|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
28.9.2020 8:34:03   
maca51
Punce, prejšnji teden me je sredi noči zbudila ostra bolečina v levem jajčniku, ki se je razširila v mravljinčenje tam nekje do maternice (torej, ne čez cel trebuh). Se mogoče lateri sanja kaj bi to lahko bilo? Malo sem pogooglala, pa ne najdem nobenega pravega odgovora glede mravljinčenja. 😕

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
28.9.2020 9:11:44   
JackieO
Maca si bila v fazi O? Mogoce je bilo zaradi tega. 🤔

No midva pa odstevava do 2. spermiograma v cetrtek, upajmo na najboljse. 😉Drzim pesti punce za vas, da M ta mesec koncno ne pride! 💪

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
28.9.2020 10:14:01   
Foxy_foxy
Pri meni nic novega, razen polna usta aft in vrtoglavica...zvecer neki krcev, se vlozek sem si dala, zutri nic. ****tis, ce niso trojcki 😂


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
28.9.2020 12:32:49   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Foxy_foxy

Pri meni nic novega, razen polna usta aft in vrtoglavica...zvecer neki krcev, se vlozek sem si dala, zutri nic. ****tis, ce niso trojcki 😂





Haha midve imava pa zlo podobne znake, js mam tud tooolk aft. So se mi pa krci cisto nehal, kar je zelo neobicajno tik pred M, jih imam vedno dokler se res ne vlije. Sem si pa tud danes zjutraj dala vlozek, pa ni cisto nic, tudi na papirju nic, razen zjutri je bilo na papirju tko cist mal in cisto svetle barve. Se pa ne bom prehitro veselila, ker sem bla zjutri res tolk razocarana ko sem vidla na papirju.🙄 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
28.9.2020 12:41:35   
maca51
JackieO bilo je ravno en dan po O. 😕Foxy in Anonimna držim pesti, da ne bo M. Mogoce je pri tebi Anonimna šlo za vgnezditveno krvavitev? 🤔

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
28.9.2020 14:09:29   
JackieO
Mogoce je potem bilo zarad O. Mene tudi vcasih kak jajcnik zaboli, da kar zvezde vidim. 😖 Dokler se nisem zacela ukvarjati s tem, se mi zdi da me ni nikoli nic bolelo. Sedaj imam pa vsak cikel neke nove simptome ali bolecine. Psiha vrjetno 😤

Anonimna294 in Foxy drzim pesti za vaju, da otvorita sezono noseck v nasi skupini. 💪

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
28.9.2020 14:30:57   
Ana993
Živjo vsem po dolgem času. Jaz tudi v pričakovanju oz.nepričakovanju okoli 9.10... držim pesti,za vse nas... :)

(odgovor članu Milena007)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
28.9.2020 15:40:28   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: maca51

JackieO bilo je ravno en dan po O. 😕Foxy in Anonimna držim pesti, da ne bo M. Mogoce je pri tebi Anonimna šlo za vgnezditveno krvavitev? 🤔



Hmmm, ne vem. Je mozno da je tako pozno oz. tik pred M? Ne vem, malo se mi kaze ampak mede me to, da sem cisto brez krcev... Bomo videli. Upamo do zadnjega😀

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
28.9.2020 16:42:28   
JackieO
Odvisno kdaj imas O, ampak generalno gledano je lahko. Veliko punc zamenja vgnezditveno za M oz. zacetek M. 😉


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
28.9.2020 17:19:02   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Odvisno kdaj imas O, ampak generalno gledano je lahko. Veliko punc zamenja vgnezditveno za M oz. zacetek M. 😉





12 dni nazaj sem imela O. Pa saj se mi vedno takole dva dni prej zacnejo izcedki. Tko da pomoje bo kr M. Se pridruzujem spet skupini za NEpricakovanje M ob koncu meseca🙄😣

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
28.9.2020 18:21:29   
JackieO
Vgnezditvena je 7-12 dni po oploditvi, tako da bi lahko bilo. 😉 Dokler ornk ne pritece je se upanje, tako da drzim pesti. 🐞


