|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
11.12.2020 13:11:35   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Anonimna mogoce nama bo pa ravno nedelanje O testov pomagalo... 😂 skratka js sm ta mesec cisto out, nimam niti casa raznisljat o tem, pa tud z mojim nisva bila neki prevec aktivna, tako da pricakujem M sigurno. Ocitno bo moralo biti leto 2021 bolj "plodno". Upam! 😁



Mogoce pa je bilo vseeno dovolj. Midva sva tisti mesec, ko je uspelo, samo dvakrat v casu okrog O. Pa sem tudi rekla da itak sigurno ni uspelo, ker sva premalo. Kdaj pricakujes M? Jaz 27.☺️ Drzim pesti za vse, za tale december da nam uspe. 😀 



Jaz pa 22. 😁 jo pricakujem 😁 upam da tokrat ne bom mela tolk hormonskih motenj v razpolozenju, ker je ravno december in praznicno vzdusje. 😇 leto 2021 bo za nas uspesno js sm prepricana v to! 😎

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
11.12.2020 17:47:21   
Anonimna294
Pomoje ne bo niti tolk casa o tem razmisljat. Upam. Jaz grem drug teden nazaj v sluzbo tako da mi bo vsaj pol dneva minilo hitro in brez razmisljanja😀 se ze veselim! Drugace pa jutri naj bi imela O, nekaj pretirano veliko sluzi nimam, nekaj pa je. Razen ce bo jutri kaj vec.. Tudi spodnji del danes kar ze vecino dneva cutim tako da bo O verjetno prav glede na aplikacijo. Potem pa spet teh 14 dni jooooj🙄😀

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
11.12.2020 18:04:40   
JackieO
Ves da js sploh nisem imela nic sluzi. Niti krcev, nic. Ce ne bi bilo aplikacije ne bi sploh vedla da je kej. 😁 res je zanimivo kaj s se s temi nasimi telesi dogaja. 😏 Uuu potem bo pa ta vikend veliko akcije pri tebi 😎 potem pa spet odstevajmo skupaj, jaoooo, neverending story 😁


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
12.12.2020 16:34:56   
Anonimna294
Ma kaj pa vem, vceraj ni bilo nic, je moj pozno prisel iz sluzbe in cist hin je bil. Kaksen mesec sem se še jezila zaradi tega, kako si ne more splanirat manj dela za te dni v casu O, zdaj se mi pa ne da vec. Sicer sva rekla da bova na 2 dni v teh dneh.. Tako da sva glih v sredo, no pa danes verjetno, glede na to da je doma😂 ce se enemu od naju ne da, se mi zdi da boljse da sploh takrat ne in da se ne siliva ker potem itak ni tako fajn. No tako da mogoce nisem vec tako optimisticna da bi ta mesec kaj ratalo, pomoje da bo premalo... Ampak tako pac je🤷‍♀️. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
12.12.2020 18:53:25   
Foxy_foxy
Punce moje, js sm zagledala dve crtici 🥰 vedla sem, drugacni simptomi so bli ta mesec. Sej se ne dojemam cist 😁


Najbl upam, da vas bo cim vec sporocilo enako novico. Jaz verjamem, da bo tudi vam posijalo sonce!! 
Pomagale ste mi, rada sem klepetala z vami in upam, da lahko se naprej kdaj pocvekam z vami. 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
12.12.2020 19:32:33   
beba92
Cestitkeee💓💓💓


Zaupaj nam kaksni so bili ti drugacni simptomi?😁

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
12.12.2020 23:37:04   
Foxy_foxy
Hvala 🥰


