|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo julija
16.7.2020 22:50:26   
JackieO
Bi lahko bila vgnezditvena? Ali imas vedno prej te izcedke? 


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: || pricakujemo julija
17.7.2020 10:16:54   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Bi lahko bila vgnezditvena? Ali imas vedno prej te izcedke? 




Malo upanja še mam če je mogoče vgnezditvena. Ponavadi jih mam pred M samo mogoče dan al pa dva prej. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: || pricakujemo julija
17.7.2020 10:47:05   
Foxy_foxy
Mene skoz trebuh boli no 🤔 prou zoprno je, skoz cakam, da se mi bo ulilo. 😐


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: || pricakujemo julija
17.7.2020 11:10:08   
JackieO
Foxy_foxy koliko dni se? Mene pa tako prsi bolijo, da ko grem po stopnicah cutim vsako posebej 😁  Se 6 dni, jutri bi se morali krci pojavit, tako da sem v pricakovanju. 🤨

Sneezka javi kaj se je izcimilo. 😉

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: || pricakujemo julija
17.7.2020 11:25:35   
Foxy_foxy


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Foxy_foxy koliko dni se? Mene pa tako prsi bolijo, da ko grem po stopnicah cutim vsako posebej 😁  Se 6 dni, jutri bi se morali krci pojavit, tako da sem v pricakovanju. 🤨

Sneezka javi kaj se je izcimilo. 😉



Naslednji petek naj bi jo dobila. Prsi me pa cist nc ne bolijo, sam to zvijanje pa napihnjena sm k balon in lulat hodim ful vec. 
Toook stiskam pesti za vse!! 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: || pricakujemo julija
17.7.2020 13:06:03   
JackieO
Aha, potem sva tam tam. Drzim pesti za vse nas 💪


(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: || pricakujemo julija
17.7.2020 13:22:35   
Anonimna294
Vidim, da imate nekatere ze par znakov😀 pri meni pa nic novega, se vedno imam glavobole, no pa tako res cudno se pocutim, na trenutke mi hoce bit mal slabo pa spodaj vse nekaj cutim... ampak se mi zdi da je vse to bolj v glavi. Nimam ta mesec nekega upanja da bi uspelo. Drzim pesti da je vsaj pri kateri drugi uspelo!🐞🤗🤗

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: || pricakujemo julija
17.7.2020 14:54:17   
Foxy_foxy
Men se tud zdi, da je pri meni bolj v glavi kot kej drugega. Sam kaj k ena foxy to ve, druga foxy pa kr verjame, da je 🐥 ze na toplem...in ta tadruga kr zmaguje. Je mali dons mel 1001 vprasanje k je vidu test in pol sva ze skupi delala nacrte 😍

🤦‍♀️

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: || pricakujemo julija
17.7.2020 15:30:36   
JackieO
Ah glava dela svoje, tud pri men. Res dobr da nimam testov doma in da se jim uprem, ko grem v dm, drugace bi ze lulala ko zmesana, cela neucakana. 😁 A ga bos kej prej delala ali se bos lahko uprla? 😏 Kako so pa kej vasi partnerji v vsej tej situaciji? 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: || pricakujemo julija
17.7.2020 15:38:18   
Anonimna294
Uff jaz pa imam enega doma ampak zaenkrat se vztrajam, da ga ne uporabim. Bom probala cisto na koncu meseca, ce se ne bo M. Moj pa drugace itak ni neki s tem obremenjen, sploh ko si racunam ovulacijo, misli da je to kr tko nekaj, pa sem mu mal bolj podrobno razlozla zdej😂, da je to res pomembno. Zdej ve, da sm to spremljala ze od zacetka in da ni bla kr tk sreca da je ze v drugem mesecu ratalo😄. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: || pricakujemo julija
17.7.2020 16:17:29   
Foxy_foxy
Js ga mam doma, pa se tezko upiram, sam mi je skoda stran denar metat k vem, da je cist prezgodi se.

Moj je zelo "resno" vzel ta projekt in je res pridn, vse ga zanima in tud vse si zapomni in uposteva, kar recem. Vsake tok me preseneti s kaksno obnovo clanka na temo nosecnosti 😁 Js imam enega otroka iz prejsnjega zakona in sm mu povedala, da ne zelim vec otrok, pa je to lepo sprejel. On nima otrok in zdej je njegova sreca tok vecja, k si ga tud js resnicno zelim. 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: || pricakujemo julija
17.7.2020 16:23:17   
Sneezka
Pri meni se je vnetje malo umirilo, rjavi izcedki tudi. Špikanje v jajčnikih pa še kar vztraja. 

