|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.4.2021 21:00:41   
JackieO
Uuuu to so pa potem ze resne zadeve. 😁 Smo v pricakovanju s tabo, obvescaj nas! 🤗


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.4.2021 21:20:00   
ljub3zen
😊😊 Seveda bom! 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.4.2021 15:07:07   
rosemarie
Jaz imam podoben ciklus kot ti, ljubezen. Sem jo pa zdaj v teh mesecih, ko delava ma bebici, dobivala tudi prej. 😆 Mi je malo zmrdalo, čeprav je še vedno dokaj redna.
Držim pesti zate in za vse druge, ki čakate. 🥰🥰🥰
Jaz sem zdaj ponovno na kroženju po UKC, tokrat pediatrija. Tak da bebic ne manjka. :D Grem pa v ta ciklus bolj sproscena, sem si razpucala malo in se trudim cim manj analizirat. 

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.4.2021 22:38:17   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: ljub3zen

😊😊 Seveda bom! 





Kaksno je stanje? A se kej dogaja? 😏

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.4.2021 22:56:47   
ljub3zen
Punce, danes je eden najsrečnejših dni v mojem življenju. Zagledala sem dve črtici in plusek🥰🥰🥰Nisem mogla čakati na jutri, ker sem že zadnje dva dni tako slabo spala od vznemirjenosti in ekstremne pozornosti na vse znake ("Me ta trenutek malo manj bolijo prsi, ali ne?" 🙈). Mi je bilo pa danes že slabo čez dan, prsi me zelo bolijo, hitro sem utrujena in počutim se nekako upočasnjeno. Sem 3 ure zadrževala urin, da je bil bolj skoncentriran😅 in dobila zelo lep pozitiven rezultat. Javljam šele zdaj, ker sem čakala, da moj pride domov, da seveda najprej to z njim delim. 🥰 Presrečna sva, čeprav še ne dojemava čisto. To sem si res želela že skoraj celo življenje. Moj pravi, da ne ve, ali je bolj srečen za naju ali zame😊 (ker ve, kako močna je moja želja). Zelo sem srečna. 🥰😍 Zdaj samo še upam, da bo vse v redu🤞 Ampak zaenkrat ne razmišljam negativno, je moja čisto prva nosečnost. Res upam, da spoznam svojega dojenčka letos decembra❤️
Hvala za vse spodbudne besede! ❤️ Držim pesti za vse, da tudi kmalu zagledate pluske😍 In bom še naprej z vami. 






user posted image

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.4.2021 22:59:42   
ljub3zen
Aja, naredila sem pa najprej Baby check mini in je kar hitro pokazal dve črtici, sem komaj verjela očem in se potem 3 minute trudila odpret še digitalni ClearBlue, ki sem ga šparala za ta trenutek, saj mi od živčnosti kar ni šlo odpret 🙈 No, pa je tudi ta pokazal plusek in čez čas še to, da je 2-3 tedne od spočetja. ❤️


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.4.2021 8:27:25   
Zarjica1
Oooo ljubezen kako lepo!! ♥️♥️  Zelo sem vesela,da se vama je uresničila ta velila želja. Nič negativno razmišljati, kar bo bo - vse bo ok 😊💪.  Si se že naročila na prvi pregled? Aja danes je vikend,boš morala verjetno počakati ponedeljek kajne.  Želim ti vse dobro, da bi vajin mali čudež pridno rastel. Kako lepo,res ♥️♥️🥰🥰🥰


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.4.2021 9:02:38   
JackieO
Joj ljubezen kako sem vesela zate! Se mi je zdelo, da se nekaj kuha pri tebi ta mesec! 😍 Samo pozitivno naprej, vse bo ok in obvescaj nas kako napredujeta! Cestitke! ❤


(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.4.2021 9:07:59   
ljub3zen


IZVIRNO SPOROČILO: Zarjica1

Oooo ljubezen kako lepo!! ♥️♥️  Zelo sem vesela,da se vama je uresničila ta velila želja. Nič negativno razmišljati, kar bo bo - vse bo ok 😊💪.  Si se že naročila na prvi pregled? Aja danes je vikend,boš morala verjetno počakati ponedeljek kajne.  Želim ti vse dobro, da bi vajin mali čudež pridno rastel. Kako lepo,res ♥️♥️🥰🥰🥰