Prsi so me bolele za znoret, ponavadi so me kak teden preden se je ulila, zdaj je pa ze 14 dni. Tudi bradavice noro bolijo pa kot bi kolobarji malo otekli in ene pikice so se nardile gor. Utrujenost nora, prav zaspanost. Ob 10h dopoldne bi lahko sla ze nazaj spat. Lulanje vsake pol ure, pa zaprtost. Zacelo se je pa z nepojasnjeno vrocino prejsni teden, sem sla na covid test (dve sodelavki +), k je bil negativen, pa sm se hecala, da mogoce so mi pa napacn test nardil, da bi mogla lulat gor 😁
Oh ja, sem kr utrujena od vseh teh obcutkov pa joka. Supet darilo sm si "izbrala" za rojstni dan 😍
Ne vem pa, ce so tiste tablete pomagale od Sensilaba 🤷‍♀️ pomoje ja. No, al pa samo naključje. 
Upam, da bo vse ok in potekalo kot more. 
Veselim se vasih lepih novic in stiskam pesti prav za vse!!! 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
12.12.2020 23:42:50   
Anonimna294
Ooooo cestiitaaaam!!! ❤️ Res sem vesela, da vama je uspelo!! Pa si se rekla da sigurno ni, ker nista bila toliko aktivna. Ce ni skrivnost, nam lahko zaupas a sta pred O, ali na dan O, kdaj mislis da bi lahko bilo uspesno? ☺️Upam da se nadaljujejo te lepe novice in se kateri uspe ta mesec. 😀 Uzivaj v nosecnosti in naj poteka vse tako kot mora. Pa le oglasi se nam še kaj! 🤗


(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
13.12.2020 0:34:54   
Foxy_foxy
Hvala 😍 
Z veseljem bi vam to zaupala, pa ne vem. Ker sem imela tako zmesane cikluse, da ne vem. Se moj je reku, da loh mal pobrskava po spominu in da bova vedla tocno ker dan je bil, ker sva tok malkrat 😉
Aja pa en znak je tud, da zelo malo jem, ceprav mi ni slabo mi ne pase. 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
13.12.2020 9:00:17   
Anonimna294
No saj ni tako vazno, hvala vseeno 😀 res sem vesela! Zdaj pa imata reeees lepe praznike! ❤️ No jaz pa sem zdajle imela ogrooooomno sluzi, se nisem kaj takega nikoli prej opazila, sem mislila da narobe vidim, tako da bo to kar O. Sem dobila malo upanja nazaj, ker prej ni blo nic kaj sluzi. Tole pa nisem mogla zgresit. En cas sem kr gledala ce prav vidim😂 verjetno bo to zaradi krvomocnice.  


(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
14.12.2020 14:10:17   
Sneezka
Čestiitam 🙂 končno lepa novica..želim ti lepo in zdravo nosečnost.  

Katere tablete pa si jemala od sensilaba?

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
14.12.2020 14:29:14   
maca51
Čestitke Foxy 😊 želim ti lepo in mirno nosečnost 🤗

Moja M se počasi končuje. Za ta cikel sem naročila krvomočnico in maco v prahu. Pa da vidimo, če bo kaj učinka. 😀💪🏻

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
15.12.2020 16:14:56   
beba92
Jaz pa pricakujem  M ta vikend, me ze vse boli pa se tecna sem... In razocarana nad vsem...


Upanje ostaja za prihodnje leto😥

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
15.12.2020 20:05:19   
JackieO
Foxy iskrene cestitke! Res sem vesela, ko kateri od nas uspe, ler vem koliko energije je vlozene v to in kako velika je zelja. ❤

Verjamem da bomo ostale prisle do tega v naslednjem letu. Beba92 2021 bo nase leto, glavo gor. 😉 Js moram cez 1 teden dobiti M, tako da ze tud skoraj odstevam. Ta mesec niti ne pricakujem, da bi lahko prislo do zamujanja, tako da sem ful optimisticna glede naslednjega leta. 💪

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
16.12.2020 11:10:53   
Foxy_foxy

IZVIRNO SPOROČILO: maca51

Čestitke Foxy 😊 želim ti lepo in mirno nosečnost 🤗

Moja M se počasi končuje. Za ta cikel sem naročila krvomočnico in maco v prahu. Pa da vidimo, če bo kaj učinka. 😀💪🏻


Tele tablete sem imela https://www.sensilab.si/sensilab-glandline-estrolux Sej ne vem, lahko da je samo naključje...dejstvo pa je, da sem se velik boljše počutila ta čas, tko psihično kot fizično.

Hvala vsem za čestitke <3

JackieO js sm bla tud ta mesec sigurna, da ne bo, prepričana sem bla...tko da nič ni ziher...seksaš vsak dan kot zajček pa ni nič, en mesec pa sam dvakrat pa še to ne gledaš na dneve pa kr rata... le pozitivno!!

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
19.12.2020 12:25:07   
*rjavolaska*
@foxy, sprva iskrene čestitke. Naj vse teče gladko do 40t :)

Me pa zanima, na podlagi česa pa si se odločila jesti Estrolux? Kot berem je to, za ženske, ki jim manjka estrogena, kar pa se dogaja šele potem v menopavzi? Sta bila v času poskušanja že na kakšnih preiskavah?

