|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo julija
1.8.2020 14:56:01   
beba92
Moja bo tudi vsak cas prisla 🤨 ampak naj pride cimprej..ce ze mora, ker ni kul da jo ravno na morju dobim 😊😊 

Nevem ali me pms tok matra ampak sploh ne prenesem vrocine (drugace mam rada sonce in vrocino pa mi nikoli ni bil problem delati na soncu... Upam na boljsi prihodnji mesec in seveda veliko +++++++😁😁😁

(odgovor članu Lucy91)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: || pricakujemo julija
1.8.2020 19:45:27   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: beba92
Moja bo tudi vsak cas prisla 🤨 ampak naj pride cimprej..ce ze mora, ker ni kul da jo ravno na morju dobim 😊😊 

Nevem ali me pms tok matra ampak sploh ne prenesem vrocine (drugace mam rada sonce in vrocino pa mi nikoli ni bil problem delati na soncu... Upam na boljsi prihodnji mesec in seveda veliko +++++++😁😁😁



Mogoce pa je ratalo! 😀 Drzim pesti do konca🤗Drugace pa tudi mene tale vrocina ubija, ma ze nasploh ne maram da mi je vroce, tole zdajle je pa ze cist prevec. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: || pricakujemo julija
2.8.2020 10:49:05   
Foxy_foxy
Skoda za vse tele tete 😐 ampak ja, ta mesec bo pozitiven 😉Pozdravcek iz morja 👋

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: || pricakujemo julija
3.8.2020 7:30:06   
beba92
Kako sem jezna 😡😡 tedaj ko zehocem da pride M cimprej, bo zamujala! Ampak vem da bo zdaj zdaj,ker imam ze kar bolece krce ...  Ko bi vsaj enkrat imela tocno... 
Kako ste kaj ve? Je kaj novega? 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: || pricakujemo julija
3.8.2020 10:20:41   
JackieO
Zivjo punce, pri meni v ustaljenih tirih. Delam O teste, vendar so negativni, nekih hudih simptomov ni, razen mini krcev in malo sluzi, tako da zdej res ne vem pri cem sem. 😮 Sicer te teste jemljem mal z rezervo ampak dobr. M bi morala dobiti 14.8. 😐 je mozno da je O tako pozno, se pravi vceraj, danes, cez 10, 11 dni pa bi morala bit M? 🤔 komplikacije, komplikacije 😊


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: || pricakujemo julija
3.8.2020 13:28:43   
beba92
Ni nujno da je O ravno na 14. dan, jaz sem jo imela zelo pozno pri prvi znositvi, res pa da sem imela cisto zmesan ciklus


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: || pricakujemo julija
3.8.2020 15:38:49   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Zivjo punce, pri meni v ustaljenih tirih. Delam O teste, vendar so negativni, nekih hudih simptomov ni, razen mini krcev in malo sluzi, tako da zdej res ne vem pri cem sem. 😮 Sicer te teste jemljem mal z rezervo ampak dobr. M bi morala dobiti 14.8. 😐 je mozno da je O tako pozno, se pravi vceraj, danes, cez 10, 11 dni pa bi morala bit M? 🤔 komplikacije, komplikacije 😊





Pri meni je M vedno 14 dni po O. Tudi zdaj ko sem mela O kasneje je bilo tako. Katere teste pa imas? 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: || pricakujemo julija
3.8.2020 20:13:41   
JackieO
Teste sem narocila prek plus-minus strani, neki podobnega. So trakci, pomoje bi blo boljse, ce bi vzela digitalne. 🤔 Mogoce naslednji mesec. 😇 Js sm bla vedno prepricana, da mi aplikacija racuna pravilno O dneve, glede na cikle, zdej pa ne vem vec. Najbrz se bo treba nehat obremenjevat s tem ampak ce je tako tezkoo. 😞

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: || pricakujemo julija
4.8.2020 7:52:20   
isla13

Jaz sem imela tudi te plus minus trakce, pa mi niso nikoli pokazali pozitivno - vedno samo rahle crtice, pa sem ocitno vseeno imela ovulacijo, ker sem zanosila. Sem odkrila apliakcijo premom, s katero slikas testke in ti potem pokaze al je "low - high - peak", tisti dan, ko je bila vrednost najvisja (po kriteriju pa se vedno low) , sem imela po moje ovulacijo -  Sem si zraven vsega merila se bazalno temperaturo - vsako jutro, z navadnim alkoholnim termometeom in vpisovala v isto aplikacijo. Je pa pri bazalni fajn, ker tocno ves, kdaj bos dobil menstruacijo - ce po 14-15 dnevih pade temperatura bo M, pri meni je po 14 dnevih ostala povisana (nad 36.6) in sem potem testirala. Srecnp vsem. 🌈
IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Teste sem narocila prek plus-minus strani, neki podobnega. So trakci, pomoje bi blo boljse, ce bi vzela digitalne. 🤔 Mogoce naslednji mesec. 😇 Js sm bla vedno prepricana, da mi aplikacija racuna pravilno O dneve, glede na cikle, zdej pa ne vem vec. Najbrz se bo treba nehat obremenjevat s tem ampak ce je tako tezkoo. 😞



