|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE 2021
4.10.2020 14:04:47   
Špela13
Mogoče te potolaži-jaz pa imam slabosti cel dan. Od zjutraj, ko odprem oči, do večera. Včasih pomaga, da skos nekaj jem, kak dan tudi to ne. Tko da včeraj sem pojedla samo paket prepečencev in nič drugega, slabo mi rata že ob misli na njih. Je moja prva nosečnost in tega niti približno nisem pričakovala. Do katerega tedna so trajale slabosti pri tebi v 1. nosečnosti? 


(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: MAJČICE 2021
4.10.2020 14:33:29   
PozitivnaEnergija
joj upam da bo sreda hitri in da se nehajo izcedki, tudi kolegica jih je imela kar lep čas pa ima zdaj zdravega 3 letnika.


Meni so se slabosti v prejšnji nosečnosti nehale kot bi odrezal iz danes na jutri ko sem dopolnila 12 tednov. Tako res šolsko.
No jaz sem od začetnih težav s prehitro prebavo trenutno v situaciji ko me je čisto zaprlo :/ pa jem ful vlaknin itd. Tako da nekako odštevam res dneve tegale prvega trimesečja, ker upam da bo naslednje 4 mesece res super kot je bilo prejsnjič. Razen rastočega trebuha sploh nisem vedela da sem noseča. 
Krema je ok karkoli mastnega da fajn vlažiš, mene je tudi vse srbet začel ko pridem izpod tuša, tako da se morem tudi cela namazat ;) 


(odgovor članu Špela13)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: MAJČICE 2021
5.10.2020 9:31:14   
evkaliptus
No potem pa še dobra dva tedna zdržim, potem pa zahtevam konec slabostim😂

Kar se tiče pa prebave, prej nisem imela res nobenih težav, sedaj moram pa pazit... me zapre, če nimam svoje “stalnice” - zjutraj kefir z ovsenimi kosmiči, semeni, suhim sadjem, velikooo tekočine čez dan, tudi kakšen Donat spijem, veliko zelenjave in je potem ok. Čez vikend sem fino “grešila” z OH in sladkarijami in sem imela takoj težave 😣 

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: MAJČICE 2021
6.10.2020 17:48:11   
Sun89
Hejjj bejbike, evo čez en teden takle čas bom pa že vedla kolk je ura, mislim reči v ponedeljek imam pregled komaj čakam res!! 😊 Da viidm kaj se dogaja, ker počutim se dobro, razen tega da se mi trebuh že pozna al sam jaz tako vidim,,, 😄😄 mi pa na momente tko kj zapaše da njmai hehe. Me prav zanima ker datum pdpja bom dobila res........

Kaj pa kakšno mazanje trebuščka priporočate sm ze mal pozabila,... 😄😄

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: MAJČICE 2021
6.10.2020 17:58:44   
evkaliptus

Sun, super, še malo🤗❤️
Jaz še vedno nimam nekih posebnih lušt kar se hrane tiče... kar se tiče pa mazanja, pa spodaj 😉
IZVIRNO SPOROČILO: evkaliptus

Jaz izkušenj nimam, povem pa kar so mi rekle ostale mamice; bistveno je, da fino mastiš in vlažiš. Mandljevo olje je za to super, ker združuje oboje. Jaz se sicer mažem od začetka nosečnosti po celem telesu z zelo mastno kremo (trenutno imam Afroditin body butter, prej semimela npr La roche posey) ker imam zelo suho kožo... prej nisem imela teh težav, zdaj me pa prav srbi, če se ne namažem. Trebušček in boke pa še posebej z navadnim mandljevim oljem, ki ga fino vmasiram (masaža naj bi imela tudi vlogo v boju proti strijam). Mažem se enkrat na dan, zvečer po tuširanju. 




(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: MAJČICE 2021
6.10.2020 18:44:40   
Svečka123
Punce, jaz vas žal zapuščam. Včeraj sem bila zaradi krčev in krvavitve pri svoji ginekologinj, ki je na uz ugotovila, da je plodek prenehal rast in da mu ne bije več srček.. Tako da sem danes po prenehanju jemanja tablet splavila 😭😭😭 Vam vsem pa iz srca želim, da boste vse maja v naročju stiskale svoje štručke. Zame pa upam, da tudi kmalu spet posije žarek sreče. 


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: MAJČICE 2021
6.10.2020 19:04:22   
Kamničanka1
Joj Svečka mi je zelo žal za tvojo izgubo 💔💔Želim ti čimprejšnje okrevanje tako fizično kot psihično in da kmalu posije mavrica tudi za tvojo štručko ❤️ drži se

IZVIRNO SPOROČILO: Svečka123

Punce, jaz vas žal zapuščam. Včeraj sem bila zaradi krčev in krvavitve pri svoji ginekologinj, ki je na uz ugotovila, da je plodek prenehal rast in da mu ne bije več srček.. Tako da sem danes po prenehanju jemanja tablet splavila 😭😭😭 Vam vsem pa iz srca želim, da boste vse maja v naročju stiskale svoje štručke. Zame pa upam, da tudi kmalu spet posije žarek sreče. 