Joj, hvala, Zarjica, za te prelepe besede🥰❤️Ja, res je, v ponedeljek bom klicala ginekologinjo😊 Pa še na Endokrinološko moram klicati, ker me tam spremljajo zaradi nekoliko prenizkega kortizola, čeprav mi enkrat pokaže, da je vse normalno, drugič pa ne. Ravno v četrtek sem bila spet na eni kratki preiskavi, pa še nisem vedela, da noseča 😊 In sva zmenjena z zdravnikom, da ga pokličem, ko zanosim (če bo treba zdravila za kortizol jemat - Hydrocortison). Komaj čakam, da bo ginekološki pregled, da se prepričam, da je vse v redu. Je pa moj že včeraj povedal polovici svojih prijateljev 🤭😄 Tako da očitno ne bova predolgo čakala z novico😊

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.4.2021 9:09:14   
ljub3zen


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Joj ljubezen kako sem vesela zate! Se mi je zdelo, da se nekaj kuha pri tebi ta mesec! 😍 Samo pozitivno naprej, vse bo ok in obvescaj nas kako napredujeta! Cestitke! ❤





Hihi jaz tudi😊❤️ hvala, JackieO! Bom obveščala in vas spremljala in držala pesti za vse še naprej 🥰

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.4.2021 9:26:31   
Anonimen
Čestitkeee 🥰🥰 

(odgovor članu ljub3zen)
  Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.4.2021 12:57:39   
rosemarie
Wiiiiii, čestitke!!! 🥰🤍 Res sem vesela za vsako, ki zagleda plusek. 😊 želim ti najlepšo nosečnost, sploh ne razmišljaj kaj bi lahko bilo, vse bo, mora biti, v najlepšem redu. 🥰


Midva sva zdaj v novem ciklu. :) konec meseca sem pa naročena pri moji G za bris, tak da se bom mogoče malo pomenila z njo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.4.2021 14:08:11   
ljub3zen


IZVIRNO SPOROČILO: rosemarie

Wiiiiii, čestitke!!! 🥰🤍 Res sem vesela za vsako, ki zagleda plusek. 😊 želim ti najlepšo nosečnost, sploh ne razmišljaj kaj bi lahko bilo, vse bo, mora biti, v najlepšem redu. 🥰


Midva sva zdaj v novem ciklu. :) konec meseca sem pa naročena pri moji G za bris, tak da se bom mogoče malo pomenila z njo.



Hvala, Rosemarie🥰🤗 Držim pesti zate v novem krogu. Pa ne verjet zgodbicam, da ne smeš misliti na otročka, pa da je treba odmislit, pa da se zgodi samo takrat, ko najmanj pričakuješ, pa da želja ne sme biti prevelika, pa bla bla bla. Mislim, da to sploh nima veze. Pri meni je želja ogromna, pa na trenutke sem kar malo obsedena s tem, pa je vseeno uspelo😊 Bodi, kar si. Vse skupaj imamo pa manj v kontroli, kot se nam zdi oz. kot bi si želeli verjeti. ❤️

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.4.2021 15:31:03   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: ljub3zen



IZVIRNO SPOROČILO: rosemarie

Wiiiiii, čestitke!!! 🥰🤍 Res sem vesela za vsako, ki zagleda plusek. 😊 želim ti najlepšo nosečnost, sploh ne razmišljaj kaj bi lahko bilo, vse bo, mora biti, v najlepšem redu. 🥰


Midva sva zdaj v novem ciklu. :) konec meseca sem pa naročena pri moji G za bris, tak da se bom mogoče malo pomenila z njo.



Hvala, Rosemarie🥰🤗 Držim pesti zate v novem krogu. Pa ne verjet zgodbicam, da ne smeš misliti na otročka, pa da je treba odmislit, pa da se zgodi samo takrat, ko najmanj pričakuješ, pa da želja ne sme biti prevelika, pa bla bla bla. Mislim, da to sploh nima veze. Pri meni je želja ogromna, pa na trenutke sem kar malo obsedena s tem, pa je vseeno uspelo😊 Bodi, kar si. Vse skupaj imamo pa manj v kontroli, kot se nam zdi oz. kot bi si želeli verjeti. ❤️



Vama je kar hitro uspelo, kajne? 🥰
Sva dokaj sproščena, ampak res se ne da popolnoma odmisliti bebice, preprosto ne, tako da se tudi ne bom silila v to. 🤣 Nima smisla. 🤭 upam, da bo tudi nama počasi uspelo. 🥰

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.4.2021 16:34:58   
Nizile
Super novica🥰...čestitke še z moje strani....želim ti eno lepo in sproščeno nosečnost💞


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.4.2021 16:37:18   
Foxy_foxy
Redno vas spremljam in stiskam pesti in sem za vsako tako zeeeelo vesela!!!