(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: || pricakujemo julija
4.8.2020 17:33:56   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: isla13


Jaz sem imela tudi te plus minus trakce, pa mi niso nikoli pokazali pozitivno - vedno samo rahle crtice, pa sem ocitno vseeno imela ovulacijo, ker sem zanosila. Sem odkrila apliakcijo premom, s katero slikas testke in ti potem pokaze al je "low - high - peak", tisti dan, ko je bila vrednost najvisja (po kriteriju pa se vedno low) , sem imela po moje ovulacijo -  Sem si zraven vsega merila se bazalno temperaturo - vsako jutro, z navadnim alkoholnim termometeom in vpisovala v isto aplikacijo. Je pa pri bazalni fajn, ker tocno ves, kdaj bos dobil menstruacijo - ce po 14-15 dnevih pade temperatura bo M, pri meni je po 14 dnevih ostala povisana (nad 36.6) in sem potem testirala. Srecnp vsem. 🌈
IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Teste sem narocila prek plus-minus strani, neki podobnega. So trakci, pomoje bi blo boljse, ce bi vzela digitalne. 🤔 Mogoce naslednji mesec. 😇 Js sm bla vedno prepricana, da mi aplikacija racuna pravilno O dneve, glede na cikle, zdej pa ne vem vec. Najbrz se bo treba nehat obremenjevat s tem ampak ce je tako tezkoo. 😞






Isla13 hvala za "tolazbo". Sem se kar malo potolazila. 😊 Mal denarja, mal muske pravijo. 😉 V katerem poskusu je pa vama uspelo? 

(odgovor članu isla13)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: || pricakujemo julija
4.8.2020 18:07:22   
beba92
Punce, a je izcedek po zanositvi vedno prisoten? Pac tisti povecan "beli tok"?



(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: || pricakujemo julija
4.8.2020 19:32:51   
isla13
Meni testu res niso odgovarjali, ne bom pa rekla, da sem vedno pravilno testirala - pise, da naj bi manj pil vsaj dve uri prej, na to pa sem se velikokrat spozabila, pa ni fajn, da prepozno zvecer testiras, zjutraj tudi ni ok ... prevec komplicirano :)Nama je prvic ratalo v prvo, ampak je slo za zadrzani splav (ni bilo utripa), potem pa sva rabila 4 cikle, da je uspelo. In se mi je ze cisto mesalo, tako da vsa cas_t vam, ki to prezivljate vec casa ... 
IZVIRNO SPOROČILO: JackieO



IZVIRNO SPOROČILO: isla13


Jaz sem imela tudi te plus minus trakce, pa mi niso nikoli pokazali pozitivno - vedno samo rahle crtice, pa sem ocitno vseeno imela ovulacijo, ker sem zanosila. Sem odkrila apliakcijo premom, s katero slikas testke in ti potem pokaze al je "low - high - peak", tisti dan, ko je bila vrednost najvisja (po kriteriju pa se vedno low) , sem imela po moje ovulacijo -  Sem si zraven vsega merila se bazalno temperaturo - vsako jutro, z navadnim alkoholnim termometeom in vpisovala v isto aplikacijo. Je pa pri bazalni fajn, ker tocno ves, kdaj bos dobil menstruacijo - ce po 14-15 dnevih pade temperatura bo M, pri meni je po 14 dnevih ostala povisana (nad 36.6) in sem potem testirala. Srecnp vsem. 🌈
IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Teste sem narocila prek plus-minus strani, neki podobnega. So trakci, pomoje bi blo boljse, ce bi vzela digitalne. 🤔 Mogoce naslednji mesec. 😇 Js sm bla vedno prepricana, da mi aplikacija racuna pravilno O dneve, glede na cikle, zdej pa ne vem vec. Najbrz se bo treba nehat obremenjevat s tem ampak ce je tako tezkoo. 😞






Isla13 hvala za "tolazbo". Sem se kar malo potolazila. 😊 Mal denarja, mal muske pravijo. 😉 V katerem poskusu je pa vama uspelo? 



(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: || pricakujemo julija
5.8.2020 8:57:14   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Teste sem narocila prek plus-minus strani, neki podobnega. So trakci, pomoje bi blo boljse, ce bi vzela digitalne. 🤔 Mogoce naslednji mesec. 😇 Js sm bla vedno prepricana, da mi aplikacija racuna pravilno O dneve, glede na cikle, zdej pa ne vem vec. Najbrz se bo treba nehat obremenjevat s tem ampak ce je tako tezkoo. 😞



Ja men so digitalni super, nimas nobenega dvoma a je dost mocna crtica al ne😀

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: || pricakujemo julija
5.8.2020 8:58:14   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: beba92
Punce, a je izcedek po zanositvi vedno prisoten? Pac tisti povecan "beli tok"?