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
20.12.2020 19:09:22   
Anonimna294
Oooj punce, kako ste? Jaz uzivam v decembru. 🎄☺️Pred mano je zadnji teden pred M, upam da ne bo prevec stresno. Tale teden mi je hitro minil in nisem kaj prevec razmisljala ali je uspelo ali ne in upam da bo tako tudi v prihajajocem tednu😀

JackieO pri tebi kaj novega, je prisla M ali mogoce plusek?? ❤️

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
20.12.2020 21:58:57   
JackieO
Zivijo Anonimna! Danes sem mislila nate in na vas punce, da moram malo vprasati kako ste kaj. 😊 Upam da ste ok in da ti odstevanje do M mine hitro. Glede na to, da so vmes prazniki bo sigurno minilo. 😏 Js imam do M se 2 dni in glede na simptome, krci 7-5 dni prej, bo se kako prisla in seveda bo verjetno tocna. Me ne skrbi, da je slucajno ne bi bilo, hvala bogu se ta mesec toliko dogaja, da ni casa razmisljat o tem. Verjamem da nam 2021 rata. 😎 Bova pa midva sla zdej v 12. krog, tako da bo ze skoraj eno leto. Joj, po eni strani mine tako hitro, po drugi se pa vsakomesecno odstevanje tako vlece, da je vsak teden potem kot mesec. 😞

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
21.12.2020 8:46:21   
Anonimna294
Ja mislim da res ne bo casa za razmisljanje, imam toliko dela ta teden in nasploh uzivam v decembru. 😀😀 za tebe se vedno drzim pesti da je ne bo!!  Tudi zase po tihem upam, da nama je uspelo, si res zeliva da bi bila uspesna ta mesec, ker bi v januarju drugace imela pdp prve nosecnosti. Ce pa ne bo, pa tudi nimava kaj naredit. Meseci pa res hitro grejo, pa ceprav se nam zdi da se tako vlece to cakanje. Tudi pri nama bo z marcem ze eno leto odkar poskušava... Ta mesec me ne bolijo prsi kot obicajno pred M, le minimalno, no pa spodnji del trebuha cutim in spet povecan beli tok. Ampak to je pa tud prejsnji mesec bilo. Danes nisem nic spala, od 11. pa do 5.zjutraj sem se zbujala na pol ure, ne vem kaj mi je. Komaj cakam da pridem iz sluzbe, da si vzamem cas za popoldanski pocitek😂😀 moram pogledat ce bo slucajno kaksna luna😂


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
21.12.2020 9:24:35   
Foxy_foxy


IZVIRNO SPOROČILO: *rjavolaska*

@foxy, sprva iskrene čestitke. Naj vse teče gladko do 40t :)

Me pa zanima, na podlagi česa pa si se odločila jesti Estrolux? Kot berem je to, za ženske, ki jim manjka estrogena, kar pa se dogaja šele potem v menopavzi? Sta bila v času poskušanja že na kakšnih preiskavah?



Zato, ker so mi hormoni cist divjali in sm mogla neki narest, drugace bi se mi zmesalo. Mal sm googlala, najdla to in glede na simptome sm narocila. Sej v meni tud hormoni divjajo. Na pregled sem bila narocena 7.1., prej pa nism bla nikjer. 

(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
21.12.2020 14:50:56   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Ja mislim da res ne bo casa za razmisljanje, imam toliko dela ta teden in nasploh uzivam v decembru. 😀😀 za tebe se vedno drzim pesti da je ne bo!!  Tudi zase po tihem upam, da nama je uspelo, si res zeliva da bi bila uspesna ta mesec, ker bi v januarju drugace imela pdp prve nosecnosti. Ce pa ne bo, pa tudi nimava kaj naredit. Meseci pa res hitro grejo, pa ceprav se nam zdi da se tako vlece to cakanje. Tudi pri nama bo z marcem ze eno leto odkar poskušava... Ta mesec me ne bolijo prsi kot obicajno pred M, le minimalno, no pa spodnji del trebuha cutim in spet povecan beli tok. Ampak to je pa tud prejsnji mesec bilo. Danes nisem nic spala, od 11. pa do 5.zjutraj sem se zbujala na pol ure, ne vem kaj mi je. Komaj cakam da pridem iz sluzbe, da si vzamem cas za popoldanski pocitek😂😀 moram pogledat ce bo slucajno kaksna luna😂