Testa ne bom delala pred torkom če do takrat ne bo M 🙂 upam da je ne bo🙂

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: || pricakujemo julija
17.7.2020 20:50:32   
JackieO
Moj je tudi mislil kako bo enkrat "napadu" pa bo ratalo 😁 no pa zdej vidi da ni lih tako in skoz grunta kaj bi bilo narobe, tako da bo sou zdej na spermiogram, da se mal potolazi 😁 sploh, ker ne spadava vec med "mlade" bodoce starse 😇  

Se je pa pri men zacelo spikanje in napihnjenost tako da ocitno bo treba ponoviti vajo. Sicer dokler ni M se obstaja upanje, ampak glede na simptome mocno dvomim. 😤 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: || pricakujemo julija
18.7.2020 13:23:20   
Anonimna294
Ooj punce. Kako ste? No samo da vam povem, da je danes O test pa bil pozitiven tako da zdaj vem, da se nisva zamudila in priblizno kdaj lahko pricakujem M😄😄 tako da zdaj pa imam spet upanje da uspe😄🐞

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: || pricakujemo julija
18.7.2020 22:03:06   
JackieO
Anonimna zdej pa akcija! 😎 

Drugace pa pri men kot ponavadi... 5 dni prej ornk krci, zdej bo mir do cetrtka, potem bo pa M. Ocitno se nic ne bo ta mesec 😤😤😤

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: || pricakujemo julija
19.7.2020 2:32:09   
Foxy_foxy
Ce ne bo + drug teden se bom resno vprasala po svojem zdravju...ura je 2:30, js pa veselo v hladilnik po juice in kos pice 🤦‍♀️ ze drugo noc ne spim 🥴


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: || pricakujemo julija
19.7.2020 12:23:29   
Sneezka
Foxy supeer upam da boš res vidla plusek.


Pri meni se je upanje končalo..sem dobila M😐😐

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: || pricakujemo julija
19.7.2020 12:31:36   
Lucy91
Ojla še z moje strani 😊 midva sva ta teden začela aktivno, ker so to prvi poskusi in imam glih teden ovulacije, vsaj tako mi kaže aplikacija,.. Nisva pod stresom, vseeno pa upava na najboljše, da teta ne pride čez 14 dni.. Lepo bodite 😊


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: || pricakujemo julija
19.7.2020 14:19:56   
JackieO
Foxy drzimo pesti!

Sneezka, se ti v cetrtek pridruzim, bova skp odstevale avgusta 😤😤Lucy91 dobrodosla, upam da bo pri tebi slo hitreje kot pri nas. 😉

(odgovor članu Lucy91)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: || pricakujemo julija
19.7.2020 15:05:58   
Lucy91
Hvala JackieO.. Jaz upam in želim, da se bo vsem prijelo čimprej.. A je tukaj katera, ki ni uporabljala kontracepcije (tabletk) in je brez kakršnihkoli bolezni oz kolikor toliko zdrava pa ima vseeno tezavice oz je vseeno malo daljsi trud za zanositev? Upam, da ni preveč naivno vprašanje... 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: || pricakujemo julija
19.7.2020 16:42:14   
JackieO
Js sm jedla tabletke 10 let nazaj cca. 2 leti, to je pa vse. Se pravi brez kontracepcije ze lep cas. Naceloma sem zdrava, vsaj vem ne, da bi bilo karkoli narobe. Je pa res da se bo to zacelo raziskovati zdej, ce se se ne bo prijelo. Sicer sem par let nazaj imela letz poseg ampak moj gin pravi, da to naj ne bi vplivalo na zanositev. 🤔 Bomo videli. 😊


(odgovor članu Lucy91)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: || pricakujemo julija
19.7.2020 17:33:17   
Lucy91


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Js sm jedla tabletke 10 let nazaj cca. 2 leti, to je pa vse. Se pravi brez kontracepcije ze lep cas. Naceloma sem zdrava, vsaj vem ne, da bi bilo karkoli narobe. Je pa res da se bo to zacelo raziskovati zdej, ce se se ne bo prijelo. Sicer sem par let nazaj imela letz poseg ampak moj gin pravi, da to naj ne bi vplivalo na zanositev. 🤔 Bomo videli. 😊





Držim pesti 🤞🍀

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: || pricakujemo julija
19.7.2020 18:52:54   
Sneezka
Pri meni je načeloma tudi vse vredu. Sem zanosila že 1x pa se je v 9t končalo z splavom. Bi mela zdaj 8.8. rok . Tak da me je še zaj bolj prizadelo ko je spet prišla M. 😐😐


(odgovor članu Lucy91)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: || pricakujemo julija
19.7.2020 19:34:50   
Lucy91


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Pri meni je načeloma tudi vse vredu. Sem zanosila že 1x pa se je v 9t končalo z splavom. Bi mela zdaj 8.8. rok . Tak da me je še zaj bolj prizadelo ko je spet prišla M. 😐😐





😟😟 Mi je žal zate, Sneezka 😕 držim pesti, da ti v naslednjem mesecu uspe priti do pluska 🤞🍀

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: || pricakujemo julija
19.7.2020 22:07:50   
JackieO
Hvala Lucy91, je malo lazje ob supportu tukaj gor 😉

Sneezka, s polno paro naprej, ko bo M konec. 💪Ni vrag da nam ne rata 😎

(odgovor članu Lucy91)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?