|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 [15] 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo julija
7.9.2020 9:45:03   
Ana993
Zjutraj sem naredila First sign test in je bil negativen...razen če sem prehitro delala,samo ne verjamem. spet v nov krog...

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: || pricakujemo julija
8.9.2020 6:56:25   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Ana993

Zjutraj sem naredila First sign test in je bil negativen...razen če sem prehitro delala,samo ne verjamem. spet v nov krog...



Ze kaj novega? Drzim pesti, drugace pa optimisticno v nov krog. Jaz sem konec M tako da tudi pocasi zacnemo ponovno😀

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: || pricakujemo julija
8.9.2020 12:56:09   
Suerte24
Živijo!


Se vam pridružujem, september je najin prvi poizkus zanositve. Prenehala sem z jemanjem KT, zato je kljub vsemu veliko neznank, kako bo z mojo ovulacijo in menstruacijo. Upam na najboljše. 

Vso sreco tudi vsem vam, da čimprej ugledate svoj plusek :) 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: || pricakujemo julija
9.9.2020 19:16:31   
beba92
Dobrodosla! 😊😊 zelim ti cimvec uspeha pri zanositvi 😁


Punceee a obstaja kak test ko ti pove tocen cas peihoda menstruacije 😂😂😂😂 cakam in cakam, 34. dan je danes, vendar je to zame normalno ker nikoli ne dobim na isti dan 🙄😊

(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: || pricakujemo julija
9.9.2020 21:17:53   
Anonimna294
Suerte24 dobrodosla in drzim pesti tudi zate!


Beba92 jaz bi zdaj ze sigurno delala test😂....ko bi le obstajali ti testi, ja😀 jaz ze odstevam dni do O, potem pa spet do M celo vecnost cakat. 🙄 Res res si zeliva da nama uspe. Moj je ze cisto nor, za puncko je celo ze izbral ime, ga komaj mirim, da se sploh nisem noseca😂😄. Naj bo ta mesec pozitiven za vse nas! 🐞🤗

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: || pricakujemo julija
9.9.2020 21:49:59   
beba92
Saj bi delala test,  vendar nimam nobenega N znaka 🙄🙄 bom cakala da pride potem pa spet v nov boj 😊😊


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: || pricakujemo julija
9.9.2020 22:16:59   
Anonimna294
Kaj pa znake da bo prisla M?? Se ti ze kaj kaze? 


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: || pricakujemo julija
10.9.2020 6:44:02   
beba92
Jaa, krci 😅😅 pa tecna sem malo 😁😁 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: || pricakujemo julija
10.9.2020 10:28:54   
Suerte24
Hvala za sprejem :)))


Koliko časa pa ve že poskušate? :) Je bila tudi kera od vas na KT ali jih niste nikoli jemale? :) 


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: || pricakujemo julija
10.9.2020 10:37:18   
Sneezka
Evo punce da se vam malo javim. M bi naj dobila čez 6 dni..nekako upam da bo ta mesec sreča naklonjena in zagledam plusek. Nekaj krčov je že prisotnih..upam na najboljše🤞

(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: || pricakujemo julija
10.9.2020 10:54:40   
beba92
Mi2 poskusava ze od januarja letos, nikoli nisem bila na KT.  V prvo nama je uspelo 5.mesec zdaj se pa kar ni in ni...


(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: || pricakujemo julija
10.9.2020 12:52:41   
Foxy_foxy


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Jaa, krci 😅😅 pa tecna sem malo 😁😁 





To bos tud v N 😂 tko da kr luli na trakec 💪
Js sm mela maternicni not, junija sm ga dala ven, tko da od takrat cakava 😉 julija je bla itak M se cist zmesana, avgusta je bla ze normalna. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: || pricakujemo julija
10.9.2020 19:04:11   
beba92
Pol pa drzim pesti da vama cimprej rata😊😊


Joj ne upam ga delat 🙄🙄🙄 nebom ga, dokler nebo krepko cez 40. dan 😊😊 pri prvi nosecnosti sem ga delala na 43. dan pa je pokazal plus, nato sem sla na pregled cez 11 dni pa je kazalo 6.teden in 4 dni ... 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: || pricakujemo julija
10.9.2020 22:24:28   
Anonimen
Beba92 test! Jst nimam znakov pa so vsi testi +. Potem pa hop v majcice 😉


(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: || pricakujemo julija
11.9.2020 8:54:46   
Suerte24
No saj potem pa za večino izmed vas poskušanje ne traja še preveč dolgo! Ja, ravno lani sem se pogovarjala z par noseckami ki so mi povedale, da jim je v 1. uspelo. Meni se zdi to skoraj nemogoce😂. Ker je vseeno zanositev zapleten proces in mora ogromno stvari iti prav. Kaj ve mislite hehe?