(odgovor članu Svečka123)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: MAJČICE 2021
6.10.2020 19:23:38   
evkaliptus
Svečka, iskreno mi je žal 😔❤️ Res mislim nate, da bo v prihodnje sreča na tvoji strani💕 Bodi pozitivna💜

(odgovor članu Svečka123)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: MAJČICE 2021
6.10.2020 23:30:50   
PozitivnaEnergija
ooo svečka :((( tako mi je žal. Bodi močna, drži se. Vem kako se počutiš, ampak verjamem da je vse z razlogom.


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: MAJČICE 2021
7.10.2020 10:02:13   
Sun89
O moje sožalje draga svecka, drži se in kmalu bo ko boš vidla spet plusek. Samo pozitivno naprej, čeprav je težko. Objem ❤️
IZVIRNO SPOROČILO: Svečka123

Punce, jaz vas žal zapuščam. Včeraj sem bila zaradi krčev in krvavitve pri svoji ginekologinj, ki je na uz ugotovila, da je plodek prenehal rast in da mu ne bije več srček.. Tako da sem danes po prenehanju jemanja tablet splavila 😭😭😭 Vam vsem pa iz srca želim, da boste vse maja v naročju stiskale svoje štručke. Zame pa upam, da tudi kmalu spet posije žarek sreče. 





(odgovor članu Svečka123)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: MAJČICE 2021
7.10.2020 10:03:54   
Sun89
Drage moje tako me je v križ uščipnilo omda ležim tamala je hvala bogu zdele zaspala. Ooo upam da neb kaj narobe z 🤰🏿..... Itak otrok ma 10kg pa. To skoz dvigovati 


(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: MAJČICE 2021
7.10.2020 15:54:34   
evkaliptus
Ojoj, boga, čuvaj se... 😔 če te samo v križu boli sigurno ni nič narobe, ampak sedaj pa le bodi bolj previdna 💜

Kdaj ste / boste povedale v službi? Iz mene je zaradi daljše bolniške šefica praktično zvlekla novico 🙄 reakcija pa tudi takšna, da bolje da niti ne komentiram... in da zakaj nisem že prej povedala... halo!?! Lahko bi bila na bolniški zaradi česar koli... Pa tako ali tako sem šele 10 tednov danes dopolnila... po nuhalni sem mislila lepo povedat, takrat bom povedala tudi poslovodstvu in res upam, da bo spoštovala in da do takrat ne bo povedala nikomur... me je spravila v tako slabo voljo, da nisem nič spala... vem, da bodo drugi veseli in tudi od nje nisem pričakovala tako reakcijo. Ahja... sem mogla malo pojamrat🙂


(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: MAJČICE 2021
7.10.2020 15:59:10   
Sun89

Ne govor v prvi nosečnosti je bilo isto pri meni.... Ta kaj reakcija da boljše če neb vedl hh. Ne sekiro se vazna sta sedaj ti in otrok. 
IZVIRNO SPOROČILO: evkaliptus

Ojoj, boga, čuvaj se... 😔 če te samo v križu boli sigurno ni nič narobe, ampak sedaj pa le bodi bolj previdna 💜

Kdaj ste / boste povedale v službi? Iz mene je zaradi daljše bolniške šefica praktično zvlekla novico 🙄 reakcija pa tudi takšna, da bolje da niti ne komentiram... in da zakaj nisem že prej povedala... halo!?! Lahko bi bila na bolniški zaradi česar koli... Pa tako ali tako sem šele 10 tednov danes dopolnila... po nuhalni sem mislila lepo povedat, takrat bom povedala tudi poslovodstvu in res upam, da bo spoštovala in da do takrat ne bo povedala nikomur... me je spravila v tako slabo voljo, da nisem nič spala... vem, da bodo drugi veseli in tudi od nje nisem pričakovala tako reakcijo. Ahja... sem mogla malo pojamrat🙂





(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: MAJČICE 2021
7.10.2020 16:05:48   
evkaliptus
Mah, se mi zdi, da jih večina negativno odreagira... pa ne bi rekla, da bi bila v privat firmi, tu pa ne bo delodajalec za prav nič prikrajšan, delo ne bo trpelo... mislim prav ni razloga za tako negativo, zato sem bila pa še bolj prizadeta. Ampak ja, kot si rekla, do danes sem že predelala, da to ni nikakor važno in naj si kar misli kaj si hoče... 

(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: MAJČICE 2021
7.10.2020 16:16:44   
Špela13
Punce, a na prvem pregledu že dobiš slikico otročka? 