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
28.9.2020 19:07:38   
Anonimna294
Nekako se mi je zdelo pozno no... Zdaj pa lahko res samo upam, da je vgnezditvena. Javim stanje, kako bo jutri😀


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
28.9.2020 19:37:48   
Sneezka
Evo še ena ki M ne pričakuje 14.10. Sem ravno v času ovulacije tako da sva pridna 🙂 upam, da končno zagledam plusek 🙂


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
28.9.2020 20:07:19   
pupk
Pozdravljene.. Malo sem zmedena... Zadnjo normalno M sem imela 5.8.. Nato sva imela nezaščitene spolne odnose 16.8, 18.8.... Kak teden za tem sem dobila krče 31.8 sem dobila rjav izcedek opazila na spodnjicah. Po navadi imam potem menstruacijo če dobim izcedek a je ni bilo. Krci prisotni nato sem opazila 3.9 roza izcedek samo ko sem se obrisala ,potem nic, drugi dan mal več(vseeno ne kot po navadi) na vložku rdečo-rjavi izcedek z krci ( po navadi za menstruacijo mi fajn lije vsaj prva dva dni) pa po navadi nimam krčev. Trajalo je tam do 6.9 zelo malo rjavega -rdecega izcedka. Naredila sem test bile so res komaj vidne črtice. Krči so več ali manj skozi prisotni.. Skrbi me ker če bi bila nosečnost bi morale črtice že fajn kazati. Nato spet 20.9 zvecer se opazila rjav izcedek ko sem sla na wc. Dala sem si vložek za vsak slučaj ampak drugi dan nič. Nato spet 23.9 zjutraj ko sem si obrisala na papirju sem opazila roza izcedek. Isto je bilo 25.9 ,26.9 in 28.9 ko sem si obrisala in malo na vložku.. In to je to krči vedno prisotni. Naj omenim še v sredo zvecer sem naredila test ponovno First sign duo in je bila druga crtica se vedno komaj vidna ,ponovila sem zjutraj test je bil pa negativen.. Hvala za odgovore. lepo vas pozdravljam

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
28.9.2020 20:17:40   
Foxy_foxy
Pupk, js bi sla na krvni test. Kokr sm brala po forumih testi velikrat zatajijo. 


(odgovor članu pupk)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
28.9.2020 21:06:26   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: pupk

Pozdravljene.. Malo sem zmedena... Zadnjo normalno M sem imela 5.8.. Nato sva imela nezaščitene spolne odnose 16.8, 18.8.... Kak teden za tem sem dobila krče 31.8 sem dobila rjav izcedek opazila na spodnjicah. Po navadi imam potem menstruacijo če dobim izcedek a je ni bilo. Krci prisotni nato sem opazila 3.9 roza izcedek samo ko sem se obrisala ,potem nic, drugi dan mal več(vseeno ne kot po navadi) na vložku rdečo-rjavi izcedek z krci ( po navadi za menstruacijo mi fajn lije vsaj prva dva dni) pa po navadi nimam krčev. Trajalo je tam do 6.9 zelo malo rjavega -rdecega izcedka. Naredila sem test bile so res komaj vidne črtice. Krči so več ali manj skozi prisotni.. Skrbi me ker če bi bila nosečnost bi morale črtice že fajn kazati. Nato spet 20.9 zvecer se opazila rjav izcedek ko sem sla na wc. Dala sem si vložek za vsak slučaj ampak drugi dan nič. Nato spet 23.9 zjutraj ko sem si obrisala na papirju sem opazila roza izcedek. Isto je bilo 25.9 ,26.9 in 28.9 ko sem si obrisala in malo na vložku.. In to je to krči vedno prisotni. Naj omenim še v sredo zvecer sem naredila test ponovno First sign duo in je bila druga crtica se vedno komaj vidna ,ponovila sem zjutraj test je bil pa negativen.. Hvala za odgovore. lepo vas pozdravljam


Si vsaj naredila kaksen digitalni test? Sicer se pa strinjam s predhodnim odgovorom, krvni test resi vse dileme. Nevem kako sploh zdrzite v vsej tej negotovosti toliko casa. 