Jaz se ne spomnim, da bi ga takrat imela... Kako kaze pri tebi?? 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: || pricakujemo julija
5.8.2020 9:08:37   
beba92
Nic kaj novega, zjutraj im rahle krce, pa potem zvecer ko se umirim...  Danes je pa 34. dan, samo se ne morem zanasat na to ali mi zamuja ali ne ker enkrat imam ciklus na 28 dni, spet drugic pa na 36 🙄🙄🙄


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: || pricakujemo julija
5.8.2020 9:32:56   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Teste sem narocila prek plus-minus strani, neki podobnega. So trakci, pomoje bi blo boljse, ce bi vzela digitalne. 🤔 Mogoce naslednji mesec. 😇 Js sm bla vedno prepricana, da mi aplikacija racuna pravilno O dneve, glede na cikle, zdej pa ne vem vec. Najbrz se bo treba nehat obremenjevat s tem ampak ce je tako tezkoo. 😞



Ja men so digitalni super, nimas nobenega dvoma a je dost mocna crtica al ne😀



Mogoceeee bi se s tem poskusla naslednji mesec, potem pa res dovolj. 😁  
Isla13 cestitke, tudi nam bo uspelo 💪
Beba92 pocakaj se 2 dni in naredi test, ce nic ne bo.😊 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: || pricakujemo julija
5.8.2020 9:52:01   
beba92
Mislim da bom test kar na morje zraven nesla 😁 ce nebo prej kaj 😊


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: || pricakujemo julija
5.8.2020 12:02:38   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: beba92
Mislim da bom test kar na morje zraven nesla 😁 ce nebo prej kaj 😊





Mogoce pa vaju na morju pricaka +++++😀 drzim pesti!!! 🤗🥰
JackieO meni se ravno zakljucuje M, potem pa cez kaksen teden zacnem z O testi, ker ne vem kako bo ciklus dolg ta mesec. Upam da bo cimprej O 😀

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: || pricakujemo julija
5.8.2020 13:57:41   
JackieO
Anonimna, katere digitalne teste ze uporabljas? 😁 

Meni se je zacelo odstevanje do M, se 9 dni in naj bi prsla. Sicer upam da je ne bo, ampak nisem pretirano optimisticna zaradi vseh teh negativnih testov in ne pretiranih simptomov O. Hja, nic ne preostane drugega kakor cakanje. 😤

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: || pricakujemo julija
5.8.2020 16:05:52   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Anonimna, katere digitalne teste ze uporabljas? 😁 

Meni se je zacelo odstevanje do M, se 9 dni in naj bi prsla. Sicer upam da je ne bo, ampak nisem pretirano optimisticna zaradi vseh teh negativnih testov in ne pretiranih simptomov O. Hja, nic ne preostane drugega kakor cakanje. 😤



Jaz uporabljam od ClearBlue. V paketu imas 10 testov ki jih vstavljas v tester. Kupla sem v dm, nekje 25€ mislim da je bilo. Cist enostavni za uporabo. Mam ze pripravljene za ta mesec😀 prejsnjic so pokazali prav, je bilo pozitivno in tudi takrat sem res imela najvec sluzi. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: || pricakujemo julija
5.8.2020 20:59:19   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Anonimna, katere digitalne teste ze uporabljas? 😁 

Meni se je zacelo odstevanje do M, se 9 dni in naj bi prsla. Sicer upam da je ne bo, ampak nisem pretirano optimisticna zaradi vseh teh negativnih testov in ne pretiranih simptomov O. Hja, nic ne preostane drugega kakor cakanje. 😤



Jaz uporabljam od ClearBlue. V paketu imas 10 testov ki jih vstavljas v tester. Kupla sem v dm, nekje 25€ mislim da je bilo. Cist enostavni za uporabo. Mam ze pripravljene za ta mesec😀 prejsnjic so pokazali prav, je bilo pozitivno in tudi takrat sem res imela najvec sluzi. 



No ce bom se kaj testirala, bom sigurno kupila digitalne. Ze zato da vidim ce O sploh je ali je bila samo v moji glavi. 🤔 Pa moj se gre na spermiogram ta mesec, tako da bom lahko se eno "tezavo" izlocla, ker predvidevam da je z njim vse ok in ima super finofajn plavalce. 😁💪💪💪

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: || pricakujemo julija
6.8.2020 12:22:32   
beba92
Moje M se kar ni, no danes se krcev ni vec tak da zna prit ravno tedaj ko gremo na dopust 😐 me malo jezi to 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: || pricakujemo julija
6.8.2020 13:25:03   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: beba92
Moje M se kar ni, no danes se krcev ni vec tak da zna prit ravno tedaj ko gremo na dopust 😐 me malo jezi to 




A tudi obicajno se ti krci prenehajo pred M? Mogoce pa je kaj. Naredi test, ker zdaj bi pa ze mogla prit M ane?  Drzim pesti!! 🤗

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: || pricakujemo julija
6.8.2020 13:34:20   
Foxy_foxy
Kasna skoda k se ni O...dopust res nardi svoje, sva k dva zajcka 🙊


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: || pricakujemo julija
6.8.2020 13:34:50   
beba92
O hvala za spodbudne besede😁 

Pojmq nimam ker imam vedno drugace 🙄 ga naredim v kratkem...  Primerjam s prvo zanositvijo pa se mi noben znak ne zdi tak kot sem jih takrat imela... Poletje nikakor ni plodni cas 😂😂 a ni tako

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?