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: MAJČICE 2021
7.10.2020 16:17:35   
evkaliptus
Jaz sem jo dobila pri 6 tednih in nekaj dni in potem tudi na vsakem naslednjem

(odgovor članu Špela13)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: MAJČICE 2021
7.10.2020 16:19:53   
evkaliptus
Ampak takrat je bila itak samo neka pikica, fižolček za vidit 😊 pri 8 tednih in nekaj dni se je pa že lepo videl 💕 jutri bom 10 tednov in 1 dan in že komaj čakam pregled, ker sedaj bo pa že res otroku podobno bitje 😄

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: MAJČICE 2021
7.10.2020 16:24:40   
Špela13
O super. Jaz ga bom imela začetek 9.tedna. Upam, da bo slikica, ker bom morala počasi povedati domačim zaradi slabosti. Pa se mi zdi, da je lepše, če pokažeš slikico, kot da kar direkt rečeš😊


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: MAJČICE 2021
7.10.2020 16:26:27   
evkaliptus
Super! Sigurno ti bo dala slikco 😉 mislim meni da vedno brez, da ji rečem 😁 jih lepim v nosečniški dnevnik😊

(odgovor članu Špela13)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: MAJČICE 2021
7.10.2020 17:52:22   
Sun89

Kje si dobila nosečniški dnevnik 
IZVIRNO SPOROČILO: evkaliptus

Super! Sigurno ti bo dala slikco 😉 mislim meni da vedno brez, da ji rečem 😁 jih lepim v nosečniški dnevnik😊



(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: MAJČICE 2021
7.10.2020 18:20:31   
evkaliptus
https://www.evitas.si/z-ljubeznijo-mama-noseckin-dnevnik-crn


Tega imam😉 

(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: MAJČICE 2021
7.10.2020 19:19:41   
Sun89

Hvala 
IZVIRNO SPOROČILO: evkaliptus

https://www.evitas.si/z-ljubeznijo-mama-noseckin-dnevnik-crn


Tega imam😉 



(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: MAJČICE 2021
7.10.2020 21:57:04   
evkaliptus

Sun, tole sem prebrala tudi na tujih straneh, zna biti, da je tole vzrok in da te je skupaj z dvigovanjem tako zelo uščipnilo...
...del žensk ima težave samo zaradi nosečniških hormonov, predvsem je to zaradi hormona relaksina, ki sprošča vezi in mišice in včasih pripelje do nestabilnih sklepov. Navadno se to zgodi med obema črevnicama in križnico (sakroiliakalni sklep), ki zaradi elastičnosti vezi malenkost zdrsneta, kar povzroči bolečino.
IZVIRNO SPOROČILO: Sun89

Drage moje tako me je v križ uščipnilo omda ležim tamala je hvala bogu zdele zaspala. Ooo upam da neb kaj narobe z 🤰🏿..... Itak otrok ma 10kg pa. To skoz dvigovati 





(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: MAJČICE 2021
7.10.2020 23:10:40   
PozitivnaEnergija
Jaz imam tokrat to srečo, da sem nekako sama svoj šef, oz. Je moj šef realno gledano moj oči, tako da je bilo veselje. Sva pa na srečo ker je malo podjetje že prej imela ta scenarij na mizi, tako da ni bilo panike. Imam bolj težavo z možem, ki mislim da bo po temle čudežnem spočetju potreboval še precej časa da se sprijazni s situacijo :(


Mislim da v službi je nekjr pravi čas po nuhalni, jaz sem v prvo povedala edino najtesnejšim sodelavkam da so me lahko malo šparale, ker sicer če je kaj narobe, se še predolgo vsi ukvarjajo s tem na žalost. 
Evkaliptus ne sekiraj se, je pa res da včasih tudi delodajalci z otroci ne razumejo vedno ko zanosi zaposlena, kar je zelo žalostno. 
Ja slikco sem tudi jaz dobila prejsnji teden, res zgleda kot fižolček, sem primerjala s hčerkino prvo, in je skoraj enako ;) šele na nuhalni se mi zdi da je lepša slika, in se je vsaj pri meni lepo videla glava pa roke in noge in spomnim se kot včeraj da se je na nuhalni premikala po maternici kot da se spušča po toboganu ;) imam še posnetek 🥰 

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: MAJČICE 2021
8.10.2020 7:46:22   
Sun89

Upam da je res sam to... Pa da kmal mine... K nemorem nič :(
IZVIRNO SPOROČILO: evkaliptus


Sun, tole sem prebrala tudi na tujih straneh, zna biti, da je tole vzrok in da te je skupaj z dvigovanjem tako zelo uščipnilo...
...del žensk ima težave samo zaradi nosečniških hormonov, predvsem je to zaradi hormona relaksina, ki sprošča vezi in mišice in včasih pripelje do nestabilnih sklepov. Navadno se to zgodi med obema črevnicama in križnico (sakroiliakalni sklep), ki zaradi elastičnosti vezi malenkost zdrsneta, kar povzroči bolečino.
IZVIRNO SPOROČILO: Sun89

Drage moje tako me je v križ uščipnilo omda ležim tamala je hvala bogu zdele zaspala. Ooo upam da neb kaj narobe z 🤰🏿..... Itak otrok ma 10kg pa. To skoz dvigovati 








(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?