(odgovor članu pupk)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
29.9.2020 6:58:06   
Anonimna294
Evo pri meni zjutraj se malo vec izcedka na papirju in je ze malo bolj podobno M, tako da bo kar prisla jutri. Tocna kot ura😣. Potem pa v nov, 4. krog.. 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
29.9.2020 8:15:38   
Foxy_foxy
Anonimna294 user posted image

Js pa čedalje bolj upam...nč ne kaže na M, obisk stranišča ponoči tud ni lih neki normalnega pri meni...probala bom počakat do konc tedna s testom.

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
29.9.2020 10:53:58   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Evo pri meni zjutraj se malo vec izcedka na papirju in je ze malo bolj podobno M, tako da bo kar prisla jutri. Tocna kot ura😣. Potem pa v nov, 4. krog.. 




Midva sva zdej ze v 8. krogu in vprasanje koliko jih se bo, predn zagledava ta najin cudezni plusek. Tako da se ne prevec obremenjevat, prej ali slej se bo zgodilo, brez skrbi. 😉

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
29.9.2020 13:57:17   
Milena007
OKTOBRA 2020 PRIČAKUJEMO user posted image oz. user posted image


30.9. - Suerte24
30.9. - Anonimna294
30.9. - Foxy_foxy
3.10. - maca51
5.10. - JackieO
9.10. - Ana993
14.10. - Sneezka
15.10. - beba92
16.10. - Milena007
16.10. - Ladybu



V OKTOBRU 2020 nas je:

modrih :
roza :

Skupaj :



NAVIJAČICE user posted image user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu Milena007)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
29.9.2020 14:11:31   
Milena007
Pozdravljene nove soborke in dobrodošle med nami.
Več nas je, hitreje bo čas minil. user posted image



Punce, jaz sem svojevrsten fenomen. Kupila sem digitalni CB za ovulacijo in baje imam ovulacijo od prejšnjega ponedeljka. user posted image user posted image
Pravzaprav mi kaže smajliča, še preden vstavim palčko noter. Očitno je pokvarjen. user posted image

Torej nasvet, če bo katera želela to kupit. Ne kupovati! raje pojdite z user posted image na kavo.

(odgovor članu Milena007)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
29.9.2020 15:05:54   
JackieO
Se en dokaz vec, da so testi za v smeti in da se ne smemo obremenjevat s tem. 😁


(odgovor članu Milena007)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
29.9.2020 17:50:50   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Evo pri meni zjutraj se malo vec izcedka na papirju in je ze malo bolj podobno M, tako da bo kar prisla jutri. Tocna kot ura😣. Potem pa v nov, 4. krog.. 




Midva sva zdej ze v 8. krogu in vprasanje koliko jih se bo, predn zagledava ta najin cudezni plusek. Tako da se ne prevec obremenjevat, prej ali slej se bo zgodilo, brez skrbi. 😉



Ma ja, vem da se to ni dolga doba ampak sem se malo prevec zanasala na to, da bo uspelo tako hitro kot je prvič. No se mi je pa s tem mesecem uredil cikel nazaj na 28-29 dni, tako kot sem imela pred ss. Mogoce pa res zdaj uspe v naslednjem krogu. Pa se manj bom imela casa razmisljat toliko o tem, saj se ta mesec seliva in bom imela polne roke dela in misli cisto drugje 😀

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
29.9.2020 19:27:45   
Foxy_foxy
Bom cakala do konc tedna ja 😂🤦‍♀️ itak je -. Men ni nc vec jasn. Ce bi dobila M en tedn prej sploh ne bi blo panike, tole jajcanje brez M in negativnimi testi je pa za znoret! 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
29.9.2020 20:08:15   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Foxy_foxy

Bom cakala do konc tedna ja 😂🤦‍♀️ itak je -. Men ni nc vec jasn. Ce bi dobila M en tedn prej sploh ne bi blo panike, tole jajcanje brez M in negativnimi testi je pa za znoret! 





Pomoje najboljse da ponovis v cetrtek zjutraj, ce se nic ne bo. Glede na to da naj bi jutri dobila po aplikaciji ane? Moocnoooo stiskam pesti zate!!! 🐞🐞🤗

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?