ampak toliko da vem, da je tam kjer mora bit. Da potem lazje zdrzim do 11. tedna 😀Meni po aplikaciji kjer sem ze prej vpisovala M, kaze na 13.1.😀. 

(odgovor članu Rozarozca)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Januarke 2021
14.5.2020 19:49:24   
Anonimna294
No ja, zdaj vidim da se ze kar ponavljam v mojih objavah😂


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Januarke 2021
14.5.2020 21:16:25   
Montserat
Ojj😊

Tako pa se lahko pridružim tej skupinici🤗 test je bil pozitiven,kar me je zelo presenetilo,namreč nisem toliko pozornosti posvečala da mi dejansko 2 tedna zamuja M😅 ampak smo zelooo veseli🤗 prvi pregled imam 10.06. in že komaj čakam🥰 Imam pa en problem in nevem kako naj ga rešim..2 tedna nazaj sem ravno začela z novo zaposlitvijo v trgovini Mercator,dobila sem valda pogodbo za določen čas..in delo poleg prodajalke vključuje tudi zlaganje polic (prelaganje platojev mleka,piva,ipd..)..strah me je da nebi zato šlo kaj narobe..a mislite da naj povem šefici da sem zanosila al kaj naj storim,ker me je pa poleg kakršbihkoli z nosečnostjo strah,da bi zato šlužbo izgubila😞 hvala za nasvete🥰

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Januarke 2021
15.5.2020 3:22:26   
gaspericka


IZVIRNO SPOROČILO: Montserat

Ojj😊

Tako pa se lahko pridružim tej skupinici🤗 test je bil pozitiven,kar me je zelo presenetilo,namreč nisem toliko pozornosti posvečala da mi dejansko 2 tedna zamuja M😅 ampak smo zelooo veseli🤗 prvi pregled imam 10.06. in že komaj čakam🥰 Imam pa en problem in nevem kako naj ga rešim..2 tedna nazaj sem ravno začela z novo zaposlitvijo v trgovini Mercator,dobila sem valda pogodbo za določen čas..in delo poleg prodajalke vključuje tudi zlaganje polic (prelaganje platojev mleka,piva,ipd..)..strah me je da nebi zato šlo kaj narobe..a mislite da naj povem šefici da sem zanosila al kaj naj storim,ker me je pa poleg kakršbihkoli z nosečnostjo strah,da bi zato šlužbo izgubila😞 hvala za nasvete🥰





Dobrodosla med namiii ter cestitam🥰... Glede pogodbe za dolocen cas.. Dokler si zaposlena za dolocen cas, te zaradi nosecnosti delodojalec ne more odpustiti. Odpusti te pa lahko ko ti pogodba potece, na zalost, imam ist problem😏

(odgovor članu Montserat)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Januarke 2021
15.5.2020 7:27:54   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Montserat

Ojj😊

Tako pa se lahko pridružim tej skupinici🤗 test je bil pozitiven,kar me je zelo presenetilo,namreč nisem toliko pozornosti posvečala da mi dejansko 2 tedna zamuja M😅 ampak smo zelooo veseli🤗 prvi pregled imam 10.06. in že komaj čakam🥰 Imam pa en problem in nevem kako naj ga rešim..2 tedna nazaj sem ravno začela z novo zaposlitvijo v trgovini Mercator,dobila sem valda pogodbo za določen čas..in delo poleg prodajalke vključuje tudi zlaganje polic (prelaganje platojev mleka,piva,ipd..)..strah me je da nebi zato šlo kaj narobe..a mislite da naj povem šefici da sem zanosila al kaj naj storim,ker me je pa poleg kakršbihkoli z nosečnostjo strah,da bi zato šlužbo izgubila😞 hvala za nasvete🥰



Čestitam in dobrodošla v skupini🤗❤️. Tudi jaz sem na istem, imam pogodbo za določen čas do konca avgusta potem pa vprašanje kaj bo. Samo da jaz sem ubistvu bila primorana povedat v službi ker delam v vrtcu in zdaj ostajam doma. Mogoče je boljše da tudi ti delodajalcu poves. Vem da je še zelo zgodaj ampak glede na to, da tvoje delo vključuje tudi dvigovanje težjih stvari, bi jaz raje povedala kot pa da bi se ves čas obremenjevala ali bo kaj narobe ali ne. Odločitev je pa itak tvoja. Te pa razumem in situacija res ni najboljša, ker si šele začela. Upam, da se prav odločiš in, da bo delodajalec lepo sprejel, če mu boš povedala🤗🐞🐞

(odgovor članu Montserat)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Januarke 2021
15.5.2020 13:25:08   
knsv3
Pozdravljene punce!Tudi jaz pricakujem januarja 2021 po mojih izracunih naj bi bil okol 12-13🥰 Na pregled sem narocena sele 5 junija, zato me zanima naslednje; ( mamica bom prvic, stara sem 20 let in nimam se toliko iskusenj)- pred letom dni so mi na levem jajcniku ugotovini cisto 7x4cm pa me zanima ali lahko vpliva na plod) ceprav sem govorila z G in pravi ce je CB pokazal plus se ne smem obremenjevati da ni nc narobe, lahko le da bi otezevala zanositev. Zanima me pa vase mnenje ker imam preglede sele tako pozno sem ze sedaj zelo nemirna in me zelo skrbi.- nimam nobenih znakov razn izostanka m in + ali je lahko kaj narobe?-  pocutm se ok jem tudi veliko mogoce hodim malo veckrat lulat drugace pa vse isto ko prej, ko pa berem na internetu pa ima vsaka toliko simptomov zato me vse kar malo skrbi ...Hvala za vse odgovore in vaso prijaznost!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?