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: || pricakujemo julija
11.9.2020 9:16:08   
beba92
Ne verjamem v to da se da v prvo zanosit, za vse se potrebuje cas .


(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: || pricakujemo julija
11.9.2020 10:11:37   
Kuma
Zdravo, da se javim še jaz. Vas spremljam že dlje časa. Midva se trudiva od januarja naprej pa zaenkrat še ni sreče. Me pa zanima če je imela katera podobno izkušnjo. Namreč menstruacijo bi morala dobiti 1.9. v tem mesecu sem tudi delala ovulacijske teste (pozitiven je bil 16.8.) ker menstruacije ni bilo (nosečniski test je -) sem nekje rpebrala da lahko ovulacijski test zazn abolj zgodaj nosecnost in sem naredila se tega ki pa je bil 31.8. pozitiven. No sedaj ni ne znakov o kaksni menstruaciji. Test sem delala se enkrat potem vedno negativen. Mislim da sem ze kar malo obupana.. je katera imela podoben primer? 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: || pricakujemo julija
11.9.2020 10:13:21   
Foxy_foxy
Kaksnim res rata v prvo, sam to je bl izjema kot pravilo. Prvic je ratalo v tretje...mogoce bo zdej tud 🤞😁


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: || pricakujemo julija
11.9.2020 10:33:24   
beba92
Imas kaksne znake?


(odgovor članu Kuma)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: || pricakujemo julija
11.9.2020 11:59:20   
Kuma
V času ko bi morala dobiti menstruacijo me je spikalo v jajcnikih in sem ves cas imela obcutek da jo bom dobila od takrat naprej vsake toliko me kaj pošpika, drugace pa nimam nobenih znakov. Nosečnost sem ze kar izkljucila po vseh negativnih testih. Minpa ne da miru dvakrat pozitiven O test. Pa to cakanje kdaj bomo lahko spet poskusili 😔


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: || pricakujemo julija
11.9.2020 11:59:45   
Foxy_foxy


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Imas kaksne znake?





Js? Ne, sm sele v fazi ovulacije 🐇😆

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: || pricakujemo julija
11.9.2020 12:21:11   
beba92
Malo se pocakaj, mogoce je pa prehitro za N, ali pa M zamuja ... 

Meni se je zelo pozno vgnezdilo pri prvi nosecnosti. 

(odgovor članu Kuma)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: || pricakujemo julija
11.9.2020 14:24:37   
Milena007
Pozdravljene sotrpinke.


Se ena tukaj, ki si zeli postati mamica. Midva poskusava od junija, gremo torej v 4. poskus.Menstruacijo (ne) pricakujem cez 6 dni. Ampak izgleda, da imam PMS, ker je spodaj kar neprijetno. 😄Sem pa pripravljena, kupila sem maco, saj imam cikle malo zmesane. Upam, da jih bo maca vsaj malo uredila. 

Vso sreco vsem. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: || pricakujemo julija
11.9.2020 14:51:35   
beba92
Naredila cb in je zal - 😥 

Gremo naprej v nove boje 🐞 

(odgovor članu Milena007)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: || pricakujemo julija
11.9.2020 15:26:37   
JackieO
Zivijo punce, se se js malo oglasam. Tudi js sm vceraj dobila M, seveda pricakovano, tako da ni bilo nobene vecje zalosti. 😉 Sva pa dobila z mojim datum za 2. spermiogram  tako da bo kmalu jasno na cem dejansko smo. Ampak mislim da se bom lahko preselila v temo umetne oploditve. Se vedno pa drzim pesti za vse nas. 💪🐞


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 14 [15] 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 [15] 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?