Cestitke! 🥰 🤩 Vse bo ok, cim manj slabosti ti zelim 🤞😉


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.4.2021 19:04:31   
ljub3zen
Hvala vsem🥰

Uspelo nama je pa v 8. krogu. Začela sva poskušati avgusta lani. S tem, da dva meseca od teh osmih ni bilo nekih realnih možnosti za oploditev, ker nisva imela SO v tednu okrog ovulacije, ker je bil moj bolan. Sva pa ta mesec dejansko prvič zares dobro pokrila tiste "prave" dneve😊

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.4.2021 20:31:47   
mala_miška
Ljub3zen čestitke! ❤️ Kako lepa novička 🥰 Želim ti mirno nosečnost in zdravega dojenčka 🐞


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.4.2021 11:29:10   
mala_miška
Tako, pregled je za mano. Datum posega mi je dala 14.5., sem omenila, da želim zanosit in se je malo bolj posvetila še maternici in desnemu jajčniku, tako da mi bo poleg laparoskopije naredila še histeroskopijo, da vidi, če je maternica ok in preverila prehodnost jajcevodov. Dobila sem tudi dabroston, da bo M točna in ne bo treba spreminjat datuma posega. Ker sem ta mesec na čakanju bom stiskala pesti za vas, ki čakate in upate in navijala, da bo čim več pluskov 🥰


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.4.2021 12:12:29   
ljub3zen
Jaz pa samo sporočam, da sem dobila datum prvega pregleda - 10. 5. 😊 Žal partner ne more biti zraven. Komaj čakam pregled, da potrdi, da je vse v redu. 🤞


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.4.2021 13:12:37   
JackieO
Mala miska, ce te se kaj zanima glede lprs in hsg kamot vprasaj. 😉


Ljubezen obvescaj nas kako napredujeta z bebiko, na pregledu bo pa itak vse ok! Res sem vesela zate ❤
Midva bova pocasi lahko sla nazaj v akcijo, kdaj bo O nevem, mogoce se pojavi kak znak, ampak po teh KT nic kaj dosti ne pricakujem. Imam pa tudi kontrolo pri G 13. 5., pa bomo videli kako in kaj. Upam da se se kateri ta mesec nasmehne sreca s ➕. 

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.4.2021 13:21:13   
mala_miška
ljub3zen super za pregled user posted image Da boš lahko videla svojo malo pikico user posted image

JackieO hvala! Po moje ko bom bližje posegu, se bo pojavilo kup vprašanj.

Mi je pa bilo danes prav zanimivo. Dokler ji nisem omenila za željo po zanositvi, je bila skoncentrirana zgolj na cisto. Ko pa sem to omenila in vprašala, kakšno je njeno mnenje glede miomov, ki naj bi jih imela, pa je pozornost posvetila tudi maternici. Rekla je sicer, da ona miomov ne vidi, da pa se opazi nehomogenost tkiva na maternici, kar pa bi lahko bila endometrioza. Glede na to, kakšne bolečine imam ob M že od nekdaj, je to povsem verjetno, in tudi možno, da imam že dlje časa, le da me nikoli, ko sem omenjala hude bolečine med M, nihče ni vzel preveč resno - jakost bolečine je relativna, pa tudi na UZ se ne vidi v taki meri. Upam, da me porihtajo, da bo pol vsaj neki časa OK, pa da imam nekaj več šans, da nekoč zopet zagledam plusek.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.4.2021 18:55:43   
*rjavolaska*
@ljubezem, čestitkeeee :)

Imam pa še vprašanje zate. Kako ste ugotovili, da imaš prenizek kortizol? Kakšni so simptomi?