Hvala bogu, da bo vsaj en mesec minil brez tistega hudega pricakovanja bo ali ne bo. 😁 Kaj bo pa potem spet naslednji mesec bomo pa videli. 😎 upam je vama ta mesec ratalo 💪 Zdej se moramo prepustit praznicemu casu, to bo sigurno dobro vplivalo na vse nas. 😇 Kako pa kej vsa tvoja lekarna deluje? Opazis kaksno spremembo? 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
21.12.2020 17:07:48   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Hvala bogu, da bo vsaj en mesec minil brez tistega hudega pricakovanja bo ali ne bo. 😁 Kaj bo pa potem spet naslednji mesec bomo pa videli. 😎 upam je vama ta mesec ratalo 💪 Zdej se moramo prepustit praznicemu casu, to bo sigurno dobro vplivalo na vse nas. 😇 Kako pa kej vsa tvoja lekarna deluje? Opazis kaksno spremembo? 



Uff ja kaj pa vem, je pa res ze prava lekarna tole😀Fertilup sem itak tako pozno zacela jemat, par dni pred O, tako da glede tega ne vem. Jemljem še omega3, d3, magnezij z b6 in b12. Po vsem tem ne opazim nobenih vidnih sprememb, pocutje kot ponavadi, no mogoce imam vec energije ali pa je to pogojeno s tem, da je december in mi je res fajn☺️🎄. Krvomocnico pa sem nehala pit par dni po O, ki jo naj bi, glede na aplikacijo, imela na soboto prejsnji teden. SO sva sicer imela tudi na soboto in potem v nedeljo zjutraj na papirju reees ogromno vlecljive sluzi, ampak vem da to ni od SO ker nikoli ni toliko, ubistvu sem prvic imela taksno kolicino. Ne vem kaj zdej to pomeni za O, da bi bila mogoce na nedeljo? Nimam pojma, testov itak nisem delala. Aja pa Fertilup sem na isti dan nehala kot krvomocnico, zdaj pa nadaljujem z Elevitom in ostalimi vitamini. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
21.12.2020 18:09:31   
maca51
Anonimna294, držim pesti, da ti ta mesec uspe. 😊 Glede na to, koliko vitaminov jemlješ bi se to že spodobilo. 😜
JackieO držim pesti tudi zate, mogoče pa božiček prinese najlepše darilo. 😊

Jaz ta cikel pijem krvomočnico in delam smutije na vsake par dni in notri vržem še malo mace v prahu. Naročila sem tudi EstroLux (to, kar je jemala Foxy) pa da vidimo kaj bo, zgubiti pomoje ne morem nič. 🤷🏼‍♀️ Razmišljam, če bi kupila še eno škatlo Fertilupa ali ne. 🤔 Ker bo spet kar trajalo, da pride. Aja pa jemljem še cink, sicer ne najbolj redno, ampak boljše kot nič. 
Danes sem tudi začela z delanjem O testov, sicer pričakujem O čez en teden, ampak pri meni se nikoli ne ve.

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.12.2020 4:14:47   
Anonimna294
Tudi jaz drzim pesti zate! Koliko casa pa ze jemljes Fertilup? Meni je zdaj se ostalo za naslednji mesec, hvalabogu😀 ne rabim novega narocit, itak traja celo vecnost da dostavijo. Sem pa rekla da bom najmanj 3 mesece vztrajala im jemala iste stvari  potem pa menjam, ce se vedno nic ne bo. Konec januarja se imam pa namen narocit pri ginekologinji. Vprasanje kdaj bom sploh prisla na vrsto zaradi te korone. 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
22.12.2020 7:27:48   
JackieO
Anonimna a ne mores spati? 😁 Sem mislila, da sem jaz med zgodnjimi, pa vidim, da ste ene se hitrejse. 😁 

Maca hvala za lepe besede, ampak vseeno cakam da danes "prijateljica" pride. Glede na to, da je vedno tocna, bi se vsak cas morala uliti. 😏Bom pa js tud ta cikel pila krvomocnico, jo imam doma. Kako jo ve pijete? Nekako do O ane? 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?