Tudi midva se trduiva zanositi in je kar nekaj preiskav za nama. Kortizola pa res še nisem dala preverjati, je pa res, da je zadnje čase vse večkrat omenjen previsok kortizol v povezavi z neplodnostjo. Hvala :)

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: || pricakujemo v letu 2021
13.4.2021 7:23:32   
ljub3zen


IZVIRNO SPOROČILO: *rjavolaska*

@ljubezem, čestitkeeee :)

Imam pa še vprašanje zate. Kako ste ugotovili, da imaš prenizek kortizol? Kakšni so simptomi?



Tudi midva se trduiva zanositi in je kar nekaj preiskav za nama. Kortizola pa res še nisem dala preverjati, je pa res, da je zadnje čase vse večkrat omenjen previsok kortizol v povezavi z neplodnostjo. Hvala :)




Hvalaaa🤗Odkrili so mi po naključju. Leta 2012 sem imela neke kratkotrajne vrtoglavice in so mi naredili mr glave in našli eno majhno cisto ter incidentalom hipofize (to je po naključju odkrit tumor hipofize). Oboje majhno in nenevarno, razen če bi začelo rast in pritiskat kam. So me pa preventivno dali na pregled na Endokrinološko, ker je delovanje hipofize povezano s hormonsko sliko in da bi preverili, če mi povzroča kakšne težave. Potem sem bila tam vsako leto vsaj enkrat na preiskavi, kjer so mi vzeli kri, pa naredili hitri ACTH test. To izgleda tako, da si tam uro in pol, dajo ti najprej gor kanalček in potem jemljejo kri na pol ure. Vmes ti vbrizgajo v kri snov, na katero naj bi kortizol reagiral s tem, da se poviša (naraven odziv na stres). Tako da s tem testov merijo tako bazalno vrednost kortizola v krvi, ki naj bi bila v določenih vrednostih, in porast kortizola, ki naj bi bil tudi znotraj določenih vrednosti. No, meni so v teh letih večkrat ugotovili, da je vse normalno, pa potem spet, da ni, pa so mi predpisali zdravilo, ki ga nisem želela jemat, ker nisem imela nobenih kliničnih znakov. Potem so mi na naslednjem pregledu rekli, da še dobro, da nisem jemala, ker je itak vse v redu😒 Potem so me že skoraj nehali spremljati, ampak so spet na enem pregledu ugotovili nižji kortizol. Par mesecev nazaj sem bila spet in je spet normalno. Pa so me dali kar še enkrat testirati ta mesec, ker naj ne bi bili zadovoljni s kvaliteto vzorca. Jaz drugače nimam znakov, je pa zelo nizek kortizol povezan predvsem z hudo utrujenostjo. So še drugi znaki, pa jih ne vem na pamet, lahko pogooglaš😊 V težkih primerih lahko vodi celo v smrt, če je telo v hudem stresu (npr. huda telesna ali psihična obremenitev) in ne dobi takoj hidrocortisona, ki je nadomestek kortizola. Torej, če bi se želela za to testirat, bi ti morala dat osebna zdravnica napotnico za endokrinologa. 

(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: || pricakujemo v letu 2021
13.4.2021 15:04:03   
maca51
Ljub3zen iskrene čestitke še iz moje strani. ❤️ Da bi le vse potekalo tako, kot mora. 😊


Mala_miska si pa dobila datum za poseg zelo hitro. Jaz cakam na njega 3 mesece. 🙄 Kje pa ga boš imela? Meni niso predpisali nobenih tablet za uravnavanje cikla, kar se mi zdi čudno. 🤔 Skratka, upam, da ti bo tole čakanje hitro minilo. 😊


JackieO imam še eno zelo ampak res ZELO nenavadno vprašanje. Si mogoče po koncu zdravljenja dobila domov kak papir oz. račun koliko naj bi stala ta operacija? Prejšnjič smo z prijateljicami padle v to čudno debato, saj si sploh ne znamo predstavljati koliko naj bi prišel tak poseg.  Sama namreč delam v zdravstvu pa si res ne znam predstavljati koliko sploh pride napr. bivanje v bolnišnici za en dan, kaj šele posegi. O tem se pač nikoli ne govori. 🤷🏼‍♀️ Res sem postala radovedna, če ti je to vprašanje preveč osebne narave, mi lahko napišeš tusi v ZS. 😀


Sem pa tudi pogledala koliko pride odvzem krvi za hormone, pa se mi ne zdi pretirana cena. Verjetno bom šla ma odvzem, če nam av prvem ciklu po operaciji ne uspe. 😊


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?